Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 30, 2024, 13:00:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:2021ва дойде, здраве да ни донесе!  (Прочетена 58470 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: януари 27, 2021, 11:09:42 »

Привет, з от сутринта съм по домашни задачи.Правихме гофрети с каката, имам едни формички мечета, цветя и т.н. та се занимавахме с такиа гофрети, замина ми цялата сутрин.Приспах близначките и викам да си направя йогата, че няма кога.
Тук е бяла приказка, а каката ще седи в къщи.много ме е яд.Нямам антитела, пуснах тест, та не знам какво съм изкарала ама беше гадно.

Еми, фотошоп, операции, знам ли и аз.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #346 -: януари 27, 2021, 11:19:52 »

Пепе със сигурност не е с фотошоп и операции, виждала съм я на живо няколко пъти, даже и в офиса беше един път и си говорихме, тя си е миньонче и си е като теб . Виж Гущеровица е касапница не се знае какво е нейно. Аз там много се смях за имената на децата, едното как беш Анелия Добромира другото Добромир? Нещо изгърмя двете имена на първото, там е яко подмазване на свекърите.

Ех Магии, пууу явно нещо сезонно си изкарала... Ти положителен тест имаше ли?
« Последна редакция: януари 27, 2021, 11:51:50 от bulche91 » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #347 -: януари 27, 2021, 11:41:10 »

Привет!

 Маги, ако не си правила ПСР пак е възможно да си карала без голямо количество антитела да са останали от тогава до момента на антигенния... ние имахме познати така с позитивни ПСР, но без тела...

 А, Гущеровица вече дали има човешко в нея... Пепе е възможно да си е ген, но пак без поддръжка този ген не знам докъде биха му били силите.

 Аз гледам тук Евро и Вътова какво готвят в канала си и пак се убеждавам, че прекаленото залитане не е по моя вкус... всичко да е веган не мога, ама пък мазньочи само с меса и масла и сметани също не е мойто...

 Вчера на фон изгледах Бриджертън до 5-6 епизод. Не ми е нещо уау, ама нали е модно да видя... Нещо обаче в Нетфликс гледахме доста неща за тъмнокожи и по случайност и за различна ориентация и сега само това ми предлага, та започнах да се чудя задължително ли е вече да присъстват тия елементи....
 
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #348 -: януари 27, 2021, 11:44:31 »

Ох свекс, вече няма да казвам забременяла е еди коя си, а ще казвам "духна я вятъра"  Aviator  lol
Така така  funnytooth Подсети ме за една рускиня, колежка от преди демокрацията, Тамара. Разказвала съм случката тук, но не я намирам с търсачката и ще я напиша пак. smile
Тази Тамара си беше истинска Тамара, от Ростов на Дон, висока, руса, със сини очи, непрекъснато се изчервяваше, смотана отличничка- комсомолка, от сърце отдадена на идеята СССР и Маяковски.
След завъшване на техникум по машиностроене беше отишла да работи в Коми, в голям завод и да следва задочно. Май това е била алтернатива за стипендия и изобщо за влизане във висше учебно заведение, но както и да е... Там срещнала и бъдещия си съпруг, тарикат българин, шофьор на товарен камион. Много и харесал, защото миришел на дезодорант /вероятно Парис, отвратителен и натрапчив/ и не пиел. Млада и зелена отишла да живее заедно с него в квартирата му, щото в общежитието нямало как да се виждат.
След една командировка нашенецът Камен казал, че за известно време ще спят на отделни легла, защото малкият Камен бил настинал и хремясал и сега го лекувал с антибиотик. Ама как настинал - е, човекът пикал срещу вятъра насред тайгата, през зимата... tease На това място всички попитахме защо срещу вятъра, не си ли е напълнил обувките. Тя се позамисли, изчерви се и каза, че сигурно е нямало как да се обърне в обратна посока и някой от пътя да го види blum. Чак по- късно се разхилихме и си остана приказката, че някой "е пикал срещу вятъра", ако е кръшнал от правия път Wink Малката Тамара също хремясала след време, та я лекували, Ако и да ползвала нормална тоалетна. Wink
Тук снегът се разкиша, дано не замръзне и да стане на лед.
Нещо ми е криво и смотано тези дни, всички познати и роднини са настръхнали, по мрежата само караници за глупости. Една приятелка показва спомен от гостуване при дъщеря си в Германия и се почват коментари и спорове "за" и "против" ваксините. blush В групата по шев членка  търси кройка за детска маска и се разразяват два спора, един за маските и втори за разхлабването на мерките за учениците. Значи, щом в Pinterest, тази толкоз миролюбива платформа избухна за нещо си скандал, прави си сметка.  nea В цветарската група яко се бяха захапали може ли да се развъди орхидея от пъпка с листа по цветоноса, в една бабешка - кой се вижда с внуци и кой не...
Отидох да прегледам Мама Нинджа и от публикуван преди три години текст, че и се ражда внуче и какво значат децата, виждам как яко застъпва моята, споделена тук идея за невъзвръщаемата инвестиция и пак се подразних, че е надничала в седмичната тема. Спомням си, как с Панда, когато беше бременна се смеехме, че и Пандьо е съгласен какви суми летят за прегледи и може да даде подобно работно заглавие на Бамбук.  smile Хаха, и тогава си е имало конспирации и искахме да заключим темите Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: януари 27, 2021, 11:53:29 »

Те хората книги издадоха с месечните ни писания тук. Ама явно са по бизнес настойчиви от нас sad
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #350 -: януари 27, 2021, 12:00:30 »

Маги, а другите от семейството когато боледувахте правиха ли тест? Да, моят братовчед има антитела, жена му няма, но и двамата бяха с положителен ПСР. Това, че нямаш нищо не значи, но ходи и доказвай... Дано е вярно, че се развива достатъчно силен клетъчен имунитет, та да си поне спокойна за известно време. heart heart heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: януари 27, 2021, 12:11:45 »

Здравейте!
Свекърва, тази Тамара ли беше, където имаше лаф около името на детето, че щом тя го е родила, тя ще го кръсти както иска? Помня, че беше рускиня жената.
Сега ще има много спорове и в подкрепа и оплюване протеста на ресторантьорите. Да видим накрая ще отворят ли или не протестно.
Сега ще метна един поглед на Пепето, да видя поредните нагласен, сладникав снимчици.
Аз най-накрая получих малко свободно време, заминаха да карат шейна моите хора. Ники от няколко дни е изперкял на тема сняг. Вчера едва го прибрах (даже 2 пъти излиза), днес дано му стигне, че плана му е доста дълъг.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: януари 27, 2021, 12:17:09 »

рат, приятна ти почивка! снимките й наистина са сладникави, но като я гледам пепето- тя май си е точно такава захаросана пеперудка, което е в неин плюс, по лесно ще го го живее животецът...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: януари 27, 2021, 12:19:14 »

Нямам ПСР< не направих, защото вече бях 6 дни в къщи и още 14 с домочадието щеше да ме довърши.Абе каквото такова, ще видим ще има ли втори тур това чудо.

Тук е прекрасно на вън, снежно и продължава да вали.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: януари 27, 2021, 12:49:19 »

Абе, то и аз не исках да си правя, ама си направих тогава - въпреки че се наложи вместо да успея да се изнеса, да изкарам още цели 2 седмици в една стая с бившия, че на практика от него се заразих - а той беше с отрицателен тест, на всичкото отгоре. Не ми беше особено готино, ама каквото такова - минало-заминало. Не съм си правила за антитела, ама, честно казано, няма и да си правя.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #355 -: януари 27, 2021, 13:17:57 »

Рат, не е тази, дето каза:" Я радила, я крастила, свьокър не напинался!" funnytooth на развален руско- български.
То около мен доста рускини са се въртяли. "Ветровитата" беше колежка от инженерния ми период, после имах цяла тумба, пак женени за българи и на квартира в новия блок, където бях при раждането на НИ2. Той почти проговори на руски покрай техните деца. Рускините много ми се радваха, защото никой друг не говореше руски, пък и на мен ми идваше добре да си обогатя речника. Една от тях коментираше защо е кръстила детето си така, ама на майтап, де. Бяха много интелигентни жени, все завършили висше из престижни университети там, пък женени за не толкова забележителни нашенци, отишли на гурбет nea. Хаха, в родилния дом с НИ1 пак бях с рускиня, родихме с 2 минути разлика, аз НИ1, тя един Василий. И за това съм разказвала колко еднакви бяха бебетата, че после сума време си мислех, че са ги разменили и на консултация след година ми идваше да и грабна детето, щото ми беше одрало кожата pardon Ама и моето си не давах smile За капак, с НИ2 в стаята до моето легло беше рускиня, ама червенокоса и с момиченце. Тях ги сватосвахме, после се срещахме по разходки, но се изнесоха в Канада и загубихме връзка.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: януари 27, 2021, 13:29:21 »

аз бих кръстила на заслужил човек. за второ дете ако имам, мисля да поразпитвам за поколенията преди бабата и дядото, защото нещо не ме кефят и двете имена, пък и не съм им някакъв страшен фен на характерите. та рускините са си прави lol
А на мен не искам да кръщава никой дете. нито съдбата ми е била лека доскоро, нито си харесвам името.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #357 -: януари 27, 2021, 13:45:49 »

Свекс даже си ползвам тоя лаф в ежедневието Я радила, я крастила  Ashamed. То само от твоите писаници тук какви книги можем да издадем, даже вчера те цитирах за онова изказване за паралелното гледане, че една приятелка се оплакваше от мъжа и хахах. Ти си ни фонтана на мъдростта бре!

оле аз искам на мен да кръщават, ама нали и във фейса писах че мм се е наточил че на него и внуци и внучки искал хаха, едва ли някой ще се навие обаче! Цял живот се пулят хората като му чуят името. Аз на свекър и свекърва много исках да кръстя дете, за момиче съм с две ръце за, ама съм ви казвала, на свекъра името е малко по така... Свекървата си направи устата че е трябвало с А да кръстим Звяр, малко беше в друг контекст но на мен ми светна. Нещо не му харесваше името в началото, ама му свикна. Важно е че всички военно служещи са ме похвалили на работата ѝ за хубавото българско име. Виж моите живи изядоха снаха ми за името, та сега поне буквата С си разхождат, ама голяма драма беше, щом и леля ми намесих да спасява положението...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: януари 27, 2021, 13:49:42 »

то това си е егоцентризъм, по важно е детето по нрав и здраве на кого ще се метне. pardon
затова харесвам имената на царе, защото спасяват положението lol
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: януари 27, 2021, 14:10:23 »

Аз заради това първото дете кръстих на всички - като взех първата буква от всяка име. (Един от вариантите, освен Сиана, беше Инеса - даже малко съжалявам, че не я кръстих така  pardon ).  А второто дете - дълго избирах име, без да се съобразявам с "букви" - накрая ми "проговори" едно и така стана.  pardon Още си ми харесва.

А на мен - не държа никой да кръщава - не си харесвам особено името и без това - ако държат, да вземат първата буква и толкова.  girl_wink Не държа на тези неща - за мен човек си е индивидуален и няма значение на кого е кръстен.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines