Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 00:29:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари дойде, айде на кафе :)  (Прочетена 41280 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #90 -: февруари 05, 2021, 13:04:23 »

Всяка книга е за едно от децата на Бриждертън, втората е за Антъни, ако имаш време я прочети, в пъти е по-добра от първата.

 Бе то за плакнене на окото в следващия сезон повече ме интересуваше.  lol Братята Бриджертън не предизвикват такова вълнение Wink

 Свекс, и ММ се впечатли от същото за Поли. Аз първоначално харесах тия изскачащи шкафове. "Колегата архитект" веднага им намери кусур, че при изваждането пак са на по-ниско и даже си личеше, че супер внимателно трябва да вадиш и е неудобно. С дете наоколо и като цяло джаста-праста отношението ми едва ли ще мога да съм толкова внимателна и ще изпотроша уредите... На мен ми идваше кич, да скъп, но кич, като в баровете и заведенията, но явно това му е стилът на човека като видях и други негови проекти. За кльощавия ген някак напоследък е прекален, та и там си има драма. Посмяхме се, че и Ж. може да го има този ген щото и тя смотава филии, солетки и бисквитки пък още си е кльоща.biggrin
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: февруари 05, 2021, 13:12:41 »

абе айде сиктир вече с техния кльощав ген, половината от тях имат снимки в училище и са като понички..
аз съм с кльощав ген, въпреки това НЕ Е Вярно че можеш да ядеш от всичко и да не пълнееш! много се дразня как поощряват подрастващите... angry
и аз съм джаста праста- трескам врати, чекмеджета, при мен трябва да е нецапаемо и дуракоустойчиво.

искам да си взема един суичер от абаутю обаче малко скъп ми идва а уж е намален. Някой от вас случайно да има ваучер за намаление от там? Girl_hide
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #92 -: февруари 05, 2021, 13:14:10 »

Свекс, за шаха ползваха зуум. Госпожата ни пуска нов линк и срещата си продължава. Изчаква буквално минута и всички са на линия. Не се влияе от ай пи, ако това те притеснява.
За онлайн ползваха Гугъл мийт. Определено е удобно  good

Интересно ми стана с тия шкафове. Сега ще трябва да ги търся. И без това чакам тук да се накумят едни и да уточнят какво аджеба искат.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #93 -: февруари 05, 2021, 13:28:24 »

Свекс, от замундата няма как вируси да свалиш,тъй че дръпни си, иначе от Нетфликс и за безплатно ще ти поиска карта ама е лесно да се оправиш. Зум не ползвам, много рядко безплатното но да варианта е с нов линк. Ние сме на Google и е много лесен за ползване а и хубавото е че в безплатната версия няма ограничение.

Адиктет послушай ме и прочети втората книга, изведнъж актьора ще го гледаш с други очи. Аз понеже съм заклет фен всичко което ме е грабнало и винаги се присъединявам към фен групите, веднага щом изчетоха всички втората книга и обърнаха плочата че нямат търпение за втория сезон и актьора да го видят в секс сцените хахах

Ей, сега ме е яд че тая седмица не гледам чершката хахах. Иначе Малкоданска даже я знам къде живее, в блока на една приятелка на родителите, от там научих клюките и че е с корона още преди да обяви.
За кльощавите хич Еми не те врявам, имам една в екипа 40кг е, на пица и шоколад живее и не качва грам!


Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: февруари 05, 2021, 13:31:15 »

значи не ме схвана добре моме, аз ям само спагети, пица, картофи и мнооого сладки неща. НО  не мога да ям всичко и да не качвам. ако почна да ям тлъсти манджи от майка ми, примерно, редовно, качвам и то не където трябва.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #95 -: февруари 05, 2021, 13:35:05 »

значи не ме схвана добре моме, аз ям само спагети, пица, картофи и мнооого сладки неща. НО  не мога да ям всичко и да не качвам. ако почна да ям тлъсти манджи от майка ми, примерно, редовно, качвам и то не където трябва.

да ти имам проблемите хахах. Аз едно време бях много, ама много слаба, пишеха ме навсякъде НЕДОХРАНЕНА,майка ми като видна домакиня и кулинар ревеше като прочете. До 22  г нямах никакви проблеми от нищо не качвах, е след това се прояви поликистозата и край


А Свекс, щях за подпалването да пиша. Имах един период, сигурно 2-4 клас някъде където много обичах да паля кибрит, запалки, да паля печката, на няколко пъти щях голяма беля да направя. Майка ми после ми разправяше че е била силно притеснена, до ден днешен крие запалки и кибрит от навик.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: февруари 05, 2021, 13:43:33 »

аз забраних вече тук да се носи готвена храна от друг, не знам какво прави майка, ама напълняхме и двамата. само малкият чешит не ще да хапне. сега е на вълна Картофи diablo
Ти си си била жив пироман. Майка ти как е оцеляла нз lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #97 -: февруари 05, 2021, 13:52:51 »

В Нова Плей вижте епизода от вчера, качен е.
Да, то повечето неща с гратисен период искат карта, HBO GO също, точно за да те зарибят и да "забравиш" да се отпишеш Wink
Хаха, значи и моми подпалвачки има....
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: февруари 05, 2021, 14:01:47 »

В Нова Плей вижте епизода от вчера, качен е.
Да, то повечето неща с гратисен период искат карта, HBO GO също, точно за да те зарибят и да "забравиш" да се отпишеш Wink
Хаха, значи и моми подпалвачки има....
аз почнах да го гледам, ама нали не гледам нова тв и бтв ( освен за някой турски сериал на повторение lol ), та тази мома ми е неизвестна, а от пръв поглед и неприятна като типаж лице.
Свекс, явно прекалено много гледам в инстаграм архитектура и дизайн и съм се изкривила, но хич не ми прилича на лаборатория, семпло е, някак дори няма риск никъде в прекален модернизъм да се влезе, типичен съвременен скъп дом. Уж е дизайнер нейният, а е избрал класиката в съвременния дизайн. Шкафчето с розата грам не ми допадна как го е подредил, единственото което ме грабна е именно осветлението в кухнята.
ще продължа да гледам и ще дам още отзиви, че ми стана интересно lol
само се чудя аз ли съм луда или се казва "предлагам брак" , а не предлагам годеж lol
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #99 -: февруари 05, 2021, 14:14:12 »

Мани мани, добре че ми е минало и не съм станала истински пироман, сега изобщо не си спомням защо и как, само знам че ей така ме радваше да запаля клчеката. Пу пу дано не прояви желание и моя синковец...

Ех сега,значи тук отлагам започването на един съвместен проект с колеги от целия свят от седмици и днес най-накрая намерих време да изчета за какво става въпрос, ама ще се наложи на фон да пусна Черешката хахах
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #100 -: февруари 05, 2021, 14:15:41 »

само се чудя аз ли съм луда или се казва "предлагам брак" , а не предлагам годеж lol
Ооо, чакай, ще се леят слова още Wink По принцип нямаше да съм толкова заядлива, но след изказването, че е "колега журналист" с Георги Милков трябваше да се докаже поне с добро изразяване и някакви познания де да знам в нещо. Глутенът поне всяка майка го знае къде го има и къде не, а за нея изглежда беше митично същество.Стана ясно, че не може да готви, няма познания в храненето, прави грешки/ направо нови думи сътвори, които ако е някой дето не се снима всеки ден да кажеш от това, че е пред камера е, ама няма извинение. Пак казвам имах по-високо мнение за нея и даже се чувствам разочарована/подведена, а не е от злоба.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: февруари 05, 2021, 14:25:53 »

докато гледам, пиша на Свекс паралелно, защото грам не разбирам какво прави този мъж с нея!
никакви познания, празни приказки, непознаване на родния език, липса на чувство за хумор..
едновременно с това има мъж за чудо и приказ. природата уви не винаги е справедлива.. crazy
пипета и пинсета lol  , Божке умираммм!!!
явно не е захранвала тя детето, а майка й и някоя слугиня... глутен в кедрови ядки  Oh my ...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #102 -: февруари 05, 2021, 14:34:07 »

Ох ама е верно много хахава. Май майка и гледаше детето, даже живее с тях

Иначе става апартамента, прекалено е модерен за мен, смисъл че след 5 г нищо в него няма да ми харесва.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: февруари 05, 2021, 14:37:10 »

Ох ама е верно много хахава. Май майка и гледаше детето, даже живее с тях

Иначе става апартамента, прекалено е модерен за мен, смисъл че след 5 г нищо в него няма да ми харесва.
мен и сега не ми харесва, можеше да се сложи някакъв елемент на устойчивост който няма да отмине като мода, ама явно и тя се е месила в цялата работа. pleasantry
Майка й гледа детето, мъж й готви и изкарва пари. Май тя трябва да издаде книга вместо Кобилкина : "Как да хванем богат и свестен мъж, без да имаме особени качества"
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #104 -: февруари 05, 2021, 14:49:37 »

 А, междудругото се сетих за Нетфликс. Аз при пробния период и след като със сигурност прекратих абонамента преди да е изтекъл, някой незнайно как се беше вписал не от България дори мисля и автоматично подновил моя абонамент. Имах супер голямо притеснение относно изтичане на банкови данни, беше супер сложно да ми се закрие акаунта и си смених картата в резултат. Сега вече навсякъде действам с виртуалната такава, когато има плащане, че поне там си вкарвам само желаната сума, но беше много неприятно усещане.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines