Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 03:49:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:2021ва дойде, здраве да ни донесе!  (Прочетена 52629 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 05, 2021, 10:34:33 »

МЕНианте, аз знам дърводелец, пиши ми в РАйбъра lol

АДиктед, покажи блузата. Аз на твое място не бих й взела образователна игра а "таблет "играчка, ще покажа какъв, че така звучи несериозно
https://www.hippoland.net/thinkle-stars-obrazovatelen-tablet-mnogoznayko
Малкият му взех такъв с животните, харесва го, аз още повече. ХЕМ е направено като за новото поколение, хем няма екран да се дзвери, че моят бая филмчета гледа и без това. pardon
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #46 -: януари 05, 2021, 10:40:43 »

Еми, тя вече има такива две подобни и се е наситила. Много харесвам един сайт и ся май ще е това в крайна сметка...https://uchitel.bg/priobshtavashto-obrazovanie-a/za-finata-motorika/igra-oberi-yabalkovata-gradina
А блузата е https://aboutyou.bg/p/leger-by-lena-gercke/helen-5125515.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: януари 05, 2021, 10:42:35 »

Тази игра няма шанс при моята маймунка lol
А блузата не бих могла да я нося- иначе е разкошна. Последно имах толко стегнат корем з акъса тясна блуза на 16 lol
Пс - видя ли къв подходящ панталон пррдлагат за нея?
https://m.aboutyou.bg/p/leger-by-lena-gercke/sienna-5125494
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 05, 2021, 10:50:05 »

Аз почвам да измислям подарък за голямата за РД, има време ама трябва да помисля да е нещо дето да влезе в употреба.За именния и ден съм и взела несесер за училище, трябва само да го напълня.

Блузата е хубава, ама не е за мен.Диастазата не ми се е прибрала, време за упражнения никакво, и имам корем като бременна в 5-ти месец.Ужасна работа.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 05, 2021, 10:55:11 »

Маги тя с конструктори играе ли?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #50 -: януари 05, 2021, 11:07:51 »

Дай сега да видим и кокошките lol
Аз така една пола от Ансуер я дебна от нам колко време. Ту я намалят, ту - не. Баш преди Нова година поръчах последната S-ка и ми лепна. Буквално за мен пазена. Днес ще ходя да си взема сандалите. Дано и двата чифта са ми добре, че не ми се занимава с връщане, а и страшно много ми харесват.
Дребният тези дни се скъсва да играе с къщата на Мечока (желание на кака му за Коледа). Другото култово е да зяпа как Кокона сглобява Лего и да пуска пандите по пързалката.

Панде, тя сестра ти много скрити таланти имала, а ти да не подозираш даже Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: януари 05, 2021, 14:27:09 »

аз днес за първи път от 4 години си изпуснах нервите в градинката и направих една на салата. Не стига че не правеше забележки на детето си, че е агресивно и посяга, ами я чух зад гърба ми да коментира че съм злобна да спирам детето ми да играе с нейното. лошото е че я чух.. и стана мазало. в кр сметка си тръгна набързо сумтейки.
Булче, твоето подсещане плюс днешната случка, плюс това че и моето дете след това ми скъса нервите, довършиха решението ми. Сега почнах да пиша мейли и да си чатя със целодневните занимални в квартала и околията. Който го вземе по средата на годината, директно отива. Аз повече няма да се разправям със селски манталитети по градинката и да кеся часове за да ми върти номера след това.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #52 -: януари 05, 2021, 14:31:51 »

Хмм, Еми, и аз от 16-годишна нямам плосък корем, но пък и не мога само с туники да ходя, колкото и да обичам. Дънките ми отдавна са само с висока талия, а такъв панталон имах като студентка подобен и много го обичах, но отдавна си замина. Ще видя как ще ми седи като дойде, де, ако е много зле ще се връща. Wink

 Ето ги кокошките: https://www.ozone.bg/product/igra-chicken-shuffle-new/. Още не съм решила окончателно. Има и още 1 сайт, дето са тип експерименти/ наука играчките и там също съм харесала много неща, но нещо се е бъгнал. В занималнята децата обичаха да играят с едни магнитни риби с въдичка, но ми се струва прекалено елементарно вече за възрастта й. Тя от известно време обикаля с една шипка за лед и пренася разни неща, та затова мисля, че това с пинсетите ще й е интересно.
 
 Ох, Еми, тежко е... аз не знам колко съм злобна, ама Ж. някой път директно си им казва, че не иска да я пипат и си тръгва.Щом си взела решение дано намериш каквото търсиш бързо.Днес пък моята щерка се влюби в някакъв Митко на 5г., той и обеща, че утре пак ще се видят, тя по път каза, че "много го обичала"... жална ни майка още от сега. Свекърва ми чете от някаква стара астрологическа книга, че на 2ри април били големи любовчийки, ама много рано ги хваща, бе.
 
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: януари 05, 2021, 14:34:45 »

майка е на втори април и не е любовчийка, та имаш още шанс lol
ама моме, аз не говорех за другата крайност тип туники, ама си купувам неластична блуза с нормална дължина, която да е не е ептен по мен, че съм смешна иначе. сега ще ти покажа каква имам предвид, само да я изкопая.
моят вчера каза че обича момичетата lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: януари 05, 2021, 14:43:26 »

 е такава блуза си взимам одма
 https://answear.bg/p/desigual-bluza-392525
Или е такава също седи добре заради къдриците
https://answear.bg/p/hailys-bluza-342819

Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #55 -: януари 05, 2021, 14:51:37 »

Първата е много яка  good Бе ще видим кво съм направила от зор да е различно biggrin
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: януари 05, 2021, 14:54:05 »

Първата е много яка  good Бе ще видим кво съм направила от зор да е различно biggrin
видя ли как те уцелих lol
е, в крайна сметка ще стане като с моите експериментални поръчки lol , от опит глава не боли.
Сега се сетих че такава блузка имах на  австрийското Манго, носих я поне 14 години...
Не си спомням дреха купена от БГ, да е оцеляла и на половината от това време...
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #57 -: януари 05, 2021, 18:33:54 »

Addicted, на Smart games са им хубави игрите, но според мен са за по-големи деца и се изисква педантичност за подреждането и прибирането им, за което аз лично нервия нямам.  Ние имаме тази с трите прасенца, едно от прасетата отдавна беше отнесе от вълка нейде в небитието
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #58 -: януари 05, 2021, 22:58:09 »

Адиктед, тези кокошки не ги знам, ама утре щателна проверка ще имат. good Рибки ни подари неочаквано Дядо Коледа. Кофти версия са - твърда пластмаса, с кукички са, а не с магнит и си е зор да уловиш нещо. pardon

Аз си взимам и свободни блузи за пред циклен период, когато рязко решавам какво не ми харесва. Ама имам и ластични и си ги харесвам с дънки с много ниска талия. Дънки да имам всичко на всичко 4 чифта - това за протокола. Последните години грам не ми харесва какво се предлага масово.
Днес си взех обувките. Имах само преглед и си ги измерих лично с ролетката. Нямах време да ги меря и в колата. Ходихме да пазаруваме, а после и за плочки. Рядко можем да гледаме на спокойствие по магазините, та се възползвахме. Та към 8 вечерта влязох в сандалите. Доволна съм!  danceg

На мен пък щерката ми подари наскоро капачка от сок с надпис: Очаква те влюбен поглед (или нещо подобно). Било гадно за нея, защото не било за деца lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: януари 06, 2021, 08:43:17 »

Добро утро дами, как сте днес?Аз съм на зъболекар след малко ще е дълго и трудно преживяване.

Гледам сутрешния блок и ги гледам тия "сладури" в Калофер, с традиционното им хоро и се чудя като стигнат до болница пак ли така ще мислят.Та няма да се оправим скоро за съжаление.

Днес мисля да излизам с дребните ако е хубаво времето.Вчера свърших 100 неща, че да ми е свободен деня днес и да се разходя, че после го дават да се разваля времето.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines