Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:52:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари дойде, айде на кафе :)  (Прочетена 40578 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #360 -: февруари 19, 2021, 16:18:56 »

Хайде, боцнаха ме! С "Фазер- Бионсе" Wink ми излезе късмет. Аз нали на 3 места се записах рано- рано, та днес по спешност на едни неявили се бях резерва на резервата. Дано да е за добро - никакво чакане, огромна зала, фоайе със столове, грозни лекарки, но пък много мили. Ако и не са ми нахакали вода или по- малко количество заради тези последни от опаковката 6- ти дози, направо сама си завиждам как се уредих Wink.
Естествено, направих гаф, ама се усетих - написах в полето за вид ваксина точно Фазер Бионсе blush, защото все си повтарях да не го напиша така. Смачках уж неволно листа и си поисках нов, това да ми е... Повторих си номера с лиготията /май ви се бях похвалила/, че казвах в тесен приятелски крът оспутка, вместо отпуска на шега няколко пъти и един ден в стресова ситуация пред цялото кралско войнство шефове  се изцепих, че едикойси е в оспутка.  blush blush blush. Има и по- тежки случаи, де. Един мъж преди мен го изловиха, че е заградил по инерция с Да въпрос, че е в състояние на бременност. Хубаво, че всички са с маски и нито личи кога се хилиш, нито пък някой те разпознава, че да се засрамиш.
Родният е на повикване и той, чака от сутринта и не пие вода, че да не му се налага да ходи до тоалетна. Дано не откара в този режим до неделя, нищо не се знае crazy
Стискайте палци да няма някакви драстични странични ефекти, ще се отчитам как е smile
Булка, ама в истинската Доминикана ли замина половинката ти? Затова ли вчера ходи по доктори?
Панде, много хора са на вълна био. И по ресторанти с баснословни цени има специални менюта био. Дано поне наистина са продукти, гледани в био условия, аз на това нямам доверие.  nea
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #361 -: февруари 19, 2021, 16:33:17 »

хахах свекс, май пак не съм се изразила правилно, подчинения ми е в Доминиканка, не подопѐчения  smile

Честито ти боцкане! Хайде да отпаднат всички грижи скоро и да го ходиш по любов без маска!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: февруари 19, 2021, 16:57:23 »

Аз чак се учудвам (положително - изглежда ми много ефективно) от ваксинирането в България - няма желаещи или са много бързи. Тук ваксинират още медицински персонал, старчески домове и 80+ години. Следващия месец чак учители, полицаи и аптекари.
Стискам палци, Свекс! Надявам се да нямаш никакви неразположения.
За Дарио не отговарих - за преподаване по забавен начин.

Булче и аз се замислих кой точно е в Доминикана. Аз се чудя малко на такива смелчаци. Гледам едни познати са на Малдивите с детето им (на 2г е). Тези същите лятото бяха в Рим с детето си.
« Последна редакция: февруари 19, 2021, 17:16:16 от pandapanda » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #363 -: февруари 19, 2021, 17:36:40 »

сега сега видях,Файзър Бийонсе хахах

Панде, той си е свободен, пътува всяка година поне до две далечни дестинации, 2019та беше 3 седмици в Бразилия, миналата беше в Куба. Сега има директни чартъри от България, без ПСР без нищо, та е супер лесно да отидеш

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: февруари 19, 2021, 17:49:14 »

свекс, честито! да ти действа отлично и да си и спокойна вече.
аз грам не си харесах салона и фризьорката, макар че всички да имате във фб друго мнение, майка и тя дойде и вика- ама тая само ти е измила косата lol , та ептен ме довърши. crazy
мразя да не правят за каквото съм си платила и решила, без консултация с мен да променя цвят който съм й показала какъв искам да бъде, за мен не е професионално. да ме беше питала, а аз видях чак при сушенето че е пуснала боя карамел вместо пепеляво русо. beating както и да е де, загуби бъдещ траен клиент при това наблизо..
другият месец съм си наумила да ходя на някаква процедура за лицето, почистване, ма с уред, не ща класическо, такова мога и вкъщи. pardon
и аз се чудя на хората, които сега пътуват, в кр сметка не зарад теста, ами заради риска.  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #365 -: февруари 19, 2021, 18:47:43 »

сега сега видях,Файзър Бийонсе хахах
Писах го и предишния път тук така, в кавички, ама никой не обърна внимание funnytooth Има една страница във ФБ "Котаракът Румен", там го видях и много се хилих. В коментарите се споменаваше, че видна инфлуенсърка плеймейдка го била казала ясно с обърнатите си джуки няколко пъти Фазер /като материала фазер/ и Бионсе /като певицата/, къде да се мъчи с Пфайзер-Байонтех  funnytooth
« Последна редакция: февруари 19, 2021, 19:24:29 от svekarva » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: февруари 22, 2021, 09:02:45 »

Привет понеделнишки, как сте?Аз се приготвям за работа и чакам майка да дойде да гледа три деца.Каката е с хрема и ще поседи и днес в къщи.Вчера все пак ги пратих с баща и на Беклемето и се върна щастлива и изморена, много изморена.
Айде хубав ден и нова седмица.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: февруари 22, 2021, 09:12:30 »

Добро утро!
Маги, лека работа!
Свекърва, как си?
Аз оставих Ники на детска и планирам да се наспя, че не ми се получи през нощта. Горкият едвам отива. Накара ме да му извадя дрехите от раницата и ги занесох в плик, за да не носим раницата на детска  crazy.
Как прекарахте уикенда?
Аз събота така се ядоса, че чак до неделя ме държа и бях крива. Та тоя уикенд почти не го усетих положително.
Сега ще гледам 3 дни да се насладят на спокойствие и тишина.
Отделно мисля, че са ни набелязали за обиране и съвсем се изнервям.
Оолаках се. Хайде лек понеделник!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #368 -: февруари 22, 2021, 09:28:05 »

Привет!

 Ние отметнахме всички битови задачи. Очаквахме по-слънчево време, та и днес. Мъглата вместо да се вдига се сгъстява...

Маги, бабата успява ли да се справя с трите или сега ще й е бойното кръщене? Аз съмнение в несломимостта на бабите нямам, ама ми е интересно smile

Рат, що така мислиш? Странно ми е какви знаци виждаш...

 Леля ми са се ваксинирали. Калеко работи с доста хора, но не очаквах още веднага. С нашите не бях говорила по темата, но вчера майка вика, щом вкарат Пфайзер отиваме. Миналата година, та и след това те смятат, че ние с ММ сме много крайни, ама явно поне те са умерени и разумни. Не че съм се съмнявала... Те от балкона имаме пряка видимост към РЗИ-то, та майка следи темпа на ваксиниране.

 Аз сега се чудих да се смея ли да плача ли. Обажда ми се куриерът от Спиди и ми казва адрес на офиса им и вика на адреда ли сте, викам той адресът е ваш... А ами тогава след 14 часа ще ви е там пратката.... Силно подозирам, че е новият дето по Коледа ми прати нещата някъде си, но хич не напредва...Wink

 Изчетох ги Бриджертънови, докъдето ги има на БГ. Хем искам да видя с всички какво става, хем малко ми са еднотипни, вече направо за разнообразие ще си залагам в началото на коя страница е КЕКСА.  blum

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: февруари 22, 2021, 09:36:48 »

Адиктед, от 1 седмица намирам ръкавици (еднократни, като от лидл и не ползвани) само в моята поща. Вчера излезнахме за 2 часа и на прибиране от пощата ми стърчи огромен наръч брошури, ама само от моята поща (надали всички комшии са ми али и са си ги събрали). Ми аата седмица някакъв младеж звъня у нас и искаше да го отиде при домоуправителя. Последните 4месеца, вече 2 майки от квартала ги обират, едната живее през 2 блока. Та направо съм си си сигурна, лошото е че от четвъртък по цяла нощ няма д аима никой и...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #370 -: февруари 22, 2021, 09:57:57 »

Добро утро!

Хайде и аз съм чипирана, с дерби колата. Цял уикенд място не ме хващаше, ту исках да изчакам за РНК ваксина, ту се навивах за Астрата. Днес сутринта чаках да чуя новини дали ще има РНК във ВМА, като казаха забавяне се изстрелях в окръжна, не можех повече да мисля и да чакам. Сега тръпна за страничните, някои леко го минават, някои са супер зле, ще разправям утре. Доктора каза до сряда да очаквам всичко да отшуми. Хем ми е приповдигнато, хем супер притеснено, толкова за Звяр не съм се притеснявала за ваксини. Следващо боц 03,05. Мисля след две седмици да пусна антитела.

Адиктед аз изчетох всички вчера, но и аз като теб, на киндъла на 60% почваха секс сцените  pleasantry

Рат а дано няма, оставете лампи да светят!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #371 -: февруари 22, 2021, 10:16:47 »

Булка, от моята извадка засега са 50:50. Кръстницата беше с пълна програма темп, втрисане, болки няколко часа след убождането. На следващия ден привечер се беше оправила. Леля ми вчера им нямаше нищо, само болка на мястото на боцкане. Чакам Свекърва да разкаже за Бийонсето, нали е кралицата на попа/ ваксините, тя проявява ли капризи, чипът как се намества... Wink

 Лампите светнати, радио/ телевизор включени. 90те май всички ги практикувахме тия неща, сега мислех, че не се случват...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #372 -: февруари 22, 2021, 10:47:09 »

Хайде и аз съм чипирана, с дерби колата. Цял уикенд място не ме хващаше, ту исках да изчакам за РНК ваксина, ту се навивах за Астрата. Днес сутринта чаках да чуя новини дали ще има РНК във ВМА, като казаха забавяне се изстрелях в окръжна, не можех повече да мисля и да чакам.
Те това е то Овнешката душа - припряна работа и с главата напред на юруша funnytooth funnytooth funnytooth  heart heart heart Булка, направо сме клонинги Wink
Не зная как съм, прекалено се вглеждам вероятно crazy. В събота ми се моташе леко главата и ми беше ту студено, ту топло и най- вече криво. Вчера ме стегна сърцето, чувствах се отпаднала, но всички, минали по пътя ми казаха, че си въобразявам. Ще видим как е днес, вече ми писна да се наблюдавам и притеснявам. Родният също се вреди вчера - чипирани сме семейно, ама няма проблем, нито ще раждаме тепърва, нито ми пука кой ни знае тайните и ни командва blum
Рат, вероятно си права, че може и да проверяват има ли човек вкъщи blush Ако има някой доверен съсед около вас, нека хвърля по едно око и ви държи в течение, лампите светнати, пусната музика и нещо да мърда, изобщо ползвайте номерата на "Сам вкъщи". Обаче, все си мисля, че може и някой нарочно да ви плаши, ей така, като отмъщение за скорошните събития в семейния ви живот... Моя приятелка редовно намираше завити в парцалчета дребни предмети и се беше бая спекла. Ходи да и развалят магия, по баячки после. Нищо не се случи, но и разклатиха нервите за около месец diablo
Хаха, аз в саксиите ми на стълбището съм намирала презервативи, но не съм се сетила да се притеснявам Wink. В пощенската ни кутия едно хлапе редовно изхвърляше опаковки от вафли, ама порасна и сега сее пред входа, щото яде кроасани и там му е по- удобно да ги отваря angry.
Хубав ден на всички, да сме здрави и спокойни! heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #373 -: февруари 22, 2021, 10:55:33 »

Хахах Свекс , майка ми сега ми пише, "Ех, ти елем да си първа"  lol, аз ако не ми бяха подшушнали за ВМА още вчера да се бях изстреляла. Хайде щом и Родния се е боцнал както казват Сърбите " пусни грижите на веселба".

Ох аз много се спекох уикенда, убили са жена на улицата на нашите в петък, на 67г. Жената живеела самичка, много бедна, изнасилили я и я задушили  sad, направо сърцето ми се стегна... Че нашите са сами, пак добре че поне живеят в една къща с чичо ми, горе са млади хора, ама пак. И то някакви хлапета, на 13 и 14г, циганчета естествено.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #374 -: февруари 22, 2021, 11:05:53 »

Хайде щом и Родния се е боцнал както казват Сърбите " пусни грижите на веселба".
Да бе, веселба... Нали остават НИ1 и НИ2, че и снахата crazy Пък то и други болести има, притеснения колкото и когато искаш Wink
Кофти работа за жената, то направо и на мен ми се сви сърцето.  cray
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines