Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:11:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:2021ва дойде, здраве да ни донесе!  (Прочетена 52063 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« -: януари 01, 2021, 00:57:21 »

Честита Нова година! Желая ви много здраве, споделено щастие и късмет!
Надявам се всички да сте посрещнали новата година щастливо и весело.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 01, 2021, 09:21:19 »

Честита нова година!
Бъдете здрави и с вяра в по-доброто бъдеще! heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 01, 2021, 16:35:13 »

Честита нова година!Дано ни донесе здраве, мир и спокойствие.Всичко от което имаме нужда.

Как изкарахте празника?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #3 -: януари 01, 2021, 18:16:09 »

Честита Нова година! Да се пръскате от здраве! Другото е по-малко важно.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #4 -: януари 01, 2021, 20:57:31 »

Живи и здрави, с много късмет и достатъчно пари през 2021!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 01, 2021, 22:01:42 »

Честита Нова година!

При мен празнуването се пренесе днес в Габрово - защото баба ми стана на 80. Правих ѝ торта вчера. Беше много хубаво, но се поизморих.  pardon
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #6 -: януари 02, 2021, 10:15:31 »

За много години, момичета! Да бъдем здрави, да дочакаме спокойствие и нормалност близка до това, което познавахме!  heart

 Аз съм доволна от посрещането. Минимални усилия за вечерята, детето беше добро и въодушевено, но не прекалено. Легна си към 10 и не се събуди от гърмежите. Ние към 1 си легнахме, даже всеки успя да си почете книга и толкоз. Вчера ходихме на площадка, Ж. закърти 3 часа следобедно и аз си отметнах домакински задачи от списъка, та започнахме и на чисто. Wink

 Днес планът е същият. blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 02, 2021, 14:08:06 »

Добър ден и от мен  danceg
Аз хубаво предупредих вкъщи да не се готви освен това което правят бабите- е, за нова година не ме послушаха вкъщи и сега има на две места огромна капама, която само половинката яде. Плюс две баници.. crazy Много мразя да се хвърля храна, сега ще има да я дъвча тази баница сто години.
Малкият беше доста послушен, заспа си в 10.30 на фойерверките. Аз съм Гринч на Нова година, не го харесвам този празник и кротко си седях цяла вечер, преживях си храната и си пиех виното.
Уверих се че съм права да му прибирам играчките и да не са всичките на разположение, след всичко подарено му, сега вече не играе с нищо... beating crazy  Явно трябва лишения, за да имат интерес. pardon
Обмислям две три гостита при изкарали вируса съфорумки и приятелки, но да видим как ще ми се получи.
Масово се намилат някакви клюки срещу ваксината, най ме дразни че и  лица с медицинско образование се връзват.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #8 -: януари 03, 2021, 10:13:37 »

Здравейте, мили момичета! За много години!  Бъдете живи и здрави, както вие, така и близките ви! Дано 2021 бъде по-добра за всички ни!

2020 година беше една от най-ужасните години в живота ми, особено втората половина, затова и се бях изключила от форума и виртуалното пространство. След бързо дошло и мъчително боледуване почина майка ми...Сега полека лека се изплувам и се опитвам да живея нормално доколкото е възможно,  акар че в тази безумна ситуация мисля, че на всички е трудно.

Празниците изкарахме спокойно и от относително добре, НГ реших да се опитам да посрещна малко по-празнично и тържествено  напук на всички гадории. Бяхме вкъщи, тук пак сме в локдаун и няма е право да се събираме с други домакинства, та затова си бяхме вкъщи, свекърва ми е при нас. За щастие поне успях да се видя с брат ми преди Коледа❤️ Иначе, децата посрещнаха НГ, изпиха си Кидибула и си легнах, ние допихме шампанското и си легнахме към 3.

Вчера ме удари едно вдъхновение и преподредих цялата къща, че след 10 дни мързелуване ще ни е трудно да влезем отново в работен режим, добре поне, че децата поне първата седмица ще са дистанционно, та няма влезем челно в новата година lol)
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 03, 2021, 17:26:06 »

Честита2021,прекрасни момичета,мила Свекърва!Искам да ви пожелая здраве,много щастливи моменти,малко спокойствие,да имате възможност да правите любимите си неща,да се срещате с повече хора.
Аз изпратих една наиситна трудна година,в която живота ми се обърна на 180 градуса.
Надявам се,че съм посрещнала една прекрасна2021. започвам я с нова работа,с Човек,който ме върна към живота и обещания да бъде вълшебна.На границата между отиващата и настъпваща година си пожелах нещо.Дай Боже да се случи ще споделя.
За първи път от много години имах уникални празници.За Коледа дойде сестра ми със семейството си.Идва и И с племеницата.И други гости разни имах.Нова година посрещнах с П и неговото семейство.Да,там някъде дълбоко нещо си гореше и няма как да бъде друго за майчиното сърце.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 03, 2021, 18:32:36 »

ЧНГ! Желая ви здраве, щастие и късмет!

Съболезнования, Алексия sad

2020 беше странна.

През 2021 само се надявам да се приберем до България. Това ми се падна от баницата - пътуване до България.

Ние си бяхме тримата вкъщи, по традиция. Първо гледахме Ледена епоха с Бамбук. Не го беше гледал и много му харесва. Той заспа в 21ч.  След това ние гледахме Guardians of the Galaxy, не го бяхме гледали. Последния път когато сме гледали филм заедно е било преди да се преместим сигурно.
Имаше фойерверки, съвсем не беше без хич. Но пък не събудиха Бамбук.

Нова година, нов късмет
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 03, 2021, 18:59:58 »

Алексче, съболезнования heart
Цвете, радвам се че имаш промени, звучеше адски потисната и нещастна предишните години, когато си писала. Този път съм го минавала, труден и трънлив е. Всеки те обвинява за решенията, всеки знае по -добре от теб. Да не ти пука за другите, животът си е само твой. Ако не го живееш щастливо, децата ти също няма да са добре. pardon
Панди, пожелавам повече време с половинката насаме през новата година! Всяка двойка има безкрайна нужда от това. heart
Ние безславно продължаваме да дояждаме храна diablo , поне наваксахме с филми. Със сън не мога да се похваля, нещо ставам по малка нужда по 5-6 пъти на нощ. ЧУдя се да не е от новия билков елексир за Хашимото, за всеки случай днес не го пих- да видим. crazy
За първи път ми иде да прибера елхата отсега, някак нищо не чувствам тия празници, дори не съм накадила. crazy
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 04, 2021, 09:54:23 »

Привет дами!Как я карате?Аз до сега спах втори сън с близначките, че нещо снощи решиха да посрещат новия ден и аз трябваше с тях, няма как.

На вън времето е есенно не януарско, аз все си представям сняг до колене и много студ през януари.Това е моя месец, пораствам с една година и ставам на 40!Леле изнизаха се годините прекалено бързо!Чакам си снега и студа, обичам ги.

Хубава седмица ви пожелавам!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 04, 2021, 12:00:21 »

Маги имаме тема вече
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,38311.0.html
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #14 -: януари 04, 2021, 13:42:13 »

Здравейте! За много години! Да сте здрави, щастливи и с много късмет през новата година!

Не успях да пиша в другата тема, затова тук smile

Ние изпразнувахме подобаващо. Бяхме с наши приятели, с които рядко, но пък запомнящо се събираме. Хубаво ми беше, че не се търкалях по нашия диван. Омръзнало ми е Нова година вкъщи. Получих си разнообразието в еднообразното напоследък ежедневие. На прибиране направихме 40 минути разходка и в 6:30 се предадох за сън. Мъжете са малко виновни, че призори музиката дънеше, а те се надпреварваха да пускат песни. Женската част се уморихме да се надвикваме, за да се чуем. Друг път ще можем да си говорим. Явно Нова година не е моментът Wink

За днес ми пратиха тематична картинка - 4-ти януари, а се усеща като 15-ти септември! Много подходящо! smile И времето е почти такова. Аз си чакам слънцето. Студ и сняг хич не искам smile

Цвете, много добре звучиш, определено good

Алексия, съболезнования! За всички беше странна година, но за някои определено доста тежка. Дано поне идващата да носи положителни емоции.

Лек ден на всички! Аз отивам да си довърша започнатото. Влизам в някакъв нов ритъм - трети за един месец насам.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines