Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 02:36:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари дойде, айде на кафе :)  (Прочетена 41598 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #105 -: февруари 05, 2021, 15:15:21 »

Да довърша и аз със заяждане - бе то не става всичко да и е наред на момата, може годеникът и да е нефелен в секса, да е двуполюсен, да я е взел за да го въвежда в снобски и богаташки среди, знае ли се.... funnytooth
Каква е тази виртуална карта?
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: февруари 05, 2021, 15:30:07 »

За кибрита - втори клас май бях, купих 2 пакетчета кибрит, и преди да се прибера вкъщи след училище - в градинката, изгорих всички клечки една по една. Прибирам се вкъщи - доволна, че няма да ме хванат, но се оказа, че съм успяла да си изгоря косата без да разбера - майка ми веднага разбра.  funnytooth Явно всички минаваме през подобни щуротии - с или без интернет.  girl_wink
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #107 -: февруари 05, 2021, 15:31:54 »

Свекс, ДСК(предполагам и другите банки в някакъв подобен вид) си предлагат и издават отделна пластика, а и отделен да кажем раздел на сметката-нали не съм финансист сигурно си има по-ясно наименование.Аз с приложението мога да си прехвърлям между основната и тази виртуална пари. Иначе си има същите атрибути като дебитната, но се ползва само за виртуални плащания, не може да се изтеглят тези средства от банкомат и аз си прехвърлям само точната сума, която ми трябва за плащане, а иначе я държа занулена. Така сайтове нямат достъп до основната карта. smile
 Хванах сега да гледам една българка женена в Корея. Жената показва интересни неща, та се заплеснах...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #108 -: февруари 05, 2021, 15:55:29 »

Рони, ще питам и в моята банка. Аз в тази карта държа малко пари, разпръснала съм ги на разни места, като някой виден милионер blum
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #109 -: февруари 05, 2021, 17:12:01 »

Свекс, плюй ме против уруки smile Джаснаха ме с колата пред нас. На нашия хипер тесен паркинг един младеж от другия вход тръгна с все сила. Бая се стреснах, ама ако има уплахометър, на младежът свети в червено. В шока си така се развиках... lol Взех му акъла lol Огънато е на калника, ама ММ щял да го оправи и хич не му се занимава с протоколи.


Майка й гледа детето, мъж й готви и изкарва пари. Май тя трябва да издаде книга вместо Кобилкина : "Как да хванем богат и свестен мъж, без да имаме особени качества"

lol lol lol
Нямах време да я изгледам докрай. Много беден речник ми се струва, че има, или поне не ползва капацитет, за да не го хаби.
Това грам не е минимализъм. Пълно е с рафчета и рафченца за прахосъбирачки. По-лошото са всички остри ъгли. Не виждам уют в озъбена обстановка, не виждам и безопасност за дете, ама това е вид реклама като за списание. Малко на принципа до работим, докато почиваме.

А за кльощавост - имаме такава близка. Малка подробност е, че има хормонален проблем и цял живот е на противозачатъчни, че да върви някакъв цикъл. Хич не е за завиждане нейното.  huhhuh.gif Другите кльощави познати ядат като за котка.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: февруари 05, 2021, 17:47:10 »

Значи и солта не намери тая девойка в кухнята.Реших просто да я пробвам.Майка ми възмутена какви скъпи яденета е готвила и как са се хвалили, кой, къде, какво.Вика хич не ми хареса, било като надлъгване.А тя ако е журналистка, аз съм трамвай.Да водиш времето и да се появяваш сутрин по на Гала, лишеното от смисъл предаване, не е журнализъм.
Иначе ми беше съседка, ама е по-малка от мен и помня само едно червенокосо момиченце което тичаше зад блока.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: февруари 05, 2021, 22:01:17 »

Ей, днес добре сте подписали  Bravo
Черешката, нещо ми е тъпа тоя сезон, ама май ще изглеждам част от рая седмуца че ме зарибихте.
Свекърва, тя Адиктед вече го е казала де за картите. Имам и аз, те са само за он-лайн разплащане. Във въпросната карта слагам пари само когато плащам и колкото ми трябват през сайт или приложение (най-вече за Алиекспрес я ползвам).
Аз като тийн обожава да паля, редовно горях нещо (пръчка, молив салфетки...) обичах да гледам как танцуват пламъчетата. Лепях си клечки-застопоряваш едната в кутията палиш другата и като ги доближил те залепват. Голяма "игра" беше.
Ники тотално промени плана за уикенда. Днеска тате дойде за малко и малкия се тръшна, че иска него в Банкя. Та се съгласих и тръгнахме. Р е на риба утре. Надявам се тате да се откаже от неговата риба и да по забавляват шефа. А в неделя се разбрах за парк с кумата и още една приятелка с гадже то и.
« Последна редакция: февруари 05, 2021, 22:03:40 от ratatui » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: февруари 06, 2021, 12:09:22 »

Аз не разбрах - Поли Генова ли обсъждате или друга Поли или Малкоданска? Тотално се обърках.

На книга Антъни ме кефи много повече от Саймън. И Кейт ме кефи повече от Дафни smile

Нищо не е от вчера. Чудя се основно дали в този дигитален свят е по-опасно или по-видно. Или и двете.

Мойте са на разходка, аз уча уж. Ама нещо ме мързи.

Хубав уикенд heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #113 -: февруари 06, 2021, 12:38:07 »

Панде, Герито М. обсъждаме Wink
Поли Генова е сладур, не е префърцунена, за певческите и качества достатъчно по- знаещи от мен са говорили.
Снощи пак се ядосах на МалкоДанска /какво име само, превеждам си го като малко дан плаща за хорското мнение/ Wink. Как не и млъкна устата, превзе ефира с шаблонни изказвание - думи, думи и нищо в крайна сметка... Преди това я гледах в прогнозата за времето - ми все едно е стюардеса и обяснява къде са аварийните изходи на самолета blum, същите пози, същите движения. Хаха, аз Нова гледам заради Капките и Маскирания певец, сега заради някои участници в Черешката, та хич не бях в час за нея.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #114 -: февруари 06, 2021, 14:21:37 »

Панде аз съм права и като съм седнала, за това казах на Адиктед да прочете втората книга.

Ние се размазахме сутринта, покарахме колелата, попекохме се на слънцето, сега почивка и след това до НСА, мисля и там на слънце да чета докато го чакам и след това го мятам на бабин дом.


МалкоДаЛска е наистина зловещо усмихната и бъбрива, не бих я издържала.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: февруари 06, 2021, 14:51:08 »

Изгледах я тая Гери, много досадно същество. Домът ѝ грам не ми хареса, като от списание, ама наистина много стерилни. Тия книги така наредени там са ми малко "никога не съм ги чел, ама да изглеждам умен си ги купих и ги сложих тук да събират прах". С мъжа ѝ са ми някви изкуствено сладникави, аз на негово място щях да ѝ набия шамари те на лиготията. Един буркан да не могат да отворят.... Няма думи! Много смешно, че не знае къде е солта.
Аз днеска се излежавам за сега. Тате и той замина на риба, ама майка и баба успяха да изведат малкото чудовище. Заведоха на разходка за 2 часа в центъра, купили са ми киви и лекарства, доволна съм. А Ники ги е накарал и ягоди да му купят, аз ги избягвах, ама...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: февруари 06, 2021, 20:10:03 »

аз тази не мога да я изтърпя да й видя муцуната още един път, та ще пропусна черешката. сега разбирам че съм постъпвала добре, като не гледам този канал... nea

ние днес направихме един парк с приятели на половинката, но мен честно казано не ме задоволява тия събирания по двойки с хора, с които нямам какво да си кажа. или може би имам, но са толко обсебени от кучетата си или от децата си, че други теми на разговор не намерих. радвам се че утре ще си се виждам с моите приятели и че ще се наприказваме за година назад. по без дете съм и утре, та ще се опитам да се възползвам на макс.
за дигиталния свят, панда има право- имаш някакъв контрол над детето, но и от двама ви зависи как точно ще протекат нещата.

мен и поли генова ми се вижда променена, някак изкуствена и фалшива, а беше много естествен артист. pardon

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: февруари 08, 2021, 08:24:38 »

ДОбро утро, как сте, как изкарахте почивните дни?При нас въобще не се случиха планираните неща.В събота бях на работа и после излизахме само квартално.Викам си айде3 дават неделя да е хубаво времето тогава ще излизаме.Е да де ама вчера беше гадно и само ходихме до Метро и то с все домочадие.Близначките за първи път влизаха в голям магазин и се държаха много добре.Нямаше рев и сълзи, чак накрая станаха прави в количката.Научиха още на едно място, как да се качват и вече ми е много зле, нямам и 5 минути почивка.
Тази седмица ще е доста динамична, имам много задачи дано всичко мине добре.
Хубав ден от мен!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: февруари 08, 2021, 09:12:47 »

Маги, не ги ли ограничаваш в дадени стаи да не влизат? То иначе е ад верно.
Ние вчера се видяхме и ядохме сандвичи и топъл шоколад навън. Но си беше много студено и доста се изморих. Иначе ми беше хубаво да си кажа всичко и да съм сред близки.
Днес си е традиционният работен ден, говори се нещо че след две седмици пак ще ни затворят.. какво мислите за скандалите из цяла европа с Астра Зенека? Май я избраха лобистки ваксината, а не по качества.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #119 -: февруари 08, 2021, 09:25:07 »


Днес си е традиционният работен ден, говори се нещо че след две седмици пак ще ни затворят.. какво мислите за скандалите из цяла европа с Астра Зенека? Май я избраха лобистки ваксината, а не по качества.

Щом е тип ЕЖК значи съм спокойна. Така септември имаше невероятни слухове, от КПП-та до две седмици ни затварят. Виж когато Ангелов рязко заяви и изненада всички ноември, ей тогава повярвам, до тогава си живея както до сега. Хубавото е че и математиците казват и астролозите и маговете  badgirl, последна вълна, след това топло време +ваксини и нещата ще се подобрят, Испанския грип е вървял в същата крива. Започва пролетта, изчезва през лятото и се връща с пълна сила есента и изчезва пролетта. За Астра Зенека, обсъждахме я с колегата от ЮК, тяхното виждане е и да е по-ниска ефективността, такава все пак има и ако не е ефективна в 1 от 5, това все пак означава 4 незаразни. Въпреки това не бих се ваксинирала лично с тази точно.

Ние супер изкарахме уикенда, пълноценно починахме, четохме книжки, сериали, разходки. Доволна съм и от тениса, много добре се е справил. Явно липсата на приятелчета там се оказа положително, че преди ходеха доста негови приятели и се разсейваше. Струва ми се един от малкото подходящи спортове сега, в балона са по 4-5 деца.

Най-важното е че на мм крака се подобри значително, май панацеята ще се окаже черешовия екстракт, яд ме е че един лекар не му е препоръчал, аз рових и намерих добавката...

Времето ще е ужасно май тази седмица, казах ураганни ветрове... направо не ми се мисли, към края на седмицата и минусови градуси...
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines