Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 06:31:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари дойде, айде на кафе :)  (Прочетена 41518 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #300 -: февруари 16, 2021, 18:18:42 »

Еми, нашите са си лика-прилика. И Ж. има доста дрехи дето по 2 сезона ги кара. Ау аз пък нали имам едни ботуши от Black Friday преди 100 години. Хем са апрески, хем надолу са гумени с подплата, да ама и подметката е същата гума и се хлъзга по лед, а и са адски тежк.Вчера изплезих език с тях и мускулна треска хванах.Сега се мъча да се разубедя да не си купувам едни на Сорел, че няма за кога, ама ти с тая прогноза ще вземеш да ме навиеш.Wink
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #301 -: февруари 16, 2021, 18:36:55 »

Ся, някои ги носят по 2 сезона, ама като подарени lol късички. Отделно, панталоните направо ги смилат, всичките колена са скъсани, някои и на дупето, защото много играят на пода и ги влачат и изтъркват. Но големият ни е много висок,  на 6г отговаря на височина 8 години, стърчи с една глава над съучениците си.

Аз за себе си не бях купувала никакви дрехи в последните 6 месеца. Работя от вкъщи 100%, излизанията (сред хора) са силно ограничени и няма къде да се фръцкам pardon ходя само да взимам децата от училище и да пазарарувам, пък за там тоалети не ми трябват.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: февруари 17, 2021, 08:34:28 »

Добро утро от мен.Днес малко ще съм в къщи и се надявам да си почина!Надявам се!

Ох, аз ще съм присъствено като започна работа и взех да пазарувам по малко за себе си.Взех си две плисирани поли, ще се видя как изглеждам и ако се удобря ги оставям.До коляното са, не са дълги.Трябва да си взема кецове и едни пролетни обувки, че им видях сметката на всичките.Аз много пазя и имам обувки на 3-4 години, а ботушите ги нося по 4-5 сезона ако са хубави.Много мразя да сменям ботуши-взимам веднъж, хубави, винаги от естествена кожа с хубава подметка.Тук ако нямаш хубави ботуши може да не може да излезеш от в къщи зимата.Е тая не е така де, но по принцип.

Днес ще пера цял ден, сигурно имам поне 3 перални.Поне!Имам да пререждам детски дрехи, да махам умалели...Досадна работа.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #303 -: февруари 17, 2021, 09:26:39 »

Добро утро!

Мен ме чака натоварен ден, мъдрим и кой ще вземе Звяр от градина че се оказахме всички, включително и свекъра заети.... дано не пренощува в градината хахах

Ооо Маги и аз взех една плисирана пола, за първи път се харесвам с такава.За обувки си вземи лоуфъри, аз износих 3 години едни от Дайхман, ти си и висока ще са ти супер. Хем официални, хем удобни.

Аз сега за зимата намерих егаси яките апрески от Лидл.Бяха детски, намалени и останали само в моя размер, супер удобни са, леки, не се пързалят, подметката е тънка и мога да си карам с тях а и са Йозави и шаренки хахах

Алексия, тук продават в Лидл от време на време едни лепенки за колената и лакътя за децата, та можеш да се заредиш с такива за домашни панталонки smile


Хайде, лек ден  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: февруари 17, 2021, 09:29:40 »

Добро утро!
Маги, ти кога стартираш? Звучи като много близко събитие? Нещо за април ми се върти, ама така ли е? (вече нямам вяра на информацията в мозъка ми)
Еми, същата работа е у нас. Долнишата са консуматив и то не многократен. Наскоро се  прибра с долнище на 2ро общуване с дупки pardon. Уж купих в повече, сега пак нещо малее бройката, ама св надява да изкара с тях. Иначе някой неща си ги носи по 2 сезона, много често.
Вчера го взех щастлив от детска, ама не иска да ходи де. Днес беше една идея по-добре, у нас не рева, чак в детската. Беше ходил на танци, рисувал. Днеска каза, че мрази да рисува и не иска да ходи  pardon е то не може само катерене, търчане и рушене.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: февруари 17, 2021, 09:40:43 »

рат, дано днес си починеш и не те удрят хормоните накриво! good
сега броих долнищата му с новите и мисля ще му стигнат, блузки май има тънки, тениски също от менианте.
аз от мокасини и този тип имам пришки и не мога да нося, пък и съм ниска lol
солей пола ми се носи, една пачка също имам купена, още не е дошъл сезонът....
апрески хубави имам на село, но си ги оставих там, за всеки случай, тук ъгсовете са само за сух студ, инак яко се пързалят и тогава вадя едни стари кубинки от габина които карат вече осма година. жалко че там се взеха прекалено насериозно и цените са им колкото на италиански дизайнерски обувки. crazy
адиктед, аз на твое място бих взела зимните обувки, мисля че месец ще можеш да ги носиш, даже и повече, пък и за догодина ще остане lol
алекс, тук това се шегувах pleasantry напълно сериозно преди време, че се гримирам за пазар, защото инак ще откача, с това еднообразие, битовизми и само се гледаме по пижами. и домашното облекло си смених, поне да изглеждам нормално... angry
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: февруари 17, 2021, 10:11:17 »

Булка, точно Лоуфъри имах и се сцепи подметката, но ги скъсах от носене.Имам едни, но нещо не са ми удобни.А кецовете са за тичане събота и неделя, че катогледам ще е веселба лятото.

Ох, аз с каката имам същите проблеми с клиновете.Уж момиче, уж трябва да пази, а на две носения унищожава клинове и анцузи....Е сега пак взех нови.

Рат, подала съм документи в бюрото по труда и чакам да ме удобрят за детегледачка.От тях зависи кога ще се върна, надявам се до април да се случи.Все пак вече от 2 седмици са документите при тях, а дано за 2 месеца успеят да свършат всичко.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: февруари 17, 2021, 10:17:55 »

Maги, те не ти ли дадоха срокове или поне да пишат такива някъде? angry
кецовете при мен не вършат работа, трябва да има няква платформа или леко висока подметка, иначе дюстабанът ме уморява от болки. уж сега съм се сдобила с два чифта пролетни за всеки ден, да видим. за официални си купих с удобен ток едни бежови още декември.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: февруари 17, 2021, 10:23:32 »

Аз за работа си взех едни на нисък ток със змийски принт.Толкова са нетипични за мен, че чак ми е странно, но реших да съм елегантна smile

Еми, кви срокове душа.Там всичко е ще стане някога.Е Адиктет да каже, ама тук е ужасно бавно всичко.Подаваш документи тук, пращат ги в София, проучват теб, после детегледачката.Звъняха ми да ми искат декларация, че не получавам девиденти като част от управителния съвет на Зачатие.Ми нали гледат в НОИ, там данъчна декларация няма, значи не получавам такова нещо!Както и да е, хващат менервите, защото при нас всичко е с ясни срокове и а сме се забавили, а ни пилят на главите и става проблем.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: февруари 17, 2021, 10:34:37 »

много ми е интересно как точно проучват, с детектив ли .. смешна държавица сме... angry angry
змийски принт е винаги на мода good
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #310 -: февруари 17, 2021, 11:23:45 »

Привет!

 Маги, май провинциалните бюра по труда са по-мудни. Фери май беше питала и си беше направила справките сама и им ги занесе на крак, та там доста по-бързо действаха. При нас септември пуснах документи, че сме желаещи, януари ми се обадиха, че сме одобрени, април подписахме договор, ама нали сме между Пловдив и София, та и това може да е било фактор.

 Ние сме тръгнали към парка, че днес сме трима. На ММ служебния комп е в ремонт и няма как да работи, та поне Ж. се радва на внимание днес и на разнообразие до по-далечен парк
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #311 -: февруари 17, 2021, 12:07:36 »

Честити ви нови придобивки, с кеф да си ги носите!
Много ми е интересно как се повтарят модите и в грима, и в дрехите. Хич няма плавен преход, направо драстична промяна винаги. Два периода от живота ми съм ходила като изрисувана маска и после почти без грим, все едно съм друг човек по снимките Wink
Вчера ми беше много напрегнат ден и не ми беше до писане, та днес ще върна назад за включване в разговора. Родният мина сериозен преглед, резултатите са задоволителни - задържа старото положение от преди две години на дисковите хернии. Горкият, много е разочарован.  pardon ЯМР му прави най- близката ми приятелка и му казала, че ще го боли, няма как да му мине и е нормално за възрастта му. Както казваше майка ми, ако нещо не ме боли, значи съм умряла Wink. Не ще човекът да е стар физически и това си е. blum Така жално и активно се оплакваше, че като не съм в неговата болка, какви ли не страхотии ми минаха през главата.
Имам нова микровълнова, голяма, мощна и ако не за друго, става за огледало. Ще я мина подарък за 14- ти, защото нямам никакво участие в избор, плащане и доставка до кухненския плот.  smile Днес я разучавам и се ядосвам на смотания превод в упътването. Остави правописните и стилистични грешки, ама преводачът хал хабер си няма явно за предназначението и. Още на първата точка от препоръките за безопасна работа се шашнах: Не претопляйте храна! Ми аз главно за това я искам, да претоплям храна diablo. Няколко точки нататък пишеше какво да се прави ако храната започне да гори и пуши, та предположих, че "претоплянето" е прегоряване. После си се хилих сама, като обсъждаха в Референдум /БНТ/, че 60% от учениците не четат с разбиране, понеже и аз явно влизам в процента. funnytooth
Еми, Тетрадката ми е безизходна точно защото няма решение в сегашния живот - на едно друго място ще бъдат щастливи и заедно /вероятно/.
Алич, права си, историята за предложението я научавате от трета ръка, минала през изненаданата втора на майката на момчето. smile. На мен ми беше интересно като събитие в сняг, макар очевидно да е била водеща датата 14- ти. blum
Маги, ако трябва да те глобят, веднага ще намерят връзки една с друга всички инстанции, но заща да не те помотат да им свършиш ти работата, щом ще е за твоя облага Wink
Хубав ден на всички. Брррр, голям студ е в Пловдив, не е за жени вън.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: февруари 17, 2021, 13:10:34 »

Здравейте smile

Аз нещо съм се зачела и всичко ми е покрай четенето. Та само Булчета и Адиктед запомних. Колин го харесвам повече като второстепеннен герой. Сър Филип ми е любим. Сега чета шестата книга и е много странна. Too much e.

Тетрадката съм го гледала веднъж. Половин час след като свърши филма се разревах доста. Бившият се чудеше какво да каже да спра. Не го харесвам иначе. Гослинг не ми е топ.


Ние имаме апрески от Декатлон и сме много доволни.

И Бамбук рева тая сутрин. Искал кроасан с шоколад, ама аз не давам (щото той само това може да яде) (както и аз). Накрая реши че ще ходи да се оплаква от мен в градината.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #313 -: февруари 17, 2021, 14:25:59 »

Счупих Пандата с тея книги хахах.Пандей както ти казах сега ще се влюбиш в Гарет на Хаясинт хаха.

Свекс то нашите мъже почнаха болежки вече, не пък твоя... Радвам се че поне задържа положение, и това е добра новина. Честито ти микроВеле! И мм е утре по доктори, ама поне сабахлем ще мине.

За Тетрадката не коментирах, не че не го харесвам, много хубав филм е, за мен с щастлив край, е не пожелавам Алцхаймера на никой. Гослинг вярно че се прочу от този филм, но мен ми е любим в Crazy, Stupid Love, този филм мога да го гледам 100 пъти... https://www.youtube.com/watch?v=8iCwtxJejik
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: февруари 17, 2021, 14:48:13 »

It's like you're photoshopped lol lol

Много съм се смяла на този филм lol
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines