Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:42:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:2021ва дойде, здраве да ни донесе!  (Прочетена 52070 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: януари 15, 2021, 14:45:21 »

Адиктед, с какво я почистваш след тоалетна?
При всички случаи с две ръце препоръчвам хума на прах от аптеката ( в кутия за да е удобна). Изключително полезна, евтина и работеща за всякакви бебе и дете обриви.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #196 -: януари 15, 2021, 15:03:55 »

Ох, аз пак със закъснение.... Това електрическото се води електрическа подложка за легло. Има я в промоционалната брошура на Кауфланд, 50% намаление на нехранителни стоки за седмицата, на 11 стр. 24.99лв., допълнителна е.
Булка, да взема да кажа вместо теб, че Виви си има щерка, 4300 кг. Днес не издържах и я попитах, пък тя вика, че се е надявала ти да осведомиш общността ни. Wink
Маги, ти направо си герой да готвиш и да се съобразяваш с гостите с две бебета. В крайна сметка не идват за да ядат Wink. Ама си те знаем, че няма да се откажеш, дори и да капнеш. pardon
Еми, ако не става ходенето на градина, ще се откажеш. Приеми го, че само пробвате и не се притеснявай предварително. heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #197 -: януари 15, 2021, 15:34:37 »

Еййй ми аз забравих, писах си с нея един петък и съвсем се отплеснах. Не ставам за благовестител  Oh my ...
« Последна редакция: януари 15, 2021, 15:48:11 от bulche91 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: януари 15, 2021, 16:27:55 »

Еййй ми аз забравих, писах си с нея един петък и съвсем се отплеснах. Не ставам за благовестител  Oh my ...
ейй точно ти ли дето всичко помниш и знаеш lol
АЙде да й е честито на Виви!
Свекърва и аз с това се успокоявам, ама е много назаднал социално и няма накъде повече да отлагам. Освен на половин ден, ама не ми изнася, не мога да се справя с работата занапред -като отворят държавата, ще ми е тегаво бая. Той си иска по 3 часа навън и солидни занимавки.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: януари 15, 2021, 16:52:13 »

Ей, ама как си пропуснала значи.Да е жива и здрава госпожицата!И сега стрелец ли е или козирог?

Аз не искам да готвя, за НГ си поръчахме и беше ОК всичко, та ще го измисля нещо 2 в 1 да е.Ще мисля.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #200 -: януари 15, 2021, 17:19:33 »

Ей, ама как си пропуснала значи.Да е жива и здрава госпожицата!И сега стрелец ли е или козирог?

Аз не искам да готвя, за НГ си поръчахме и беше ОК всичко, та ще го измисля нещо 2 в 1 да е.Ще мисля.

малее май е скорпион даже, ноември се роди хахах
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: януари 15, 2021, 17:22:28 »

Да е жива и здрава на Виви голямата мома!
Еми, той моя като ходи на детска не мислиш, че е много социален с други деца. Чат-пат се заиграваше с определени деца, ама само ако играят на каквото той иска и както иска, прекалено е свикнал големите да му игаждаме явно. Моя си пада по майките  pardon да им разказва там истории, те да слушат само  crazy
Къде е Мимето? Нещо ми се губи.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: януари 15, 2021, 18:18:48 »

Този играе с всички, освен ако не го изгонят от досада lol , щото ходи след по- големите яко.
Ще го видим де.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #203 -: януари 15, 2021, 19:48:36 »

ейй точно ти ли дето всичко помниш и знаеш lol
Бе тя че помни, помни и знае, ама не е клюкарка. funnytooth
Булка, зависи на коя дата е през ноември, може да е и скорпион, и стрелец, ама и аз не я питах. Двете били добре, малката си похапвала и поревавала доста, всички вкъщи онлайн, без външна помощ, та и Виви се наложило да се възстанови бързо, макар да я поболявало това- онова.
По отношение на книги за хора над 80 да кажа, че майка ми и леля ми в последно време, предпочитат да си припомнят творбите на Талев, Д.Димов, разкази на Елин Пелин, Каралийчев, Стаматов, Е. Станев, Чудомир, Чехов, Илф и Петров, въобще неща, които са чели като по- млади, а не от съвремени автори. Някога бях казала какви са изискванията на майка ми: да е с едри букви, да няма много герои и размисли, да не е тежка  на тегло и да не голям формат за да се държи лесно, най- добре да са къси разкази, ако не, поне да е на отделни глави и да има място за писане по полетата, че да си отбелязва важни неща, които да и напомнят какво се е случило напред, когато прекъсва за ден четенето. И двете обичаха научнопопулярна литература в областта на географията и историята, майка ми си имаше нов атлас за да се опиентира в новините кое къде се случва, лупа за дребните неща, а за последния и рожден ден и подарих бамбукова масичка- поставка за книги, за да и е удобно в легнало и седнало положение.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: януари 15, 2021, 19:52:04 »

Той Бамбук казва, че само учителката му е приятелка, но си играе и с другите. И най-вече се учи да се съобразява с други хора.
Всичко ще е наред, Еми smile Да е здрав и да се радва там smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #205 -: януари 15, 2021, 20:41:35 »

Еха, голямо момиче! Честито, Виви! Да сте здрави и щастливи!  give_rose

Свекърва ме подсети за нещо. На свекър ми за рождения ден му подарихме настолна лупа с подсветка. Страхотно е за хора, които обичат да се чоплят с дреболии - болчета, гайки, шиене, четене на дребни шрифтове... good

Еми, да е здрав! Ще му е странно, когато види, че е ежедневно, но ще е по-добре във времето.

На бабата на ММ й подарихме миналата година за именния ден голям мек памучен шал. Тя обича синьо - синьо. Е, не го носи! Носи си силоновия на 30 години diablo Всичко се прибира като вещоман и се пази до второ пришествие. Вади се, когато тотално е демоде и се подарява с гордост. Баба обаче обича нови неща. Наистина оценява всяко нещо. Сега знам от какво има нужда - още една дамска чанта. И друго знам и ми е голяма болка, че няма как да й ремонтирам неща, от които ще й е добре вкъщи.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: януари 15, 2021, 22:06:16 »

аз му казах че трябва да помага на учителките за другите деца lol, стрелците обичат хуманитарните дейности.
за лупата съм напълно съгласна, дядо ми много ползваше.
Али е права, леки промени в самия дом, също са от значение за възрастен човек и му помагат в бита.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: януари 15, 2021, 22:10:09 »

Ей, Свекърва хубаво под сещаш, дано съм нацели ла. Ама тя като гледам вижда по-добре от мен, до сега не е казвала да не вижда, даже брошури те на магазините без очила ги "чете". Тя със слуха не е ок, ама и там е малко "произволно", понякога като е до нас не чува, а като им казахме, че съм бременна чу от кухнята чак до хола, че има нещо  Wink
Еми, една седмица ще ти е напрегнато. Посл еще влезете в риту9, ще посвикнете и ще се наслади, че не трябва всеки ден да седиш на студа с него.
Ники първите дни си беше харесал лелипката и не я пускаш даже да сервира храна без него. Само с нея седеше.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: януари 18, 2021, 09:25:08 »

Добро утро на всички, аз изпратих детето, стискайте палци всичко да е ок и тази седмица да мине като по вода. Пусто родителско сърце, събудих се в 6.30 да се въртя и да се притеснявам.
Иначе уикенд ние нямахме реално, имаше работа за довършване, домакински битовизми тип размразяване на хладилник и почистването му, както и помагахме да се пренесат близки в друг апартамент. Блоковете в квартала са така нагъсто, че виждах съседите какво вечерят през прозореца, ама нейсе- новото строителство така го нацвъкаха, че няма пиле къде да хвръкне. иначе и цените на имотите до небето, взехме да ставаме като Ню Йорк lol
Вие момичета, ще поръчвате ли подаръци на половинките за св Валентин? Аз съм се засилила едни обувки да му сменям и мисля да се възполвам от промоциите.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: януари 18, 2021, 09:36:09 »

Привет.Ние вчера се пързаляхме с шейна за първи път, близначките видяха сняг и беше весело.Моя мъж е е отпуска тая седмица, дано оцелеем smile

Еми, всичко ще е наред!
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines