Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 10:22:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари дойде, айде на кафе :)  (Прочетена 41262 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #15 -: февруари 01, 2021, 14:42:26 »

Крада 2-3 минутки и бягам по задачи  Wink
Адиктед, супер популярен е при нас, защото от Одрин го взимат за без пари - 700 мл и е под 3 лв там. Тук го намирам в детския магазин до нас за 6 лв, а иначе в склада преди Граф Игнатиево е 4,50 лв. И балсам има такъв.
https://kralicachistnica.com/kozmetika/shampoani-i-balsami/garlic-extract-shampoo-700ml-shampoan-s-chesn

Както съм на лазерна днес, взеха, че ме поискаха за бяла мишка за мигли. Та и такова нещо ще пробвам lol  Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #16 -: февруари 01, 2021, 14:53:27 »

Булче, аз я мия на 3-4 дни, кажи го този шампоан моля те.


Ето този е :

Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 01, 2021, 15:22:19 »

Привет и от мен в новия месец - да ни е щастлив и любовен smile

Наминавам без да съм ви чела, ама да си споделя малко оплакването. Миналата седмица един чичко ни блъсна колата отзад и избяга, та ние пуснахме жалба в полицията (аз бях против, защото не ми се разправяше, като го видях какъв е човекът). И сега се притеснявам, защото любимият взе да получава някакви СМС-и от непозат номер, които изглеждат като заплашителни, но само с емотикончета и неразбираеми думи. Знам, че си бяхме в правото да си търсим правата, най-малко за пред каското, но сега просто си ме е страх докъде може да стигне този човек...

Иначе нещо вълнуващо/притеснително е предстоящата сватба, която трябва да снимам. Датата е утре и днес вече не ме свърта. Поне ще е малка сватба, в тесен кръг, та се нядявам да се справя (то и затова я приех, не знам дали още имам капацитета да снимам много голямо събитие, с всичките му там тънкости).

Хайде, хубав ден от мен и сега ще се върна да ви изчета smile
« Последна редакция: февруари 01, 2021, 15:36:28 от Bube » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 01, 2021, 15:26:42 »

Бубе, хубаво е да уведомите полицията или поне тия от каското относно случките със смсите, за да
Са подготвени.
Успех утре!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 01, 2021, 15:44:17 »

Еми, чакаме да напише нещо, което наистина може да се използва срещу него и ще ходим до полицията.

То цялата ситуация стана от мухата слон, ама явно някои хора не могат да си сдържат нервите.  crazy Той беше паркирал пред нашето парко място и ние се прибираме на обед, няма къде да оставим колата, седим и чакаме, а беше и работен ден. Идва той след поне 15 мин. и му направихме забележка, че не може да паркира така на вход. Той вместо да се извини или нещо да се оправдае, започна да се заяжда, изфорсира колата и не успя да завие, а се блъсна и ни счупи фара. Милото много се ядоса (то и той си пада малко кибритлия) и застана пред колата, вика му на онзи да не тръгва, за да опишем щетите. Но онзи щеше направо през него да мине и си офейка. Щетата не е голяма и можехме да не викаме чак полиция, но въпросът се превърна и в принципен. То бива наглост, ама чак да те прегазят, защото не искат да си понесат последствията... Лошото е, че от такъв човек не знаеш какво можеш да очакваш. Мисля си, да не вземе да ни причака някъде или да дойде да надраска колата, де да знам.
« Последна редакция: февруари 01, 2021, 16:21:47 от Bube » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 01, 2021, 16:03:34 »

този е пълен психопат, номера на колата му го нямате нали ?
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 01, 2021, 16:20:27 »

Имаме го, защото имаме камера в колата. Дадохме го на полицията и си мислим, че днес са му пратили призовка от районното, а от там и СМС-ите (той може само от там да има наш номер, когатл са му дали да се запознае с обвинението). Процедурата е, че ако избяга от мястото на катастрофата се води автоматично пиян и трябва да го глобят и да му вземат книжката за минимум месец.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 01, 2021, 17:20:58 »

Здравейте в новия месец!

Бубе, тази кола не ѝ върви, що не я продадете. Иначе много ясно че ще подадете жалба, от къде на къде ще му се размине. Много ви съчувствам  heart
Успех със снимките Wink

Р, да продължа, нещо от предната тема - въобще не съм си помисла, че забраняваш всичко, напротив, много си либерална даже. Но винаги се учудвам за солетите (и други съм чувала да не дават или само някакви специални и скъпи).

Косата си я мия на десет дни. Много съм доволна от всякакви продукти OgX. Преди време май Адиктед беше споменала за грижа за косата без сулфати, те са такива (тогава се загледах, иначе ги ползвам от 2-3 години). Тук има и едни HASK, които също не са лоши. По-скъпи са тези, ама като си мия косата толкова рядко те издържат към две години, а аз сега съм с дълга коса.

Честита прическа, Булче. Имам чувството че скоро се подстригва, а е било още през ноември.

ИКЕА ги признавам - у нас всичко е втора употреба от ИКЕА и не е мръднало. Най- съм впечатлена от дивана, който постоянно се ползва за батут. В София имахме един от АИКО примерно, на който кърмех Бамбук и се продъни.

Бамбук е ваканция. Първо беше ентусиазиран, ама нещо му стана скучно вече и сега гледа малко телевизия. А даже не е бил цял ден вкъщи, защото сутринта ходи на логопед.

Свекърва, и ММ само критикува техните как си ремонтират у тях. А той толкова рядко ходи, не знам какво се меси. Пък те и се впечатляват.  А и у нас не е кой знае какво в крайна сметка.

Май друго не помня.

Хубав месец ви желая smile Може да видите на сестра ми прогнозата за седмицата Wink





Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #23 -: февруари 01, 2021, 18:17:31 »

Аз си взех безсулфатни шампоани, обаче сега не им е моментът. Може би лятото да се отразят по-добре. Нали и боята смених с безамонячна и съвсем се промениха нещата. И основното - водата при нас е гадна! Много силно се надявам след като сложим филтри в банята, да усетя разликата.
Бубе, успех със снимките! Другото ще се нареди.
Готови мебели не харесвам, знаете. Нещо ми влезе муха в главата за диван в цвят тюркоаз. Едно, че ще пасне, друго - че е нещо различно, свежо. Обаче съм претенция за дамаска, че от години все сме с елифант. И гледам, ама ей така - безрезултатно (засега). Наши приятели си взеха диван по поръчка от човек. Изобщо не са доволни, а таях надежда за препоръки.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 01, 2021, 18:19:13 »

Аз с тия безсулфатните точно грам не се разбирам, при мен трябва яка химия явно  sad
докога е ваканцията на Бамбука?
Али, диван по поръчка след издънката с нашия, повече не взимам. иначе на цвят го бяха докарали. в Айко гледах разкошен тюркоазен, ще ти потърся после кой конкретно беше.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #25 -: февруари 01, 2021, 21:58:31 »

Привет във феВруари smile на френски също е с В smile

Аз почнах месеца много ударно - миналия четвъртък ходих на зъболекар за лечение на корени и сега страдам sad изпих целия Нурофен на света.
Днес и аз ходих на фризьор и се размазах, обаче като се прибрах се размазах отицателно - втрисане и темп. Явно вируса, който върлува вкъщи се добра и до мен.

За косата и аз имам същите терзания -  ного чувтвителен скалп, лющене, ранички. Сега открих един шампоан със сол от Мъртво море, много добре ми се отразява. Иначе гледам да я мия на 3-4 дни, защото съм с много дебел косъм и много гъста коса и ако не я измия се замърсява повече и става много зле положението. Този на Юсерин съм го ползвала и бях доволна, също и от този на Виши.

Мебелите на Икеа много ги харесвам, но им се наситих, в предишните 2 апартамента бяхме като каталога на Икеа, сега в новото жилище в хола и спалнята имаме други, но в детската и другата стая са пак от Икеа smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 01, 2021, 23:08:40 »

Бубе, правилно сте направили, че сте подали жалба. Оня се опитва да винсплаши явно, ама не се подлъгвайте да я оттегляте. А и апе, наистина не ви върви с тази кола, ама по-добре в това да се събира лошото Wink. Успех на снимките утре!
Шампоана ми беше от Берьозка, супер доволни бяхме (нали и Р е с дълга, къдрава коса, та е по-голяма претенция и от мен), след измиване все едно съм се изправяла- права коса, лъщащя, жизнена... Обаче ги спряга  cray  cray cray. Сега взех една серия на Фаберлик, оак са руски, та горе-долу ни допадат.
Панде, стискай зъби и да минава бързо ваканцията. А иначе солети те и тия похапвания съм против, защото им развалят основните хранения. Аз вчера хапнах малко солети и после все едно имах камък и не исках да обядвам.
Еми, старитахте ли пак занималня та?
Аз се наканих да пускам Ники на детска, че нещо му се ходило  crazy (явно го отегчавам до смърт това дете), то пък карантинират групата, че госпожата е болна. Дано бързо се оправя че си е на доста години милата. Но сега се чудя дали съдбата не ми праща знак...  crazy  съвсем си изттешях. Ама то и психиатри те трябва да имат работа де.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 02, 2021, 09:07:19 »

аз да пусна малко от звездите, че нещо почнахме да влизаме наистина в довършване на неща  crazy
http://astrolive.info/02-02-2021/fbclid=IwAR2NyC9wf8iccgqhI_UZ1dyVmm4ljcRRr_mpXuzIH2V5vaVGUKEJ4okDkLw

доопразвам шкафове, гардероби, кутии от излишното- всичко за подаряване да хвърчи, някак ми олеква на душата и миналото, което не харесвам отлита. pleasantry
замислих се реално колко малко от тези неща ползваме...тримата реално употребяваме 1/3 от вещите си. crazy
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #28 -: февруари 02, 2021, 09:43:07 »

Добро утро, момичета!

Почерпвам ви виртуално за рождения ми ден  Torte

Еми и аз обичам да разчиствам, но напоследък гледам да премислям преди да купя, за да не ми се налага да изхвърлям още и установих, че по-малко изхвърлям така.

Бубе, дано до тум да са неволите ви с тази кола.

Ратче, ако мога и аз да се изкажа за ходенето на градина и училище. Децата имат нужда от постоянство - или ходят или не ходят, защото иначе се объркват и започват да се сърдят и не искат да ходят, започва се едно тръшкане. В смисъл - ако се притеснявате да го пращате заради короната, не го пращайте. Ако искате да ходи - да си ходи всеки ден, няма днес ще видим, утре ще видим (изключвам случаите като карантина и тн, те не зависят от вас). Така започват да си мислят, че може да и да откачат ходенето и после става много трудно. Примерно миналата седмица голямият беше с инфекция на окото и остана 2 дни вкъщи, единият ден всъщност му беше бонус и сега всеки ден е “ не можеш ли да кажеш, че съм болен”. Малкият го бях оставила преди за няколко дни вкъщи - не ще да тръгва после. За него ходенето на детска не е задължително, но понеже брат му ходи, пускам и него, когато са във ваканция и двамата остават вкъщи. Така се спестяват много драми. И с яслата така процедирахме - щом са здрави - ходят. Аз забелязвам по себе си  - като си взема почивен ден посредата на седмицата и после ми е много трудно да се адаптирам lol затова и не работя по пижама когато съм вкъщи и се привеждам във вид lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 02, 2021, 09:49:12 »

Алекс, много правилно отбелязваш и по двете теми. Децата искат план и постоянство, ама ние понякога сдаваме багажа на режима и ги омотваме сами.
За закупуването- откакто пазаруваме само онлайн, стават недомислици с размери и цветове. Но тях ги решавам много лесно- никога не връщам, не обичам- давам на приятелки или на майка. Ако на никой не му е ок, го продавам на печалба и това е lol . Сега съм се засилила за дънково яке с букле, но точно за да не стане гаф, го мъдря от седмица като размер и марка.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines