Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 15:45:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари дойде, айде на кафе :)  (Прочетена 41269 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #285 -: февруари 16, 2021, 12:29:11 »

Здравейте!
Отново имам връзка със света, че вчера доста време бях без интернет. То ни работа да си свърши човек, ни във форума да виси и да чака края на деня  pardon Върхът беше, че днес шефът пита кой ден е и добави: Чакам с нетърпение петък! lol Ама той е с бебе и му се разказва играта денонощно!
Честити да са ви поводите на всички и все хубави неща около вас!  give_rose
Менианте, търси детски офталмолог. Когато от градината получих лист с разяснение, че Кокона има някакво отклонение, говорих с моя съседка. Жената е страхотен лекар! Работи в болница и в оптика. Обаче ме отряза и ме насочи конкретно към детски. Имало разлика pardon
Никого не съм натискала за брак. Можех спокойно и без това. Познавам хора, направили сватби, ама без брак. И това го приемам. Изобщо на тази тема съм много широко скроена. Виж, мъжо много искаше всичките му салтанати. За някои го отрязах де Wink Това обаче с предложението от бременната булка и на мен ми е в повече. Така обаче го виждам след разказа на Свекърва. А те нещата може да са по-различни от "първа ръка". Важното е тях да ги кефи! lol

В нашия квартал към покривите никой не гледа. Важен е погледът в снега, че сега е пълно с кучешки бомби. Много модерно стана да имаш куче,  а още по-модерно е да не се чистят произведенията на малките кучета  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: февруари 16, 2021, 12:40:55 »

адиктед, всичко е една голяма пародия, как не се превърнахме във втора италия след всичко това, нз.
мен па ептен спря да ми работи бутона за главна буква, ма ще ме преживеете. pardon
свекс, ще ти пиша на вайбър за микровълнова, беше ми подарък от половинката лятото, много съм доволна.
не се впрягай, ако можеш да промениш родния, в крайна сметка е прав че притесненията са си за нас само, но да не занимаваме и напрягаме другите с тях. аз вече си се въртя безшумно нощем, но като знам че съм си параноя на тема дете и болести, не занимавам вече никой от роднините, явно ги натоварвам и тях. pardon
тетрадката мен не ми е безизходна, не знам защо и ти и моят човек така я приемате, той даже твърди че двд вариантът е по-завършен и че там ги дават как на сутринта лежат починали заедно на леглата, обградени от децата си, ма мен и този вариант ми е хепиенд и ми е завършен, в който си казаха ще се видим пак, лека нощ. в сми- мен ми стана ясно какво ще стане  pardon , енергията на любовта и саможертвата е страшна сила.
али, кучешките ална и тук са голям проблем, мърлячи с претенции че обичат животните, ма не обичат да чистят- пълно. diablo
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: февруари 16, 2021, 13:24:49 »

Аз я заведох при офталмолог, който преглежда и деца - майка ми и баща ми са доволни от нея (и двамата с проблеми с очите). И на мен ми направи добро впечатление - доста подробно ми обясни как и какво се случва с детските очи - не ми се стори като непрофесионалист по отношение на детското зрение. А и класната каза, че не вижда на дъската от втория чин, ако беше толкова малко, колкото е казала другата лекарка (-0.25), въобще нямаше да го усеща. Аз, като се замисля, съм с 0.5 далекогледство - ами никакъв проблем нямам да виждам и наблизо. Т.е. въобще не го усещам това 0.5 (при няколко очни лекари съм ходила, та не е грешка, със сигурност).

Аз на този етап по отношение на себе си - наистина не виждам смисъл от обвързване. Не толкова нерешителност - по-скоро нямам необходимост от такова нещо - повече минуси има за мен, отколкото плюсове. Така съм си независима.  girl_wink

Грип май наистина има - дребният сутринта се оплака от гърло и сега работя с него вкъщи.  pardon А Ковид сме го изкарали вече, та няма как да е това.

svekarva, и аз из кварталните улички доста често вървя по платното - платното почистено, за тротоара трябва да си нося "котки", че да мога да вървя по него. Така и не разбрах защо общината не счита за нужно да чисти и тротоарите. И дори не говоря само за тротоари пред блокове/къщи/кооперации - има такива, които нямат прилежащи сгради - пак не се чистят. И като почистят, примерно, само спирката на градския транспорт - дотам човек телепортира ли се?  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #288 -: февруари 16, 2021, 13:42:47 »

Определено -0,25 не би било проблем  good В случая е важно да видят за астигматизъм. (Ние това сага тренираме вкъщи.) Иначе има учители с много опит - обръщат внимание на много ситно или много едро писане, накланяне на главата при писане, спазване на очертанията на реда и други такива.
За зрението си давам сметка колко е важна светлината. Масовото офисно осветление е мор за очите в дългосрочен план. Когато мога, се старая да гледам надалеч,  за да отпускам погледа.

А за снега в градски условия основно децата и кучетата се радват. На другите ни харесва за гледка и дотам. После е ангажимент.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: февруари 16, 2021, 13:45:38 »

да, мен не ми е висок диоптър, но след упойката и секциото направих астигматизъм и ми маже. та може и това да има щерка ти..
верно само децата се радват, мен ме уморява това газене из непочистеното. nea
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #290 -: февруари 16, 2021, 14:08:35 »

И аз вчера се чудих докато трамбовах... До нас е "арабската улица" беше излизано до асфалт. После минах през Неофит Рилски... еми на пъпа на София си подягодите как може да не изчистиш... После като минах и по Витошка там където има магазини има пътечка, а в средата дето е на общината нищо не изчистено....Припомних си и старите плочки на Главната в Пловдив, защото на Витошка са същите хлъзгавици, а тук пада много по-често и повече сняг. Та сме страшна работа и хората, и общината, и държавата... Арабите чистят по-добре сняг, сигурно повече опит имат.Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: февруари 16, 2021, 14:48:29 »

Интересни тенденции грим 2021 г

https://www.instagram.com/p/CLV43uAgyyo/?igshid=e75z2v55o04b
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #292 -: февруари 16, 2021, 16:00:49 »

Интересни тенденции грим 2021 г

https://www.instagram.com/p/CLV43uAgyyo/?igshid=e75z2v55o04b


т.е по без грим?

Ай аз днес много се кефя, даже още сабахлем писах на Пандата коя ще е новата главна героиня в Бриджертън, бях убедена че ще изберат или азиатка или индийка, страхотен избор са направили, тази актриса играе и в друг Нетфликс сериал, много е симпатична.



Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: февруари 16, 2021, 16:14:20 »

по без грим, но с подчертани леко скули и хубави мигли, без да са дълги до земята  ( Уф макар че аз точно такива обичам lol )  , с добре изравнен тен.  pardon
Булката, първоначално реших че ни показваш че мъжът в ляво е трансджендър и е станал жената вдясно lol
СЪвсем изкуках ейй
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #294 -: февруари 16, 2021, 16:17:39 »


Булката, първоначално реших че ни показваш че мъжът в ляво е трансджендър и е станал жената вдясно lol
СЪвсем изкуках ейй

Не бе женоо, бъдещи Кекс сцени  хахаха
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #295 -: февруари 16, 2021, 16:24:40 »

Аз ги отметнах и за Виконта, и за следващия. Сега съм почнала за Колин. Третата част нещо ми беше много пренаписана версия на класическа приказка. Не ми хареса. Май от Бриджертънови най-интересна ще е Елоиз като персонаж. Иначе и схемата вече ми е ясна, та ги чета защото за една вечер съм ги приключила. Този като е извън роля на Гришо ми бие една идея. smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: февруари 16, 2021, 16:29:30 »

мен па ми мяза на главният актьор от Клонинг, Лукас pardon
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #297 -: февруари 16, 2021, 16:59:05 »

Добър деннн smile

Значи аз основно по тендеция грим 2021 си хо girl_wink

Днес тръгнах с приятелка на пазар, уж дънки да си купя само... едвам се довлачих до къщи, добре че ме докара lol основно децата намазаха де, аз си взех дънки и 2 блузи, ама на тях понакупих дрешляци, че всичко им беше окъсяло, като гъби са.

Рат, година и нещо живях на квартира там като студентка, много ми харесваше heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: февруари 16, 2021, 17:10:33 »

мен днес булката ме уреди със суичер на промоция, в жълто, че да ми отива на психиката lol
чудя се на една пролетно- лятна чанта в небесно синьо и на едни скъсани дънки с апликации, ма ще го преспя и ще помисля. дават го времето да е лошо целия февруари и голяма част от март, та малко ми се губи мотивацията.
моят не расте като гъба, та си носи дрехите по цял сезон, понякога и по два lol , ма няма на кого да се метне.
все пак явно е надраснал сезонните анцузи и му купих няколко турски, те карат точно по един сезон, ама като знам че са консуматив, не ми се дават повече кинти. pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #299 -: февруари 16, 2021, 17:27:32 »

Аз ги отметнах и за Виконта, и за следващия. Сега съм почнала за Колин. Третата част нещо ми беше много пренаписана версия на класическа приказка. Не ми хареса. Май от Бриджертънови най-интересна ще е Елоиз като персонаж. Иначе и схемата вече ми е ясна, та ги чета защото за една вечер съм ги приключила. Този като е извън роля на Гришо ми бие една идея. smile

Ауу не се хвалиш, ще ни настигнеш! Аз съм на седмата. Елоиз наистина е забавна,книгата също беше добра, сега съм на Хаясинт, нейната е много забавна също.

Мале на детето нищо не съм купила, само едни маратонки за тениса, ама себе си обзаведох до лятото хахах
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines