Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:10:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари дойде, айде на кафе :)  (Прочетена 40576 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #375 -: февруари 22, 2021, 11:29:22 »

Здравейте!
Чакам тази седмица служебно да "чипират" майка, ММ и евентуално и татко. Свекърва ми мина първата. Не съм чула да се е оплакала нещо,  ама и напоследък рядко с нея говорим по телефона.
Събота Кокона имаха открита тренировка за привличане на нови деца. В последния момент кани приятели, ама дали заради лошото време или от друго, не дойде никой нейн познат. Естествено беше леко разочарована pardon После обаче се забавляваше на 100%. Имаха доста игри този път, а не толкова изявена спортна част.
Най-после направихме бананов хляб (кекс) и двамата с брат й бяха доволни. Рецептата на Алексия се получи супер  good
Днес Дребният ми прави пак сцени. В петък не искаше да си тръгва от градината, днес не искаше да влиза  crazy Понеделнишки ми се отрази и на мен.

Рат, продават таймери за контакти и можеш да си нагласиш осветление и музика, както ти е кеф. Ключ и съседско ухо са най-добрите неща good Къде да проветрят, къде цветя да поливат, къде да мятат и махат дрехи от простора, все се вижда движение...
Хахаха, една съседка си намери презерватив на сандъчето с китки на терасата. Ама не се оказа тайнствен любовник, който да катери 4 етажа отвън. Още я подкачам на тая тема  blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: февруари 22, 2021, 12:46:46 »

Здравейте smile

И майка ми се е ваксинирала вчера с Астра Зенека. Освен нея и баща ми не е имало други хора. Мерили са им кръвно и са ги преглеждали. На баща ми чули нещо на слушалката и не са дали да го ваксинират. Но днес на снимката няма нищо и личният му е озадачен какво са чули вчера. Та той остава за другата седмица. Майка ми е вдигнала 37,3 след 12 часа. Още я поддържа. Свекърва ми в петък се ваксинира с Пфайзер и няма никакви оплаквания.

Рат, на мен ми звучи като да те гони параноя. Аз въобще не бих забелязала такива неща. Ама има кой да ви святка и гаси лампита докато ви няма, така че ако това ще те успокои действайте така.

Адиктед, на мен вторите четири книги много повече ми харесват. Може да е, защото са на английски. И кексът е на по-добър lol
Моят дилър на Бриджъртън, Булчето  heart , ми прати сериала, та сега  и по него ще ме зариби.

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #377 -: февруари 22, 2021, 13:02:14 »

Мда, особено последната книга е много добра, там няма много кексове, повече е интриги и интересни ситуации до последно. Който е по чужбина( или тук) но не иска да сваля торенти мога и сериала да му изпратя smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: февруари 22, 2021, 13:48:56 »

Адиктет, бабата се справя идеално.Аз доживях каката да иска на градина.Там не якарали да яде ако не иска и си играела  blum
Събота каката се събуди с хрема, е от днес е така едната близначка, очаквам включване и от втората тия дни.Започва одисеята, инхалации, капки и т.н. Ми и каката ми сви дифузера и сега не ми го дава, ще трябва да взимам още един.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: февруари 22, 2021, 14:32:43 »

свекс, то притеснения винаги може да си търсим, особено аз съм си такава- все нещо ме гложди. нощес се въртях маса време, ма тя булката днес категорично ми реши дилемите- аз ще съм с астра зенека, ама чакам отзиви от други хашимотци. после се въртях още време щото мисля покрива на село, после мислих едни гадни документи които трябва да пускам в общината, и въобще го ударих на философстване в 4 през нощта. естествено днес  всичко се канализира, само дето се изхабих. мерими ми помогна за документите, за покрива на село намерих временно решение. въобще меркурият обръща ход, ама е бавно и сутринта ми беше малкооо инфарктна- объркали са ми преди години документ в една държавна агенция, който е изключително важен и сега  чак разбирам. diablo . водих и малкия пак да му взимат секрет, ма той поне беше кротък. да видим намалели ли са тия гадове дето вече месец ги трепем. angry
аз не съм овен, обаче като се навияяя- мога да се каня и мотам месеци преди това, храс-прас и за един ден опатквам всичко отлагано и то както ми дойде- по вдъхновение.
булката, това е ужасната реалност на малките градове и села, живеем с маймуни, аз съм краен расист по темата. лошото е като нямаш роднини, тогава - на съдбата си оставен .. sad

рат, според мен по скоро някой не ви се кефи и нарочно си хвърля нещата в пощата. а тия ръкавици може да са на някой мърляч дето разнася брошурите и после си ги пуска там като кофа за боклук. дайте ключ на някой да иде да спи у вас или да идват и демонстративно да шумят и да отварят всеки ден поне.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #380 -: февруари 22, 2021, 14:47:41 »

 Като се знам аз каква съм сигурно ще си саморазвия странични ефекти дето се проявяват при 0.0001% от вглеждане. Нашите и те се емнаха май да се бодат. Както никой не искаше Астра Зенека, сега всички искат или са склонни да я искат. Аз се чудя дали това не е един от добрите хаотични ходове на държавата... Като оставиш българският народ на самотек и всеки решава, че ще бъде прецакан от другите и ходи да се бута да прави същото като тях. Не съм против и ние още се чудим какво и що да правим, ама за 2 дни вече май познавам повече ваксинирани околкото неваксинирани и се чудя на какво се дължи промяната в общото настроение ей така като социален психолог, де. Wink
  На нас преди 2 седмици един тъмен субект полупиян ни размахваше някаква летва, че не сме имали право да пресичаме пред него и това в центъра на София. За жалост с увеличаване на популацията им и ненаказуемостта стават все по-арогантни.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: февруари 22, 2021, 14:59:59 »

брат ми ми се обади да ме пита преди малко, тъй като грам не чете, дали ще му стане нещо от ваксината lol
викам върви, за да пазиш нашите и мен. той иска при личния да иде, класик страшен си е. pardon сакън да не иде на непознато място. pardon
мъжете са си бъзльовци, веднага заохка като му казах че ден два може да е с грипоподобни симптоми. pardon
адиктед, българският народ е по безплатното и по лесното, щом не го ограничават само до личния лекар и му дават да ходи да гледа сеир и по болниците, всичко вече е наред, чиповете вече не са му проблем. чувства се привилегирован че го пускат и във вма, да речем. pardon най вече си виждала по магазините, там дето има опашка или магазинът е препълнен, и другите искат да влезнат . lol
Тaкива сме си, смешни, ма да сме живи и здрави .
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #382 -: февруари 22, 2021, 15:10:58 »

Адиктед от това което видях докато чаках, хората бяха 90% млади и образовани, повечето в ИТ фирми ( по раниците ги познах) и 5-6 баби, нямаше средна възраст, нямаше изключения от масата, всичко влизаше в тази графа. Майтапехме се даже кой кога има кол за да се подредим по това на кой кога му е първия кол. Това за мен са хора които са направили осъзнат избор че ще се ваксинират още преди петъка.

Мен ме заляха по чата с въпроси, ама колко струва? Час запази ли? Ама за всички ли е? Нали само уикенда щяха да ваксинират... Имам чувството че никой не е гледал или чел новините уикенда, само аз и Еми сме дебнели хахах
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: февруари 22, 2021, 15:17:57 »

ние щото четем официални институции, а не страници тип господари на ефира crazy
то от гледане на бтв кво очакваш да прихванат, акъл ли lol
най ме е яд че дъртите седят и философстват. майка ми иска три месеца от ваксината й за ешерихия коли да мине, баща ми искал файзер, другите баба и дядо хич и не ги знам какво са що са, но съм убедена че "ауроложката" ги е убедила да не се ваксинират, че да не прихванат чип. crazy
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #384 -: февруари 22, 2021, 15:25:58 »

 И аз дебнех, ама и Еми бързо реагира. Ама пак си искам Пфайзер. Бе те тия ауроложки нещо май вече друга песен пеят като гледам фейсбук завря от ваксинирани, та сега ще се избием за ваксини и чипове нищо, че "няма вирОс". Важното е крайната цел така или иначе. smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: февруари 22, 2021, 15:29:12 »

И аз дебнех, ама и Еми бързо реагира. Ама пак си искам Пфайзер. Бе те тия ауроложки нещо май вече друга песен пеят като гледам фейсбук завря от ваксинирани, та сега ще се избием за ваксини и чипове нищо, че "няма вирОс". Важното е крайната цел така или иначе. smile
аз покрай този ковид бая народ отсвирих... оняден питам мой близък приятел в чужбина, който има възрастна майка пак в друга страна. и често пък идва и в БГ ( страните стават три така ) , викам ще се ваксинираш ли?
отговорът беше все едно от мурзилка във ФБ– Никога нямало да се ваксинира, особено световните владетели като се знае че не искали доброто на никого. потънах в земята....този човек го мислех че сме на едно ниво на развитие... той ми говори за пчели и бил гейтс и американците как искали да ни убият... crazy
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #386 -: февруари 22, 2021, 15:30:52 »

В пловдивското ХЕИ няма ваксини, свършили са Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: февруари 22, 2021, 15:32:36 »

В пловдивското ХЕИ няма ваксини, свършили са Wink
отвориха 23 пункта там при вас, как да нямат shok
или имаш предвид конкретно в сградата?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #388 -: февруари 22, 2021, 15:38:30 »

отвориха 23 пункта там при вас, как да нямат shok
или имаш предвид конкретно в сградата?

 Конкретно сградата, защото е буквално под носа на нашите. Майка току-що беше там. Предполагам, че не навсякъде.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: февруари 22, 2021, 15:55:13 »

Аз за никакви новини нямам време напоследък, от вас си получавам инфото.  funnytooth

В събота с децата излязохме преди 11 сутринта и като се прибрахме след всички задачи, гости у приятелчета и т.н., вече беше 9 вечерта.  pardon Неделя също си беше натоварен ден. Хич не съм в кондиция за работа днес.  crazy
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines