Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:36:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари дойде, айде на кафе :)  (Прочетена 40618 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #405 -: февруари 24, 2021, 09:20:00 »

Добро утро,

Еми можеш и вкъщи да извикаш, всъщност ако успееш първа да идеш на отваряне бързо се минава също. Има една цибалаб в Младост 3, там също бързо съм минавала.

Аз днес вече съм нов човек, то всъщност снощи към 20:00 всички отмина, просветна ми. Днес филма ще е отново, мм го боцнаха сутринта, брат ми той всеки момент ще мине. Остана докторката само, тя уж с предимство, ама последна набоцкана ще е ...

Свекс май сме в сатурнова дупка, не пролетна умора. И на мен ми е апатично всичко...

Адиктед, коя Милена е бременна? Онази с къдравата коса ли? Ей не съм знаела. Аз не я следя, нещо не ме грабва. Рева си тук всяка седмица с Ивана, даже понякога си пиша с нея, направо все едно моята бременност кара, много го изживявам.

Аличка стискам палци за близкия ви!

Лек ден!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: февруари 24, 2021, 09:31:41 »

аз минах преди малко за взимане на кръв, пред мен само един човек имаше и то вече му правеха манипулацията, та чаках три минути навън при това. след мен се заформи опашка, ама то така и ме бъзикат вкъщи, че след мен и потоп lol
пуснах си тсх ,фт3, фт4 и пкк, да видим, че срам не срам, откакто родих, не съм ги следила, знаете че не съм от редовните. pardon
намерих  наблизо частен ендокринолог, колкото да погледне нещата и да не ангажирам никой да ме кара насам натам, а и да не се бутам в поликлиниките, че особено едната е ад.
имам да откарам днес още едно неприятно дело документално bad  , ма няма как. после ще си запиша и час и ще действам.
нещо се чувствам по странно извън меркурия, отколкото в него, или помъдрявам и се научих, или сега ми е по-кофти период. изморена, изнервена, сънувам кошмари и ме дразнят несправедливости. crazy
гледам да си заемам вечер главата със сериал или филми, ама нещо не ми се отдава. имам и разкошна книга за четене, за един октопод, толкова приятно природоестественическо четиво, написано като роман, не съм очаквала.
купих и подаръците за двете баби за осми март, реших че козметика е най добре, с цветя са пълни..
въобще нещо ме тика отвътре да довършвам и да стартирам и нови неща, откачам явно. crazy
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #407 -: февруари 24, 2021, 09:50:45 »

Привет!

Булче, да, тази дето живее в Швеция. Трето чакат, преди 2-3 седмици съобщиха. То всичко живо е бременно, аз вече се изненадвам, ако някоя не е. Вчера гледах тази Мис ли беше не помня Нанси Карабойчева. Тя има бебе на 7 месеца и е бременна в 5 месец. Малко ми е ту мъч, ама като се обичат младите като Бриджертънови едно след друго.Wink Ивана и на мен ми е на сърце. Терминът като гледам е някъде около на Ж. рд-то. Мен сега ми почва емоционалния месец, та съвсем. Тая година спомените са по-бледи, ама... пак видя ли мартенички почвам да ги въртя нещата.smile

 Оф, аз съм голям темерут. Нещо по принцип тази жена на комшийчето майката ми е симпатична, но няколко дни излизаме с тях. Тя малко по-либерално си гледа нейното дете, но аз не го харесвам много тоя начин като е в крайност. Ж. почва да иска неща дето по принцип не й идват на акъла и изпадаме в странна ситуация аз да трябва да забранявам неща, дето на 2 метра от нас са позволени. Вчера стигнахме до рев у нас, всякакъв режим отиде, не спа добре и вечерта киселя. Днес се чудя как да извъртя да не сме с тях, а пък Ж. вече се настроила. Хубаво е да има приятелче, но нещо и аз не знам...  huhhuh.gif

 
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: февруари 24, 2021, 10:01:12 »

Aдиктед, при мен е още по сложен случаят- съученичка, приятелка от хилядолетие, позволява му всичко , изпада в истерии, манипулира ги. посяга и на син ми, въобще разпуснато дете тотално. спрях да се виждам с нея, после не мога да го вкарам в ред цял ден. в крайна сметка- като порастнат те ще си подбират приятелите, ама сега мога аз да правя рестрикциите.
тъпо ми е, защото с нея много се имаме и сме много сходни, ама... по натам ще видим.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: февруари 24, 2021, 10:28:36 »

Привет, аз със задачи от сутринта.Тичах до бюрото по труда, че се обадиха, че съм одобрена.Сега детегледачката има да събира наръч с документи, да ги занесе и да задействаме пак нещата.ВЪобще една огромна бюрокрация е!

Ние спахме.Значи дифузера с чаено дърво и Лавандула за по 4 часа нощем и на двете им се отпушват носовете и заспиват за норматив.Ба си кефа било!Даже и аз се наспах!

Вчера не ме питайте какво излизане направих, сигурно 5-6 часа бях на вън с децата.Спаха, ходиха, ядоха, пак ходиха и накрая на прибиране дремнаха 15 минути в количката.Въобще голямо приключение беше.И каката беше доволна и те.Само аз накрая имах чувството, че някой ме е бил.

Адиктет, аз отдавна ограничих много контактите.С каката имах фрапиращи случаи с едно дете от съседния вход и просто спрях да излизам с тях.Сега вече е голяма, говорим много, но пак има залитания.Е бабите я свикнаха като я вземат от градина и и купуват вафла!И вчера ми мрънка за вафла, а аз нося банан!!!Значи пак лекцията за правилното хранене и че ще направи дупе като на еди кой си(беше се впечатлила, че детето е пълничко) и изяде банана!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #410 -: февруари 24, 2021, 11:36:37 »

Булка, още няколко дни имам до Сатурновата дупка, ама то в тази объркана година знае ли се... Хайде, честито, мина ти зорът от чипирането. good Дано мине леко на родата heart.
Моите приятели нямат оплаквания след втората игла от вчера, само им се ядяло повече. Предполагам е от вълнението и притеснението и като е минало всичко наваксват. От цялата им група, около 40 души медицински лица, всички били добре, млади и стари, леки болки в ръката и това е. Ще го преживеем, хванали сме се на хорото.
Вчера мина и ЯМР- то на НИ2. Образувал си е малка дискова херния, там където често се случва при баскетболисти и хора с висок ръст. Не се налага някаква спешна интервенция, само строго специализирана рехабилитация и никакви случайни масажи и процедури. Чакам и неговото боцкане, но нещо се объркаха работите с наличности покрай зелените коридори.
Аптекарката до нас е официално ковидясала, загубила мирис и вкус. Те държат семейно аптеката, мъжът и кара ноември, изпозаразени бяха синовете, снахи и внуци и тя се грижеше за всички, като единствено останала здрава. Ей на, тъкмо си мислеше, че се е разминало и сега от нищото я цапардоса. Говорили сме си през улицата и ако се засечем до кофите за смет, дето се вика, за здравей - здрасти, ама....
Много скачат бройките, явно хубавото време и разхлабените мерки дават възможност за близки контакти, а и някак сме се вторачили във ваксините и изпускаме края на другото crazy. Сирените на линейките за близката болница пак взеха да са начесто. Мирише ми на затягане скоро, няма как да не последваме Европата с вълната.
Снощи случайно попаднах на БТВ и Мастър шеф. Бе, кака Силвена Роуз нещо или не беше гримирана както трябва, или бая е остаряла от миналия път crazy Едва ли ще следя в реално време, но този път би трябвало да по- различно заради разните влогъри участници.
https://masterchef.btv.bg/extra-video/silvena-rou-tozi-sezon-na-masterchef-shte-e-virtualno-patuvane-po-celija-svjat.html
Хубав ден на всички! heart
П.П. Маги, честито ти детегледачка!
П.П.П. Булка, все забравям, искам го сериала, как и срещу какво го пращаш?
« Последна редакция: февруари 24, 2021, 11:47:15 от svekarva » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: февруари 24, 2021, 12:18:31 »

Свекс, тези без оплакванията с коя ваксина са?
Нормално е, тя жената горката е на първа линия в аптеката. Дано й мине бързо.
Силвена е заприличала на вампир, прекалено много грим и е остаряла.
Маги ти си страшна работа, напредваш яко.
Аз си свърших работата в общината с мили думи и без да се конфронтирам, въпреки спиращата им система. В кат в съседство видях огромни опашки за лични карти. Защо се редят толкова нз. Рано е за пътувания сега.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #412 -: февруари 24, 2021, 12:36:51 »

Здравейте!
Аз бях на работа с помощничка, а вече работя от вкъщи  tease Кокона беше любопитна да види всичко, после досажда, накрая се отказа да ми обръща внимание.  pardon
Следобед може да се разходим до пощата, че и времето хубаво и да се взема пратката. Вчера по центъра беше... ПЛОВДИВ! Всичко живо беше на разходка и припек. Покрай сериите с мартеници едва се разминаваха всички.
За още един болен разбрахме с много придружаващи заболявания, ако ще и млад да е. Нещо според мен лъготят откога е, защото явно нещата са сериозни от вчера. Дано се оправи и да му е обеца на ухото, защото сума си хора му наливаме акъл да си гледа здравето.

Свекс, все съм през телефона и от мързел да се обяснявам...  Wink По-скоро трябваше да пиша около ваксините, а не между. Не дай си боже, да кажат на хората да не пият с месеци lol

Аз също вадя децата от ситуации. Понякога се напрягат страшно много, напрягам се и аз и затова, не винаги ми е приятно, намирам нещо друго за правене. Кокона се дразни от конкретни деца - награбвам ги и обикаляме в квартала, дори и точно в този момент да не ми е до обикаляне. Дребният изпада в истерии на рев, заради намеса в игрите му - айде пак. Миналата година така го качих, напълних му басейна и седнах на терасата. Реално страшно много исках да съм вън, ама няма смисъл да се изнервим всички накрая.  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #413 -: февруари 24, 2021, 13:21:40 »

Свекс, тези без оплакванията с коя ваксина са?
Нормално е, тя жената горката е на първа линия в аптеката. Дано й мине бързо.
Силвена е заприличала на вампир, прекалено много грим и е остаряла.
От Бийонсе- то е ваксината. След първите ваксинирани бяха предупредени да си уредят възможност за почивка, че се понасяла тежко. Будалкат се, че сигурно са им набили витамин С. blum
Нормално е, но при положение, че първия път направо бяха пламнали всички останали в семейството, сигурно си е мислила, че някак е защитена. Пускат се разни приказки, че ще има хора, които никога няма да се разболеят по неизвестни все още причини. Писах и, засега е само с липса на мирис и вкус.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #414 -: февруари 24, 2021, 13:30:45 »

Дано се размине жената леко! Ей НИ2 и той ли с дискова херния? Той какво чака за ваксина? Днес в приогов няма вече, тааа.... Иначе за странични, при възрастните са доста по-малко, най-много са при младите.

Сериал за сега безплатно до 27ми, след това нема хахах
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: февруари 24, 2021, 13:32:45 »

Значи за сега само на 50% съм готова.Днес впрегнах майка да си оправи документите и да ги занеса утре в други ден в бюрото.Като гледам скоростта им трябваха 2 седмици за моите документи и справки, та не знам нея колко време ще я проверяват.Абе....

Али и аз правя като теб.Гледам да си намалявам дертовете и да не се нервя допълнително.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #416 -: февруари 24, 2021, 13:55:14 »

За НИ2 щях да те питам... Не му ли препоръчаха санаториум? Мъжо нали и той е с дерт, та за първи път едва миналото лято отиде. Преди все оправдания beating Та там освен хуботиите на процедури и минерална вода му показаха каква гимнастика е добре да прави сутрин. Естествено не беше редовно, ама тези дни пак се захвана.

То не знам с каква психика е човек да мисли, че току ще му се размине, ама дано поне да минава леко sad Притесненията на близките са не по-малко.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #417 -: февруари 24, 2021, 14:27:43 »


Ей НИ2 и той ли с дискова херния? Той какво чака за ваксина? Днес в приогов няма вече, тааа.... Иначе за странични, при възрастните са доста по-малко, най-много са при младите.
Да, но не е наследствено от баща му, на друго място е. Още като студент, когато играеше активно, има болежки и го бяха гледали в Щатите, но казаха, че е само дископатия. Почти всички високи играчи са така.
Той си има сериозно друго заболяване, пак вероятно от спорта и се води в четвърта група за имунизация. Записан е при л.л. и трябваше да мине по надлежен ред тази седмица, затова не ходи да се реди по коридори.
Брат ми е на 62 и изкара доста тежко втората игла на Пфайзер, та май си е до човек повече, не до възраст само както пише по листовките*crazy* И ваксините като болестта - не се знае какво и как pardon
Къде изчезнаха Бубето и Пандата, липсват ми heart
П.П. Али, знае си упражненията, ходи и на процедури специални, но тази година като се заседя по- дълго пред екраните и се е скапала работата. Отделно през лятото се мъкнеше по гори и паланки, кой го знае как и къде е спал и се е усуквал. Качи и килограми, че няма къде да играе и да се разтоварва от началото на пандемията, капризничи с храната, жени няма около него...
« Последна редакция: февруари 24, 2021, 15:12:36 от svekarva » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: февруари 24, 2021, 14:56:52 »

Тук съм. Ама между сериите и книгите кога да пиша. И ФБ пост няма тая седмица lol lol lol А и се боядисах и подстригах.
« Последна редакция: февруари 24, 2021, 15:24:11 от pandapanda » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #419 -: февруари 24, 2021, 15:16:48 »

 То лошото е, че по принцип тази майка я харесвам, гледа си детето много внимателно. Днес се срещнахме направо в парка и си спазих режима на Ж., та нямаше драма. Появи се трето момиче с дядо, дето сяда на пейка и го оставя, Ж. не го хареса и набързо си намери занимание, докато то се махне. Изкефи ме като усети моето впечатление невербално и че не седеше да понася тъпотии. good

 Днеска в парка се чуваше повече за заведенията, отколкото за иглите.... Срещу нас едно кафене, дето и в нормални времена се чудехме как крета са сложили съобщение, че на 2ри отварят. Аз имах идея, понеже няма да ида на заведение за рд-то на Ж. да идем до Риу Правец за петък и събота, да си ядем в стаята и да ходим в някакви тъпи часове на басейн, ама ся ако отварят всичко, всички ще се втурнат и където трябва и където не, та отпада. Зачудила съм се от сега как да я зарадвам, че ми е тъпо 2ри рд под карантина, а вече разбира, гледа по филмчета и т.н. как трябва да бъде.

 Маги, честито!
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines