Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:56:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари дойде, айде на кафе :)  (Прочетена 40580 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« -: февруари 01, 2021, 09:07:47 »

Привет в новия месец, как сте?Аз уж съм спала, изморена съм, изнервена, вчера се скарах с мъжа и днес ми е криво.То дори не беше каране, а се разсърдихме един на друг.Той на мен не разбрах защо, мисля че беше като отбранителна реакция, защото знаеше че е виновен.

Днес отивам до офиса, тая седмица ще съм заета и ще поработя малко, да видим за колко време ще вляза в час.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #1 -: февруари 01, 2021, 09:29:23 »

Добро утро!

Честит февруари! Винаги съм се чудила защо тук се пише с В а не с Б smile

Маги, Меркурий е ретрограден, повлиял ви е smile Стягайте се : 30.01-20.02. Успех и бързо да влезнеш в час.

Аз вчера бях на фризьор, орязах бая коса, нещо се беше яко шмугясала, от ноември не се бях подстригвала, ама беше се накъсала, падаше много, та сега е свежичко подстригана и боядисана. Пак не събрах кураж да направим кичури... Фризьора ми е спец в тази област, всички инфлуцки се правят при него, ама нещо не се пречупвам хаха.Той се оказа че е изкарал коронята, и то няколко дни след като бях последно при него, сега пращи от антитела. Ама то са изложени бая, редовно имат "пациентки" които отказват да слагат маска... И вчера една се разхождаше без, много го дразни и него,ама глобата е за клиента, не за салона.


От петък темата да "изкажа и аз моето положение". Ние сме от онези които си развозват детето до съседен квартал, по много причини. Имаме училище срещу блока и две градини до училището. Първата и основната е взимането след градина/училище, сега можем като сме хоум офис да сме там навреме, но когато сме в офиса е абсурд, та за това е в близост до свекърите, същото ще е и за училището. Втората е контингента, писала съм го и преди, ама е от небето до земята разликата. Надявам се да случим и на училище както случихме на градина, в които родителите, директор и учители са със здрав разум. Впрочем това ми е най-важното, останалото не.

Успешна седмица на всички!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 01, 2021, 09:39:08 »

Булка, за да правим грешки на всички езици lol
Поне развозваш до съседен квартал, а не от младост до лозенец и горна баня, за каквито случаи говорехме в петък.
Защо сега ме подсещаш за този ретроград, в събота успях да се изпокарам с де що хора намерих.  crazy
днес довършваме неприятни задачи които отлагаме от две седмици bad  , явно си го карам по учебника на Ретрограда... pleasantry
чакам си тази седмица обновлението на пролетния гардероб - блузки и рокли, и един ханцунг за вкъщи.
моята коса откакто я постригах пет сантима и вече не капе, ама пусто му така да мразя да се постригвам...
майка си прави ремонт на бившата стая на брат ми и ще се нанася pleasantry там, та отчаяно се опитва да ме навре в организацията. за момента добре й се получава делегирането на отговорност- накара ме да избера цвят алабастър за стените, корниз и завеси ( решила е да съчетава с розови аксесоари жълтите стени ). Опитах се да я накарам аксесоарите да са в златисто или сиво, ама нямам успех. та хем се бъркам, хем не lol
« Последна редакция: февруари 01, 2021, 09:41:37 от emmmmmy » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #3 -: февруари 01, 2021, 10:29:29 »

Здравейте! smile
Аз съм спала - недоспала. Когато имам среднощно посещение и намеря сили, успявам да съпроводя Дребния до писоара и после да го pleasantry объркам да си легне в леглото или при кака си в краен случай. Обаче има моменти като снощи, в които не мога да се вдигна, правя му място да легне при мен и след половин час съм доволно изпотена и се местя на дивана в хола в опит да доспя. Резултатът е, че трябва да ми се говори половин ден бавно, докато вземе да ми тече мисълта tease

Я кажете сега за Меркурия дали със Сатурновата дупка ще се разберат lol

За косата най-после си намерих "зимен" шампоан, който ми влияе добре. Лятото съм с друг, че тогава по-често я мия. Много е неприятно сега дърпането и закачането й с шалове и палта.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 01, 2021, 10:30:09 »

Е, до 20-ти все ретрограден ли ще е?Ужас!Аз имам две-три торти да правя, празници да организирам, подаръци да купувам и да оцелея с три деца.Не съм съгласна!

В Плевен е лесно.Аз тук водя в друг квартал, защото наистина са по-добри учителките и базата.Тук много си личи кое дете, къде е било.Значи имам градина точно до блока, но не записах каката там и дребните няма да са там, просто виждам какво е отношението на учителките, познавам децата в групите и не мерси, не съм съгласна.Не че съм нещо невероятно, ама като имам право на избор защо да не поискам да е при по-добри.За училищата е веселба.И аз като Булката се отказах от много хвалени и превъзнасяни училища за сметка на спокойни такива, с добри учители и обстановка.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 01, 2021, 10:32:13 »

аз нещо се отчайвам с новото състояние на моята коса относно омазняването- 24 часа чиста изкарва ! Oh my ...
не издържам вече, това е ужасно. на третия ден на нищо не прилича.. и с новия шампоан с чесън - пак същото. sad
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 01, 2021, 10:39:26 »

Еми и моята коса е така, ужасена съм.Преди Здравето ми беше ОК, сега от известно време е ужас, един ден е добре косата и после става мазна и се залепва за скалпа.Не мога да я мия всяка вечер, нямам толкова време и сили за това.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 01, 2021, 10:55:09 »

Еми и моята коса е така, ужасена съм.Преди Здравето ми беше ОК, сега от известно време е ужас, един ден е добре косата и после става мазна и се залепва за скалпа.Не мога да я мия всяка вечер, нямам толкова време и сили за това.
то не е и полезно, май пак ще пробвам с ампулите за коса... sad
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #8 -: февруари 01, 2021, 10:55:59 »

Еми гледай да издържаш възможно по-дълго без миене, честото миене води до често омазняване.

Аз най-накрая уцелих шампоан че беше страшно, крусти, белеше ми се кожата, но спрях и всякакви спрейове, никакви сухи шампоани, оцветяващи и я мия един път седмично. Шампоана е с Уреа и наистина помага. Истината е с хоум офис по-малко се омазнява защото не съм навън и не се замърсява.

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #9 -: февруари 01, 2021, 11:12:34 »

Да, факт! Пролетта въздухът беше по-чист, стояхме си вкъщи и миех на 5-6-7 дни коса при все, че тренирах два пъти на ден, т.е. обилно потене.
Лятото ползвам точно Здраве с хума, сега този с чесън ми е ок. Преди съм имала проблем с много омазнена коса. Оказа се на хормонална почва гарнирана от много стрес и нерви  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #10 -: февруари 01, 2021, 11:27:11 »

Привет във феВруари! blum Понеже и на руски е февраль, хич и не ми е правило впечатление, че сме изключение. Сигурно от тях сме взели правописа, пък те нали доста неща изкривяват, като Гейнрих Гейне и Гамлет, примерно. Объркали са латинското Б с изписаното на кирилица В, знае ли се.... Wink Хубаво е да си имаме оправдание, де smile
Маги, няма как да не прехвръкнат искри във времена на промяна. Тръгваш на работа, двамата сте изнервени и притеснени как ще се справите с двете дини под мишница, пък и за капак е епидемията heart
Родният отново пусна пердето и изобщо не отвръща на моите забележки, прави си каквото си знае и каквото е решил, без обяснения и предупреждения. nea Ако го хвана в крачка, мълчи и мига на парцали  pardon, та няма начин да му вдигна скандал и съм в "шах и мат" ситуация. funnytooth Лошото е, че няма на кого да си го изкарам Wink
Преди време, на днешния ден зарязвахме лозята на Бачковския манастир. Хубаво преживяване беше, макар и свързано с голяма организация на открито и на студ. Де да имах сега тези дертове и ядове... Wink
Еми, тя като малко момиченце майка ти, те искат стаите им да са в розАво Wink Нека си младее жената щом и е мерак. НИ2 редовно ме критикува кое как съм направила вкъщи, нямало уют, цветовете не били подбрани, изобщо не съм била мислила... Ще го видим след време какви ще ги мисли и прави Wink няма как две поколения да имат еднакви вкусове и виждания по обзавеждането.
При НИ1 във Вашингтон падна малко сняг и сега новата мода била да излизат и да правят снежни човеци в близост до Белия дом. Има ги най- различни, едни са подобие на творците си, даже им оставят собствени маски, очила и шапки, други - на известни личности, с екологични ръкавици в популярна поза, примерно funnytooth Хаха, ние пък си прибирахме киселото зеле от бидончето в буркани. nea Време беше, това ще му е студеното на времето явно, а и беше пуснало лека паяжина вече.  pardon Започва гадната миризма из кооперацията, ако комшиите ги домързи.
Ох, ново пет по радиото - преболедувалите Ковид, дори и с антитела, пак били опасни, защото можело да разнасят заразата. Нещо от рода на това, че вирусът ги атакува, но понеже имат имунитет не се разболяват, като това не пречи да са вирусоносители. Много примери имало на изолирани възрастни хора, коите след посещение на вече оздравяли роднини, се разболявали. Новите щамове и те не се влияели от антителата на старите, та май сме в изходна позиция. nea Да видим кога ще ми писне и ще вдигна ръце от всичко...
Хайде, хубав ден и да сме здрави heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 01, 2021, 11:41:29 »

Здравейте през Февруари!
Оф, как пак ще е ретрограден Меркурий... Не му ли писна?! Ние събота я почнахме с малко скандал че, маа бях много крива и недоспала.
Днеска пак съм на няколко часа сън, направо вече ми писна! Ама тоя път няма и на кой да се сърдя. Ники от сутринта е във вихара си и ни побърква, добре че сега го изведоха и малко ще си почина от мрънкането му.
Булче, честита прическа!
Маги, започни да разреждаш миенеъо и ще стане. Аз преди всеки ден си миех косата, после почнах през ден, през 2. Сега и 10 дни да не я мия не е мазна.
Желая ви спорен месец, макар и ретрограден през повечето време!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #12 -: февруари 01, 2021, 11:58:44 »

Ох а ако знаете че мен ми отне години да свикна с феВруари, направо ме побъркваше хахах, сещам се всеки път като почне месеца колко ме бърка.

Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #13 -: февруари 01, 2021, 12:35:30 »

Привет в новия месец!

 Ние два дена чукахме, тропахме...нова спалня сглобявахме, ама в стария апартамент...нали нашата се разпадна. Това българските фирми за мебели (или полски не е ясно) са ужас... не я видяхме наживо, че бързахме, а и с детето нямаше кога. Беше важно да има ракла, че и без това апартаментът е малък и свекървата, дето скоро ще живеят тук също имаха това изискване. Убедихме се, че освен Икеа другото е тъпо пакетирано и тъпо проектирано. Сега ще го препроектираме по наше усмотрение... Много мразя така всичко е с чалъм и у нашите, и тука... beating Не успяхме да се скараме поне, та голям напредък има Wink

 Кой е този шампоан с чесън? Моята вече по-малко се омазнява, че аз целенасочено я оставям и крия под шапка, ако е много зле... За боя и рязане е, ама може би за 8 март. blum

 Аз минах всички изследвания дето трябваше. Уж нищо притеснително няма, но да видим дали ще се повлияе болката от това, че по документи нищо ми няма и с изписаните природни илачи. В тая чест днес съм си замислила дълга разходка от стария до бъдещия апартамент, че нямам работа и ще взема ММ от неговия "хоумофис". smile

Свекърва, още ли не си вдигнала ръце? Аз отдавна вдигнах и да ги следя, и да не ги следя нищо не се променя... спазвам си мерките, както досега и това е. Няма смисъл от тормоз. Майка сега ме е запитала за на Ж. РД-то ще празнуваме ли... ми как да го празнуваме като не знам ще има ли заведения, колко ще са болните, пък и се пада изборен уикенд. Все мислехме и Кръщене да правим, та може би лятото, ако е като миналото ще вземем да направим и ще мине и за РД....
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 01, 2021, 12:47:49 »

Булче, аз я мия на 3-4 дни, кажи го този шампоан моля те.
Адиктед, наистина всички други фирми са ад за сглобяване, аз няма да повторя Виденов, на село ще преобзавеждам мебели и всичко ще е Икеа, точно по тази причина. Ако имаш нужда от помощ за природните илачи, пиши ми на лично, имам опит уви. Шампоанът пък е турски, от Али, така че й пиши да те ориентира.
иска ми се и на мен няква иновация във вида на косата, но да видим дали ще ми се отвори парашута.
Свекс, тя искаше изцяло в розово и лилаво, инфантилизирала се е тотално. едвам я убедих по телефона и като й пратих разцветки на спални в жълто.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines