Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:08:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:2021ва дойде, здраве да ни донесе!  (Прочетена 52065 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #300 -: януари 22, 2021, 17:18:26 »

аууу през телефона не видях че е крачол. Мацката прилича много на Емили Блънт
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: януари 22, 2021, 17:19:33 »

аууу през телефона не видях че е крачол. Мацката прилича много на Емили Блънт
а другата -на Меган бившата принчипеса. там май с генетична намеса създават децата на богатите lol
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #302 -: януари 22, 2021, 17:41:48 »

Маркъл от Али Експрес.

Ох днес така съм се смяла,малко да сменим темата. Имам нов клиент, от Северните европейски страни. И още на първата среща си казвам опааа! И го пращам тук на колежки и те припадат.И днес отново среща и един колега от отсрещния бряг вика олеее какъв е този Джейсън Мамоа от Алиекспрес  lol е паднах от смях... Иначе е смеска от Джон Сноу и Джейсън Мамоа, приятен човечец хахах
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: януари 22, 2021, 17:44:55 »

мале това звучи или като да е секси и прост, или само секси. кое от двете ? lol
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #304 -: януари 22, 2021, 18:15:10 »

мале това звучи или като да е секси и прост, или само секси. кое от двете ? lol

Аа прост не е, все пак е на висока позиция човека хаха Ама хваща веднага окото, има и халка, взет е.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: януари 22, 2021, 18:49:53 »

Аа прост не е, все пак е на висока позиция човека хаха Ама хваща веднага окото, има и халка, взет е.
Халката няма да спре никоя фенка на Аквамен lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #306 -: януари 23, 2021, 10:46:40 »

Аз, като веща по мъжки въпроси и красота, да взема да попитам дали не е толкова космясъл и брадясал скандинавецът поради локдауна и затворените фризьорски салони?  Wink
Булка, как комбинация от двамата, като единият е тъмен със светла кожа, а другият русоляв с тъмна кожа? blush Обаче, че е от Алиекспрес, а не от Амазон /поне/ трепе наистина funnytooth
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: януари 23, 2021, 10:53:54 »

Той ако е от амазон, направо си е марков lol
Ми може да има сексапила на единия и очите на другия lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: януари 24, 2021, 10:32:29 »

теорията ми че българите не са бедни въобще, и че 2020 са консумирали даже повече, се потвърждава от икономистите https://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/ikonomika/2021/01/22/4165980_misteriiata_na_bulgarskoto_potreblenie/?fbclid=IwAR18lsi2xfKtRM36mii83Q7XyoB1jSc9m_HoLAZXy3MPFMeKjyKobwIwilA
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #309 -: януари 24, 2021, 17:37:04 »

Следя икономическите предавания по БНТ, статията е повторение на диспут от миналата седмица. По- скоро е съмнение в данните, които се изнасят от НСИ и методологията, по която това се прави.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: януари 25, 2021, 08:19:27 »

Добро утро в понеделник.Нова седмица, нов късмет.Как сте?Аз уж по-добре и някак по-ведро гледам, дано седмицата да е по-хубава.

Тук още не се е раздухало, но чакам да стане лошо врмето и да не става за разходки.Вчера голяма разходка направихме, голямо нещо.Много добре ми дойде, че нещо се сдухвам от седенето в къщи.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #311 -: януари 25, 2021, 09:15:36 »

Следя икономическите предавания по БНТ, статията е повторение на диспут от миналата седмица. По- скоро е съмнение в данните, които се изнасят от НСИ и методологията, по която това се прави.


По принцип трябва да сравнява за същия период за предната година, останалите данни които им следя така ги изкарват. Иначе не е нелогично, първото тримесечие имаше наистина избухване, опашки и пр. Лято се кротнаха нещата.

Мале тук е черно навън, направо все едно е вечер не сутрин. Аз много умна вчера си измих колата а то го дава и дъжд и сняг...

Уикенда мм беше със Звяр в Музейко, е друго си е явно на 5+г да отиде там, бяхме ходили като беше по-малък и не разбра много за какво става въпрос но за 5+ е супер, много неща научил, направил, от всичко беше впечатлен, аз разбира се пропуснах, по разкрасителни процедури бях.

Успешна седмица на всички!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: януари 25, 2021, 10:33:11 »

всичко на плюс 5 е различно, всички с по-големи деца така ме успокояват, дано сте прави. pardon
Син ми за съжаление изкара точно три дни на градина преди да опъне сопола, вече пети ден го влачи. не че не го очаквах но е дразнещо и досадно.  angry
вчера гледах палави мамчета по коледа и първата част на филма- уж комедия, а толкова истини за нашия инстинкт и за почти липсата на такъв при повечето мъжки родители. pardon
гледам в страницата на колибри и скандал стана под поста им с новата детска книжка за еднополови семейства Мравин. pardon даже защитен пост си бяха пуснали на следващия ден. вие какво мислите по темата?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: януари 25, 2021, 10:44:30 »

Еми, ако знаеш вчера какво се вихреше в интернет, лошо ми стана.Обществото ни е много назад.В същност обществото ни е изключително странно, селско и закостеняло.Всичко различно го плаши и е лошо.

Аз пък съм на тема боклуци и следих тия дни изказванията и предаванията на тази тема.Като човек обиколил не едно и две села, мога да кажа, че всеки селянин счита за гордост, ако напълни селското дере с личните си боклуци.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #314 -: януари 25, 2021, 10:52:11 »

Ех Еми, точно толкова е 3 дни, споко, това си е бактериално, трябва да изгради имунитет срещу тях, та промивки, ако стане много зле пусни микробиология. Но обикновено е бактерийка.

Темата е много болезнена за гей двойките, аз не знам как особено родители плюат толкова явно, просто пред очите ми е един колега който казваше че още от градината е знаел че е различен, едно детенце пред блока мечтата му е да стане принцеса и да усети какво е да сложиш ФДТ на лицето. Но си представям и на тях какво им е да слушаш възрастните как това е гнусно и срамно и какъв ефект има когато се изграждат като личности. Не казвам че ще подскачам от радост ако моето дете е гей, но аз не мога да го променя това.
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines