Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:36:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е тука, пролетта на вратата чука  (Прочетена 36927 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: март 09, 2021, 12:38:06 »

Не съм Виви, ама Божо е министър председателя на Англия, Борис Джонсън.

Та и аз мисля като вас за Мегън.Аз съм козирог и да ви кажа, Кейт даже много я търпя.Имала съм подобна снаха и щях да я удуша, добре че на моя мъж брат му сам я изгони в един омент, че щяха да видят война на световете.Меркантилно, самовлюбено същество.И ми беше смешна като обяснява, че не знаела, че трябва да прави реверанс на кралицата.М чи ти нали в кралския двор влизаш, не някъде на село?И баба била добра с нея, дабже и подарила бижута т.е. подмазват се на най-влиятелния във фирмата, плюят по Чарлз, защото им резна финансите и леко от далече обвиняват Уили, ама не директно и уж всичко там е наред, защото е бъдещоя крал той.Въобще тактически добре измислено от нея.
И само Даяна и е в устата.Айде Хари е лабилен, той за името на майка си ще направи всичко и тая се изживява като Ди, само че не е познала.
Но е изключително слаба актриса, изключително!

Ще се ваксинирам, реших го.Ще се запиша и ще чакам да ми се обадят.Наистина нямам нерви да чакам да ме сполети тая гадост.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: март 09, 2021, 12:47:28 »

Маги, то тази е изкл хитра, намерила е слабото място на мъжа си и затова само Диана й е в устата, той умира за името на майка си и честта й. Второто му слабо място са децата, та ще има да ражда и още според мен тя.
хората усещат фалша и няма как да стане лейди Д тя....
то бабето грам не е в час според мен вече, те знаят че е бита карта и е въпрос на време да умре, затова и са толкова мили с нея в речта си. абе долна работа- пари и слава, всичко друго извън борда... crazy
Маги, искам и тук да ти благодаря за схемата за л тироксина. така както го пия, въобще не го усещам. тръпна да минат 20 дни и да погледна резултата и се цъквам и аз и при личния ше се запиша и в системата, където ме викнат първо-там.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: март 09, 2021, 12:54:52 »

Еми, за нищо!И мен така ме бяха изстреляли първоначално та щях да умра!И после както ти писах, четене, четене и сега сама си регулирам и хормон и всичко.На лекар ходя само за скан и за направления.

Иначе си абсолютно права за кралския двор.Много тъпо парче ей.Не знам какво е очаквала като отиде там.Едни сноби да и се усмихват и да и казват колко е прекрасна, Уилям да се откаже от престола, за да стане тя кралица?Не можа ли да си играе ролята, да си намери няколко истински инициативи и да си живурка.За разлика от нея Ди е била много добра приятелка със Сара и са си споделяли всичко, а тя се изпокара с де кой намери.Англичаните няма да и се дадат така и лесно и няма да и дадат да стъпи в Англия.Имам чувството, че американците са царе на драмата.То сълзи, то, естествено, расизъм....Тъпотии всякакви.

Булка, чета ви за сега за тия романи и скоро може да ги потърся, интересни са ми, ама времето ми е малко и за това не ги започвам.

Панде, тази Далече на север, много ми хареса.Много красиво е описана Аляска и планината и въобще хареса ми.Виж има други дето не ме грабнаха, но то е нормално.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #93 -: март 09, 2021, 12:55:48 »

аз малко съм преди цикъл, ама какъв е проблема че на 14годишни се честити? Нали и те са жени...  pardon

Хахах БоЖо за пръв път го чух миналата година от един клиент, даже него му казвахме дълго време БоЖо след това  funnytooth

Много грозно и беше излагането че Кейт я е разревала, видиш ли тя и се извинила, била страхотен човек но защо никой не я защитил, въпросът бил принципен...
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #94 -: март 09, 2021, 13:02:18 »

Абе, вчера дъщеря ми ае обажда на майката на мъжа ми и оная й честити празника ... детето след това ме гледа объркано и пита Аз имам ли празник ... казах й не какъв празник има на 6 години? Да, международен ден на жената е, ама на 6 не си жена. Майка ми започна да ми честити 8ми март като си загубих девствеността.  angry
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #95 -: март 09, 2021, 13:58:03 »

Добре де, скандалчето около Меган е ясно, че е за пари, ама с дядото на Хари какво се случва? Преди дни казаха, че спешно го призовали в Англия да се сбогува с него.  crazy
За посланията за 8- ми март скоро няма да се изяснят и върнат към първопричината нещата. Подобно на Коледа, празникът е тотално комерсиализиран и вероятно затова рядко се замисляме за нещо друго, освен за подаръци, поздравителни картички и софри. Търговците естествено се опитват да напипат най- чувствителните струни на женското сърце и целенасочено ориентират стоките си към майчинството, красотата, женската енергия и заслугите в семейния живот на нежния пол. Учителки и учители им припяват, щото не се знае на каква родителка ще попаднат и ето ти тебе омагьосан кръг.
От всички мои познати /според мен/ само две имат заслужено право да бъдат поздравени - снаха ми и бившата ми шефка в К.К. Снаха ми осъзнато помага физически, финансово и морално за правата на жените  на образование, на труд и подобаващо заплащане и за медицински грижи, в частност право на аборт и раждане. Бившата ми шефка, в момента пенсионерка, е изцяло посветена в борбата за защита на жените от домашно насилие. Може и да се закачам с тях на тази тема, но съм дълбоко убедена, че светът има нужда от дейностите им.  give_rose
И аз съм в групата Ваксини, май ще се изнесем всички от форума там smile. От една страна добре, ама от друга, като чета за страничните ефекти на вече ваксинирани и ме хваща яко шубе за втората игла. crazy
Като говорите за любовни романи тип исторически, та да питам някой чел ли е трилогията на Магдалена Николова Новият Вавилон? Видях авторката на интервю при Шкумбата и бях много впечатлена от цялостното и излъчване, език и стил и се чудя дали да не се захвана с това. Бая страници са и не зная дали ще ми стигне търпение crazy
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #96 -: март 09, 2021, 14:50:45 »

Свекс, уж щеше да се гътне в неделя, ама нещо няма новини... Май ще се окаже още по корав...

Няма да се плашиш от реакции, ние ето ги минахме на първата, няма да са по-зле за вас на втората.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: март 09, 2021, 18:26:54 »

Привет!

Напоследък много малко време ми остава да ви изчета, та и за това не се разписвам редовно.

За 8 март, на мен вчера си ми беше празнично, не ми е комерсиален, откакто и аз се чувствам, че мога да го празнувам, празнувам си го с кеф blum Както съм казвала по повод и други празници, на мен са си ми нужни, за да забравя грижите от ежедневието, да полажа специално старание да направя деня важен.

Нашите минаха вече и двете дози ваксини, бяха с файзер. Всичко мина добре, без симптоми, дори при майка ми, която е с Хашимото. Да е надяваме, че сега поне са в безопасност, защото всеки ден ги мислех с това училище.

 
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: март 10, 2021, 08:32:54 »

Добро утро, форумки smile Как сте?Тук е някакъв студ и дъжд, типично мартенско време.Трябва да отида до бюрото по труда да занеса документите на майка, най-накрая направихме великата здравна книжка.Големи глупости са.

Днес мисля да почета и да поспя.Имам да пусна 2 перални и това е.Благославям човека измислил автоматичната пералня, сушилнята, прахосмукачката и още куп домакински електроуреди!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #99 -: март 10, 2021, 09:55:31 »

 Добро утро! Ние вчера бяхме гроги всички и си легнахме в 21 с детето. Тия резки смени на времето направо ми разкатават фамилията. Вече се бях настроила за пролет, ама криви сметки...

 Маги, да тия здравни книжки са ужасни за изкарване и сега с тия условия да се влачиш по 100 местенца е съвсем тъпо.
 Чакам утре да видя как ще тръгне ваксинирането с тази система. И аз за реакции се притеснявам и то за алергични, а не за грипоподобни, та съм си навила, че трябва да е РНК и дано има до събота...Днес ще се чудим какво да правим в тая мартенска студена изненада.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: март 10, 2021, 10:12:13 »

във вма писаха че само астра зенека ще слагат до 14 ти .
времето ще е такова поне седмица напред, според приложението на телефона ми  angry
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: март 10, 2021, 11:11:47 »

Здравейте!

Днес и при мен е студ и виелица със сняг. Милото отиде да кара колело по гората, той напоследък е любител на такива екстремни преживявания. Котката пък цял ден се навива на кълбо около мен и като я гледам бих си легнала да си спя и аз.

И аз се бях настроила на пролет, започнах и пролетните фотосесии, ама няма, ще чакаме поне април явно.

Имам нужда от фризьор, искам да ходя на маникюр, абе трябват си ми ден-два с грижа за външния вид, но не знам кога ще се случи това. Сега, като ми попадна статистиката на починалите тези дни, ми се отщя да си записвам час за подстригване...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #102 -: март 10, 2021, 12:50:48 »

И аз днес благославям пералня и сушилня, че как се замотах, купчето пране започна да ме гони по коридора... blush
Рони, щом се притесняваш от алергични реакции, гледай да си в болнично заведение или в близост до такова, просто за спокойствие. Никой от моите познати не е споменал за такива и от двете ваксини, пък има астматици и с куп други алергии към лекарства, храни и насекоми. Сега РНК ги пазят за избирателните комисии и ще ги пуснат след 15- ти вероятно. Обаче пък чух шефката на РЗИ- Пловдив да казва, че доста хора от ИК не се явяват и изпращат бройки по другите звена от системата, та дано имаш късмет.
Бубе, благодаря, че каза за вашите. Вероятно в онази група се включват предимно хора с реакции да споделят, което е напълно нормално good Хич не ти трябва да ходиш по процедури, когато бройките растат. Колкото можеш сама сега, пък след месец дано е по- добре ситуацията.
Хайде, успешен ден и да няма болни!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #103 -: март 10, 2021, 12:57:34 »

Привет, мили дами!

Тъй като не мога да се включа за ваксинацията, да питам ни в клин, ни в ръкав - някоя от вас има ли фурна с пиролиза, която да е монтирана непосредствени до хладилника. Нашата е така и се чудя дали хладилникът ще замине на кино, ако пусна пиролизата Girl_hide вградени са и двата уреда, имат преграда помежду си...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: март 10, 2021, 13:18:57 »

Май Булката имаше фурна с пиролиза, тя да споделя.Нашата е обикновена някаква.

Аз излизах дори, свърших доста работа и съм доволна.Сега приспах близначките и ще почета на спокойствие и тишина.Даже мога да дремна, успях и да хапна нещо.

Бубе, аз ще приватизирам от майка една лампа и лакове за маникюр.Едно, че нямам време да ходя на такова, второ сега не му е времето.Вечер като ги приспя за 15 минути ще правя маникюра.По-зор е свалянето според мен, ама и него ще го избайцам.Въобще ще си спомним как беше през онези първи години на демокрацията, дето нямаше пари да се усмихнеш и всеки правеше в къщи всичко - боя, маникюр, козметичка и т.н.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines