Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:43:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари дойде, айде на кафе :)  (Прочетена 41706 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #315 -: февруари 17, 2021, 14:52:12 »

It's like you're photoshopped lol lol

Много съм се смяла на този филм lol

Аз падах от смях на портмонето му с лепенка хахах
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #316 -: февруари 17, 2021, 15:12:28 »

Хахахах, моят мъж до ден не може да му запомни името на Раян Гослинг и му вика Photoshopped:))
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #317 -: февруари 17, 2021, 15:38:49 »

Хаха, да, много е хилежен Wink и винаги ми вдига настроението.
И забравих, артистът от сагата и на мен ми прилича на наш Гришо.
Панде, да кажеш дали наистина те е изклюкарил в детската Бамбук или само заплашва smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: февруари 17, 2021, 17:08:46 »

Свекърва, аз още като го заведох сутринта на вратата ми вика:"Кажи на Кати, че съм тъжен, защото не ми даваш кроасан с шоколад"  pardon
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: февруари 17, 2021, 21:58:09 »

Хахаха.
Днес пък дребният заплаши, че ще каже на баща си да не го пуска повече при мен. Причината? Вкъщи е за няколко дни, и след като почти цял ден игра на телефона или гледа телевизия, към 3 следобед му казах да спре, да си направи почивка (не че и преди това не се пробвах да му предложа да играе с играчки, конструктори, колички, да разгледа някоя книжка, да рисува...).  pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: февруари 18, 2021, 08:08:41 »

Добро утро, как сте?Днес времето е обещаващо и май ще се излиза на дълга разхока.Аз съм много изморена нещо, дойде ми и не можах да спя.

Вчера пробвах полите и ги днес ще ги връщам, хич не ми стоят добре.Та до тук бях с плисето и солея.Красиво е, но не за мен.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #321 -: февруари 18, 2021, 08:49:50 »

Привет!

 Аз поръчах апреските. Вчера на разходката усетих, че настоящите са дървени отдолу и нямам свобода на движението, та... да видим канадските как са.Wink

 Моята кръстница вчера се е ваксинирала. Тя е гимназиална учителка. В Пловдив не давали право на избор и са с Астра Зенека. До април имало само това, ако щеш... Снощи я тресеше, днес всичко я боляло, дано си заслужава. Кумът на свекърите пък днес го изписват от Пирогов. Един тежък случай, интубиран, на 65+ със заболявания и ето късмет... жив е, чисти му били белодробните снимки, та който си има дни...

 Ние с тоя уикенд по средата на седмицата добре ни се получи. ММ отиде да си вземе компа и днес ще сме наблизо двете с госпожицата smile

 Нещо баш сега съм на историята с Колин. Очаквах да ми е най-интересна, а най-мудно ми се движи.  good
 
 Снощи на затворени прозорци у нас миришеше на пушек. Сигурно ще трябва да се обзаведем с пречистваща машина в близко бъдеще...
 


 
« Последна редакция: февруари 18, 2021, 08:55:41 от addicted_to_u » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: февруари 18, 2021, 09:01:02 »

Добро утро!
Маги, в твоя клуб съм и аз, не знма какво става с тва спане. Добре, че тия дни Ники е на детска и през деня успявам да почина малко.
Другата седмица май ще почваме да правим банята, та ще е забавно. Ще трябва да се преместим в Банкя за известно време и започвам да се приготвям психически.
Адиктед, я покажи какво си си поръчала?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #323 -: февруари 18, 2021, 09:14:22 »

Добро утро!

Аз май се наспах, тези дни спя доста добре, но снощи Звяр прави истерии от ти не си ми майка до защо искаш да не си ми майка.Нещо му се беше насъбрало май, та си поплака и изпусна парата.

Адиктед да, малко тегаво върви Колин и Пен, особено ако си гледал сериала. Следващите са на английски, пиши ми ако искаш да ти ги изпратя.

С Астра Зенека всички ваксинират, даже са я предложили на фирми, не знам как става този номер, но и от фирми (работещи 100% хоум офис) са се ваксинирали вчера. Говорих с клиентка от ЮК вчера,та и тя се е боцкала с Астра Зенека и цялото и семейство, вдигнала е температура но след 48 часа била топ, според нея всичко е точно, това означава че има ефект, следваща доза април. Много смешно ми стана че и там шмикеруват, роднина нейни имал старчески дом и ги уредил с ваксини. Майка ми пък миналата седмица ми разказваше за съседката която е медицинска сестра в Германия, при тях сложили им Файзър първа доза, няма сега втора но пък цялата администрация в болницата се уредила с втора доза, за първа линия сестри няма... Щом немците не могат да се оправят, не знам за тук...

Тук май ще вали, капеше сутринта, ще станат сега и реки от кал и топящ се сняг...
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #324 -: февруари 18, 2021, 09:38:59 »

Рат,
 Взех тези: https://answear.bg/p/sorel-apreski-explorer-carnival-230460.
 Гледах и тези: https://answear.bg/p/sorel-apreski-whitney-short-lace-222581, но на ММ му изглеждали прекалено спортни и съм съгласна.

Булче, ще пиша като приключа тази.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: февруари 18, 2021, 09:59:21 »

Много са хубави, изглеждат и доста удобни  good
Аз на еднинкецове бях метала око, ама като се сетя, че ми трябват за обиколка по площадки и не ми се дават 150лв  nea. А са бели, та съвсем ме отказват, още преди да изляза ще съм настъпена и сгазена с колелото.
Дано да не вали, че съм обещала на Ники да го взема първи и да играе на която площадка той си избере.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: февруари 18, 2021, 10:21:52 »

Здравейте!

Днес лекичката от групата на Бамбук има рожден ден. Аз отрязах от орхидеята и му дадох да и занесе цвете. Беше развълнуван като младоженец  give_rose на вратата се засякохме с нея та го видях как ѝ го подарява. Те са и приготвили изненада, вчера учителката прати съобщение да помоли да не закъсняват днес.
Лекичката всъщност е много готина мацка, едва ли е на повече от 35г. Уточнявам, защото ММ си беше представял някоя 50годишна дебела лелка с манта  laugh направо му беше увиснало ченето  lol
ММ днес отиде до офиса. Аз много се радвам, че съм си сама lol Сутринта седя и си мисля за това и за какво точно се радвам  DANCE и ММ идва и ми вика: "днес ще си щастлива, няма да ти вися на главата". Докъде стигнахме  lol и как ми прочете мислите  huhhuh.gif

Аз прочетох шестата книга. Добре, че беше на английски  Ashamed още не съм почнала следващата. Може да си почина малко, ама едва ли.


Аз имам такива. Това са ми най-любимите обувки ever https://www.decathlon.bg/damski-obuvki-nh150-mid-wp-id_8493370.html

Тези ги имам от 6 години някъде. Не са мръднали, а също много ги нося https://www.decathlon.bg/mzhki-botushi-sh100-u-warm-id_8558224.html

На Бамбук са такива момчешки, обаче този модел е изчерпан вече. Дано има нов детски на есен иначе щях да му купя същите. Много са леки и се обуват и събуват много лесно https://www.decathlon.bg/botushi-merrell-snowdrift-id_8571672.html

Аз не спах много добре тази нощ. Бамбук много скърцаше със зъби и се въртя. Напоследък се гушкаше с баща си и аз си спях спокойно.

Ох, как лети времето като и двамата са си позадачите lol lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: февруари 18, 2021, 10:48:23 »

адиктед, дано са ти удобни и топли!
пандич, мен ми е голям ужас това да не искам другия да е вкъщи, случвало ми се е в друга връзка да ми е облекчение да го няма и ми се ще да не се повтаря, някак съм емоционален еднорог и все още вярвам в това че винаги ще ми е приятен. най вероятно не съм права. pardon
бамбук в отделна стая ли е иначе нощем?
рат, то лятото няма ли някой да се смили и да те замества по градинките, ти ще си доста напреднала тогава?
аз спя добре откакто си пия по един прахообразен магнезий вечер. а, и си смених посоката на  спане на леглото, сега спя там където преди ми сочеха краката lol
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: февруари 18, 2021, 11:06:08 »

Бе аз пия по 3 магнезия, ама....  pleasantry пък напоследък госпожицата сутрин, в най-сладкия ми сън се разиграва и само ме побутва, отделно и разходките до 00... А то лятото аз ще обикалям градински с 2 бр. Ж(живот и здраве). Надявам се да си седи вътре до юни, но да видим...
Еми, на мен също ми се е случвало да ми. Епогспокийно сама и само това, че знам че другият се прибира да ме напряга. То човек има нужда и от време за себе си де и да остане на саме с мислите си.
При Пандата не мисля, че са в тоя етап, но ням акак да не ти писне да си с едни и същи хора нон-стоп. Има нужда от малко разнообразие за всички. Та Панде, наслади се на свободния си ден! Утре очаквам да си на 25 книга  tease
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: февруари 18, 2021, 11:14:26 »

а, за пандата не знам какъв етап са, но ми  се върнаха в главата някви спомени, като четях. и аз предпочитам определени дни да съм си сама, много по-спокойно ми е, но имаше човек в живота ми, който въобще предпочитах само вечер да виждам, за да не ми мели на главата кое как да правя, да не ме кара да чистя според неговите представи за чистота. всяка моя почивка с книга или сериал ми се натякваше до безкрай и как нищо не правя вкъщи а той много работел pleasantry . та такива ми ти спомени. diablo
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines