Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:03:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:2021ва дойде, здраве да ни донесе!  (Прочетена 52084 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: януари 21, 2021, 16:44:46 »

Тук никой не смее да шукне, камо ли да изгонят квартиранти. Мълчат си като овце.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: януари 22, 2021, 08:37:04 »

Добро утро, хубаво било човек да се разходи малко на въздух.Аз излизах вчера с близначките голяма разходка си направихме.И те потичаха, полюяха се, голям кеф беше на детската площадка, а деца нямаше smile Мен пак ме боли глава... ама това вече не е нищо невероятно.

Много ви благодаря за всички пожелания, да ви се връщат стократно.

Айде петък е!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #287 -: януари 22, 2021, 09:24:34 »

Добро утро!

Маги туй главоболие да не би да е последствия от ковида? Или мигрена?

Аз учудващо се наспах тази вечер, нито космато нито човешко дете ме е будило.

Вчера пропаднах в земята пред градината... Взимам го от градина, отваря вратата и на цял глас супер щастлив казва: Мамоооо днес имах сополи и сам си ги издухах, няма да ви казвам как всички ме изгледаха  blush, то сигурно и аз на тяхно място бих цъкала с език хаха, а не е да има някаква хрема, нещо назад му се събира и понеже всеки път му казвам ако ти се запуши носа издухай го и той да се похвали хахах, добре че сме с маски та да не ме сочат с пръст  huhhuh.gif

Вие пък плексигласа сте гледали, аз даже не съм го забелязала, вчера по новините чак го забелязах, за сега най-ми харса тоалета на Мишел Обама. Най-забавното от всичко е всички мемета с Бърни Сандърс, хахах, няма такъв образ  god хит е навсякъде
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #288 -: януари 22, 2021, 10:10:47 »

А, аз чак толкова не съм запозната кой е присъствал и с какво е бил облечен. Чак дотолкова не ми е и интересно.
А за плексигласа - такива приумици ми вадят очите. Ей, сега се коментира Голямата базилика. Големи ремонтни и строителни дейности кипял от няколко години и едно голямо нищо накрая. Излупкаха грозно хале пред красивата сграда на католическата църква. Не съм католичка, обаче едното има в пъти повече стойност в сравнение с другото. Защо не се съобразят новите сгради със старите, за да е цялостен ансамбъл - не мога да го проумея. И на такива сгради - емблеми, като Белия дом, не ми се връзва нищо модернистично.

Вчера бях на фризьор. Момичето се постара. Явно е нова в бранша и още си личи,  че работи неуверено. За всеки кичур пита накъде да го обърне. Като си измия косата в домашни условия, ще имам вече и реална преоценка как се е справила с подстригването.
Мъжо остана два часа с децата, после сума време ми се оплаква от всички и всичко! lol Не се трогнах.

Аз нещо тази седмица не мога да се наспя и започва да ми личи.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #289 -: януари 22, 2021, 10:11:37 »

Привет!

 И ние вчера с единственото дете от парка, с чиято майка поддържаме отношения си уговорихме разходка... Бяха го обещали топло, хич не беше... Следобед имах задачи за самостоятелно изпълнение навън и беше пролет. Днес пак ще е същата схема явно и въздухът е боза, та ще пропуснем май разходката. Трябва да стягам багаж, че Жана ще ходи да гостува в Пловдив. Имам разни обиколки по болници и ще ми е по-спокойно така...smile
 Не знам, не разбирам толкова от мода и стил, но вече 2ра уж свястна страница и сайт отследвах. Вече дори женски издания като започнах очеизваждащо да са политически ангажирани и то яростно да плюят ми става адски обречено.

 
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: януари 22, 2021, 11:23:56 »

мен не ми хареса облеклото на нито една от трите важни дами. цветовете ми допаднаха само на президентшата. pardon
на лейди Гага ми допадна брошката. Кейти Пери както обикновено беше трагедия с клоунско облекло. Поетесата младата беше разкошно облечена и акцентът на главата й също беше хубав, направо сияеше момичето, младостта си е младост и това е..
оня чичко с еко ръкавичките наистина е върхът, забавлява ме. lol
облеклата на дъщерите на Байдън бяха доста не в час според мен спрямо събитието, едната даже найкове беше барнала по едно време. с такава рокля трудно се съчетават кецове, но поне да бяха друг цвят и къса база, а не високи.. кой ги облича тия хора, не знам... crazy
едната наистина много прилича на мегън- бивша-принцескова pleasantry , тя беше най прилично облечена.
аз отупах глупавата книга Отдаденост, сега ще почна нещо по- интелектуално, че ми умряха мозъчни клетки направо lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #291 -: януари 22, 2021, 12:07:28 »

Привет!
Вчера в Пловдив беше най- накрая топличко и слънчево, разбра се първо по липсата на гълъбите по терасата. В парка като има деца и им дават разни работи и те са там да чакат good
Тази брошка на Гагата била символ на гълъбчето с маслиновата клонка от историята на Ной - знак на надежда, че Господ няма да изпраща нови изпитания и смърт на хора и животни и ще започне нов живот.
Бе как никой не е видял дремещия Клинтън? НИ1 само го е забелязал и се е хилил, ама снахата го наритала. Wink
Къде гледате меметата, аз нямам време вчера и днес, нещо се замотах с готвене...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: януари 22, 2021, 12:24:44 »

Клинтън не ми е интересен, иначе четох че е спал и се е клатил даже lol
Гледам мемета в инстаграм
Тук ми се струва по студено от вчера, сиво е.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #293 -: януари 22, 2021, 14:33:41 »

Свекс, меметата са навсякъде, но се раждат в 9gag smile

Това с Мелания е много добро  girl_haha

https://9gag.com/gag/arM4VdB

Бърни Сандърс

https://9gag.com/tag/bernie-sanders?ref=search
« Последна редакция: януари 22, 2021, 14:36:12 от bulche91 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #294 -: януари 22, 2021, 14:46:42 »

Мерси, Булка! heart
Хаха, да, това с Мелания е точно "хич не ми пука вече", много е добро good
Вярно, част от меметата на Бърни с известните рециклирани ръкавици съм гледала по много места, ама вече съм фен на родилната платформа Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: януари 22, 2021, 15:09:54 »

Мерси, Булка! heart
Хаха, да, това с Мелания е точно "хич не ми пука вече", много е добро good
Вярно, част от меметата на Бърни с известните рециклирани ръкавици съм гледала по много места, ама вече съм фен на родилната платформа Wink
ми тя си е лицемерка Меланчето, от друга страна нормално да й писне да я хранят само и си им го показа накрая.
найн гаг не понасям защото вкъщи е супер хит и се става и се ляга с  него, което мен ме дразни. beating
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #296 -: януари 22, 2021, 15:27:54 »

това също е добро  lol



Едно време и аз лягах ставах с 9gag  angry
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: януари 22, 2021, 16:38:10 »

Ето пример за поредното недоразумение от събитието, наречено рокля nea
https://www.instagram.com/p/CKWbN2HhLlo/?igshid=1b7upyeuzpm3j
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #298 -: януари 22, 2021, 16:45:52 »

Аа мен ми харесва, има джобчета хахах
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: януари 22, 2021, 17:07:02 »

Аа мен ми харесва, има джобчета хахах
Да, ако ходиш на нещо практично с детето lol
Крачолите - пола ме убиват, цветът е разкош, един класически модел щеше да й седи разкошно
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines