Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 18:47:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:2021ва дойде, здраве да ни донесе!  (Прочетена 52956 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: януари 27, 2021, 17:17:03 »

Аааа Булче, нали ми знаеш името. Е кажи, че не е гадно и не е наказание. Единствено ми харесва, че е рядко и лесно го запомнят (за до ро или лошо).
Маги, при вас съм на мнението на мъжа ти за името. Това, което сте избрали е по-звучно, а и галено то му е много хубаво.
Рат, верно кой го е решил за теб това име? Майка ти ли?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #376 -: януари 27, 2021, 17:19:23 »

Ми Рат мен ми е мило защото си те харесвам и обичам, изобщо не ми създава неприятно чувство твоето име. Да, не е модерно, друго щеше да е да си Русина, ама пак, човек прави името, не името човека pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: януари 27, 2021, 17:43:24 »

Еми, странното е че баща ми е настоял за тва име. А съм кръстена на майката на мама. Тате е държал да не съм Мария, нищо че съм на 15.08  pardon
Булче, ти си единствената която не смята името ми за шантави явно.
Най-добрата ми приятелка така ме изложи пред едни чужденци, които бяха дошли да ни свалят в един бар. Още ми е смешно как им обясняваше, че името ми значи салата.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: януари 27, 2021, 17:50:58 »

ако щеш ми вярвай, много често наум те наричам Мария... нямах идея обаче че са искали така да те кръстят. crazy
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #379 -: януари 27, 2021, 17:55:44 »

 Рат, твоята история с името е като на моя братовчедка. Бащата отишъл и я записал дословно на тъща си баба Зорка. Майката и до ден днешен се тръшка, че е искала Зорница. Той казал това не е кръщаване, това си е друго име. biggrin Другият внук на същата баба пък се тръшкаше, че не го кръстили на нея Зоро biggrin

 И аз ако имах син щях да го кръстя с името, което е било за мен в случай, че съм момче- Калоян. Баща ми си ги бил намислил и само ги съобщил на майка. 90-та година доста напредничав е бил с тия Вероника и Калоян дето са му се въртели. Аз също не си харесвах името, защото го съкращават и го загрозяват, а и все ме прекръстваха на Виктория... но си остана сравнително рядко дори в модерни времена и си го захаресвах. blum ММ и той изригна с едни предложения Зора и Бранимир дето му казах, че няма шанс да ми се казват децата... smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #380 -: януари 27, 2021, 18:05:59 »

И за мен няма хубави и грозни имена, човекът е важен! good
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: януари 27, 2021, 19:12:53 »

Пак темата с имената lol

Ние с Бамбук се разцепихме на снега днес. Всички деца бяха някои не се бяха виждали от октомври. Много бяха щастливи всички.
Ето ви имена за вдъхновение от площадката ни: Филип, Лина, Матилда, Фрида, Килиян, Юлиян, Емил, Мари, Хенри, Тео и Фердинанд.

И тук хората се дерзаят за същите неща Ханелоре и Бернхард не си харесват имената, че са много немски и децата им са Стела и Филип smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: януари 28, 2021, 08:27:29 »

сега се загледах в лентичката на Панди, където пише че Бамбук е на една година lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: януари 28, 2021, 09:11:45 »

Ай добро утро, как сте?Аз съм будна от 5 часа и не знам още колко ше изкарам така.

Панде, то темите ги въртим нон стоп, според какви ни интересува и ни е на дневен ред.Иначе трябва да се изпокараме за нещо.Народа е много нервен в последно време и аз като Свекърва наблюдавам как масово се дракат за глупости хората.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #384 -: януари 28, 2021, 10:30:26 »

Добро утро!
Аз се боря с техниката от сутринта, че нещо касовият апарат трудно намира връзка с кораба - майка, разбирайте "Ной" Wink
Хората са изнервени много, да. Пролетта минаха през изненада, стрес, скука, отчаяние, примирение, а сега явно избиват всички емоции в друга посока.
Чета за много вериги, които масово затварят част от магазините си в цяла Европа. Разбираемо! Минаха много сериозно на онлайн търговия. От друга страна кой ще плаща тези наеми и заплати на персонала. Например Зара в Пловдив е огромен магазин със закачалки тук-там. Изобщо не е онова зареждане, както се очаква да бъде на такава търговска площ. Те бяха едната спомената марка наред с Бершка и още от този тип. И си мисля, по-скоро искрено се надявам да спрат да ни заливат с гадни материи, грозни кройки, снимки на урудливо гримирани манекенки в счупени пози.  pardon
И нещо във връзка с дизайна и полетът на въображението... https://ceramicabardelli.com/en/collections/floor-en/marcel-wanders-minoo-ceramic-tiles-coating
Много обичам такава орнаментика!


Булче, друго щеше да мислиш, ако се казваше Перка или ако беше мъж с име Женчо lol И двете са си имена от ГРАО. Не бих могла сама да измисля такова нещо.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #385 -: януари 28, 2021, 10:58:55 »

Добро утро!

Тук стуууд! Слънчево ама дере и реже навън

Добро утро!
този тип. И си мисля, по-скоро искрено се надявам да спрат да ни заливат с гадни материи, грозни кройки, снимки на урудливо гримирани манекенки в счупени пози.


Булче, друго щеше да мислиш, ако се казваше Перка или ако беше мъж с име Женчо lol И двете са си имена от ГРАО. Не бих могла сама да измисля такова нещо.

Али на тези две неща ще коментирам:

Наскоро разбрах че примерно абаутюто ( някой също би ги нарекъл урудливи) моделите които ползват на сайта са си техни служители, не модели а хората от техните офиси, така че изводи не трябва да се правят. Виж за гадните материи съм на 2000% съгласна, писна ми от едно сезонни дрехи.

За името, трябва да се обичаш себе си заедно с името си. Рат тук непрекъснато казва че си мрази името и вече всички сме приели че името и е ужасно, което не е така. Имам колега с подобно име на нейното и първата ми реакция беше егаси старомодното име, ама е уникален човек, забавен, голяма партия си станахме и даже един път го попитах дали си го харесва и той каза че естествено, с гордост си го носи, че си е кръстен на дядо му, има си голям празник и никога не се е замислял даже какво му е на името му. Та това трябва да е с всяко нещо, ето ако мрънкам че съм дебела вие така ще ме приемате естествено като такава, пък 2 кг съм качила и кантара с 5ца ми почва ххахах.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #386 -: януари 28, 2021, 11:11:00 »

Булче, казах урудливо гримирани, т.е. някаква обща визия с неясен стил и поза, които са на практика неприложими, а и не са висша мода. За големия подиум приемам на 200% нещата, защото е форма на шоу, спектакъл. Реално има много красиви лица иззад реализацията на стилистите. smile
Аз лично харесвам много Ансуер. Хем има поза, хем обаче има и естественост на движенията и човек може да придобие представа за дрехата.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: януари 28, 2021, 11:52:31 »

Добър ден!
Булче, не знаех че си ползват служители за модели. Честно казано имат доста хубави. Има една реклама, ама май е анслеър (дето една си реже Бретон) много ми е грозна тази.
Моите вчера много се бяха накефили на снега и пурьакат. Скоро пак сигурно ще имат такъв ден, аз бих го завела и на ски вече, ама на мен не ми се ходи сега, да няма къде да пикам и да седна нормално, та може и да пропуснат.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: януари 28, 2021, 12:37:24 »

Здравейте smile


А, на мен си ми е интерсна темата с имената smile Едно време много сериозно прияемах кръщаването на куклите ми даже smile

Мисля, че като цяло мъжете и жените различно приемат имената. А Р колкото я обичам, толкова не мога да разбера защо са я кръстили с това име lol Р, обичам те  heart ама то нито е старинно, нито традиционно, нито благозвучно, а то съм смисъл и съдържание още по-зле. Аз също не харесвам как звучи моето, ама поне значи нещо хубаво (така се успокоявам).

Преподавателката от курса по английски лятото се казва Lawrie - Лори. Тя цял живот се е дразнела, защото трябва да ги спелува и е странно, пък можела да си е просто Laura. Било старо семейно име, което е било за второ име (на Борис Джонсън синът му бил с такова второ име). Та, тя има две дъщери - Ана и София и двете не си харесват имената, защото са скучни и искат ако имат дъщери да ги кръстят на нея lol

Много си заглеждате тези модели по сайтовете за дрехи, въобще не ми правят впечатление lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: януари 28, 2021, 12:53:32 »

Първата ми кукла небарби, се казваше Джудит, другите уви не ги помня. crazy
аз затова общо харесвам десетина имена за всеки пол, оттам нататък всичко ми звучи зле. все пак името е и визитна картичка, докато опознаеш човека.
наистина напоследък ги снимат моделите по сайтовете в много изгързурчени пози с ужасен грим. самите модели със сигурност ядат по малко от мен lol , та друг кусур не мога да им вържа. но чисто комерсиално погледнато, отблъскват клиенти с тия пози на раждаща крава.
този локдаун се отрази дори на фигурите на хора, които не пълнеят, като каза булката за 50те кг, се замислих че и аз съм качила 1.20 кг, което на 1.60 м е много. разпределено по тялото, това е грубо с по 1-2 см разлика в основните три параметри- бюст, талия, ханш. pardon ще оправям постефектите на застояването явно, засега -йога само.
днес като бяхме в лидл се замислих- колко по-бързо отреагират на касите служителите, обаче има супер несъобразители хора, мотат се да си прибират неща в портмонето, да си ръчкат торбите на самата каса. отзад има  плот специално за тази цел, ама кой ти да се съобразява с другите? от малки ги учат че те са единствени уникални и всички трябва да им мълчат. diablo
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines