Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 17:15:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е тука, пролетта на вратата чука  (Прочетена 36611 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #45 -: март 04, 2021, 16:07:28 »

Мен Пловдив ми е трета любов тук в България  heart (Благоевград-София-Пловдив) ама това вчера беше невиждано хахах. Свекс не можахме подалеч че за малко бяхме дошли... Мерак ми беше и в капана да седна че все ходим по префърцунени места заради клиенти а мен просто ми се ядеше бургер.

Зъба го взе Феята... къде ще го пазя не знам, мен не ми се пази зъб точно, мм настоява, малко ми е зловещо ...

Супер че е набоцкан НИ2, да се пази сега! За НИ1 има ли нещо информция? Кога ще почнат при тях? Там белким успеят с Джонсън че е една доза и е векторна
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #46 -: март 04, 2021, 16:22:53 »

Булка, трудна работа е при тях, чакат си реда и не виждат да стане по- рано от края на май. Бройките болни падат и мноого внимателно разхлабват мерките. Продължават с работата от дистанция, изобщо не правят сметки да е по- рано от 2022 и то само на смени. Оплакват се, че всички стоки по магазините са с кофти качество и се ограничават предимно с поръчка на хранителни продукти.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: март 04, 2021, 16:24:15 »

Свекс, защо така лошото качество на стоките? С Ковид ли е обвързано?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: март 05, 2021, 08:18:10 »

Добро утро, как сте?Аз не спах добре, чотох книга, дребните се въртяха и беше гадна нощта.Сега пия кафе и ги вардя да не се прибият някъде с това катерене.Дано скоро нещо друго им стане интересно, че нещо ми свършват нервните клетки.

Вчера избягах от детската площадка с двете.Мразя да ме гледат жално и съчустващо, мразя.Да не е лесно, но нямам нужда от съчувствие, ако искаш нещо да кажеш го кажи и помогни, недей да ме съжаляваш.Та си тръгнах на бързо, но бебетата имаха друго на ум и все се връщаха натам, накрая ги качих в количката и отпраших за кака им.

Сготвила съм, изчистила съм, изпрала съм и днес мисля да реанимирам.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #49 -: март 05, 2021, 08:59:14 »

Добро утро!
Мен ме събуди едно пиле. koko6ka Новопристигнало е в квартала. Сутрин и вечер се скъсва да пее. Всичко хубаво, ама и алармата на телефона ми са едни подобно пеещи пилета. Трудно е да ги отделя като звуци рано сутрин и се ококорих преди 6:30 tease

Вчера мъжо се ваксинира. Снощи беше вдигнал висока температура и яко се тресеше pardon Ще видим как ще е днес. Поне може да почива, докато свекър ми си има занимавки.
Вече 1/3 от плочките по стените са налепени. Още изобщо няма цялостен вид и не ми дава мира как ще е крайният резултат lol

За мой ужас съм почти принудена да гледам БНТ. Вкъщи дистанционното работи от 2 канал нагоре. Трябваше да се състои някакво световно или Олимпиада, че да знам, че имало и БНТ 2 и 3 crazy
Сега разбирам защо толкова изкукват моите родители. То не е лесно телевизорът да гърми само на една телевизия, независимо коя. Тафталогията е в основата на денонощната телевизия!  crazy
Точно пък БНТ за празника бяха свикали половината бивш и настоящ екип на Слави, което само по себе си беше комично. Страхотни изпълнители, песни, обаче облекло и грим бяха като от рубриката БНТ на 60! Трагедия са! И водещите на новините са вечно в тъмни дрехи, та със съмнение гледам дали (не дай си боже) не е станало някаква трагедия.

Днес съм на лазерна и така и така ще ходя по центъра, ще се наканя най-после на живо да харесам крем за лице за моята комшийка. Има рожден ден скоро и всяка година в последната минута тичам за подарък. И за себе си ще подаря по нещо по случай датата от календара Wink

Слънчев ден на всички!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #50 -: март 05, 2021, 09:01:28 »

Добро утро!

 Маги, аз със затопляне на времето искам да избягам от площадките с 300 и без да имам близнаци... Вчера кукленската количка на Ж. стана повод за скандал между 2 други майки...въобще всичко живо е изтрещяло.  Oh my ...
 Записахме се за ваксина, да видим дали ще има Пфайзер/ Модерна. Силно се съмнявам, ама все пак. Случайно избрахме 13 март, че да е събота. Викам на ММ знаменателно е 1 година по-късно. Педиатърката, дето е близка на свекърва ми и много я търсят за интервюта й казала да искаме Модерна, ако можем. Не е обяснила защо, ама да видим. Wink
 Доставиха и роклята...Доволна съм, става на Ж., тя не обърна много внимание. Може да се носи по два начина, което не съм забелязала, но си е бонус. Показвах на ММ две за избор, той хареса повече тази и случайно пак е по-скоро ментова. https://www.chochkobochko.com/momicheta-1-4-godini/poli-roklichki-sukmancheta/roklq-BALLOON-2-21

Хубав ден!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #51 -: март 05, 2021, 09:02:25 »

Оле Маги милата не съм те чула изобщо напоследък да кажеш че си се наспала, дано те изненадат тук с няколко дни наспиване  heart. Какво е станало на площадката? Тръшкаха ли се?

Свекс нещо се зачетох че щели да забързат в САЩ ваксинациите около май месец, та скоро и те ще са зачипосани  good

Ох мен ушите са ми в плачевно състояние отново и не знам към какъв лекар този път да се обърна. Не е болка а ми се беля и крусти, ама ужасни крусти, май съм за дерматолог? Някой да е имал подобен проблем? Имам кортикостероид и когато мажа минават ама пак се появява...

Както казва един колега Have a lovely day smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: март 05, 2021, 09:18:50 »

Булка, имах няколко дни спане тук аз.На приливи и отливи е спането.Като се отпушиха носовете спахме, но тая нощ ги мъчи нещо и двете плакаха на сън.

Не се тръшкат, а искат на пързалката, на люлката.По принцип се оправям, но вчера много майки и деца, съответно не мога да ги следя с поглед и да ги контролирам, а и нали знаете на тази възраст децата пипат всичко на другите деца.И Аделина си хареса една играчка на едно дете, то с майка си и двете баби! те възмутени, че едно бебе на година и два месеца пипа играчката на тяхното дете и това ми преля чашата.Та си ги изкарах от площадката като ги вдигнах и сложих от другата страна на оградата
(където е парк), заобиколих с количката и им дадох една топка!Всички бяха възмутени, че съм ги пуснала в тревата!Та това вече ми беше върха и ги хванах да се разхождаме.Аман от претенции.

Вчера щях да пиша, ходихме на Том и Джери.Аз не се впечатлих, да кажа, че ми беше скучно.И каката не се впечатли от филма.Типичен филм за Том и Джери, само че час и половина, вместо малкото филмче от 10 минути.Мен ме натовари на моменти.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #53 -: март 05, 2021, 09:23:08 »

Моите уши са така от дете. Само с кортикостероид се оправям.

Маги, това в България ми е винаги много чудно ... хората все се бъркат на другите ... някак си направо задължени се чувстват да ти дадат акъл. Какво като е пипнала играчката пък? Като им е толкова ценна да си я държат вкъщи във витрина ...
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: март 05, 2021, 11:30:19 »

Това с играчките и колко си държат хората на тях, винаги ми е било странно. Имах случай, Сиси беше малка още. За първи път я бяхме извели с една малка топка, с която не е играла много - като нова си беше. Но на площадката имаше дете с абсолютно същата топка. По едно време децата не се усетиха и топките се размениха. За мен не беше проблем - еднакви са, и двете са се търкаляли из пясъка и са еднакво мръсни съответно. Но майката видя и много държеше да се разменят.  pardon Трябваше да я измъкна от ръцете на дъщеря ми, която изобщо не разбираше какъв е проблемът точно и за какво ѝ вземам топката.  pardon  crazy

И става въпрос за евтини топки по 2-3лв едната. Супер безумна ми беше ситуацията.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: март 05, 2021, 11:49:40 »

Добър ден!
Аз вчера заспах пред телевизора, даже не знам как стана. Ники вече не знма в каква фаза е, ама ми идва в клетка да го затворя, вчера взе един сребърен чайник и удари баба по главата с него, сега има рана на челото. Тамън беше спрял да налага и тука пак се почна, само тъпотии измисля! Хем искам да става банята и да се върнем, хем у нас не знма как ще се оправям сама с него (дори и да е на детска, трябва да го взимам). Като гледам банята скоро няма да стане... Днеска е на за маска на пода, та сега ше съхне тепърва...
Вчера и аз бях бясна на чуждите деца. Братовчед ми дойде и нито пита, нито нищо си заряза детето уж да играе с Ники, а той си тръгна нанякъде. По играха малко в двора и влезнах вътре, тя е на 7 почти. Взеха да правят глупости вътре, тате го е страх че ще бутне Ники да му вземе нещо (прави го като той не и даде доброволно нещо) и набързо изгоних Ники на площадка, за да ги разкарвам от нас. Е сега от сутринта пак дойде да види кога ще играят. А Ники още не беше закусил.
Оф, голямо оплакване му ударих, ама вече избеснявам, а няма къде да избягам.
Маги, лошото е че с хубавото време ще става все по-зле по площадките.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: март 05, 2021, 12:08:55 »

Здравейте!

Бамбук днес е на градина и времето лети.

Хората са изнервени и затова и на площадките е още по-голяма лудница. А и децата са едни понякога. Бамбук много се бута. Като карат примерно леко да побутне някоя тротинетка или колело. Някои са с неговия акъл и те го побутват и голям смях. Други започват да плачат. Един ден едно момиче, дето беше една глава под него го биеше по главата. Аз го извиках да го питам дали на иска да идем другаде и тя дойде да го удари пред мен. Този път и аз бях уау. Или пък се замерят със дървената настилка. Аз отидох да го извикам и мен удариха. Ама явно майката беше видяла и дойде да се извини. Не че ми е било голяма драма. Друг ден пък се сбутаха на пързалката и му тече кръв от носа. Той не се впечатлява особено, гоненица да има. Той е висок колкото 6-7 годишно и тези колкото него са с една глава по-ниски. И той ще е като нас с баща му - магаре сред овце lol lol Ама каквото такова. Баща му го води все по гората и реката, ама не отглеждаме Робинзон. Трябва да си търси и той място сред себеподобните.
Свекърва, твоите сигурно са били така - все най-високите. Все трябва да се обяснявам, че  той всъщност е от малките. Той и на акъл си е от малките.

Рат, според мен, не е лошо Ники да играе с братовчедка му, дори и да го побутва. Тъкмо ще се научи да си отстоява територията. На 7 не е чак толкова голяма. А и да свиква да дели някои неща.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: март 05, 2021, 12:16:20 »

A аз не съм против да играят заедно, ама съм против да си зареждат детето и да го гледаме у нас. Аз не пращам Ники у тях да го гледат и да си набия камшиците нанякъде, а те идват зарязва я с идеята, че някой е там и си тръгват нанякъде. Пък и малко съобразителност очаквам, в 15. 30 можеше пък да спим (аз понякога спя след обяд), а те като вилнетвея у нас няма как никой да си почива.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #58 -: март 05, 2021, 12:50:48 »

Привет!
Алич, не само дето бяха взели хора на Слави, ами и песните бяха все от участия по разни други предавания. На Невена Цонева всичко беше от Маскирания певец, Деси Добрева ги е пяла по концерти, когато представяха новите аранжименти на възрожденските песни. Миро е ново лице, но пък него го гледах при Камен Воденичаров като гост- изпълнител на Ку-ку бенд. Баба Лила така се и не показа, ползваха стар запис, Васко Кеца пееше на "буфо", Карадочева- също. Децата и тийновете бяха много сладки, не зная как ги бяха подбрали, ама все с изразителни интелигентни лица.  heart Едно момиченце на предна линия ми заприлича на твоята Кокона, такова усмихнато и свенливо и по детски чисто heart heart heart heart
Вкъщи гледаме БНТ, предимно икономически и исторически предавания от по 1 час, повече не издържаме.  pardon Ама Родният има навик да пуска радио и ако се отнеса и не го изключа, цял ден върви БНР.  diablo Това пък е още по- ретро funnytooth
Булка, да забързват нещата американците, ама са много народ и те. Държат си стриктно на реда и разбиранията, че има по- нуждаещи се и много рядко някой би дръзнал да мине на предна линия да се ваксинира не в групата си.
Еми, след толкова локдауни и изнесени навън производства, просто няма как да имат наличие на качествени стоки. Магазините им бяха празни още в началото на пандемията, а и потреблението като спадне, става затворен кръг.
Ох, с деца и ремонт е кошмарно, представям си какво е пък и във време на пандемия, когато всички са допълнително изнервени и стресирани.
В нашия парк най- малките са редовно в тревата, лошото е, че и кучетата ги пускат там в ранните и късни часове на деня. Сигурно и аз гледам със съжаление майките на близнаци и тризнаци, ами те никога не вървят в една и съща посока мъниците. Нали ви разправях как тризнаците си карат колелата и всяко се отклонява по различна пътечка - сладки и забавни са, ама да са яки краката и душата на който ги гледа. heart
Панди, така беше - с две глави по- високи от другите, пък сравнително нормални на акъл. Мен директно си ме питаха дали им има нещо blum. Онзи ден, като видях извадения зъб на Звяр, та се сетих за НИ2. Горкият, на него след годинка взеха да му никнат зъбите и съответно чак по средата на първи клас почна да ги сменя. Ама беше с ръст на четвъртокласник и в рейса една баба зацъка, че сигурно е голям побойник и затова му са избити четирите предни blush. Хаха, пък той и каза " Ами горните два и единия долен ми ги изби / избиване, изваждане, все едно му е било Wink/ баба, а другия остана в едно парче краставица и май го глътнах!" Всичко това, казано съвсем сериозно от дете, почти високо колкото самата нея, направо я втрещи и на бърза ръка се шмугна в тълпата.  funnytooth Никога не са били или удряли чужди деца, само помежду си. pardon Не смееха да ги закачат, но и те не са се бутали с по- големи, а на по- малките на ръст винаги отстъпваха, все едно им са под достойнството Wink.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: март 05, 2021, 13:48:42 »

оф, на вълната сте ми. аз тази градинка я избягвам, ама вечер нямам как. мисля че точно затова, не е ок да се носи целия зоопарк вън, а само колело или топка, кофичка и лопатка за пясъка. че иначе наистина стават скандали и децата не играят, а реват. бях свидетел вчера на такова нещо... да не говорим че има майки дето са тотално вдетинени- ми не ми е нормално да разговарят с всички деца на площадката, и да им провеждат интервю.не че нещо лошо, ма ми е инфантилно и ми дигат нервите. плюс че всички кашлят, вече няма едно дето да е здраво... преди пак се намираха по едно две без кашлица lol
хората са тотално изпаткали, Маги, при нас е същото, ма ти що си тръгваш- карай се с тях, да си тръгнат те. нали ви разправях как изгоних така една от градинката. нормално е бебетата да искат някакви чужди неща, ако някой не го схваща- да си еб%ва лелята. pardon
Панда е права с робинзон крузо- то и баща му уикендите го води нейде си по горите, но то не може само така, те трябва да свикват да се оправят. аз и вкъши последните седмици ударно го карам да си разтребва, да си чисти с мокра кърпа масата, събира чорапите от земята за пране, хвърля си салфетките в кофата, вади прането, сипва си вода от каната в чашата, мие зъбите колкото може ( аз доизмивам детайлно ). омръзна ми, не издържам всичко аз, имам тежки седмици и нонстоп бедствам от някви болежки.

Булката, ако искаш да ти дам на моя кожен лекар координатите, вчера водих половинката, че от година има някви петна и пъпки и се оказа розацея. в последствие сподели че и братчед му имал, та ясно- то това са си болести фамилна обремененост. та направиха план за задържане на нещата и намаляване на щетите.

Адиктед, роклята е много свежа, в този сайт принципно имат интересни дрешки.
« Последна редакция: март 05, 2021, 13:51:07 от emmmmmy » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines