Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 06:56:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е тука, пролетта на вратата чука  (Прочетена 38436 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #105 -: март 10, 2021, 13:53:11 »

Привет, мили дами!

Тъй като не мога да се включа за ваксинацията, да питам ни в клин, ни в ръкав - някоя от вас има ли фурна с пиролиза, която да е монтирана непосредствени до хладилника. Нашата е така и се чудя дали хладилникът ще замине на кино, ако пусна пиролизата Girl_hide вградени са и двата уреда, имат преграда помежду си...

Далече е нашата, но да с пиролиза е. Пфф не си спомням,ама не мисля че в шкаф до фурната а е било нагрято. За съжаление скоро я пуска

Маги, Свекс, за мен важи и за съдомиялната хахах



ПС, най-добрата ваксина е тази в рамото ви  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: март 10, 2021, 14:58:25 »

Маги, има отлепващи се гел лакове и отлепваща се основа, в алиекспрес и амазон, така не е нужно да е трудно махането, ако искаш пиши във фб да ти дам линкове. основата вече е пробвана, работи. лампа щом имаш, си супер.
нещата стават на зле пак, ама то беше ясно, като пуснаха учениците и моловете... който може да си сложи ваксина, да действа, това вече е привилегия направо. good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: март 10, 2021, 23:50:27 »

Добър вечер!
Булче, мен ме притеснява същото, ама и робота дс е здрав  Wink
Тия дни хич не ми се пишеше, ама да кажем че (за сега) се вижда светлина в тунела. Вече сме по - добре, моя ПСР е отрицателен, явно нещо друго съм лепнала ( кога и къде още не мига да проумея). Р и той уж вече е по-добре, но до другата сряда е болничен. Свеки и брат му уж са 1 идея по-добре и те.
Бубе, то зиамта се върна, та и да си направиш косата и ноктите, няма да се виждат от шапката и ръкавиците (успокоявай се така  Wink)
При нас беше много яко сутринта да е бяло. Ники усоя да поиграе малко на снега, утре сме му обещали снежен човек. Днеска не знам как стана, ама дойде след ибяд, гушна се между нас и 3мата спахме като къпани. Това не се беше случвало от не знам колко месеца. Явно много го бяхме отегчили.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: март 11, 2021, 08:30:06 »

Привет дами, как сте?Тук е бяло и красиво и сигурно студено.Каката замина на градина, а мъжът закара колата на сервиз и съм сама.Тая една седмица почивка дето си я е взел на мен ми дойде като работа.Той вярно си почива и само пъшка като го накарам нещо да свърши, а тия двете не са на кеф и ходят след мен и плачат и ме дърпат за крачола и така.Та викам да се връща на работа, поне обгрижвам две деца, не три, та и четири на моменти.
Днес съм с каката на фризьор, че косата и е дълга, заплита се и е ужас.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: март 11, 2021, 10:23:25 »

Здравейте!

При нас няма сняг, но е студенко. Утре обаче се очаква да е доста по-точно и ММ може би ще ходи с колелото до офиса. Ама планът му е в 10ч да е вкъщи. Ще стане една година хоум офис тия дни.

Вчера ходихме до мола да си взема нещата от книжарницата и ММ предложи да влезем и в магазини за обувки. Има доста намалени неща, ама аз излизам или с колелото или с Бамбук, та не ми трябват никакви обувки. Той обаче си купи Адидас за 16 евро, не можа да устои на далаверата lol lol  Той няколко пъти ги беше пробвал и се чудеше, ама сега беше останал само неговият номер.

Аз не се лакирам, та нуждата от маникюрист не я споделям. Мислех си за фризьор, ама като не ходя никъде, май ми е достатъчно да съм си сама фризьор. 

Въобще голяма апатия. Поне се записах за изпит за ниво по немски. Ама то още няма дата за юни, та и това не е нещо, което да очаквам все още.

Хубав ден smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #110 -: март 11, 2021, 11:26:27 »

Здравейте!
Аз както имах дни без нещо особено, после имах дни без свободно време за писане  tease
Дребният си е вкъщи. Вчера бяхме на лекар, но ще се оправи бързо. Чисти сутрин една кашлица от прозрачни сАполи. Има трънчета в дупето и не го свърта. Днес е на щафетен принцип - аз, после баща му, по обяд баба му и следобед пак аз ще го гледаме.
На Кокона днес й пристигнаха пролетните обувки, напук на снежинките във въздуха и калта по улиците.  pardon Ще ходим да се мерим, пък дано й станат. Ще й взема 1-2 чифта маратонки за тренировки и свободно време и е готова! Дребният е лесен. Има един аутлет и му намирам много насметка маратонки.

Косата ми се мъчи да капе пролетно, ама няма да й дам. Планирам й терапии къде в салон, къде вкъщи. Приключих засега с лазерната. Най-много да поискам индивидуална цена за още 2 процедури, но това след месец, ако има нужда изобщо.
На маникюр много обичам да ходя. Просто ми е трудно да знам кога ще има 2 свободни часа за след един месец почти. Аз и ноктите на краката си лакирам зимата, както една приятелка казва "Като вляза да се къпя, да не виждам надолу мъжки крака" lol
Маги,хубава основа е ключът  good Отгоре и обикновен лак да намажеш, ще стои, защото няма да се омазнява от плочката на ноктите. Иначе съм фен на водните декорации (стикери). 1-2 пъти е врътня да свикне човек и после става бързо, лесно, ефектно и много трайно. Днес съм на маргаритка (лайкучки) и синчец  Wink Да ми отиват на новия пуловер в цвят на новоизлюпено пиле.  koko6ka

Значи, това с Меган е мега смешно! Ще тръгне най-старата действаща династия да се занимава и съобразява с някоя си там второразрядна актриса...  crazy Ама в Холивуд са свикнали да има рев, сълзи и драми. В кралски двор дори забежката от протокола е предварително обмислена винаги! А Меган засяга цвета на кожата, защото е болна тема за тяхното общество. Сигурно при друга възраст на детето си щеше да наблегне на сексуална ориентация, че и това е актуално. Бас ловя, че не е знаела коя е тази Даяна преди да се загаджи с Хари! И вместо да реве превзето по телевизията, да се заеме с обществена дейност по вирусните въпроси (примерно), след като толкова се вълнува от внимание и кралски титли и благотворителност.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: март 11, 2021, 12:18:26 »

Добър ден!
Мен пък ме е хванало минорното настроение, в едно чакане съм все на нещо и ми писва. чакам здравословно, чакам документално някои работи да се развият, чакам и си мечтая за стария си живот. аз кротко издържах повече от година и сега ме хванаха лудите явно.  crazy
майка си приключи ремонта, поръчах й и топ матрак, само него чакаме. стаята стана хубава, много ми допада гардероба- огромен и гланциран в тъмно златисто.

иначе Свекърва беше отворила тема за едни любовни романи Новият Вавилон, харесаха ми по описание и си ги поръчах и трите, както и Джорджо Мойс, ще ви давам отзиви за българската авторка по-натам.

вчера гледах много гаден филм Серена, с Дженифър Лорънс, отвратителна психопатка играе там. уж беше описан като романтика, хубаво че после се усетих и взех да превъртам напред тежките сцени.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #112 -: март 11, 2021, 14:30:21 »

Привет! Еми, и аз съм в твоя клуб. Сега и с ваксината съм в разкрачено положение. Притесняваше ме точно тромбофилията, която мисля, че имам, но никъде не го пише по епикризите от раждането.Просто на никой не му се занимаваше тогава да рови и изследва. Хвърлиха усилия да овладеем щетите, но си останах с непотвърдена диагноза. Същото е и с предполагаемата алергия към хепарин. Не се знае дали е към активната съставка или към конкретния вид. Смених Фраксипарин с Клексан, но според мен реакцията вече беше настъпила и нямаше как да установят дали е и от двете. И сега на тоя фон на неуточнение тези тромбози и наличието само на Астра Зенека ми изправят косите.
 Аз тъкмо си бях набелязала един салон до нас и го обмислях и то стана пак да не се ходи никъде и да е гадно времето. Ще си го карам като метла още някоя друга седмица пък ще видим. Ноктите са ми много здрави и с по принцип хубава форма, та го  карам на розов нюд напоследък, намацан набързо.  MANICURE
 Меган много иска да се докара до Даяна, че да играе на тая струна не само пред Хари, ами и пред цял свят, ама не й се получава. На фона на всички ужасни събития последната година да обясняваш за суицидните си мисли, трупайки милиони от изявата си, ми е пошло и ужасно лицемерно. Няма човек, който не се е зачудвал колко точно шоколадов ще е Арчито преди да се роди. Не виждам нищо расистко в това. Все едно при родители с различен цвят на очите да не се чуди родата синеоко ли ще е детето, та хич не ме трогва по никой параграф.smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #113 -: март 11, 2021, 14:47:15 »

Адиктед, що не си пуснеш изследването за тромбофилии в Геника или МД? Аз още преди да забременея си направих в Геника и получаваш и безплатна консултация. Вече за хепарина на кой писахме тук, май на Миленка, отиваш при Паскалева в трета/ пета градска и си правиш консултация. То това всяка втора бременна вече го следи, така че има лек дето се казва, не се притеснявай.

Аз толкова да не обичам да ходя на маникюр, много ми е досадно, но даже и сега в пандемия си ходя редовно, харесва ми ноктите да са ми хубави а и маникюристката ми си издържа семейството с това, сърце не ми дава да си прекъсна посещенията. Винаги ходя първа в салона, докато е празно. Запазвам си час за месец напред и си го добавям в календара, който каквито ангажименти иска да си планира, мен ми е запазен часа, до сега 2 пъти се е налагало да променям час.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #114 -: март 11, 2021, 15:33:40 »

Булка, мерси за съветите, ще се възползвам! Сега ме тресе този въпрос заради ваксината, а иначе преди бременност задължително тези питанки ще са изяснени и изследвани. Втори път тоя ужас няма да тръгна да си го причинявам на сляпо. smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #115 -: март 11, 2021, 16:22:39 »

Булка, мерси за съветите, ще се възползвам! Сега ме тресе този въпрос заради ваксината, а иначе преди бременност задължително тези питанки ще са изяснени и изследвани. Втори път тоя ужас няма да тръгна да си го причинявам на сляпо. smile

То и в САЩ от Файзер имаше подобен случай като в Австрия,ама даже по новините не го отразиха. Аз за това не бих се притеснявала, но не искам да насърчавам никой.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: март 11, 2021, 17:28:47 »

днес в групата за ваксини имаше някакво опровержение, но все пак наистина е добре да се внимава, човек не знае кога ще извади късата клечка след като има предразположение, хубаво е да се пуснат изследвания и да се говори със специалист.
имам силната надежда че ще си почина уикенда, имам доста неприятна административно седмица, а най много мразя да се занимавам с такива неща, а се налага.
аз мразя всякакви посещения по салони, хората там ми се виждат много изкуствени и любезността- фалшива. естествено ми се налага, за косата и цвета й, но за всичко друго- правя го с неудоволствие и грам не ме разтоварва.нещо съм сбъркана откъм женски удоволствия, по ми се ходи на хубав ресторант или изложба, към момента бих платила в диаманти pleasantry  да ида на концерт lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: март 12, 2021, 08:31:10 »

Добро утро!

И аз четох за тромбофилията аз съм с такава, нискорисков фактор, но го имам.Та доколкото разбрах, не е доказано, че е от ваксината и вероятността да се случи нещо такова е 0,0068%.Точно късата клечка е това.

Еми, и аз искам същото.Не ща маникюр или фризьор, ходи ми се на концерт, боже как ми се ходи на концерт.Искам нещо зареждащо, емоционално и хубаво.И на ресторант ми се ходи и то много.Сега съм в дилема, наши близки ще си идват събота и неделя, те караха вируса и са с много високи антитела.Искам да се видим, те искат на заведение, аз не знам.Чудя се още.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #118 -: март 12, 2021, 08:59:59 »

Добро утро!

Аз съм в офиса.Нагримирах се, токчета сложих, ще кажеш на сватба ще ходя хаха. Имам среща за годишно представяне, по принцип не е задължително да съм в офиса, ама не съм виждала шефката ми на живо от октомври.

Отивам сега за едно кафенце и малко да видя свят... Боже не бях мърдала от квартала от 3ти февруари... направо се чувствам като в затвор...

Лек и слънчев ден на всички!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #119 -: март 12, 2021, 09:44:04 »

Привет!

 Аз съм много отвратена от цялата работа. Вчера си влязох в профила за ваксинация да се чудя как да го пренасроча и виждам, че е сменено мястото, но аз не съм уведомена. Мястото не ми е удобно, но както и да е, поне по някакъв начин да бях разбрала. Днес получавам SMS за напомняне, но за място нито дума, та като нищо можеше утре да ида и да разбера, че не съм за там и да трябва да се клонирам на 2 км... Всичко това с дете и мъж, дето след това ще му се случи същото. От възможността да избирам кога, къде и как, получих право на избор само кога, голяма система.. Вчера говорих с една приятелка, че и тя е с тромбофилия, а и с куп други проблеми. Ваксинирала се след много допитвания до различни специалисти. Каза ми обаче че има хора, дето се пишат в изборни комисии, за да се боцнат. Е, отвратена съм... beating
 Ние имаме билет за юли за концерт на Il Volo на Античния. Да видим дали няма да навърти 2 години в архива без да е ползван.

 Гледам, че изгрява слънце и по обед ще излезем да се разтъпчем колкото да не е без хич.smile
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines