Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 21:56:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:2021ва дойде, здраве да ни донесе!  (Прочетена 52906 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: януари 07, 2021, 17:15:25 »

Свекс, това стягащо бельо е за мазохисти, наистина не е търпимо за повечето жени. Стойките на манекенките са под всякаква критика- новата мода е да се снимат като коне или крави- изгърбени и изчанчени... crazy
Да, това визирах за майчината обич- не ме касае да ме обича, ясно ми е че все за нещо ще ме съди, но аз съм щастлива и респективно сега има шанс и той да е щастлив и спокоен. Другите да го д*хат. pardon
Бубе, тренировки ако са в група, по лесно се спаЗват и се поражда груповата воля.  pleasantry
Хранителен режим- не купувай нищо излишно и не готви много lol , звучи като шега но действа отлично. Бих ти препоръчала и шуслерова сол 1 , единствената която според мен действа въобще. Стълби и планк- ако нямаш време за друго. Кардио върши работа за корема.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: януари 07, 2021, 17:28:06 »

Пс
Маги , с кой куриер ти дойде палтото от аутлета на Манго, че си поръчах едно яке и им дадох адрес в поръчката офис на еконт?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: януари 07, 2021, 17:53:48 »

С Еконт идват.Да покажеш якето.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: януари 07, 2021, 17:56:35 »

С Еконт идват.Да покажеш якето.
https://www.mangooutlet.com/bg/women/jackets/lapelled-leather-biker-jacket_67090578.html?c=06
Цената ми се стори отлична за естествена кожа. Моето предишното такова беше на Зара и изкара двама собственика ( аз съм вторият ) lol
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: януари 07, 2021, 18:16:40 »

Хей прекрасници,какви ги натворихте днес?
Мафи,много правилно си се ориентирала в обстановката.Аз казах Господ ако може да им прости това,че използват децата като щит,аз не мога.Имам слабости и кусури да обаче през всичкото време пазих авторитета на бившия си съпруг,защитавах действията му оправдавах ги пред децата дори когато сама осъзнавах ,че са пълни тъпотии.Знам,децата един ден ще разберат особено дъщерята.Пожелах й да има деца ,но да не преживява нито една секунда от това,което аз преживявам.Любовта на Майката е особено нещо,връзката Дете-Майка също.Само се моля да са здрави.
Панде,Бамбук много ме впечатли с постъпката си.Обикновено децата не обръща внимание на тези неща.
Бубе,успех на всички фронтове.
Рат,да мисля си за хубавите предстоящи моменти.
Свекърва,Рони,Еми благодаря ви!
Да е честит Звяр ,здрав,щастлив,любопитен.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: януари 07, 2021, 18:49:02 »

Цвете, на колко години са децата ?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #81 -: януари 07, 2021, 19:00:13 »

 Бе аз днес си се гледах с моята блуза по тялото не са на зле нещата, ама аз може да си се приемам, а да не съм баш толкова у ред. biggrin  Тръгнала е поръчката, дано утре да е в еконтомата.

 Уф, аз имам да махам една елха и една дама налепена с хартиено тиксо. Второто вече 1 месец си седи без никой да скача, но тръгна ли да отлепям Ж. почва да реве и не знам кога ще успея. Сега за елхата се водят преговори и обяснения. Wink

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #82 -: януари 07, 2021, 20:37:14 »

Ох, Еми, супер е якето, ама и тая мома вярно гледа като....  diablo
Бубе, теоретично, полагането на цели, визуализации и всякакви подобни стремежи вече се отричат като нещо положително. На мода е съставянето на системи - в твоя случай, създаваш си система да се грижиш за здравето си, всеки ден, без очаквания и без да казваш на всяка цена. Точно защото постигането на някоя цел после демотивира. Пак казвам, това е теоретично, по опита на един от американските космонавти, който след дългогодишна подготовка лети в космоса и после изпада в дълбока депресия, защото му липсва адреналина. pardon
Аз май точно това съм правила през целия си живот досега, но го осъзнах едва като научих за този подход.  Wink
Теб вероятно не би те устроил, ама като питаш, та казвам smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: януари 07, 2021, 21:08:20 »

Адиктед, при нас големият не дава да махна елхата. Малкия никой не го пита какво и кога иска, ако му се реве- да иде да си реве в стаята, въобще не мож ме трогне след 4 години тормоз. Но с големия ми кажи какво да направя? lol
Свекс, момата с якето за малко да ме откаже от самото яке...
и аз вчера се обяснявах докъде води “ позитивната психология”, в дългосрочен план е доста вредяща опция.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #84 -: януари 07, 2021, 23:16:18 »

Ох махането на елхите girl_impossible и нашата очаква съдбата си тия дни, всеки дени преговаряме за още един ден.  Повече преговаряме за една маса за игра с влакчета, която седя в мазето 1 година, но сега зимната ваканция им я качихме да я ползват и сега не дават да я свалим пак, макар че не играят толкова, че да оправдаят присъствието ѝ в хола...
Еми, големият от какви съображения не я пуска? Моят мъж обикновено изскача с аргумента “още малко” когато го мързи да свърши нещо
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: януари 07, 2021, 23:23:30 »

Бубе, много е трудно да спазва нещо, което не ти е било присъщо и ежедневие до този момент от живота. Ама ти имаш опит вече, дето се вика на половината път си, просто си сложи един интервал от деня, в който да по тренираш, като почнеш да се чувстваш заредена и тонизирана от тренировката, ще ти стане като наркотик и ще си я търсиш за тонус, както хората пият кафе сутрин Wink. Аз поне така се чувствах, действаш ми много зареждащо и ако ще вечер да е гледах да си крада по поне 30-40мин на ден за тренировка.
Еми, ще чакаме твоя снимка с якето, според мен ще действаш по-зарибяващо на хората, от тази женица.
Днеска ми се наложи да мина през Пепко, че това моето дете не знам как изведнъж рязко му умаляха панталоните и ходих за по-големи. Малко беше както майка ми е описвала кризите- празни рафтове. Едва намерих 2 еднакви, при това, долниша неговия размер. А исках 5-6 различни   pardon
Елхата и ние днес я махнах е, Ники реши че той ще чисти и 1 час прахосмукира, включително стените  crazy, ама 1 нещо което цапа и пречи по-малко, щастлива съм!
 На всички празнуващи днес, честито! Желая здраве и късмет!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: януари 08, 2021, 08:32:54 »

Привет дами, как сте?

И ние не сме махнали елхата, ама има време.В неделя сигурно ще го свършим това.Аз тия дни съм обхваната от някаква мания за подреждане и всеки ден пререждам някоя стая и изхвъчлям от нея бая боклуци.Вчера кухнята и детската пострадаха.Моя мъж сега свиква с местоположението на кафемашината  pardon Сигурно някаква интересна сатурнова дупка ме е хванала, знам ли.

Аз взех от Пепко долнища за малките, имаше и на по 2 лева коледни или тъмни ама викам айде ще взема едни цвят горчица, че много ми харесва.

Сестра ми са пак тук, звънях и, днес е на ТЕЛК, и казва че е голям ужас.В самия ТЕЛК не се влиза, всички седят и чакат от вън на дъжда.Някакъв ужас е!То по принцип е отвратително там, една стара схлупена колиба е ТЕЛКа в Плевен, да се чудиш с каква болест ще си тръгнеш като излезеш от там.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #87 -: януари 08, 2021, 10:27:23 »

Здравейте!
Да са честити всички празнуващи тези дни! give_rose Йордановден и Ивановден са си почти като национални празници. Все някой близък ще има!

Тези дни ми се натрупва умора. Липсва ми достатъчно сън. Нещо съм и разсеяна. Правя глупави грешки на работа. Не са фатални, ама са глупости. На всичкото отгоре заявките са от "любими" клиенти. Поръчват нещо без уточняване. Все едно да отидете на бензиностанция и да кажете, че искате гориво. Ама какво и колко - да отгатне онзи до колонката lol

Днес пак ще сме за плочки. Оказа се, че изобщо няма огромен избор както е в интернет. Повечето са груби като шкурка и е абсурдно да си ги налепиш в банята. Няма да има чистене!!! За цокъл на къща по- стават. Та сега търсим стенни. За под лесно харесах много модели и вече ще е въпрос на нюанси.

Бубе, при мен е начин на живот! Изключително рядко боледувам в следствие на спорта. Не мога да ти кажа мотивация, просто е въпрос на усещане. Усещане за живот, тонус, комфорт в собствената кожа. Няма как и да го опиша. Определи си време от деня. Може да са 20-30 минути, но да е време за теб.

Цвете, определено звучи тежко това за децата. Дано намерите скоро път един към друг.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: януари 08, 2021, 10:31:12 »

Пепко нещата ми се скапват мн бързо, а пера на много ниска температура. Не знам от мен ли е или от детето, или просто са си много некачествени, но май ще спра да купувам оттам каквото и да било. crazy
Аз съм яхнала вълната от сутринта ( или метлата може би ), малкият ме събуди че бил гладен, познайте дали си дояде това което му сложих. Отделно няква тъпа клиентка, отделно съм и в специалното женско време от месеца. diablo
Алекс, големият май се привързва към нещата, консерватор е. ПЛюс че напоследък е зарит с работа, а си е внушил че елхи не се хвърлят на кофата и иска да я хвърли някъде другаде. МОже и да са оправдания заради това че е уморен, ама и мен не оставя да я хвърля lol
Маги и майка я е хванала дупката на чистенето, явно е масово- аз също се оглеждам какво да хвърля и прибера. Каза че е е отделила играчките с които не играе малкият у тях. Научих я да им пази кутиите и съответно ако не сме уцелили играчката, заминава в олкса или я подарявам на някой който си я поиска. Била отделила и умалелите дрешки, тях пак ги разпределям по 2-3 направления, единици отделям за спомен, други давам на бебета, трети за парцали.
Дошли са ми едни възглавници, уж по удобни, за пълнеж на калъфките на холските възглавници, че те са с едни отвратни парчета дунапрен, както вече ви споделих май по рано. Та в това прекрасно време, трябва да се замъкнем и до там. lol
чакам с нетърпение уикенда, тази седмица беше доста работна и мъчителна.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: януари 08, 2021, 10:39:49 »

Здравейте!

Бубе, съвети не се наемам да давам, но мога да ти споделя моят опит.
Прескачам студентските години. Тогава имам някой друг епизод със салса, упражненията на Синди Крауфорд и тичане на НСА, ама всъщност тогава се харесвах и не се стараех особено.
Преди да се оженим ходех на йога, групова практика. Бях много надъхана (живеех в Люлин, а ходех в Младост). Ама то не беше за спорта, защото исках да имам занимание, което да давам пари lol Тогава ММ ходеше по мачове, за риба, на тенис на корт и на маса, да рита футбол (леле съсипала съм го този човек, нищо от тези не прави вече). Та се дразнех и исках да си имам нещо. Също и заради работата ми - малкото чудовище беше в много дразнещ период. Та имах мотивация, а и в група е забавно.

След това преди да забременея си правех йога вкъщи няколко месеца. Тогава сигурно съм била в най-добрата си форма и се харесвах по бански (не съм имала плосък корем никога, ама не ми е било много зор, явно, защото не съм работила за това). Когато Бамбук беше на 1г два месеца правих упражненията на Руми и броих калории (ама не много точно) и имаше резултат. Иксах да ми се прибере хубаво корема след раждането, а и бяхме поканени на сватба. Ама след сватбата спрях. И Руми всъщно не ми е много любима, малко приспивно говори.  Имам още разни периоди пак с упражнения на Синди Крауфорд и blogilates, ама за по месец.

Повече от месец правя йога и нещо я преоткрих и се кефя. Едва ли ще отслабна, ама поне се раздвижвам. Лятото с тоя курс свалих 5 кг, ама си ги възвърнах есента.

Здравословни популярни хранителни режими и диети не харесвам и не се инресувам. Седем години спазвах  всички пости, но след като се разболях си спазвам, само моя си режим.

Та това е моят опит, нищо съществено. Ама може да има някоя поука в него.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines