Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:57:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари дойде, айде на кафе :)  (Прочетена 40592 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #60 -: февруари 04, 2021, 12:05:16 »

Еми, това също беше засегнато в Социалната дилема. В САЩ нивата на самоубийства сред тийнейджърите нарастват едновременно с падането на възрастта на използващите социални мрежи. Причините са именно невъзможността за достигане на външния вид-идеал и това, че мозъкът на хората не е еволюирал да обработва мненията на 100-ци, а само на 10тина близки познати и това в зряла възраст допреди няма и 10 години. Препоръчвам филма, дава много храна за размисъл, но честно казано и за страх - на семейно, общностно, регионално и световно ниво.Тук като гледам как племенницата на 10г има ИГ и си прави лайфове, които не знам дали не са и публични, колко родителски контрол има и дали въобще й е говорено за това от какво и как да се пази се радвам, че Ж. още смята, че Пес Патрул го пускат по веднъж на ден, ако и някои "спецове" да ми обясняват как детето ми ще е по-назад технически от връстниците...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: февруари 04, 2021, 12:17:43 »

Ох, аз днес не мога да се организирам и да стигна до тук.Не спах през нощта, сутринта бях като блъзната, не отидох на работа обадих се и спах час и половина!И после се почна задачи, задачи... Но сега оправям децата и на разходка!И документи ще нося напред назад, да оползотворя излизането.

Нашата баня е ОК, но я прави моя мъж.Просто и двамата решихме, че ако дойде майстор, най-много накрая да го набие и да перправя след него и я направи сам.Да не му беше лесно, за първи път правеше баня, но се справи доста добре.За терасата викам айде ще наемем човек, аха се беше навил и се отказа пак.После щяло да го е яд!Ми сърби боли драго ми е, казват хората.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: февруари 04, 2021, 12:28:20 »

Добър ден!
На мен днес ми е последния делничен ден "почивка и реших да си полежа, след като сготвих обяда. Мързи ме даже до Спиди да ида, да си взема пратката.
Това време ми е много странно, толкова ми е априлско, а има още месец и... зима, поне уж. Единствено не ме е яд, че не става за ски.
Спорен четвъртък!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #63 -: февруари 04, 2021, 12:54:33 »

Не знам как и кога успявате да запомните толкова хора от публичното пространство, мен може би ми се губи мотивацията, защото са български “звезди” .
Бърдаров го зная от преди време по един прекрасен пътепис " 5 ракии", другият Георги също има прекрасни къси разкази- репортажи, а това ми е слабост в литературния жанр. Поли няма как да не я помни човек от обща музикална култура, другите две само по физиономия ми бяха познати. Предишната седмица гледах заради внукът на наши приятели, онзи блогър, дето заведе повече от допустимия брой деца по Рилските езера, та целево се интересувам от българските медийни звезди. Ама и аз, като Маги, гледам да се занимавам с чужди дертове, че да не мисля за свои.
Междувременно се обади най- близката ми приятелка докторица, двамата със съпруга и се ваксинирали вчера, брат ми пък още преди седмица получил втора игла. Не зная защо не ми каза говедото, поне за него да не се притеснявам, че е на първа линия. Както и да е, целта ми беше друга- приятелката ми каза, че в Пловдив откриват ново, частно звено за ваксинация, което след време ще набира желаещи, извън тези, които са при Л.Л. Вероятно ще поеме хората от избирателните комисии. Записа ни и там, като ще стане ясно кога и как ще се заявяват бройки нужни ваксини другата седмица. Нямало проблем от дублиране, защото се брои по ЕГН в някаква система, просто ще идем там, където се отвори възможност да стане по- рано.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: февруари 04, 2021, 13:41:07 »

И аз гледам чужди драми за да не мисля за мои проблеми, ама някак българските са ми много назад с материала. Като изключим някои писатели разбира се.
Мисля си само че не бих си сложила астра зенека. Вие какво мислите?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #65 -: февруари 04, 2021, 14:37:43 »

От сутринта казвам ей сега ще се включа и не смогвам. Днес се занимавах с банки, поскарах се с охраната, но поне свърших работа. Много безобразно държание, ама нещо май аз имам високи очаквания от хората.

Свекс, не те ли научиха да сваляш торенти? Иначе на Нетфликс има 30 дни безплатно,та можеш да се възползваш, ние така пуснахме и мм вика сега няма спиране, пристрастени сме.

Адиктед беше споменала вчера форума за влогърите, той беше още в мамата, ама го закриха, после отидоха в алтернативата но и от там ги изгониха. Много са нападателни, но пък ги разконспирират веднага инфлуЦките. Имат и инстаграм страничка.

Ей тоя моя мъж е аман вече, пак има криза от подаграта... поне този път се нави да си слага зеле веднага на крака, а не като миналия път 3 месеца да чака... Значи не е до храна и алкохол а при него стреса си е катализатор. Дано мине бързо, лятото 3 месеца откара.Свекс впрочем всички в глобални операции страдаме от същото, аз не толкова че моите клиенти са Европейски, ама мм ей заради това е с криза отново, че всеки ден по 12 часа и никакви граници не поставя, вчера много му се карах.

И те така, имах много за казване ама всичко забравих, отивам на колове!



Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: февруари 04, 2021, 15:07:49 »

И аз се карам за същото вкъщи но оправия няма! 12 часа минимум! Здравето назад не се връща!
Кво иска охраната пък от теб?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #67 -: февруари 04, 2021, 15:21:48 »

И аз се карам за същото вкъщи но оправия няма! 12 часа минимум! Здравето назад не се връща!
Кво иска охраната пък от теб?


Ми мисли се за някакъв генерал явно. Аз съм отишла първа писта че да свърша супер спешна и важна работа, 08:30 отварят, аз 08:30 се нареждам на вратата и този ми казва "Госпожо махнете се от вратата, има си работно време"и ми кипна... Няма бихте ли? Изчакайте още малко... бърка ми в здравето
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: февруари 04, 2021, 17:05:13 »

Аз не ги разбирам, всичките май са такива- охраната е с манталитет на селски бекове...
С активно банкиране не се ли решава този проблем с разкарването или ти си имаш допълнително задачки които не може онлайн?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #69 -: февруари 04, 2021, 17:17:10 »

Аз не ги разбирам, всичките май са такива- охраната е с манталитет на селски бекове...
С активно банкиране не се ли решава този проблем с разкарването или ти си имаш допълнително задачки които не може онлайн?

То заради това ходих че заби в онлайн банкирането а плащането трябваше да стане днес. Някакви тоукъни сега инсталирахме, дано не прави проблеми вече
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: февруари 04, 2021, 20:27:39 »

Здравейте! Днес доста откарахме навън с Бамбук. Разходка и след това срещнахме на центъра един приятел от градината. Майка му я чух да говори с един човек на английски, а ме мързеше да мисля на немски, та си говорихме на английски малко.

Иначе прочетох първата книга. Забравете какво казах вчера, добре се раздадоха lol lol
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: февруари 04, 2021, 22:03:30 »

Булче, ти да не си на Дск? Те ме издразни ха и мне с тия тоукъни и глупости. Ама още ме мързи да си ги оправя.
А охраната почти навсякъде е все едно са някви супер спец части, с такова самочувствие. По веригите сега нали заради зеления коридор седят от пред и с еоравят на голямата работа, накрая почват да пускат 5мин по-рано и очакват благодарствен писмо едва ли не, пе видиш ли благодарение на тях са влязло хората в 10.25.
Ние днес вечерта решихме да се разходим до заи3, много хубаво беше. Спокойно, голяма игра падна. С Ники ядохме сладолед и царевица. Ама тва време изобщо не е нормално, дано после не страдам от липса на реколта.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: февруари 05, 2021, 09:04:30 »

Добро утро как сте?Аз вчера направих преход голям с все домочадие, направо се разглобих, днес ме болят краката,но съм планувала същото отново!

Вие какво правите в това пролетно време?На мен ми е толкова странно, това не е зима ама хич.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #73 -: февруари 05, 2021, 09:16:36 »



Иначе прочетох първата книга. Забравете какво казах вчера, добре се раздадоха lol lol

Давай втората, там има повече  badgirl, няма да казвам кое че да не излизам в търсачката на Свекс blush

Рат, не, в Уникредит, това навсякъде е сега, всички заседнахме на същата стъпка и се наложи да ходим до банката, че купувахме "част" от компанията  и беше за хора с три докторантури процеса и срок 24 часа да се направи

Маги нищо честно казано, през деня сме на работа, уикенда отскача мм до езерото до нас за разходка и туй е.

От утре пак ще е тенисист Звяр, каката писа, 4-5 деца ще са та ще е идеално, тъкмо днес питаше кога пак ще ходи.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: февруари 05, 2021, 09:35:38 »

добро утро, вчера беше баяяяя работен ден и се поизморих. днес май ще е по-леко.. дано.
баща ми иска фейсбук, което хич не е добре, защото е страшно немислещ индивид и ще си имаме проблеми с неговото ровене къде ли не... наистина интернет не е за всеки. чете само конспирации и тъпотии за врачки и баячки. как не прочете нещо смислено, да поумнее, не знам. майка е бясна и вика да не я занимавам с него и да не му правя фейсбук. аз му направих но вкарах вътре само новини и спорт като страници. той приятели няма, роднини няма с които да общува, звучи ужасно, но факт. pardon предполагам че колегите му го вдъхновяват за тия тъпотии сега. angry angry
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines