Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:54:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:2021ва дойде, здраве да ни донесе!  (Прочетена 52073 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #435 -: януари 29, 2021, 16:34:12 »

Маги, то не е само при вас. В Македонския край е същото. Не се слиза от колата, а от единия край на "града" до другия дали има 4 км, задължително с прическа и нокти и все едно се отива на бал...Помня на опашката за общежитие в Студентски едно момиче беше доведено от майка си и баща си... момичето с последен модел айфон, бащата с ни 1 зъб в устата... за какви ценности говорим...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: януари 29, 2021, 16:48:46 »

А Еми сетих се нещо за лигавенето на децата тук. Имаме две съседчета, едното на 6, другото на 3,5г. Ходят на градина с количка, от тези Thule дето могат да се бутат или дърпат с колелото. Не са изключение. Е това ми е лигавене на мен lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: януари 29, 2021, 17:30:56 »

А Еми сетих се нещо за лигавенето на децата тук. Имаме две съседчета, едното на 6, другото на 3,5г. Ходят на градина с количка, от тези Thule дето могат да се бутат или дърпат с колелото. Не са изключение. Е това ми е лигавене на мен lol
ух това и бившата ми леля го разказваше за австрия- че не им пука на родителите и до последно ги возят по количките, че да не ги изнервят и подканят. може и да са си прави, мен устата ми окапва да повтарям да не ходи зад мен и да не ми ходи в краката.... beating
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: януари 29, 2021, 17:51:37 »

Тия колички ми се виждаха много яки (мен да ме вози някой де). Аз обикновено трябва да крещя да намали, че с колелото едвам го стигнах, а сега дори не се и опитвам. Но той слуша и спира преди улицата поне.
Панде, нали им дават да ядат сполети бе? Сигурно и телефон/таблет/телевизор им дават да гледат на 3-4 годишните?
Еми, айде тоя път ще издържи те повече Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: януари 29, 2021, 18:11:05 »

За тях просто си е нормално това. Аз Бамбук последно го возих в количката на 1,5г. Ама то беше разправия - трябваше да държим количката в апартамента, асансьора не стига  до долу, т.е. има стълби след него.
Тук си ги държат във входа или в стая за колела и нито им се пречкат вкъщи, нито ги мъкнат. Та не го мислят и като им е удобно си ги бутат. Особено породени като са.

Р, що да не им дават солети? Не те разбрах.
Не съм им вкъщите и не мога да знам със сигурност, но не мисля, че гледат много телефон/телевизия. Те си лягат в 8ч, а доста са навън.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: януари 29, 2021, 18:23:54 »

Топно, че им дават, наскоро нали беше казала, че са си на масичка на вън и си взимат. Аз понеже всичко, което е джънк или не служи за наяждане го имам за глезене  girl_wink. Даже сега съм взела на Ники шокостафиди, от време на време получава по 5-6 и е супер щастлив, ама трябва да слуша. Не че в Банкя и баща му не го тъпчат с боклуци.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: януари 29, 2021, 18:44:27 »

Рат, мен ме държаха на диетата която налагаш на Ники, ефектът беше че от 18 годишна нататък, си купувах сама боклуци че да наваксам и на 21 вече имах язва. Та никоя крайност не е ок lol
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: януари 29, 2021, 19:57:21 »

Еми, права си! Разбрах, че няма как да не знае и да не яде зрънчо, солети, киндер яйца и т. н., ама гледа да му дава само ако се сети и ако е ял. Последния път нашите го бяха оставили да вечеря с торта (уж ние да си почнем, като изгледа е 1 филм) , за 2 часа ги оставих да не са ми пред очите и "Еми той това искаше!", е той и у нас може да иска ама няма!
А баща му хич и ням акво д аго коментира, щом се разделихме почна д аму бута телефона и да го тъпче с боклуци, за да го харесва Ники повече и сигурно, за д аме дразни. Редовно щом го изведа и дойде да го види на вън му разваля обяда, като му купува яйца и бонбони.
Като се замисля, аз се учудвам на моменти, че съм станала човек бе. Не помня да са ме ограничава ли особено, ама аз бях много злояда по едно време. Като тийн пък всеки ден си ми купува ха бира и нищо не ми казваха, е вярно че пиех у нас като се прибера, ама аз на 15годишна не знам дали ще купувам 2литровки с ухота.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: януари 29, 2021, 20:09:19 »

Точно заради даденото ти доверие в ранима възраст, си станала човек. Ти сама си го каза- давали са ти всичко.
 И аз давам само след хранене, но е злояд и не чакам да поиска, предлагам десерт че да има нещо в стомаха. Връща ми се задето тормозех нашите и баба и дядо- нищичко не хапвах.
« Последна редакция: януари 29, 2021, 20:10:51 от emmmmmy » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: януари 30, 2021, 08:43:31 »

Е солети не са джънк. Нали като ти зле на стомаха ядеш солети, те са си лекарство lol lol Нищо не ограничавам за храна. Не са ме хранили на сила и вкъщи и в градината и на 5-6 се съмняваха за анорексия. А и впечатленията ми са, както каза Еми - даденото доверие е много по-полезно от строгото ограничаване. Бамбук яде ориз с броколи за закуска и солети за вечеря. Ами щом го кефи ок. Аз ако не ям хляб на закуска ми става лошо, защото все ми набиваха в главата това - ако не хапнеш филийка ще ти стане лошо.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: януари 30, 2021, 09:42:38 »

Привет в събота!Аз нямам сили днес нещо, не спах.

Аз на каката давам всичко, просто има ограничение в бройката.Тя свикна да пита може ли? и така знае по колко може на ден.Имам и доверие за храненето поне, макар всичко друго да го яде с подсещане, подвикване и т.н.

Рат, що да ти се сърдя, то си е така.Последните години навлезе модата на корекциите и става страшно ви казвам.Млади момичета с едни джуки, веждаци и т.н. направо лошо ми става.Не знам как ще ги уча тия трите да се харесват такива каквито са.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: януари 30, 2021, 11:21:36 »

Добър ден!
Маги, в твоя клуб съм на недоспалите. Тая нощ какво стана не знам, станах в 1.30 да пикам, уж се унесих пак, да ама не и в 4 вече окончателно станах и се преместих в хола. В 7 се върнах в спалнята, но шефа в 8.30 каза че се е наспал. Р му предложи телефон чак, ама тормоз на майка ти е по-яко занимание та ме вдигна.
Излезна малко все едно нишо не му давам, а не е така. Знае къде стои всичко, доскоро даже имаше едни великденски яйца на линд, които му седяха на масата в кухнята. Позволяваме му, в разумни количества и то ако сам си поиска. Иначе десерт, ако е домашен му предлагам винаги. Онзи ден правих мляко с ориз, много му хареса. Вчера домашен сладолед направих, нещо се разсея и не си изяде всичко.
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines