Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 09:40:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари дойде, айде на кафе :)  (Прочетена 41426 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: февруари 11, 2021, 14:57:38 »

Булката, много съм впечатлена от син ти, много обичам любознателни деца с хоби! Аз бях така на тема четене и смилах библиотеката кварталната, тази вкъщи я бях изчела на около 11. crazy
Моят засега не проявява никакви заложби, освен да драматизира и хитрее, пее добре, освен и той за безработен lol да учи за актьор.
Панде, баща ти сметката без кръчмаря може да си е правил и някой ден ти да го храниш, та по добре да си трае  Wink
Аз гледам отсега летни намалени сандалки за дребния и за големия за св Валентин мисля да поръчам едни геокски намалени на 50 % , мисля че е добра оферта а и там не рискувам, защото има от тях вкъщи едни износени и виждам кой номер е според конкретната марка. Пролетно непромокаемо якенце взех за лапето днес и съм много доволна, изглежда читаво. Трябва да му донакупя анцузи че при него те са консуматив- перат се всеки ден...
тук задуха и се завръща зимата, аман от това разменяне на якета- местя ги нонстоп от коридора в гардероба и обратно, че на закачалката няма място за всички сезони, които се смениха последния месец. lol
По няква причина не мога да влизам от тела във форума, Меркурият ме тупна лекинко lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #211 -: февруари 11, 2021, 15:06:58 »

Да, вчера министърът имаше разговор с родителите и казаха две- три думи, днес вече официално. Хаха, аз също си запазвам мнението, ама то е било по съвсем друг въпрос. По този, за отчитане на моментното състояние, вероятно пак бих се съгласила, защото както казва и Еми, тая работа няма скоро да свърши и трябва да свикваме да живеем по нови правила.
Ох, хич не е лесна тая торта и ядливи планети, особено щом Звяр знае толкова много crazy. Трябва да е научно точно с размери и разположение, цветове... Голямо предизвикателство ще е, защото хич не е детска торта с няколко сфери, а както му викат днес - проект. Сама ли ще се захващаш, или ще търсиш готова, Булка?
Маги, няма ли да мине номерът да сложите готови фигурки от самото Лего? Гледам така правят в последно време  и Моника наистина ще може да помага за украсата.
Аз съм напълно изчерпана откъм идеи за подарък на племенника. Смятях хамак да му предложа, ама вече имал купен. Имал и истинска палатка, с цялостно обзавеждане, туристически принадлежности от - до crazy Не ми се иска да са само пари, но просто е презадоволен с всичко, даже и котарак си има....
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #212 -: февруари 11, 2021, 15:13:54 »

Еми, раздухай къде са на -50% Geox. Нейните зимни ботуши сега са и съм много доволна.

Моята приятелка в Англия е родила. Не знам подробности, лелята се похвали.

То май на днешните деца като им се купува веднага каквото поискат и са презаводолени... Сега да ме питат за след 2 месеца не мога да се сетя нещо, дето да иска нашата и да го няма...

 Тука само дебна саксиите да не литнат. Фиксирани са, ама много взе да духа...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #213 -: февруари 11, 2021, 15:28:47 »

Тея Абаутю ще ме фалират, сега пък до 70% на офисни дрехи хахах.

Свекс абсолютно не хахах, ще поръчам, най-вероятно от Чочко че те единствено ще ги докарат на вид точни, защото права си, ако нещо не е издържано веднага ще обърне внимание, ама съм обяснила че няма да са ядливи хахах. Ще го накарам 2-3 планети да избере, че нема да се разберем хаха.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #214 -: февруари 11, 2021, 15:38:19 »

О, и аз много се впечатлявам от деца с интерес към някоя наука Bravo
Тези дни пак се сетих за моята детска енциклопедия, която не се знае в кой кашон с книги е. Баща ми е малко несериозен да поразчисти мазето и да я намери. Кокона едва сега започна да задава въпроси за планетите, а все си мисля, че в енциклопедията имаше няколко страници на тази тема.
Аз сандали си купих около Коледа lol Сега се оглеждам за намалени ботуши. Утре ще си взема едните (светли) и продължавам с търсенето на тъмни. Ама от кожа! Твърдо убеждавам себе си да не си харесам велур. lol

Тук имаше хладен повей. Сега омекна и е точно пред рязко застудяване.  girl_impossible

Това за децата не знам дали да коментирам!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: февруари 11, 2021, 15:56:47 »

Свекс , о лалала, той племенникът ти е готов за работа да тръгне направо ! Как растат тия деца, като възрастни са, а уж малки!
Адиктед:

https://gshoes.bg
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: февруари 11, 2021, 16:42:34 »

Абе нали правя торти от време на време и за близначките я правихме двете.игра си с фондана детето и т.н.Та сега сакън да купим и дума да не става.Ще я украсяваме двете и това е!

Булка, Звяр ме впечатли.Да ти покажа ли какъв подарък ще получи каката от мои много близки стфорумки?Пъзел планетите, много добре ми звучи, ще го видя и на живо как ще е.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: февруари 11, 2021, 16:50:58 »

Привет! Обработвам си аз звездообразуващи молекулярни облаци и викам да намона докато смята компютъра.

Булче, браво на Звяр! Браво и на теб, че си намерила време да му обърнеш внимание за интересите. това е ключово  good

Нашите си сложиха първата доза от ваксината, аз малко се притеснявам, дано всичко да е наред накрая, защото все пак майка ми е с Хашимото.

Тези дни се замислих, че ще ставам на 30 през юни, милото също. Дано до лятото с вируса нещата да са значително по-добре, да вземем да си спретнем един голям общ празник и да се съберем с близките си, които цяла година почти не сме виждали на спокойствие. Даже съм си харесала подарък вече и съвсем небрежно разглеждах вчера на компютъра, за да види, който трябва  blush



Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: февруари 11, 2021, 17:41:01 »

Бубе и аз съм с хашимото, сподели моля те какво казаха лекарите отностно това и ваксината?
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: февруари 11, 2021, 17:50:58 »

Еми, нищо не са казали. Аз си направих труда да търся и чета и единственото, на което попадам, е че няма достатъчно информация. Засега, след първата доза, мама казва че всичко е наред, няма никакви симптоми, температура или друго. Аз също съм с Хашимото, малко по-обострено от това на майка ми, но се записах за ваксина към университета.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: февруари 11, 2021, 18:11:42 »

В групата за Улцерозен колит (също автоимунно) вече хора и с двете дози на Пфайзер и Модерна и с една Астра занека. За сега всички казват, че нямат никакви проблеми или оплаквания.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: февруари 11, 2021, 18:41:17 »

В групата за Улцерозен колит (също автоимунно) вече хора и с двете дози на Пфайзер и Модерна и с една Астра занека. За сега всички казват, че нямат никакви проблеми или оплаквания.
Бубе, благодаря за инфото, Пандич също. И аз така четох, но ми се щеше да го чуя от реални хора които познавам, в този случай ще си пусна изследването за щитовидната да видя как се движат нещата.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #222 -: февруари 11, 2021, 18:45:22 »

Маги, познай кой има за Коледа пъзел планети на Равенсбург  blush

Ооо Бубе, кога чукна и ти 30? аз те мисля 25 годишна. За съжаление не съм аз човека който го запали по астрономията, а девера, той му четеше детската енциклопедия на NG. Тисо са супер часовници, да си вземете.

Това за автоимунните е супер че я слагат вече.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: февруари 12, 2021, 08:13:50 »

Добро утро!Много добро инфо за автоимунните, ще взема и аз да се запиша вече за ваксина като се върна на работа.

Тук днес е друго време, няма общо с вчера.Вятър, студ на кутийки.Бяха обещали сняг, ми няма!А си го искам!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: февруари 12, 2021, 09:29:05 »

Бубето и аз я мисля че е на 24-25 макс  blum
като гледам тази буря навън и се замислям- ето защо северните народи са толко напред като общество и икономика, то в това време какво да правиш- седиш си дома при семейството или работиш, никви излишества lol
аз много обичам бури, силни дъждове, ама да не ми спират работата, както днес. pardon
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines