Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:57:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е тука, пролетта на вратата чука  (Прочетена 36152 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: март 29, 2021, 11:43:47 »

Вие ме хвърлихте в голяма чуденка... Той реално има едно подарено, което е по-голямо от сегашното и ще му е точно, обаче е розово. Канят му се да го биядисат, ама миналата година още не можеше да се качи сам на него, та ако сега му става, ще го освежат и така.
Ама ми е много странно как може да няма, пак пък толкова. То колелата кто тоалетната хартия миналата година  lol lol lol
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #286 -: март 29, 2021, 12:05:19 »

Панде, има, да  good Ние тръгнахме да търсим 20 цола,  алуминий. Обаче са карани по много, цената не е чак толкова изгодна на втората ръка. После отидохме в магазина и хората бяха категорични, че Кокона не е за 20, а за 24 цола. Реално си е дамско колело и ще го кара поне 5-6 години.

Рат, има страхотни спрейове на Дупли колор. С тях правим магии  blum Балансът на Дребния е матово черен, а триколката - хромирана на цвят.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: март 29, 2021, 12:18:10 »

Тук се намират много добри оферти. Всички имат колела, ама някой не ги карат много. Има една марка Woom дето тук е голям хит и втора употреба са много скъпи. Също и едни Orbea дето растат с детето. Ама Cube u Specialized са най-яки.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: март 29, 2021, 12:24:24 »

Ние до сега на каката все втора употреба взимахме, но много избирахме.Миналата година и взехме 24 цола и тя го подкара, до преди това беше на 18 цола, а преди това на малко 12 цола.Общо взето пропускаме цолаж, защото тя расте много бързо и ако взимаме подред ще омаляват по средата на лятото.Сега ще гледам от ОЛХ нещо за мъжа, защото не ми се дават много пари за нещо което ще се кара от време на време в парка.

Булка, добре ви се е получил РД, браво!

Аз се чудя тия двете дали ще искат тротинетка рано-рано като кака си или балансиращо.Да вадя ли вече моторизацията?!В къщи карат камиончета, патета и тем подобни и се гонят трите, да трите!Голяма лудница е!Имам едно от амазон купувано, сгъваемо и с три колела, ще ги пробвам дали им харесва и ако видя, че става ще търся още едно.Не ми се мъкнат други неща за сега с количката.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: март 29, 2021, 12:36:40 »

Али, благодаря! Ще видя за тях, ама трябва да поставя задачата на дневен ред де.
Значи да се радвам, че Ники си е дребен. Колелото му е 14, подкара го миналата година, за сега му става още, ама надали ще изкара цялото лято с него.

Маги, накви леки и удобни коли райд он, няма ли да да са ви ок за навън? Ники имаше една червена от Джъмбо за 20лв. До 2 години беше с нея, после мина на баланс. Беше лека и лесна за носене. А майките с колички с едни въжета или колан си ги закача ха на количката и така ги носеха.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #290 -: март 29, 2021, 12:38:55 »

Привет! Каква ти пролет, то направо лято стана. Вчера тук беше 21С smile
Аз тръгнах да оправям цветята по терасата, извадих някои от стълбището на слънце. Здравецът вече цъфна и от силната светлина леко повехна.  nea Откарах повече от 2 часа в "земеделски" труд, ама като съм изнежена гражданка, цялата съм в обриви. Миналата година успях да се запазя, сега комбинация от прах, пръст и силно слънце ми разказаха играта. Хем бях с ръкавици, слънчеви очила и шапка... Добре, че не си вадя хляба така.
НИ2 и той си търси колело. Имаше едно подходящо за него, втора ръка в близко село, обаче не го давали за проба, да не вземе да избяга с него shok. Можело само с даване на пълната сума, ама пък тогава продавачът може да духне нанякъде и не стана работата. Няма и под наем, той в Нидерландия така си беше взел чисто ново и много на изгодна цена, плюс включена застраховка със следящо устройство против кражба. Ама и условия и култура за каране на колела в градска среда няма в Пловдив, затова и не търси ново да купува.
В Америка е драма, чакат месеци докато им излезе ред. На снахата подаръкът за РД можа да бъде доставен чак в края на август. Държи го в гаража, обаче ги крадяли, дори и заключени. Това във Вашингтон, в центъра хем blush. Хаха, НИ1 тича след нея като куче да си прави гимнастика или ходи да я посреща с колата за да си сменят местата. Wink
Една от моите пенсионерки, католичката, е болна. Мъжът и цъфна първи, по Тодоровден имаха гости, вероятно някой им го е донесъл. Дано мине леко, че нещо бая висока температура има още от началото. Много ми е притеснено, лошите вести продължават и всичко се случва много бързо, за два - три дни и край, няма още трима приятели на наша възраст.
Успяхме да уредим ваксинация на леля с Модерна. Тя е бивш служител на ХЕИ /сега РЗИ/, освен това на близо 92 години, пък и късмет извади. Добре минава всичко засега...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #291 -: март 29, 2021, 12:49:11 »

Свекс тук е още студ, мъчи се да стане пролет. Много се радвам че сте уредили леля ти! Съжалявам да чуя че около теб има доста болни и починали  heart, много е грубо да го кажа, ама ето ти не си поплю и се ваксинира когато му беше точния момент, убеди и Родния, поне има някаква гаранция от трудно протичане. Много разболели се с ваксина го карат леко. Като казвам и повтарям че не бива да се чака...

Маги ние миналата година края на лятото хванахме страхотна промоция и взехме си и за нас колело. Дебни и оглеждай. От тия бутащите колички? Иначе декатлонската той я подкара на 1г6м

Той Звяр е за 18ка, сегашното е 16ка, ама ще му вземем 20ка. Той е дребен мамин златен та не ги израства толкова бързо
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: март 29, 2021, 13:40:49 »

Значи гледам нещо малко леко, заящото трябва да мъкна две.Колкото и да не ми се ще в един и същи момент се сещат за едно и също нещо и рева и до небето.Та избирам много какво да е.Триколки и бутащи се с родителски контрол за близнаци няма да взема.Това са неработещи неща за нашия ландшаф.Ще бутам количката докато седят в нея и ще слагам нещо от долу в кошовете за багаж, каквото се побира.ГЛедам да ми е лесно.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: март 29, 2021, 13:56:07 »

Маги, то май под количка най лесно влиза  сгъваема тротинетка.
И ние държим на алуминиево, ама при нас както казах има и друго- като си в секта pleasantry на байкъри и брат ми не ще да му взима какво да е колело на малкия, там си робуват на марки и емблемки. Аз нямам нищо против, щом няма да плащам и ще го плаща той. pardon
Свекс, права е Булката и въобще ми звучи нереално- защо не се ваксинират възрастните хора, не ми е ясно.. Включително и нашите, както ви се оплаках.  beating
Мойто дребчо е 98 см на 4 години, така че тук за цолажи не може да иде реч lol , просто трябва да сменим баланса с най-ниското колелце с педали  pardon . Като съм по темата - гледам  ги  какви п*шки вадят по градинките като пикаят около мен малките момченца и се чудя с какво ги хранят тия деца?  Oh my ... Момичетата пък  на 11-12 вече са с гърди колкото естествените на Преслава.. lol
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: март 29, 2021, 14:14:03 »

 lol lol Еми изби рибата с последнито
Като съм по темата - гледам  ги  какви п*шки вадят по градинките като пикаят около мен малките момченца и се чудя с какво ги хранят тия деца?  Oh my ... Момичетата пък  на 11-12 вече са с гърди колкото естествените на Преслава.. lol
Иначе нашите чудовища са един калибър. Ники е 102-3см. Голяма мъка беше с колелото, защото търсих най-малкото с педали, а то му беше голямо и не стигаш земята. Даже свалих е светлоотразителя, за да падне още 1-2см седалката.
 
« Последна редакция: март 29, 2021, 14:17:34 от ratatui » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #295 -: март 29, 2021, 14:47:01 »

Привет!

 Нас етървата ни привика в събота, че имало останали дози и се боцнахме с Модерна. Аз нещо се шашнах повече и се ослушвам яко, ама да видим дано всичко е наред. Доста ни болят ръцете, аз усещам, че имам сърцебиене на моменти, дано да е от притеснение само.
 
 И Ж. днес се опита на едно голямо колело, но я чака баланс на село. Каквато е дребна и плашлива едва ли скоро ще подкара нещо, ама да видим...

 Булка, балоните вие ли надувахте на РД-то. Чудя се как да я изненадам с балони, ще ми се хелиеви, ама искам и сутринта да са тук, а и нали нямам много опит с организация на детски партита  blush
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #296 -: март 29, 2021, 15:55:54 »

Ние ги надувахме да. Ето от този сайт поръчах, много са точни за един ден пристигат и миналата година от там поръчвах. https://matisto.bg/bg

Хайде честита ви ваксина, не се филмирай, няколко дни е шашаво, после отминава. Изкарали сте късмет с Модерната smile

Между другото ще продаваме 16ката ама след като купим новото, ако някой си търси за София да свирка, запазено е много.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #297 -: март 29, 2021, 16:03:40 »

Привет!
 Нас етървата ни привика в събота, че имало останали дози и се боцнахме с Модерна. Аз нещо се шашнах повече и се ослушвам яко, ама да видим дано всичко е наред. Доста ни болят ръцете, аз усещам, че имам сърцебиене на моменти, дано да е от притеснение само.
Няма страшно, ще ти мине всичко днес- утре. На мен също ми хлопаше сърцето и ме стягаха гърдите и двата пъти, ама отшумя. Втория път адски ме боляха всички шевове от операции и зърната на гърдите /тя едната операция е там/, чак след това видях, че и при други с тази ваксина се е получило. Всичко ще е наред good
Както ме успокояваше НИ2, то допустимият процент хора измряха, изпълнена е бройката, та няма за какво да се притесняваме вече. pardon
Булка, хареса ли му тортата на Звяр? Гледах планетите, ама не можах да позная кои са crazy
« Последна редакция: март 29, 2021, 16:23:23 от svekarva » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: март 30, 2021, 08:52:12 »

Добрютро или добър ден?Снощи голяма мъка с това заспиване и днес поспаха по-до късно, съответно аз не мога да се организирам още.Ще се оправя де.Пуснах пералнята днес, мисля да изпера всички зимни якета и да ги прибирам, няма за кога да стане -20 надявам се!Скоро ще трябва да оправям гардеробите, да махам дебелите дрехи, Ужас, мразя го това.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #299 -: март 30, 2021, 09:17:41 »

утрооо!

Цитат
Булка, хареса ли му тортата на Звяр? Гледах планетите, ама не можах да позная кои са crazy


Ех ти как мислиш? Направо беше във възторг   heart

Маги изчакай, казаха че ще има и минусови

Хайде, отварят градините понеделник, следизборно  blum
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines