Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:25:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:2021ва дойде, здраве да ни донесе!  (Прочетена 52069 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #30 -: януари 04, 2021, 20:25:51 »

И аз спирам да ям след като доядем всичко. Срамота е кви шкембета отпрахме!
Булче, пусто бъзе! Много тежко карам гриповете.
Ивана ??? Леле!

Ай не бъркай с певицата Ивана, това ютубърката Ивана хахах. Няма бъзе не бъзе, разбираш ли, или сега или след 1 г, аз всички вируси и бактерии хванах от него, сега даже са разредени заради контрола и да ти кажа е по-добре сега да пускаш, отколкото като се върнем по старому.


Айй нареждам се и аз за масата. Ние пък много сме доволни от Виваком, не сме имали никакви проблеми с нета, за 3-4 г един път е спирал.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 04, 2021, 20:27:53 »

Ааа не загуби ме. Аз толко блогърки не мога да следя, нямам нерви.
Всички на виваком нет са нонстоп на телефона да викат техници. Поне че ти си доволна
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #32 -: януари 04, 2021, 20:43:30 »

Булка, ревах няколко пъти за Ивана даже, още по Коледа biggrin Сега всеки ден ми е много важно да е активна в Инстаграм, че да знам, че всичко е наред. Много е странно, но се радвам все едно са ми първи приятели.

 Ние имахме вечер екшън, предшестван от куриерска драма. Значи на 31 трябваше да получа пратка от Speedy беше насрочена в часови интервал и аз гледах да си свърша нещата извън вкъщи преди него. Звънели са ми докато съм била навън и 1 час преди уречения интервал, 3 мин след това върнах обаждането. Никой не вдигна, а в това време успях да стигна до нашата улица. Кола на Спиди беше спряна няколки кооперации по-надолу. Звънях сигурно 4 пъти не ми вдигна никой, а и какво да правя в дъжда с детето да седя и да махам докато минава... Нямаше как да я пренасоча, защото не беше дошъл интервала. Днес нищо и 7 без 15 получавам известие, че пратката ми е в офис, но не в обичайния... без никой да се е свързал с мен удобно ли ми е или не... Докато се мъча да получа информация детето се изтърси скачайки от дивана на пода по гръб...Добре че само с уплах се размина...
« Последна редакция: януари 04, 2021, 20:49:45 от addicted_to_u » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 04, 2021, 23:24:56 »

Добър вечер!
Алекси, съболезнования! Дано с всеки ден от новата година да става малко по-поносима мисълта!
Цвете, радвам се за теб и ти желая една изпълнена с положителни емоции година!
На Пандата, ми хареса целта (мисля да ти я открадна малко, ама без йогата, а сигурно и без колелото за свга) то остана едно движение само, от дивана до хладилника например, ама пак е нещо Wink
Еми,мен също ме е страх да пусна дребния на детска. Мислех да иде тука за ден два, ма като видях над 15 деца, кой знае къде са ги водили з а празниците и с кого, по-добре да си късаме нервите вкъщи.
Али, точно на твоето мнение съм, че можеха още седмица поне да отложат отварянето, че с тия празници... Кой, къде, с кого... И аре всички на куп  crazy

2020 определено ми беше най-динамичната и наситена година до сега. Въпреки всичко я изпращам с хубави чувства.
На мен новата година ми започна ударно, още от през деня на 31 нещо баща ми се беше нацупил, та на всички поскапа настроението. Голяма част от вечерта си стоя хме сами 3мата и ми беше много добре. Приспах Ники към 12.30 и се измъкна да си до празнуваме двамата. През нощта като го целуна ми се стори топъл, ама в просъница не му от дадох значение. На другия ден все едно му нямаше нищо, само изморен бешв (от дадох го на само 8те часа сън). Вечерта на 1ви вече си вдигна стабилна температура, цяла нощ я държа, че и на другия ден под 38,5 не падаше почти. Решихме да си направим тестове (никой друг нямаше никакви симптоми, а той си беше само с температура и нищо повече), излезнах отрицателни и на 3мата. Вчера през деня беше добре, яде, играе, има енергия, през нощта леко вдигна и от тогава нищо. Много странно ми се видя. А не сме контактували с никого, а и никой друг за сега (вече 4 дни) няма никакви проблеми. Предполагам, че на зарята на НГ се намръзна, че майка го изкара 15 мин на вятъра, а преди това беше карал колело, паднал и му се събул ботуша, та пошляпа по калта бос, докато дойде.
Заинтригувахте ме с тая Ивана сега. Дайте да я видим ква е що е? Така и по оная с шашавото име ми пуснах те мухата и все още от време на време гледам жива ли е, даже преди няколко дни я гледах и с епудех, тия всеки ден ли си викат фотограф, много са ми позьораки снимките им (особено има една - "чисти по 3 пъти на ден" оная го яхнала на конче, тоя гол до кръста и няква прахосмукачка пред тях  bad) Доста абсурдни снимки имат.

Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: януари 04, 2021, 23:33:49 »

emmmmy, ето това е единият вариант за масата:

http://perfecta-furniture.com/product/%d1%80%d0%b0%d0%b7%d1%82%d0%b5%d0%b3%d0%b0%d1%82%d0%b5%d0%bb%d0%bd%d0%b0-%d0%bc%d0%b0%d1%81%d0%b0-block

В сайта има още две подобни. Ама цените са им над 2000лв на всичките - не съм проверявала в магазина, но знам кои са масите. Във един френски сайт бях видяла подобна "само" за 600 евро, ама за по-малко не съм намирала.  pardon

Идеята е, когато не ми трябва, да я изправям до гардероба - и да не заема почти никакво място. А когато имам гости, да мога да ги посрещна в хола (който е и по-голям), защото кухнята е малка и не толкова комфортна.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 04, 2021, 23:34:03 »

Рат, настинал е бил, като те слушам.
Пепето е много нереална. Имам чувството че 24 часа в денонощието си слага червило и усмивка. Откъде толко пари имат не знам. Не ми се вярва всичко да иде от инфлуенсърството, ма не съм я проучвала. Булката сигурно знае повече. Най вече с три деца откъде имат време за пози.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: януари 04, 2021, 23:54:48 »

Рат, настинал е бил, като те слушам.
Пепето е много нереална. Имам чувството че 24 часа в денонощието си слага червило и усмивка. Откъде толко пари имат не знам. Не ми се вярва всичко да иде от инфлуенсърството, ма не съм я проучвала. Булката сигурно знае повече. Най вече с три деца откъде имат време за пози.

Е аре кажи ми! Много са ми не реални повечето б/влогъри, то едно пози, едно чудо... Едни изкуствено създадени утопии и някъде там на снимката, пляс някое рекламно продуктче...

Менианте, абе с дърводелец, който си разбира от работата няма ли да излезе по-евтино?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #37 -: януари 05, 2021, 00:09:09 »

Ивана е https://youtube.com/c/IvanaAlexandrova. В началото не знам даже от къде съм я последвала, средноинтересна ми е, но като стил на обличане сме много еднакви и за доста дрехи ме е "инфлуенснала".Даже се оказа, че сватбеният ни фотограф е общ преди изобщо да знам що е то ютубър камо ли какво е да си инфлуенснат. Бейбибумът е при почти всички и из социалните звезди, но за нея усещах, че има нещо неизказано, та се радвам, че им се е случило и че ще даде кураж и на други жени.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 05, 2021, 01:00:09 »

Е аре кажи ми! Много са ми не реални повечето б/влогъри, то едно пози, едно чудо... Едни изкуствено създадени утопии и някъде там на снимката, пляс някое рекламно продуктче...

Менианте, абе с дърводелец, който си разбира от работата няма ли да излезе по-евтино?

И аз това се чудя, ама проблем са механизмите, според мен... И не знам къде да търся такъв, който да може да направи такова нещо. Аз преди търсех да ми направят "падащи" шкафове на тавана - така и не намерих кой да ми ги направи.  pardon Не съм се отказала, де. Механизмът за шкафовете го намерих, ама съм го отложила във времето.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: януари 05, 2021, 08:37:31 »

Привет, как сте?Бая сте писали.

Алексия, съболезнования!

Цвете, браво за смелата постъпка и крачката наперд.И на мен ми изглеждаше нещастна като на Еми, изглежда сме чели между редовете с нея!

За боледуванията мисля точно като Булка.В момента филтъра на градината е жесток, връщат дори за сопол, та ако искате по-плавно преминаване към гриповете и много по-лесно сега е момента.В момента грип няма, няма защото не контактуваме, затворили сме се и ходим с маски.Дори няма такива чревни вируси като обикновенно.Та ако искате по-леко да карате нещо, защото ще го карате и вие на 1000% сега е момента.Аз се подготвям психически за септември, когато дребните ще тръгнат на ясла.Едната е с лабилен стомах и с нея ще изкарам всички чревни вируси(това с каката не ни е хващало), другата още не знам кое и е слабото място, ще разбера.

Манианте, имаше една троянска фирма, правеше подобни маси, многофункционални.Айде ще поровя да ги намеря.Имаха страхотни предложения за маси специално, че и аз имах голяма дилема като поръчвах нашата.

Аз ретроспекции за първи път не съм правила.Интересна година беше.Имаше и хубаво и лошо.Извади ни всички от зоната ни на комфорт, учи ни на нови неща.Какво предстои, аз никога не съм можела да правя такива планове.Преди зависех от процедури и изследвания, сега завися от деца.Но само искам да сме здрави, това е!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #40 -: януари 05, 2021, 09:05:27 »

Добро утро!

Благодаря ви за окуражителните думи! Всъщност вече минаха 3 месеца, в края на септември беше целия екшън. Мъчно ми е, липсва ми много, бяхме много близки и се чувахме всеки ден, първоначално шокът беше огромен, но сега свикнах, макар че една голяма друпка се е отворила. Голямото дето го прие много драматично, особено със стреса покрай започването на първи клас и ковида, после се настрои философски и сам си намери обяснение на нещата. Искаше ми се да съм родителителит ми да могат да се порадват на живот и внуци, но не било писано, и двамата си заминаха много.

При нас Новата година почна полека, от вчера децата са дистанционно от къщи, засега уж за една седмица, да видим дали няма да продължат още. Аз съм от къщи за неопределн срок, преди лятото надали ще се върнем изцяло. Вчера първият учебен ден ми взе здравето, дано днес е по-добре
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #41 -: януари 05, 2021, 09:12:17 »

Добро утро!
Изпих кафето, заведох децата по направление. Даже денят ми започна с усмивка и дано така да е през цялото време. Coffe smile

Много сте се разписали по нощите, а уж пълнолунието мина lol
Менианте, тези маси на живо изобщо не са УАУ. Даже изглеждат доста сковано. Има ги и по 5-600 лв, ама трябва ровене и следене на промоции. Да не говорим, че имат грозен кабел, който виси, но на снимките не се вижда. Тежки са и 90% съм убедена, че прави няма как да стоят. Ако ти е за гости, вземи си за 50-60 лв стабилна сгъваема маса. Като й метнеш покривка и наслагаш чинии, никой няма да я гледа, че е от пластмаса.
Маги е писала. Да, троянските фирми са страхотни, ако искаш нещо качествено и за ежедневно ползване good

Тази Ивана за първи път я чувам, ама и нямам интерес да я гледам. blush

Адиктед, тия от Спиди са ужас, да! От един офис се отказах освен в краен краен случай точно защото обслужването е посредствено. Ако не си взема пратката същия ден, ми продънват телефона да ми напомнят. В същото време с оператор при тях свързването е много трудно. Цените са наполовина, ама хората масово си ползват Еконт.

И ние вчера имахме диванни изпълнения, но не в този смисъл. От дивана Дребният падна по Коледа. Сега само беше набарал бои на кака си и леко беше оцветител. Хубаво, че всичко от тази дамаска се пере. Естествено иска ръка! (Моята!)

После ще дочитам, че принтерът ми пуши от работа като в началото на всеки месец. smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: януари 05, 2021, 09:24:22 »

Добро утро!

Да ви споделя една нова ютубърка - сестра ми. Има ютуб канал и Инстаграм за карти Таро. Аз отдавна не съм се чувала с нея, направо паднах с какво се занимава напоследък. Но пък щом ѝ носи удоволствие. На мен ми е малко далечно това, ама може да ви е интересно. Аз първо се шокирах, че видеата са по 30 Мин, ама от описанието може да избереш да чуеш само каквото те интересува.

https://youtu.be/ZqTvoGPHm3g

https://instagram.com/moon.forest.path?igshid=6p7y8pdfuwkp

Бамбук ще се върне на градина на 7ми, защото тогава им свършва ваканцията. И аз предпочитам да се ядосвам, че не слуша, пред стреса като е болен, но малко взех да си променям мнението за градината. Аз и тук много пъти съм писала, че няма смисъл от градина, ако има кой да гледа детето. За мен това беше място, където хората си оставят децата докато са на работа, за да не са сами и толкова. Но тук имат друго виждане - градина си е като училището и децата трябва да ходят. На 3 годишните им намират градина, а от 5г се води предучилищна и е задължително. А и Бамбук трябва да научи немски. Тук може да повтаряш първи клас четири пъти. Но в градината се грижат за това, децата да са подготвени за първи клас и това да не се случва. Тук е локдаун и препочват децата да са си вкъщи, но изборът е на родителите.

Bridgerton изглежда много яко. Булче на каква книга го четеш?

Хубав ден
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 05, 2021, 10:12:12 »

Пaк ме дигнаха в 7.30, явно като не обикаляме достатъчно през деня и няма нужда от толкова сън малкият. crazy
Установих със сигурност че 45 минути повече сън явно си вършат работата, защото в 8 ако стана, или в 8.30, съм се наспала.
Панди, сестра ти ако си сложи нейни снимки ще има повече успех, хората обичат да виждат с кого взаимодействат, особено в тази сфера.
Поръчах си ярко жълто Теди беър палто и два пуловера, бежов шал- установих че притежавам един пуловер точно след уборката ми преди два месеца. Другите ми бяха умалели и заминаха за следващите поколения lol
Комсед днес отново правят намаление, ако някой го интригува.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #44 -: януари 05, 2021, 10:23:03 »

 Аз тъкмо сега се сетих, че Ж има имен ден на 7ми и съм в чуденка каква образователна игра да й вземем за неголяма сума, че и без това е затрупана. Харесах една с едни кокошки ама малко в логиката хич я няма, та още се чудя. blum

 Еми, как все сме на една шопинг вълна с тебе. От абаутю пак ме изкушиха. Имаше много намалени дънки на Манго. Исках и някакви по-тънки блузи с лек акцент, че и аз установих, че нямам, а тая зима няма да е за пуловери явно... Ей една като ми влезе в главата, няма излизане.Чудих се, въртях се, гледах за нещо на по-приемлива цена, пък я поръчах, сега остава да пристигне, че и да ми стане. biggrin
  Определено 30 мин на мен ми правят разлика също. Става вече към 8, но много късно ляга, та и това не ми е оферта. Все кво правя кво струвам вечерята късно става готова. beating

 Още малко да напече и изчезваме и ние....

Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines