Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 04:58:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:2021ва дойде, здраве да ни донесе!  (Прочетена 52923 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: януари 06, 2021, 09:56:29 »

Здравейте!

Ние. Имаме малко сняг, ама не е достатъчно нито за пързалка, нито за снежен човек. Ще се разходим ако не завали дъжд.

Адиктед, виж игри на Ravensburger. На мен те най-много ми харесват. И на Haba има хубави. На Haba има една с бране на плодове, която и за малки деца. На Ravensburger за пазаруване има една. Бамбук я играеше с логопеда.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #61 -: януари 06, 2021, 11:35:45 »

Добро утро!

Маги, съчувствам ти за зъболекаря, за съжаление е необходимото зло  sad
Аз четох за хорото и си помислих същото, за съжаление има много хора, които докато не им дойде до главата, не им идва и акъла, макар инкъсно понякога.

Снощи си включих апа за тренировки и децата се натъркаляха с мен да спортуват. Много от упражненията се правеха с тежест почти 4-годишен tease

Ние имаме съвсем малко сняг също, не е достатъчно студено, за да се задържи, само леко се забелва през нощта и през деня се разтопява. На НГ беше навалял и ходихме да се бием със снежни топки, но на 1ви вече беше се стопил.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: януари 06, 2021, 15:08:26 »

водихме котката отново на лекар- то по-скъпо отколкото човешки доктор. поне явно вече е по -добре, защото ни хъскаше и съскаше на връщане diablo
тук времето е едно леко режещо, уж слънчево, разходих си новото палтенце на социалната разходка lol, и обратно в реалността с изтрещелите клиенти. nea
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: януари 06, 2021, 15:13:05 »

Никакви ви няма днес, все едно и в Болницата е почивен ден smile
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: януари 06, 2021, 20:42:55 »

Благодаря ви за подкрепата,момичета.Да усещам се добре на мястото си.Започнах и нова работа.Скъсах тотално с мястото където живях 18 години.Имам си няколко верни дружки оттам и толкова.
Свекърва,децата не искат дори по телефона не желаят да ме чуят,но и това ще мине.Връзката ни е опорочена.Многократните ми опити да се свържа с тях бяха безуспешни.Последно видях малкия една вечер изпращаха каката на гарата.Голямата я видях на Р.Д.занесох й подарък ,както и подаръци за Коледа/тя е родена на 18.12/,на Коледа се опитах да ги чуя не ме отразиха за пореден път.За Нова година не съм ги и търсила признавам си.
Правилно си се ориентирала П е новият Човек до мен.Правим планове,но не бързаме.Сватба ще има и ще  кумуваме.Най-добрия приятел на П ще се жени бяхме единствените свидетели на годежа им беше супер забавно.Няколко пъти сменяхме плана,но....... успяхме.
Та както казва шефчето:"Всеки се радва на шарена черга,пък то в нея всичко има"
Мацки,оставям ви ,че утре в 3:30 ще ставам.Лека нощ!

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: януари 06, 2021, 22:47:07 »

ето затова не се напъвам да живея според очакванията- ето, в твоя случай, гледаш си децата толкова време, търпиш тормоз, накрая те се сърдят че и ти си човек и че и ти имаш право на личен живот. sad
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: януари 06, 2021, 23:11:01 »

Еми, нали знаеш, колкото и добър и всеотдаен родител да си, малките чудовища винаги ще намерят кусури Wink
Цвете, много хубави неща ви предстоят, фокусира се върху тях и дано на децата да им светне малко лампата и по навреме. Макар, че колкото и да са "големи" са податливи на влияния.
Днеска времето пък беше толкова априлско, направо разкош! Даже 2пъти излизахме, чак не можах да повярвам. От утре май времето ще се усети, че е зима, а не пролет и може и да видим сняг към февруари.
Аз поръчах някви глупости от Комсет. Не знам вече защо си го причинява това- затинати сме с игри и играчки, от които се ползват 2-3 неща. Всичко се чупи, или поне се проверява здравината и издръжливостта му на различни каскади. А на него му дай само игри на открито, в парка може да измисли каков ли не,  у нас е пас за всичко  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: януари 07, 2021, 09:29:32 »

 И аз за малко да си го причиня, но се усетих навреме и не купих абсолютно нищо. Вече и от миналогодишните играчки отделих една нова, която не пипва. Всичко такова отива на село.
Лего повече няма да купя, тези са му достатъчни за година напред поне.
Дам Рат, благодарност не чакам. Това си говорихме вчера с една приятелка- искам да е здрав и да си намери пътя в живота, а какво изпитва към мен- си е негов проблем и ще си се пише в неговия тефтер. Снощи бяхме на импровизирано гости, добре ми идват такива разнообразия, макар и в тесен кръг от едни и същи хора. За пореден път си припомних колко е кофти с малко бебе да си в ограничено пространство и всички да сте един върху друг. sad
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 07, 2021, 09:55:20 »

Привет, не мога да стигна до тук значи, от сутринта се правя на Пепеляшка.

Момичета при Цветето има много отежняващи обстоятелства, като живот със свекърва, която повярвайте ми може да надъха децата до неузнаваемост.А малките деца са лесно манипулеруеми.Ще намерят пътя си в един момент, но ще е изключително трудно.А и в малък град като този ми е ясен манталитета на хората и какво се изсипва по нейн адрес.

Аз вчера голяма разходка стъкмих, днес ще видим какво ще правя.За сега е слънчево и ако по обед е така, ще ги изкарам малко да потичат и да се изморят.

Хайде хубав ви ден от мен!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: януари 07, 2021, 10:04:25 »

Маги, то дори в град като София, едно време, когато баба е била млада, са й събаряли прането на земята ( тогава се е простирало около блоковете на простори ) и са й го тъпкали, защото е била разведена с малко дете и нов мъж. pardon Явно този манталитет наистина се е запазил в малките градове и до момента. Жените и до ден днешен са сегрегирани и мъчени, но това е тежка тема.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #70 -: януари 07, 2021, 11:08:16 »

Привет!

Цвете, тежко е сигурно и за децата, както и за теб.Независимо от това, че в момента те отричат съм сигурна, че им липсваш. Хубавото е, че вече са доста големи и скоро ще могат да преценят сами за себе си от какво са продиктувани тези промени в живота.Дано някога те разберат и преодолеят външните влияния. heart
 
 Днес си имаме уж именничка, а и дядовците също. Честит да е и Звярът на Булката. ММ от вчера обясни, че трябва тя да черпи и сутринта ме събуди да ме "почерпи от моите бисквити". Тия дни имам някакви болежки и днес ще ходя на преглед, та Ж. пък преоткри Легото и вчера почти цял ден  си игра сама, та не е тотален неуспех. biggrin

Eми, и ние сме един върху друг. Апартаментът е склад и особено ако се готви направо нямам търпение да ида нашироко.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: януари 07, 2021, 15:02:59 »

Леле какво затишие е тук, къде сте бре моми?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: януари 07, 2021, 16:13:24 »

Здравейте smile

Сутринта имаше пак малко сняг. Вече почти се стопи.

Бамбук се завърна на градина. Днес са били 6-7 деца само.

Аз свалих коледната украса. Бамбук като се прибра ми благодари, че съм прибрала украсата  huhhuh.gif. Те в градината днес това са правили - махали са украси.

Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: януари 07, 2021, 16:37:56 »

Здравейте!

При мен днес е ден за много документация... Цял ден пиша отчети, атестацията за годината, имам много работа и по новата статия, която е хубаво да предам най-късно до края на месеца. Трябва да бъда отчислена другата седмица и това ще сложи край на една ера в моето следване. След това ми остава най-важната част - дисертацията и защитата.

Цвете, толкова тежко ми звучи това с децата ти, пожелавам ти търпение и смелост, дано нещата скоро се наредят и на този фронт  heart

Едно от решенията ми за тази година е да вляза във форма най-сетне. Да, аз отслбнах доста за последните години, но много ми се иска да се харесвам и по бански - плосък корем, мускули, стегнати ръце. За жалост това е дълъг процес, а аз искам резултатите сега и веднага, та ми е трудно да оставам мотивирана. Как успявате дълго да спазвате режим - хранене и тренировки?

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #74 -: януари 07, 2021, 17:01:42 »

Привет! Аз вчера писах, но после видях, че нищо не съм публикувала. Случва се, ако междувременно има друг отговор, а не видя червеното съобщение и излеза от сайта, ама пусто бързане... blush
После пък основната ми работа беше да следя новините за Вашингтон, че положението е напечено и не остана време. Сега почвам от последните към първите  и докъдето стигна smile
Значи, че благодарност няма от деца е ясно, но още по- ясно е, че колкото и да си гледа правото на личен живот една майка, децата и са вечно в мислите и сърцето. Майчината любов няма задължителна нужда от взаимност, тя просто съществува при всякакви обстоятелства. Преди време разказвах онази притча за майчиното сърце, вероятно човек трябва да изпадне в подобна ситуация за да я разбере. heart
Цвете, силни прегръдки и кураж! Когато имат свои деца, вероятно ще разберат, че не си ги изоставила, защото не ти пука за тях, или защото не ги обичаш. heart
Еми, хаха, готвенето не може да е хоби, ако не "пласираш" произведенията си, направо сама си се вкарала във филма.  funnytooth Ще и мине меракът на майка ти, само да го осъзнае като задължение и ще захвърли точилки и престилки. Wink Рецептите в нета не са хубави, съгласна съм. Нека гледа 24 kitchen , имат и сайт. Също е хубав блогът на Йоли
https://www.yoli-bg.com/%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%B2%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%80%D0%B5%D1%86%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0%B8/%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B8
Панди, изгледах с голям интерес видеото на сестра ти. В първия момент ми стана странно да  виждам само ръце, но после си дадох сметка, че така и двете сме в равностойно положение - тя не ме вижда, за да и влияя, и аз не я виждам, за да ми влияе по тема, която иска да предаде като обективна истина. Има много приятен глас, богат и точен език, на всичко отгоре и разтълкува съвсем вярно това, което ме интересуваше. Четох и коментарите под видеото, дано си намери точната таргет група, която да и носи и някакви доходи.  good
Онази манекенка с блузата на Рони на поглед и стойка го докарва на бременна, та някак не ми прави впечатление, че се изисква безупречна физика Wink. Освен това има и оформящо бельо на пазара, стига човек да може да го търпи. smile
И за играчките бях писала, ама ще го оставя за друг път.
Честита Коледа на Булката и Ивановден на имащите роднини и познати с това хубаво име!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines