Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 22:37:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари дойде, айде на кафе :)  (Прочетена 41385 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: февруари 09, 2021, 08:33:35 »

Мери ми, Русев е имунолог ако търсиш хематолог се обади на Паскалева.Мутирали гени имаме почти всички, аз изкарах цялата бременност на инжекции с фраксипарин, заради тробофилия.Да Русев е голямо светило в момента, но имайки опит в сферата мога да кажа, че дава много разнопосочни съвети, предписва странни терапии и почти едно и също на всички.При мен също се притесняваха за талесемия минор преди години, заради неусвояване на желязо, нисък хемоглобин и желязо и т.н.Както казах, нещата са комплексни, трябва да се проследят много показатели и ако Б12 е ниско, по-добре да се отиде при Паскалева или Кадъм, но аз лично Русев не го препоръчвам, макар че във интернет е пълно с клакьори.

Еми, ние живеем в холо спалня и съответно секцията им е под ръка.За съжаление се катерят все по-упорито, а аз побелявам много бързо.Гледам днес има слънце, ако не духа направо ги изкарвам да се изморят на площадката, че ще ми разкажат играта.Много са издръжливи вече.

Аз имам още малко тичане по институции и се надявам да успея да си почина.
Нещо пак не можах да спя и ми е крив света.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: февруари 09, 2021, 09:35:49 »

С две думи, сакън да не допре човек до лекари sad
 с тия секции гледам е голям проблем, тук на познати детето хоп от дивана влиза директно  pleasantry в трети квадрант на икейската им секция и пада от другата страна  angry  ....
за второ дете ако имам, ще кача всички мебели във въздуха  beating
аз си доспах щото пих магнезий, тоя синдром на неспокойните крака ми се беше върнал за няколко дни и ми разказа играта на нощния сън. Та днес ще тичам за магнезий за да си го почна пак, че моят свърши.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: февруари 09, 2021, 09:58:06 »

Леле, колко си приличаме с теб.Аз спрях магнезия за 2 месеца, че ми писна, сутрин хапче, вечер хапче.Обаче и аз го имам тоя синдром и ако се върне пу-пу- ще пия пак, няма мърдане.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: февруари 09, 2021, 10:00:24 »

Явно е било добре, че доста време карахме без секция - нямаше къде да се катерят.  funnytooth Малкият сигурно беше вече на 4-5 години.  girl_wink

А сега - хем имат стена за катерене, хем всички шкафове са затворени и без дръжки - и да искат, няма как да се катерят по тях.  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: февруари 09, 2021, 10:39:12 »

Явно е било добре, че доста време карахме без секция - нямаше къде да се катерят.  funnytooth Малкият сигурно беше вече на 4-5 години.  girl_wink

А сега - хем имат стена за катерене, хем всички шкафове са затворени и без дръжки - и да искат, няма как да се катерят по тях.  pardon
Да, това ще е мъдра идея с шкафовете. По същата причина не смятам да го слагам в легло без решетка скоро, за да не реши че може да става нощем да идва на гости. Има си камера, ако има проблем, ме вика lol
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #140 -: февруари 09, 2021, 11:19:45 »

Хахах Еми ти хитрушооо! Дам ще идва в един момент, Зверо така се научи и се присламчва

Нашата секция е цялата на пуш бутони и няма за катерене, икейска е. Лошото е че котешкия Звяр почна да се завира зад телевизора и гризе рутера, дано не ни направи беля.

Днес времето хубаво много, излизайте навън малко  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #141 -: февруари 09, 2021, 11:35:20 »

Мери ми, добре се завърнала! Благодаря за пожеланията!  give_rose

Аз вчера съчетах служебното с личното обикаляне. Купих си още една орхидея, кори,  саксии за новоподарените и следобед с това се занимавах. Бях и до ДМ, а там много рядко влизам. Сега ще тествам нова безамонячна боя, че искам да има наситен цвят и блясък.
Следобед се смени няколко пъти времето. На съседката от 4 етаж едното сандъче от цветя беше приземено от вятъра girl_impossible До залата тръгнахме в добро време и 3 минути преди да влезем, успя да се изсипе дъжд, че да станем мокри кокошки. Хич не искам това застудяване, където го дават. Жълтите храстчета цъфнаха вече. Колко ли плодни дръвчета ще бъдат подлъгани?!

От два дни ни атакуват със списъци в училище и градина дали искаме да тестват децата с ангигенен тест. Познайте резултатите?!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: февруари 09, 2021, 12:53:14 »

https://www.instagram.com/p/CLC9-AEAnZ6/?igshid=kack883fygp5
 Какво мислите по темата?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: февруари 09, 2021, 13:07:07 »

У нас катерене то още си е доста актуал о. Редовно се катери на секцията и ми оренарежда горните рафтове, които някога бяха хубаво наредени...
И аз не спах, ама това е! Днеска викнаха тате, че след вчера нещо не ми е добре и реших да си полежа поне малко.
Мери ми, Русев и аз не го препоръчвам. Ходила съм, изписа ми терапия, която не ми беше нужна, а тази която ми трябваше я беше съкратил (така да се каже). Ама не пречи да направиш няколко консултации и така Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #144 -: февруари 09, 2021, 13:12:12 »

Вчера си купих лавандула, че около нас все не можех да намеря. Вечерта капах капки в спалнята и мъжо, като влезе: Тва някакъв нов крем ли ти е? Мирише много гадно! laugh laugh laugh Гадно, ама той спа като пън. Аз чакам да ми подейства на психиката като Панацея blum

А, аз Викито много я харесвам. Има много фино чувство за хумор.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: февруари 09, 2021, 13:22:31 »

Али момеее спиш още ! Въпросът е над Викито написан, че продажбите на токчета са паднали много.
Лавандулата смърди гадно сама по себе си, смесвам я с лимонова трева или лимон
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #146 -: февруари 09, 2021, 13:27:37 »

Ами така де! Затова ще си ги разхождаме до дивана, ако трябва. Wink Хоум офис - по пижама, ама с токчета.


Сетих се още нещо - навремето и майка, и баба имаха цикламени чехли на токчета. Много обичах да се кикерча на тях. Бяха и неочаквано удобни.
« Последна редакция: февруари 09, 2021, 13:34:09 от Alichka » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #147 -: февруари 09, 2021, 14:41:26 »

https://www.instagram.com/p/CLC9-AEAnZ6/?igshid=kack883fygp5
 Какво мислите по темата?

както пише blushAnd... do we even want to? абсолютно не! Единствено по-високи маратонки. Харесвам се на токчета, но след това имам проблеми с пръстите, спазми

Алии три пъти пиша и все забравям, ЧРД на патерици!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: февруари 09, 2021, 14:55:44 »

Али, той и Ники като сложих лавандулова та възглавничката и ми вика "Мамо, защо миришеш така гадно?".  На мен ми харесва как мирише лавандулата, но като я смеся с портокал най-допада на околните.
Високи токчета, вече не помня какво беше това. А икато булчето после имам болки в единия глезен особено много.
Али, честита да си!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #149 -: февруари 09, 2021, 15:11:17 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Мери ми, Русев е имунолог ако търсиш хематолог се обади на Паскалева.Мутирали гени имаме почти всички, аз изкарах цялата бременност на инжекции с фраксипарин, заради тробофилия.Да Русев е голямо светило в момента, но имайки опит в сферата мога да кажа, че дава много разнопосочни съвети, предписва странни терапии и почти едно и също на всички.При мен също се притесняваха за талесемия минор преди години, заради неусвояване на желязо, нисък хемоглобин и желязо и т.н.Както казах, нещата са комплексни, трябва да се проследят много показатели и ако Б12 е ниско, по-добре да се отиде при Паскалева или Кадъм, но аз лично Русев не го препоръчвам, макар че във интернет е пълно с клакьори.

Маги, докторът, който ме изпраща при Русев, ме праща с конкретен въпрос да разчете едни изследвания. Каза да не му обръщам внимание, че бил луд. Но не се сещаше друг, при който да ме прати, за да свършим работа. Именно за тромбофилии иде реч, пък този бил уж опитен с това. Организмът ми не разрежда кръвта сам. Той и моят доктър се опитваше да се сети за хематолог, но не успя, та затова при лудичкия crazy Въобще нямам намерение да му се впечатлявам. Виж тази Паскалева звучи добре, къде преглежда?

Рат, баш това мисля да си дам паричките да чуя лудичкия, да докладвам на моя доктор и после той да реши какво правим girl_wink

Свекърва, много добре си живях преди да ми кажеш цената на лампата, няма да е в този живот lol lol lol

https://www.instagram.com/p/CLC9-AEAnZ6/?igshid=kack883fygp5
 Какво мислите по темата?

Еми, мисля, че жените трябва да се вземат в ръце. Ще цитирам Мерелин Монро: "Дайте на едно момиче правилните обувки и то ще завладее света!"; "Не знам кой е изобретил високите токчета, но всички жени му дължат много." Само ще добавя, че правят краката по-красиви и фигурата издължена heart heart heart Не че ежедневно ходя на токчета, нито съм си променила броят, който имам.

Чака ни съвсем нова епоха, дами. Омаловажаването на токчетата е част от нея. Аз лично нямам драма с това, нито с еволюцията (дано да е еволюция обаче) на обществото. Ще се сещам за старите дни с носталгия и умиление Girl_hide

Преди време бяхте дискутирали ваксините и ваксинирането, които на мен в момента са ми много на дневен ред. Защото хем искаме да ваксинираме служителите, хем е по желание, а те не искат lol lol

Аз имам спомен, че съм се катерила по секцията като дете, беше ми любопитно какво държат в горните шкафове blush blush blush
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines