Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 04:04:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е тука, пролетта на вратата чука  (Прочетена 36624 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #30 -: март 02, 2021, 19:20:04 »

Аз късно се включвам, ама цял следобед ровичках за пуста рокля. Поръчах една след като изръшках интернета, пак с форумска помощ, разбира се. Сетих се снощи, че на ММ на един колега жената прави торти. Те са и двамата художници, та дано да ги докара формите. Разглеждах из нета, ама бяха много грозни песовете на всички реални снимки, та да видим...
Свекс, имаше един готов клин, ама добре, че не се засилих. Сигурно щях да се вкарам в приключение с митници. Младежът направо не е и сънувал каквото му е дошло на главата, поне ще имат спомени biggrin

И при нас във всяко капанче има мераклии. Днес една баба аристократка ме изкефи с нитрилна ръкавица  мяташе двадесетолевка от високо на сервитьорката в Неделята, че е баш на тротоара, през който минаваме. Другата ръка беше гола и с нея си хващаше чашката с кафе.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 02, 2021, 19:39:14 »

свекс, нещо чешитско е, ако е много риба се отвращавам, ако е мъничко и скрита- ми е вкусна. crazy
адиктед, да покажеш роклята някой път  good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #32 -: март 03, 2021, 09:42:59 »

Честит национален празник!
https://www.youtube.com/watch?v=hvxqGZD9ZqM&feature=share&fbclid=IwAR1oZIAX5tXxocPPT7GNh8oNrPsMczlo8-RhYvMRSznVSFEPmDha7h6zqKo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 03, 2021, 10:24:00 »

Честит празник!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 03, 2021, 10:35:33 »

Честит празник!

Тази нощ най-после никой не става и се чувствам малко по-човешки. Постоянно някой си духа носа или подкашля, ама се надявам да се оправяме вече.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 03, 2021, 10:55:44 »

Добър ден и честит празник!
панди, мен пък ми се разсейва някаква болка от евстатиевата тръба  към ухото , според унг. защото носен секрет-чист, не съм болна, а унг твърди че са ми червени гърло и носна лигавица. предполага алергия или рефлукс. crazy
само глупости тия дни...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 03, 2021, 13:49:56 »

Честит празник и от мен.Тук града жужи от сутринта.По пътя за Панорамата е кола след кола.Много празнично е днес.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 04, 2021, 08:55:15 »

Добър ден!Къде сте?Аз успях вече да пусна пералня, да сложа една леща и да поизчистя кухнята, че беше голяма кочина.Вчера се разходихме из квартала,ч е в града беше някаква лудница тотална.Сутринта с Моника ходихме на кино и беше много приятно.
Хубав ви ден и пишете!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #38 -: март 04, 2021, 09:12:15 »

Добро утро!

 Ние вчера имахме да правим разни покупки. Жана много харесва площадката пред Народния, защото има "печка", но навсякъде имаше адски много хора. Открихме една закътана площадка с малко деца, та успя да си поиграе. Следобед искаше да пробва да си кара триколката без да я бутам аз. 50:50 беше положението. Въобще си е наша- "суперспорт".

 Аз предната вечер четох до 3 Бриджертън и снощи заспах заедно с детето. Панди, четох някъде, че не са знаели дали ще има 2ри сезон и искали да направят сезона завършен, ако не заснемат повече епизоди да има отговор основният въпрос. Гледах, че Шонда рекламира подкаст за сериала. Чудни ми са такива подкасти с толкова тясна тема...

 Маги, какво гледахте?

 Баща ми имаше болки в ръката след ваксината. Снощи майка пък имала болки в корема, ама това вече според мен не е свързано пряко. Мисля си, че е минало много време, за да се отнася.

 Булка, вие нещо се телепортирахте между 2 града? Завидях ви на разходката и Звяр изглеждаше доволен!

Хайде хубав ден!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 04, 2021, 09:38:58 »

Здравейте!

Хайде разкажете вчера кой къде беше smile

Адиктед, ми аз заради пчелата на края си помислих, че би трябвало да има следващ сезон. А и нали една индийка ще играе Кейт. Както и да е, аз книгите съм си ги прочела smile Даже първата от Смайти-Смит прочетох. Много е сладка историята.

Хубав ден
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #40 -: март 04, 2021, 09:54:19 »

Панди, сигурно са оставили отворена възможност и после стана ясно, че ще има 2ри сезон и вече кой какво ще играе. Wink Но все пак докато са си писали сценария не са знаели изобщо как ще се приеме, та хем да има завършек, хем и възможност. Аз понеже първата я четох по диагонал, защото бях гледала филма и се чудих дали съм пропуснала разкритието и го преоткривам наново в по-късната част, а да е трябвало и по книга да го знам, затова рових...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 04, 2021, 10:31:45 »

Добър ден!
Ние вчера изкарахме много хубаво, ама май вече няма да си го причиня. Ники нали искаше да поканим едно негово приятелче, та най-накрая се разбрахме и дойдоха. Децата играха в парка в Банкя (в едно игрище ритаха с мъжете), ние седнах ме на пейка и си поприказвахме с моята приятелка. После в нас правихме скара, децата се катериха по дърветата, мятаха коли... Абе много се забавляваха, почти не се караха и накрая едвам ги разделихме. Всички бяха доволни, само следенето малко в повече ми дойде, за това тия дни почивка!
Днеска сутринта най-накрая реших да си пусна вит Д и Б12, ей така да видя как са.
Маги, да не сте гледали "Том и Джери"?
Булката, интересни обиколки е направила. Браво!
Хайде лек четвъртък!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #42 -: март 04, 2021, 11:05:23 »

Хелоу!

Мда, доста събитиен ден беше вчера. Започна се (ще си го патентовам) с изчегъртване на зъб с мартеница  crazy. Направо тук за няколко дни се оказа с клатещ зъб и друг излязъл отзад. Разклащахме го всеки ден и вчера благодарение на мартеницата успешно го извадих, таа днес и Феята на зъбките ( да да не по мое желание, знаеше за нея вече хахах) остави парички. Госпожата много ги нахъвса на тема традиции и родолюбие (за мой ужас) и от една седмица искаше задължително на 3ти март да ходи във Военно-историческия музей и да си купи знаме и да го развява. Та изпълнихме желанието, купихме и знаме, голяма радост. Опашките в музея след нас станаха километрични. След музея тръгнахме да се прибираме и да пазаруваме за обяд и както бяхме на цариградско на мм му хрумна да продължим към Пловдив за обяд. След час и половина вече бяхме там... след още един час успяхме да паркираме... малей половин София и цял Пловдив бяха на главната, едвам се вървеше. Всяко капанче, клек стопче и каквото се сетиш имаше опашка. Едвам намерихме една маса в Капана да хапнем. Умряхме и от смях там... Напълно неподготвени за отваряне отново, всичко свърши като храна ( даже спагетите), псуваха, плюеха се клиенти, кой да седне кой да се изгони, кой колко поръчва, в магазина продавачката ме смъмри че купувам скъп шоколад на детето хаха....абее ужасче. Звяр сложи знамето на масата и смело заяави, да ми виждат всички знамето да знаят че съм българин   lol. Съжалих много че точно вчера избрахме да отидем, ама 6 месеца не сме мръднали, та дано сме се опазили, аз навсякъде навън  бях с маска.

Смайти-Смит и аз вчера почти я довърших, много ми харесват. Бубе пиши ако искаш да ти пратя, имам и двете серии smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 04, 2021, 13:15:58 »

Булката, по мола беше същото мин уикенд, затва ви казвам- не са им виновни нито ковида, нито държават, те бизнес тук не могат да правят- алчни, невъзпитани, незаредени със стока. Селски изпълнения, независимо ор града. Ще си теглят последствията, хората ще се ваксинират и пак ще почнат да ходят по чужди морета и на пазар в Одрин. Напълно си го заслужАват с нулевото си отношение към клиента.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #44 -: март 04, 2021, 15:44:39 »

Привет!
Булка, в Капана по принцип е тясно, какво остава като наизлезе народът по празник. По- добре някъде около Марица да се разхожда човек, има страхотни местенца с хубава храна, но сякаш е за по- спокойни айляци, отдадени на добрия разговор и размотаване Wink. Вярно, че е имало доста софиянци, в хотела на Родния за първи път от пандемията насам почти 100% от легловата база била заета от тях още от 1- ви. В момента се провеждат футболни турнири на деца, а те обикновено са придружени от родител и сигурно за почивните дни са се събрали семейно.
Хехе, ще го помните този изваден зъб, не на всеки се случва баш с мартеница да го издърпа. Майка ми беше цар на тая работа - направо като клещи и бяха пръстите и някак със завъртане обработваше нашите и на децата зъбите. Аз не съм вадила нито един, даже мой не съм могла, шубе ме беше. Сега какво ще го правите зъбчето, ще го пазите ли? В комплектите за кръщене има кутийки за косичка и зъбче, май такава е модата в последните години. НИ2 си пази последния млечен, ама той му падна в края на 2019- та и му струва почти 2000 лв. за имплант после, та наистина е "скъп" спомен. smile
Ние уж щяхме да се виждаме с приятели, но в крайна сметка оставихме за събота, че да си раздадем и за Задушница взаимно. Направихме си дълга разходка в квартала и направо пукнахме от жега. Не съобразих  а се намажа със защитен крем и сега лицето и деколтето ми са на червени пъпки.
НИ2 е боцнат, фирмата им е фармацевтична и с приоритет, та спести зелени коридори и чакане на няколко места, където беше записан. Тук си е, дано мине леко. В тази връзка, доста фирми някак са успели да ваксинират служителите си. Говори се, че за Либхер специално са дошли немски лекари с дози Пф/Б и са поели отговорност да лекуват в Германия всеки, който получи евентуално някакви усложнения, голяма част от екипите на А1, Спиди и Еконт също били обработени. Дано да не се отпуснат сега и да стискат още някоя седмица с маски и трите Д- та, че да има ефект.
Не мога да не го напиша- снощи гледах по БНТ поздравителния концерт за 3- ти март. Много тягостно ми стана, мизерна работа. Едни евтини и грозни дрехи на дечица, актьори и певци, отвратителен грим, все едно някой се е упражнявал на тях, никакви декори... Вярно, че ситуацията е такава, но можеха поне да изтърсят черните дрехи от разни, приличащи на пърхот трошици.... cray
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines