Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 22:18:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари дойде, айде на кафе :)  (Прочетена 41384 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #45 -: февруари 03, 2021, 13:59:07 »

Бубе, снимките зависят много от младоженците. Тези ми изглеждат доста спечени, милите heart. Виж кумовете им сияят и предават настроение, което ти е било по- лесно да уловиш.
За съжаление и сезонът е такъв, че хич не подхожда за фон на събитието, изглежда напълно контрастен, но не като търсен контраст. На твое място бих снимала само в близък план външните снимки. Ама това е мое мнение, без да съм фотограф, само по усет го карам.
В действителност си се справила чудесно, хванала си духа на сватбата, такъв, какъвто сигурно е - притеснен, задъхан, скован и дори изплашен от ситуацията, ама все още имаме старите очаквания да виждаме радост и щастие... Бе, ще се наложи и в това да се напаснем, та браво good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 03, 2021, 14:22:10 »

Бубе, тази булка все едно на заколение отива, чак ми подейства на настроението негативно lol
Иначе ти , както обикновено се справяш чудесно!
Бриджертън не знам дали да го подхващам, и аз съм фен на Джейн Остин стила.
Аз не искам никакви ремонти, нито да чувам, нито да виждам. Буквално ми се съсипа животеца от такива неща. Искам само ток, парно и течаща вода. А, интернет задълже ! lol
Свекс, това което син ти иска, се получава и съм го виждала, ама платиха на фирма от до и апартаментът е огромен. pardon. Колко ще го ползват, е друга тема, ама карай. Те това е майтапът, че тия дето имат милиони, не си ползват кухните, а такива като нас с деца, биха ги ползвали. lol
Аз вече не чета абсолютно нищо за вируса, вчера пресякох и половинката. Сега ще има да си правят и новините още година с Ковид.. Да не говорим че нали мрънкаха за ваксини- ей им ваксини, а записващи се около мен няма!
Днес ще водя малкия на унг да види кво ще прави с неговата бактерия, ще я питам и за мнение от чисто любознателна гледна точка, че то Ковидът замести разговорите ни за прогнозите за времето, в социума. pardon
То има и Гордост и предразсъдъци и Коледа ( Или нещо от сорта ) , гледах и двете части, адски тъпо естествено.
На малкия нищо не записвам, а и всичко забравям, възхищавам се на пунктуалните майки, но съм джаста праста. Покрай Адиктед ся се напъвам да се сетя нещо, ама май ми изскача само две три смешни бебешки думички.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #47 -: февруари 03, 2021, 14:24:13 »

Бубе, снимките зависят много от младоженците. Тези ми изглеждат доста спечени, милите heart. Виж кумовете им сияят и предават настроение, което ти е било по- лесно да уловиш.
За съжаление и сезонът е такъв, че хич не подхожда за фон на събитието, изглежда напълно контрастен, но не като търсен контраст. На твое място бих снимала само в близък план външните снимки. Ама това е мое мнение, без да съм фотограф, само по усет го карам.
В действителност си се справила чудесно, хванала си духа на сватбата, такъв, какъвто сигурно е - притеснен, задъхан, скован и дори изплашен от ситуацията, ама все още имаме старите очаквания да виждаме радост и щастие... Бе, ще се наложи и в това да се напаснем, та браво good

много добре си ги описала. Снимките са хубави, ама липсва усмивката, може да не си я харесва булката, аз така едно време не се харесвах усмихната и се снимах или намръщена или с джуки. Чак след това го цених. Браво Бубе!

За Бриджертън, явно си тръгнала с други очаквания, това е period drama romance , ама от чиклитовете, много далече е от Джейн Остин. Тук ще се радвам Свекс да го изгледа че ще хване много детайли  blush
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #48 -: февруари 03, 2021, 14:33:25 »

Бубе, съгласна съм със Свекърва. Още сутринта видях снимките във ФБ и се замислих как човек подготвя нещо, вълнува се и накрая от мисли не може да се наслади и на снимки изглежда стреснат и все едно не по своя воля в ситуацията. Не знам дали те са държали на външни снимки или просто така е наложено от цялата драма с Covid, но и на мен природата ми е тъжна на фона на нещо толкова празнично. Естествено, това е първа сватба и след време ти ще имаш опит може би и в сезоните, и в подходящи алтернативи на това, което ти с професионално око преценяш, че може и по-добре от измисленото от клиента. Браво на ентусиазма и адмирации за смелостта, дано е поредица от много творчески успехи.  good

 Ох, Свекс, за ремонти нямаме избор- тясно е, детето дай Боже ще почне градина и не искам да му сменям квартала и приятелите в по-късен етап, свекърите и те си искат спокойствието далече от младите, та размяната е чакана от всички страни. Локвата в банята тука е факт въпреки тогавашните по-високи позиции на свекъра в строителството и възможността да избира от майстори, сега не ми се мисли какво ще е... NO
За Буболинката го мернах, но много ми се стори фантастично и напрягащо та коси, та пъпки и отдолу коментарите продължаваха в същия дух. Не съм разбрала, че и детето е засегнато... Жално ми стана, но не мога да се напрягам в очакване ако ни застигне така ли ще стане... всичко е писалка, както казват по-старите.
Именно заради тази "кулинарна блогърка" от Черешката  се зарових в дебрите на "форумните мнения". Видях и другата нецензурирана монета, дето от една страна е ценна за справка с реалността, ама от друга пък анонимността провокира хората към абсолютно безпочвен и преувеличен хейт за детайли дето не си заслужава...
 Едит за Еми, че съм пропуснала, че е писала...Хич не съм от пунктуалните майки... Нямах спокойствието в бебешкия период, сега нямам навика... но изхождам от себе си, много снимки имам като дете, в албуми са, но има места дето трябва да питам майка къде сме, как се казва еди кой си на снимката и реших да ги има тия детайли. То и архитектурната среда се променя... сега може да ни е ясно, че е снимана в Музейко, ама София ленд също беше разпознаваема пък вече го няма...
« Последна редакция: февруари 03, 2021, 14:40:32 от addicted_to_u » Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: февруари 03, 2021, 14:37:31 »

Младоженците и особено булката бяха много срамежливи, та затова и не навсякъде са широко усмихнати. Разбрах, че са много вярващи, та приемаха нещата сериозно и може би малко със страх. Булката, със своите големи кравешки очи, само гледаше през мигли смутено. На мен обаче това ми допадна, особено в контраст с широко скроените кумове, които си бяха веселяци и шегаджии - получи се интересно сравнение на два вида любов smile

Предстои ми още много работа по тези снимки, това е едва една малка извадка, която успях да направя вчера, нямам търпение да стигна до снимките от взмимането на кумовете, черквата, ритуалите и гостите.

П.П. Учудвам се обаче на това, което мислите за фона навън, особено в полето при езерата, направо се влюбих в мястото. Аз обаче съм фен именно на такъв тип снимки - дива природа и дълги рокли - харесва ми контраста и самото усещане за откраднат миг. А понеже не обичам много зеленото в снимки (освен, ако не са борчета), есенните листа под тъкмо стопилия се сняг ми бяха идеален килим.
« Последна редакция: февруари 03, 2021, 14:49:48 от Bube » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 03, 2021, 14:57:28 »

Адиктед, може би не се виждаш такава, но за мен си старателен родител.
Бубе, аз понеже колкото и глупаво да е, харесвам филма Twilight. Та стилът на снимките- природата, роклите, гримът, светлината- всичко е като филма. Дръзко и плашещо. Като  магия някак...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #51 -: февруари 03, 2021, 15:59:40 »

П.П. Учудвам се обаче на това, което мислите за фона навън, особено в полето при езерата, направо се влюбих в мястото. Аз обаче съм фен именно на такъв тип снимки - дива природа и дълги рокли - харесва ми контраста и самото усещане за откраднат миг. А понеже не обичам много зеленото в снимки (освен, ако не са борчета), есенните листа под тъкмо стопилия се сняг ми бяха идеален килим.
Е да, ама вместо контраст се е получил синхрон и на мен ми действа не като откраднат миг, а като вечност - без надежда за събуждане и начало на нов живот.
Пък булката ако е скромна и набожна, нещо много дръзко си е разголила розите Wink на онази снимка с букета. Хаха, аз като свекърва гледам, не се засягай Wink
По- важно е ти как усещаш нещата и това да се харесва на младоженците. В крайна сметка, важен е клиентът, той решава. Сега, като си имаш вече портфолио за сватби, ще те избират двойки, които гледат с твоите очи.  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 03, 2021, 16:24:50 »

Бубе, на теб поздравления! Много добре си се с правила и си уловила хубаво детайлите. Ама булката.... Все едно на сила я омъжват. Почти съм сигурна, че някога така са изглеждали момите, дето са им урежда ли бракове за непознати, а те вече са имали любим.

Всичко останало, което щях д а пиша го забравих, не е било важно smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: февруари 03, 2021, 18:21:58 »



Ооо Панде, Бриджъртана върви така, нищо, нищо и после секс, секс секс  laugh


ами айде, че не остана lol lol поне се целунаха smile филма не знам какво се води, ама книгата си е romance set in the Regency era. От 2000г година е и си е доста прилична. Аз съм чела и писани през 80те и там съм си казвала "Did I just read that?" lol lol

Маги, напиши ми с Messanger имейл и какво искаш да ти пратя. Или виж в читанка или групите, в които те добавих. Аз на български от там съм сваляла. Иначе и на английски имам много.

Бубе, поздравления за успеха. Булката я има и сериозна и усмихната, не ми изглежда странно или неестествено нещо. А бременна ли е? Да са живи и здрави и много щастливи!
"Пък булката ако е скромна и набожна, нещо много дръзко си е разголила розите Wink" - свекърва, на мен на някои снимки ми беше неудобно да я гледам lol
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 03, 2021, 22:55:47 »

Локва в банята и аз си имам - та някой ден ще правя повторен ремонт на банята - с други майстори - надявайки се вторият опит да е по-успешен. Засега, обаче, съм се примирила, че явно не може всичко да е идеално.  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: февруари 04, 2021, 10:18:15 »

Един астрологичен откъс, който ми се стори позитивен за днес  smile:
Луната днес ще влезе в Скорпион и ще активира втората си квадратура със лънцето, подсказват звездите, а това е пекрасно време за учене, за поглед към себе си, за чистене на скелети от гардероба, за дистанция от светския шум чрез затваряне в личния си окултен свят. Ето защо днес трудно ще можем да решим въпросите на ума или на сърцето, но ще имаме шанс да ги видим от птичи поглед, стига да не се завираме в лъжливите лица на бита, а да успеем да се издигнем над полюсите с духа.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #56 -: февруари 04, 2021, 10:29:19 »

Разчекнахме я тази булка, ама я вижте кои я дъвчем- все бъдещи свекърви, една женска майка не се е включила /Рат не я броя още/ funnytooth
Имам си нова занимавка - освен в нашата кооперация, ремонт започва и в отсрещната. Момъкът се нанесе там през пролетта, повече от два месеца къртиха и префасонираха, ама явно не е било достатъчно и сега пак са надошли едни млади и готини майстори. Без да искам, като седна и погледът ми е в неговата тераса pardon. Вчера разтоварваха мебели Виденов, та по вашите думи, може да се очаква в скоро време пак да се обзавежда заради качеството им. blum
Булка, нямам Нетфликс да го гледам този сериал. Пуснах трейлъра, бледата мацка по тъмнокожия горделивец ли се захласва?
Още не съм почнала Еуфория- та, нещо не съм филмово настроена в последно време, не ми се четат и книги... Нищо не ми се прави, сигурно пролетната умора ме е хванала Wink Имам започнат подарък за РД на братчето на Амели, че в началото на март става на годинка, ама и това не ми се довършва, въпреки че няма за кога да отлагам.
Като задъвкахме с Рони кулинарната влогърка от Черешката на тортата, та да кажа, че тази седмица участниците са наистина интересни личности и човек има какво да научи за живота, не за готвенето.  smile Така например разбрах, че съм могла да изтъкна още едно мое предимство при интервюто ми за работа на секс телефон, че бързо помня текстове blum. Кой да знае, че разговорите се водят по предварително написан сценарий, а аз си мислех, че трябва да импровизирам crazy. В тази връзка се опитах да намеря с търсачката историята за моето кандидатстване на секс и телефон и направо потънах от срам, че най- много постове около секса имам аз blush, хем без да повтарям като Булката "...после секс, секс, секс" funnytooth
И аз съм "по без дете" и хич не ми се готви. Родният се прави, че не ходи на работа, ама реално си ходи, само дето се връща за обяд и после пак отива, което ми отваря работа да мисля как да го храня. Вчера бяхме на миш- маш, за вечеря имахме зеленчукова супа /та ставахме последователно по 2 пъти да пикочоотделяме/ днес не искам да повтарям и май трябва да се захващам, вместо да зяпам по хорски тераси.
Хубав ден, пак е пекнало майско слънце и паркът до нас ще се задръсти от хора и кучета на тумби. Wink
П.П. Еми, закъсня с астрологията, няма да си трия написаните битовизми, ама поне ще си сменя нивото на погледа в пряк смисъл smile Между другото, не мога да отворя онзи астрологичен линк, който даде преди дни.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #57 -: февруари 04, 2021, 11:00:13 »

А, Свекърва, аз мислех да се включа също с мнение, че пазвата на булката не говори за свенливост. Женска майка съм, ама не съм надарена, ако Ж. наследи другия ген не бих погледнала с добро око на такъв вид рокля за повод. Ама като гледам как от сега ме отсвирва с "Не ти обръщам внимание в момента" хич няма да се трогне сигурно. Wink

 Да, интересни са, основно мъжката част от Черешката. Малкоданска щях да проучвам, че снощи с встъпителните думи за "колегата журналист" ме издразни. Не смятам, че дори да има журналистическа диплома може да се приравни с този си колега. А да работиш в телевизия не те прави автоматично журналист, та.... Бърдаров много го харесвам и с Милков наистина са интересни събеседници, Полито ми е 50:50, довечера ще гледам заради дома на "колегата архитект" на ММ, блогърката е отчайваща, но е дозата скандал в манджата за тая седмица и се ядва. Точно за теб, Свекс, се сетих като заговори за секстелефоните Бърдаров Wink

 Мани жива мъка си е това готвене... Аз за тая вечер съм измислила "мак енд чийз" и от там нататък съм черта... Имам и една тиквена супа и после не знам какви ще ги къдря.  huhhuh.gif
 Наблюдавай внимателно за Виденов, че диванът пак ще е от там. Другаде такъв няма и дано е като настоящият, дето издържа на всякакъв вид гимнастики и течности, макар че новият го има само в светло, но да видим...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: февруари 04, 2021, 11:44:50 »

Не знам как и кога успявате да запомните толкова хора от публичното пространство, мен може би ми се губи мотивацията, защото са български “звезди” .
Вчера моята гримьорка беше повдигнала тема в сторито си за това да не вярваме на външния вид на инстаграмките. Явно образова младото поколение. Ходила по дребен повод на хирург, той й разказал че имало една “звезда”, дето рекламирала продукти за отслабване и се кълняла в тях че има плосък корем заради тях. Оказало се че била преди три месеца на липосукция при съответния. Дано тийновете си правят сметка...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #59 -: февруари 04, 2021, 12:01:34 »

Ей, като ви четох за булката и се присетих за Зона Замфирова и как в банята я гледаха и обсъждаха градските свекърви Wink
Бубе, много са ти чисти образите и това ми харесва. Във времето ще си прецениш количеството снимки тип репортаж и снимки в поза. Не всеки се чувства комфортно пред камера.
Иначе и на мен природата ми е кална и подтискаща в този сезон. Това го казвам, защото осъзнах тези дни, че 90% от ботушите ми са велур. Малко да се разджвака времето и ми е дискомфортно. Сега се заех да си търся нещо кожено. И пак очите във велура отиват crazy

Този народ откачи с интервенции. Едни се хвалят с тях в опит да се докажат финансово, други се правят на ощипани моми как всичко им е естествено, а снимките от преди години са категорични дали генът им е такъв.  pardon
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines