Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:04:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари дойде, айде на кафе :)  (Прочетена 40609 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: февруари 25, 2021, 08:13:33 »

Добро утро, как сте?Аз вчера непредвидено си направих крачките ама съм доволна, че свалям едни кила и а дано се махнат.Разходих се безпричинно напред назад, ама кой да ми каже, че няма нужда, не и моя мъж, който не чува какво му говоря!

Как сте днес?Времето е хубаво за сега и мисля да разходя близначките малко по улиците.А и ми се ще личната да види едната.Мисля, че е с Атопичен ама да я видят, а и покашля, предполагам от все още стичащите се сополи, но е време да я види лекар.Та няма нищо интересно да ни се случва на нас.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: февруари 25, 2021, 09:04:07 »

добро да е!
малкият е дигнал числото на бактерията след аб капките lol , въобще красота. ама няма се занимавам сега с него, че както вика булката, да не иде на куп всичко. другата седмица ще го водя да мъдрим с унг, дотогава ще го кара на черен кимион на капки в носа. pardon
моето тсх е 7.60 с нормални фт3 и фт4 , та си записах час за ендо. pardon
за капак, ставам сутринта с идеята да търся едни обувки, е, намерих ги. но и извадих някои летни дрехи, пробвам панталони- тц, не ми стават, до бедрата стигат lol , а ги нося от петилетка поне, някои от повече.
явно ще ставам нов човек, с нови по-големи панталони. crazy
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #422 -: февруари 25, 2021, 09:17:39 »

Добро утро!

При нас положението е за сега стабилно, мм спи още, скапа го бая ваксината снощи, ще го оставя още час и после май има някакви срещи. Брат ми пък е супер, малко топли/студени вълни но е супер. Лошата новина е че се изчерпаха ваксините почти навсякъде, ВМА вече няма също, само за фазите... радвам се че минахме, дано другата седмица пуснат отново зелени коридори. Гледах сега по новините за Израел.

Маги кило свалих от ваксината хахах, егаси диетата  lol Сигурно е от сополите при бебка.

Олее Еми бая си вдигнала ТСХ, ти пиеш ли нещо? И аз трябва да взема да пусна. Малкия какво е завъдил? АБ капките по антибиограма какви ги показва?

Пандата се разписа, Бубеей, хайде и ти!

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: февруари 25, 2021, 09:34:30 »

Булка, аз бях свалила след раждането бая.Бях 66 кг, което не е било от поне десетилетие, обаче седенето в къщи с децата и постоянното ядене ме разби!И обездвижване де.Та сега малко гледам какво ям, малко йога, малко повече ходене и се надявам пак да стана 66, че много ми е добре.

Еми, ужас бактерия!Аз имам една сополива и една без сопол.Гоня ги като финикиец, правя инхалации, пускам дифузер, капя капки и така.Днес ще мина през ЛЛ да види тая със сопола, че май отиваме към АБ капки, позеленя и сопола.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: февруари 25, 2021, 10:36:35 »

Булката, мораксела, с антибиограма му пусна аб капките, но няма ефект. единственото че секретът стана прозрачен ( когато въобще излезе секрет, то му е само задна хрема сутрин и вечер ) . от 10 на 4 е станала 10 на 5 след аб капките lol  . реших че ще пробвам нарине назал доде му запиша час, ама нека първо мине големият с неговата ваксина, после ще мисля за това.
аз не пия лекарства, преди години пиех и ми ги сменяха даже три пъти, но ми действаха зле,  щитовидната ми сякаш се уголемяваше и дишах трудно, не мога да го обясня добре. последно съм пила цялата си бременност, защото така трябваше заради малкия, после с кеф си ги спрях след консултация с лл.
сега ако се налага ще пия пак заради ваксината, мисля че си струва жертвата. но е мн неприятно че при мен лекарствата не носят облекчение, а само смъкват стойността и носят неудобство. sad
нямам възли и прочие, поне допреди 4 години нямах.
Маги, (с извинение на останалите за темата днес), ще ти кажа че след като му намажа носа с клечка с капки черен кимион, изтича няква гняс. тоест мисля че е много ок за малките деца и действа в начален стадий.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: февруари 25, 2021, 10:39:21 »

Еми, да знаеш че това че не можеш да си влезеш в дрехите може да се дължи на високото ТСХ, пробвай пак с лекарства, аз минах на Лтироксин, че Еутирокса му смениха нещо формулата и ми влияеше много зле.И аз не съм пускала изследвания от много време, последно бях с изключително ниско ТСХ, но според мен вече е ОК, поне така се усещам.

Абе ще пъхам и аз нещо в носа и на тая дребната няма как.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #426 -: февруари 25, 2021, 10:50:56 »

Ooo Еми моракселата е много гадна и упорита, на Звяр даже гнойни ангини му докарваше, последно като я лекувахме беше с два вида антибиотични капки, бяхме в Токуда при УНГ.

Маги аз съм от януари на диета, свалила съм едно кило, сега за два дни тук едно кило хаха.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: февруари 25, 2021, 10:57:52 »

Еми, да знаеш че това че не можеш да си влезеш в дрехите може да се дължи на високото ТСХ, пробвай пак с лекарства, аз минах на Лтироксин, че Еутирокса му смениха нещо формулата и ми влияеше много зле.И аз не съм пускала изследвания от много време, последно бях с изключително ниско ТСХ, но според мен вече е ОК, поне така се усещам.

Абе ще пъхам и аз нещо в носа и на тая дребната няма как.
не съм се замисляла, на първи съм на ендо и ще говоря с него, макар че аз винаги съм била с много високо тсх и много слаба. еутироксът ме смазваше. щеше ми се докато тсх е до 10 , да не минавам на лекарства, поне така ми казваха повечето лекари, ама ще видим. ако искат заради ваксината да сваля числото, няма как.
булката, уви и на мен унг така ми каза, ще го видим. при него слава Богу си седи на задна хрема, но то си е и ген при нас, носовете са ни трагедията, с гърлата някак се оправяме. sad
сподели моля те двата вида капки, нека съм подготвена като инфо от опитен човек.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #428 -: февруари 25, 2021, 11:00:05 »

Днес моите дечурлига са по направление. Аз се боря с приключване на месеца. И мартеници имам да купувам, че последните години все се сещам не навреме  pardon Зорът ми е да пратя и хората да си ги получат.
За ваксината баща ми е добрата изненада. Изключително добре се чувства, без странични ефекти. С диабет е и той беше най-въпросителен как ще мине. Вчера пък ММ ходил да дари кръв, че и без това чакат служебно за ваксина,  ама няма да е тази седмица. Сега тъкмо ще е във форма за ремонт, ще има сили lol
А аз събирам багаж и психически се нагласям за живота при нашите. Дано времето е хубаво и повече да съм навън...
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #429 -: февруари 25, 2021, 12:10:54 »

Привет, момичета!

Чета ви диагонално тия дни, честито на всички ваксинирани и да минава леко! На мен докато ми дойде редът, ще изчезне вируса сигурно pardon

Еми, напълно възможно е от щитовидната да е напълняването. За сополите не мога да се изкажа - никога не са ни пращли на антибиграма, но и антибиотични капки не са ни давали. Дано я преборите бързо тази гад!

Маги, успех с доктора на човечето, дано всичко е наред!

Али, мернах назах, че сте правили кекса, радвам се, че ви е харесал.

Мен нещо ме мъчи пролетна умора сякаш. 10 дни бях в отпуска и искам още  tease Добре поне, че се постопли времето и може да се излиза, че все студ, дъжд и сняг беше започнало да ми влияе на нернаъа система.

Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: февруари 25, 2021, 14:40:33 »

Привет, момичета!

Влизам само да ви почерпя виртуално (чувствайте се преяли с торта червено кадифе) - днес с моето момче, имаме много специална дата - 11 години заедно, 11 години от първата целувка и за двамата. Радостно ми е, направихме си дълга разходка и си спомняхме колко неща са минали и се надяваме да ни предстоят всичките години занапред  heart И да ви се похваля, нали си бях харесала много един часовник на Tissot, ами, това ме чакаше за закуска  Girl_hide Сега аз ще му върна жеста, отивам да взема и за него и макар да не е за рождените дни, май така стана по-добре, тъкмо ще си е за личен наш си празник smile

И друго имам да се похваля, ще започвам в ТУ на постоянна длъжност! Вълнуващо ми е, защото това е първата ми истинска работа в живота (ако не се брои, че работих едина година на телескопа в Рожен).

Ще ходя да купя торта и вино и вечерта ще си допразнуваме smile Обичам такива дни, които си правим специални. Особено сега, когато ежедневието често е еднообразно или дори напрегнато, имам нужда по-често да се откъсвам.

Много имах да пиша и за ваксините и за чуденето ми (в смисъл, че съм в списък от уни, ама не се знае кога ще стигнат до мен) дали да не ходя по желание да си сложа Астра-Зенека, но това ще обърка много плановете ми... Ох, ще видим как вървят нещата след две седмици, да ми минат едни изследвания на хормоните и тогава.
« Последна редакция: февруари 25, 2021, 14:42:28 от Bube » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: февруари 25, 2021, 16:28:34 »

Бубе, честити ти празници!
аз мисля да се почерпя за осми март с крем за лице и пачове за под очите, много ги ползвам. казаха ми вкъщи за да няма гафове, аз да си избера lol .
майка ще прави следващата седмица трилече торта, предишния уикенд направи  кекс с лимонов крем и беше хубав.
аз отметнах още една супер неприятна документална задача с кисела лелка, като цяло имам странен ден, май ще си остана вкъщи вече и приключвам с работата за днес. върви ми не точно на криво, ами някак особено като ден. crazy
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: февруари 26, 2021, 08:33:33 »

Добро утро!
На мен така ударно ми започна деня, че до следобяд ще се свестявам. Ники в последния момент реши, че ще ходи с дядо му на детска, та за 3мин (от събуждането) беше облечен и изпратен навън, съответно наще вече бяха тръгнали и се върнаха. Само дано да стигнат на време за детска! Мен нещо гърлото ме боли, та съм съвсем крива. Излезнах ми изследванията и не са съвсем наред, ама ще влязат, за тях има време поне.
Бубе, честито!
Еми, сега като вкарате ТСХто е норма, ще си влезеш и дънките Wink
Снощи съм го сънувала тоя вашия сериал  crazy съвсем се чалнах. Сънувах, че гледам филма и ще почвам книгите.
Хайде лек и спорен петък!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: февруари 26, 2021, 09:05:24 »

 добро утро, за някои като мен- по добре да беше вечер, за да поспя. нощес го тръшка половинката ваксината, подобаващо, с много силно тресене и Т. естествено не ме послуша да глътне един хюмекс вечерта, а в шест сутринта се нави, след като обикаляше от дивана на леглото, завит с три одеала цяла нощ, съответно будеше и мен на всяка обиколка без да иска. pardon
стигам до заключението за пореден път, че и мъжете трябва да бъдат третирани като деца. и насилвани съответно, на тема здраве поне.
рат, аз предишния път като писа точно това се чудех, защо приключва с градината Н като може да го водят вашите, или те не искат?
аз сънувам само наводнения и все че е паднал. покрива на къщата, ама това са си мои лични страхове.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: февруари 26, 2021, 09:24:18 »

Ми мислех, да го оставя да типа из двора, а не да ангажирам някой да го кара, да бързат (днеска майка е закъсняла за работа). Ама тате предложи да го води и взима и той се нави. Е там е направил цирк, тате чакал до вратата, дали няма да го върнат  crazy
Еми, а дано си останеш само със сънищата и да не се случва на истина. А на тм днеска вече да му е по-добре.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines