Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:02:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е тука, пролетта на вратата чука  (Прочетена 36881 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: март 26, 2021, 09:54:03 »

Здравейте!

При нас е истинска пролет smile значи и при вас ще дойде скоро smile

Бамбук вече е ходил с колелото почти навсякъде където и аз. А аз си ги имах за големи постижения.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: март 26, 2021, 10:13:08 »

Добро утро.Ние от снощи имаме приключения и днес ги довършвахме.Снощи ни се разглоби спалнята.Каката скача, скача по нея, хвърля се като риба на сухо.Аз крещях, трещях, въобще не ми обърна внимание.Накрая тръгнах да си лягам и се разкачи рамката.
Днес времето е разкошно, а ние ще го гледаме през терасата, живот!

Аз съм се замислила за такъв часовник са първи клас за каката.В училището където ще е взимат телефоните на входа, но искам да знам къде е.Гледам и в Алито подходящи такива на подобни цени.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #272 -: март 26, 2021, 12:08:37 »

Добро утро!

Маги, съчувствам ви за леглото, ние съм имахме такъв проблем, само че заради лош монтаж и скапано легло.

Днес ми е едно пролетно, тъкмо се показа слънчицето и после взе, че се скри, но пък съм доволна, че идва дълга почивка - децата са 2 седмици във ваканция.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #273 -: март 26, 2021, 15:52:23 »

Ние днес успяхме да се по радваме на слънце на детската площадка. Досега правихме с Кокона всякакви пролетни фигури от пластилин. Голям кеф! smile
Довечера ще ги водим при свекърва ми и ще имам почивни дни за първи път от рождения ми ден насам. Дано утре времето пак да е такова, за да се излиза навън без ограничение кой кога учи и кой кога спи. Но първото ми е аз да се наспя blush

Маги, бързо да минава времето!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: март 29, 2021, 08:39:02 »

Добро утро дами, как сте в понеделник?Аз отброявам дните, от четвъртък съм на работа.За радост или не това е положението...Малко ми е свито на сърцето, ама каквото такова.Ще трябва да вляза пак в час с бумащина и хорски проблеми.

Какво правихте почивните дни?Нашата е ясна.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: март 29, 2021, 09:03:44 »

Маги, бързо ще влезнеш в крачка, ти все пак не се остави на течението и вършеше и работни неща последните години. Как е мъж ти?
Аз за втори път изпрах зимните дрехи основните само, прибрах ги, дано е за последно този сезон beating , една пресявка на козметичния си шкаф направих, пресях и дрехите на половинката, детето е лесно- дрешките са малки и не заемат място, та не е драма и да има някоя излишна.
Прочетох на христина панджаридис Оплети и Разплитай, но за съжаление въпреки множеството реклами и хвалби, грам не съм впечатлена, първите 20 страници бяха ок, после се превърна в нещо уж магично, но не й се получава. Може би след Нарине Абгарян не мога да чета полудетски изповеди- тя е царицата на разказите от детството. pardon
Гледах вчера Холограмата за краля с Том Ханкс, много ми допадна, интересен ми е животът в ОАЕ, даже разпитвах после половинката още, че той има братчедка и препоподавателка живели и двете в Катар, а той самият е бил в Дубай.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: март 29, 2021, 09:32:19 »

Здравейте!

Моите събота и неделя караха много колело, аз говорих по скайп с приятелки и върших разни неща из къщи. Ама тази сутрин май всички сме сополиви. Бамбук е ваканция сега десет дни. Днес май ще е основно домашни занимания. Времето би трябвало да е хубаво тази седмица, ама за сега е мрачно. 
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #277 -: март 29, 2021, 09:45:20 »

Добро утро  Sunshine

Хайде дано вече заприлича на пролет  heart. Тази седмица ни е последната денденска и приключваме цикъла от пандемични рождени дни.

Петък се събрахме с родата и братовчедите. Толкова се бях напрегнала че събота и неделя бях като след ударена от влак. Ще кажеш че сватба без булка съм приготвяла а не детски рд с най-близките и поръчана храна от доминос   lol. Просто до буквално последния час вкъщи беше хаос, разхвърляно, нищо не оправено а и двамата с мм бяхме на колове. Буквално за 30 мин оправих, купих за пиене и поръчах пицата.Децата бяха във възторг така че се получи много добре, получи и внимателно избрани подаръци от моя страна, секейтборд, ракета за тенис, занимателна игра с експерименти, елек + пано с планети. Подарък от нас все още няма, не знам какво става с Драг но още нямат наличност на колела, ама ще ги изчакаме че не искам друга марка.

Тази седмица ще запазя час и да го боцнат с ваксината, не мислех да е толкова скоро след рд, ама пък сега е удобен момента че не ходи на градина и да минаваме от ред.

Магиии хайдее , не остана  heart. За леглото, чудя се и нашия диван кога ще каже БАСТА... Направо дупки ще направи от скачане.

Панде Томи е машина! Дано минава бързо сопола, тук около нас всички деца минаха през двуседмичене сополяк, досадно ама се трае.
« Последна редакция: март 29, 2021, 09:59:36 от bulche91 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: март 29, 2021, 09:53:36 »

Булката, да ти кажа за колелата, тъй като брат ми е в сферата от 10 години поне. Няма никъде наличности, независимо от марката,  защото едно че нямат суровини по заводите, второ, само магазините които са си поръчали от миналата година колела, ще ги получат. Всичко е изкупено миналата година заради пандемията, таргетите са надминати в пъти...
аз съм резервирала на малкия една бройка CUBE от миналата година, ма ние сме изкривена работа, поради байкърската ни среда, за колело се дава повече отколкото за каквото и да било друго. Другото което ми предлага да ми запази е на Specialized мисля, но ще почакам наживо да дойдат и ще преценя. Зa момента му купи само каска брат ми, защото му е малка предишната, а имаме лоша история с бащата на малкия и всичките му комоциуми и пристъпи след тях... Та без каска не кара.  nea
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #279 -: март 29, 2021, 10:05:48 »

Ние сме в списъка за чакащи на Драг тааа дано го дочакаме и да е тази година хахах
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #280 -: март 29, 2021, 10:07:49 »

Здравейте!
Събота имах намерение да се наспим, ама не стана точно така. Дъщерята на съседите под нас крещя и блъска 1 час, защото искаше рокля без ръкав. Там положението е малко... Потвърждава ми мисълта, че един родител от време на време трябва да е строг и суров, че изтърве ли юздите, конят е у ряката pardon
Подмотавах се половин ден, спортувах, лакирах се и за никъде не бързах. Вечерта бяхме на гости и се прибрахме късно/ рано - зависи кой по какво време го гледа tease
Е, в неделя спахме, ама много!!!
После пък ме хвана музата и разчистих остъклената тераса, подредих доста неща, но иска още толкова. Беше склад по време на ремонта и не опрях до нея до вчера. Успях и цветята да си оправя. Изобщо съм в готовност да посрещна истинската пролет.  smile

Много ме е яд, че не се доредихме до голяма тротинетка от Лидл. Подобни ги гледам в Декатлон с 30 лв отгоре. Тези дни сигурно ще минем оттам.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: март 29, 2021, 10:41:12 »

Добър ден!
Вие ме разбихме с това, че няма колела. Дано скоро да заредят, че май тая година ще трябва да сменяме и ние. Той още не е казал нищо, ама очаквам да поиска със скорости.
Ние уикенда добре го изкарахме. Събота малко разходка в парка, ама беше такава лудница, че бързо ни писна. В неделя Ники и Ради ходиха на риба, баща ми даде някаква въдица на Ники и ходи там да мята нещо.
Маги, то не остава бе! Браво!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #282 -: март 29, 2021, 11:29:47 »

О, Рат, ние миналата пролет си почакахме за колело good От Драг нямаха скорости и ги чакаха. Уж трябваше за първи юни, ама се отложи покупката.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: март 29, 2021, 11:33:12 »

Такива малки колела, които се израстват за една година, не се ли намират втора употреба? На Бамбук е втора употреба, 16 цола. 18 цола и 20 цола също се намират малко карани. На Бамбук е Puky. Той сигурно е за по-големи гуми, ама за сега ще си покара още малко това. С предна спирачка и скорости ще е голямо прибиване.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #284 -: март 29, 2021, 11:37:45 »

Няма Панде, повечето са карани много дълго и са стоманени, ние държим на алуминиево. Отделно модела е нов, от 2 г и ги няма много. А и някак подарък за рожден ден втора ръка...
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines