Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:07:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари дойде, айде на кафе :)  (Прочетена 40579 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: февруари 05, 2021, 10:17:44 »

Добро утро!

Еми, споко, покрай теб и майка ти ще си намери "приятели". Аз съм приятелка с няколко родители на приятели, нашите също да си добавили мои приятели, абе шпионаж от всякъде Wink.
Булче, твоите поне са по-бързи. Дск 3 дни ми казаха, че ще чакам и пак трябва да ходя в офис, та се отказах още тогава.
Какво ще правите уикенда?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: февруари 05, 2021, 10:29:40 »

Здравейте smile

И тук изглежда обещаващо и сигурно ще се разходим. С и да не е пак ще се разходим smile Събота и неделя - о, изненада - ще се разходим сигурно lol lol
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #77 -: февруари 05, 2021, 10:38:19 »

Добро утро!

 И аз имам едни плащания... ходих на изследвания, организирани от застраховател, платих каквото ми каза лабораторията, мислейки че те са се уточнили... Сега ама едното не ви го покрива, елате до края на София да го платите. Втори ден чакам айбан... Голяма организация няма що... иначе пък е единственото място, на което ми премериха температурата на входа. smile

 Ние пак ще мъчим спалнята, надявам се бързо и безболезнено да я досглобим, та да не ни иде целия уикенд. Замислила съм едно пазаруване и готвене на корейско и шматкане на слънце. Един приятел ни пита за разходка, не знам дали ще се осъществи, но вече съм зажадняла за общуване с хората, с които сме се виждали редовно пр. Кв. Лошото е, че никой не е човекът от преди това, ама...

 Свекс, какво ще кажеш за Черешката? Нямах големи очаквания, но за първи път от много време се дразнех вербално на телевизора... Имах по-високо мнение за Малкоданска, но се приравни на Плеймейтка за мен... Глутенът не знам като какво си го представя, дете не е ли захранвала, та пискаше на всяко нещо, че можело да има глутен... думи бъркаше, създаваше, абе ужас...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: февруари 05, 2021, 11:09:29 »

Булка, на вас ви е тръгнал спорта, нашия още не е.Въобще кога ще почне да тича това дете като преди не знам  huhhuh.gif

И ние почивните дни сме така, плюс аз малко ще работя утре.Иначе разходка, разходка, разходка.Даже мисля в парка да отидем в неделя, че не сме ходили бая време.

Адиктет аз тая седмица като я гледах първата и ми идеше да ударя телевизора и просто ги спрях.Май само мъжете стават за нещо от цялата селекция.Поли Генова кога е?Че и тя ми е интересна.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #79 -: февруари 05, 2021, 11:17:06 »

Маги, днес е Поли. Ще има помощ от една участничка в Мастършеф. Интересно мъже, ходили на войни и преподаватели в университет, та и мъжа на Малкоданска доказан дизайнер могат да готвят повече от "много заетите" инстаграм майки/ певици и четящи аутокю журналистки...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #80 -: февруари 05, 2021, 11:20:45 »

Вчера имах хубава разходка след работа. Бях и на маникюр. Не съм ходила от много време и някак ми се отрази добре. Та сега пърхам с новите мигли и тропам с ноктите. Спокойно е и каквото има, да го върша по-набързо, че е ден на майстора. (И имам други ангажименти най-вече.)
Вчера си поръчахме всичките му неща за ремонта, прибрахме се късно и докато се оправим и легнем, стана полунощ. Още се държа, ама следобед ще ми паднат батериите.
За спорта - Кокона ходи с огромно удоволствие. Естествено вечер след училище и тренировка каталясва бързо и заспива преди брат си. Днес обаче няма как да я заведа и взема. На свекърва ми не й се занимавало и тази сутрин имаше сълзи  nea Много тъпо ми стана, защото даже не е неудобно като място и време.
Това с банките е ад! Аз се разправях преди месец поне. Не им искам тъпото приложение и това е! Много модерни станаха всички, пък ни онлайн, ни на живо обслужват адекватно.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #81 -: февруари 05, 2021, 11:27:17 »

         и докато се оправим и легнем, стана полунощ. Още се държа, ама следобед ще ми паднат батериите.
Алич, да не избягваш и ти като Булката оная дума? Wink Малиии, то като те слушам за мигли, нокти, вежди, епилация
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: февруари 05, 2021, 11:38:50 »

Алич, да не избягваш и ти като Булката оная дума? Wink Малиии, то като те слушам за мигли, нокти, вежди, епилация
lol Свекс, то ти май си на вълната днес и докато си я яхнала, що не подкараш и ти сериала или книгите на Булката  blum
Тамън да ми поразкажете после по-сочно така. Тези книги не ми се четат на англе, мързи ме. Ама в крайна сметка, след споменаване на толко секс, ще се жертвам. pardon
Ние ще се шматнем в неделя уж да се видим със съфорумка и един приятел на открито. Иначе за събота мислех други неща, ама няма да се получат. Сметката без кръчмаря съм си правила за малкия, та затуй така..
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #83 -: февруари 05, 2021, 11:44:55 »

Емии и на български ги има брее

https://chitanka.info/person/julia-quinn

Сега има голяма драма по Златните Глобуси че не е номиниран сериала,а то срока бил до 30,11 а те го пуснаха на Коледа. Официално Нетфликс го обяви за най-гледан Нетфликс сериала в историята на Нетфликс, странно е че и книгите и сериала са добри.Аз снощи от скука почнах четвъртата, на английски, до сега бавно ми вървеше но стана интересна.

О Аличка прати снимка на миглите! Какви слага?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: февруари 05, 2021, 12:01:00 »

Емии и на български ги има брее

https://chitanka.info/person/julia-quinn

Сега има голяма драма по Златните Глобуси че не е номиниран сериала,а то срока бил до 30,11 а те го пуснаха на Коледа. Официално Нетфликс го обяви за най-гледан Нетфликс сериала в историята на Нетфликс, странно е че и книгите и сериала са добри.Аз снощи от скука почнах четвъртата, на английски, до сега бавно ми вървеше но стана интересна.

О Аличка прати снимка на миглите! Какви слага?
в каква поредност да ги чета? омотах се..
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #85 -: февруари 05, 2021, 12:02:58 »

Херцогът и аз
Виконтът който ме обикна
Джентълменско предложение
Да завладееш мистър Бриджъртън

След това на английски още 4 има.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #86 -: февруари 05, 2021, 12:12:09 »

Булка, 2та част сигурно вече за друга любов се разправя или още се мяркат главните от 1вата като фон... Херцогът го бяха избрали 1 път, не може да блеснат второстепенните за главни за мен. blush
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #87 -: февруари 05, 2021, 12:20:00 »

Булка, 2та част сигурно вече за друга любов се разправя или още се мяркат главните от 1вата като фон... Херцогът го бяха избрали 1 път, не може да блеснат второстепенните за главни за мен. blush

Всяка книга е за едно от децата на Бриждертън, втората е за Антъни, ако имаш време я прочети, в пъти е по-добра от първата.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #88 -: февруари 05, 2021, 12:41:44 »

Свекс, хич за екс не идеше реч lol
Да ти е жива и здрава снахата! По-малко да те ядосва и все повече да глези син ти!  Wink
Изчетох за ракийката, гледах на картата къде е "краят на света". Много е силно! Ще го помня дълго  good

Булче,  каквито ми сложиха lol Значи то стана супер случайно! (Косъм по косъм са иначе.) Преместиха ми часа за лазерната, защото чакаха нов апарат. И в деня ми звънна козметиката, ако искам да ходя в уречения час, ама за мигли. Имали нужда от модел за курсистка. И после вече ме опекоха. Та така, не можах да откажа lol

И за мен винаги е било грешка да се пуска филм или песен в края на годината - ощетени са за всякакви класации.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #89 -: февруари 05, 2021, 12:47:14 »

Благодаря, Али! Бе и да не го глези, поне да не го тормози... Wink
Одеве ме изхвърли, хубаво, че имам копие...
        и докато се оправим и легнем, стана полунощ. Още се държа, ама следобед ще ми паднат батериите.
Алич, да не избягваш и ти като Булката оная дума? Wink Малиии, то като те слушам за мигли, нокти, вежди, епилация, направо ще си съсипеш физически мъжа heart heart heart
Рони, снощи гледах заради апартамента, нали е от виден дизайнер обзаведен Wink Ами в това отношение нищо красиво и уютно не видях. Не го казвам, защото ми е висока топка и гроздето е кисело, съвсем от сърце е - повече на лаборатория ми прилича. От разни шкафове зад, под и пред стени, управлявани дистанционно изскачат домакински уреди от последен модел, всичко стерилно, без капка индивидуалност, все едно е витрина. Осветлението в хола е интересно, ама съвсем същото гледах в каталозите на Ореон, на баснословни цени crazy. Хаха, виж на самата Малкоданска завидях, като каза, че добре си похапва, просто генът и е такъв кльощав cray Май беше прекалено притеснена и амбицирана да покаже финансови възможности и да рекламира годеника си. crazy Поли Генова ми събра поглед как познава всички напитки, направо може с това да си вади хляба good
Булка, торенти свалям, ама нещо много вируси ми се лепят, та избягвам. Забравила бях за гратисния период на Нетфликс... По едно време НИ2 ми предложи неговия акаунт там, но като си имам HBO GO, сметнах, че ще ми стане прекалено филмово.
Ти що си мислиш, че някой от моите ме ограмотява компютърно? Големият ме "стимулира" да се справям сама, малкият е на "остави ме на мира, не ме занимавай с глупости" nea Да са живи и здрави видеоклиповете и ако питам вас нещо good. Та в тази връзка, инсталирах безплатния Zoom преди време, но ми позволява връзка само 40 минути. Дали ще го излъжа, ако си планирам застъпващи една след друга срещи или да си плащам и да не се мотам? Единственото нещо, което са ми направили е покана за gmail, че в началото ставаше само така.
Еми, моят мъж няма ФБ, ама с Гугъл си намира всичко, което го интересува. Няма начин баща ти да не почне да влиза по разни групи и да коментира там, без значение дали има приятели. Ти нали му знаеш паролата, ще го следиш къде и какво прави и ще триеш, няма страшно Wink
Вчера ми се оплака приятелка, че синът и, в пети клас, гледал някакви работи в тик- ток и тръгнал да пали огън на стъклото на прозореца, та щял да подпали къщата. Наказала го и му иззела техниката за седмица. Опитах се да я успокоя, че повечето момчета вършат подобни "експерименти" и най- добре е друг път да правят заедно тези неща. Моите, когато големият беше на същата възраст ги хванах да се опитват да подпалват струя на дезодорант, без да има компютри и телефони, а баща ми казваше, че като ученици са си палели пр.днята. Това го казвам по повод притесненията на женските майки какви опасности крие мрежата за щерките им Wink
Ох, опнах чаршафа, ама запълвам времето, докато изяснявам какво точно да ми купи "момъкът" от доставките. Исках тампони за сваляне на грим и той ми нацвъка телефона със снимки, щото те цяла полица видове. blush
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines