Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 03:20:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:2021ва дойде, здраве да ни донесе!  (Прочетена 52856 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: януари 25, 2021, 11:26:15 »

мен хем не ми допадна че я рекламират  pleasantry някак, хем напълно влизам в положението на еднополовите семейства, защото имам приятелски такива. много пъти съм ви споделяла, че са доста по ок от повечето хетеросексуални мъже/жени. самите те, когато ги питам за такива парадирания онлайн или по паради, ми казват че ги е срам от подобни циркове и че това не е нещо за разтръбяване, ами личен живот.
замислих се и за женската двойка pleasantry в книжката. защото имаше период от 4-5 години, в който по нелюбовен начин, всеки ден участвах в отглеждането на дете на самотна майка, моя стара приятелка. водехме го заедно на първи учебен ден, на лекар. детето спеше в нас, когато тя пътуваше. и се замислих, защо едно семейство трябва задължително да се приравнява към сексуалната си компонента? ами ако няма такава? защо не може книжката да има такъв прочит?
Булче, за малкия, засега му капя лютите капки на пранаром, но продължава да изхвърля жълтучи през носа. иначе няма Т нито кашлица, изключително жизнен е. май не е за лекар, особено в това положение по клиниките. pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: януари 25, 2021, 12:28:29 »

Здравейте smile

Уикендът мина като всики - разходки и вкъщи. Нищо особено.

И аз видях рекламата на книгата, ама не ме впечатли. Не знам дали съм ви казвала, ама децата срещу нас имат две майки. Даже не знам коя ги е родила. Имат и баща, и двете не него приличат. Той ги взема отвреме на време. Едната майка е пич, другата малко дразни. Децата са доста лигави lol Абе нищо особено lol




Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: януари 25, 2021, 12:39:27 »

Здравейте smile

Уикендът мина като всики - разходки и вкъщи. Нищо особено.

И аз видях рекламата на книгата, ама не ме впечатли. Не знам дали съм ви казвала, ама децата срещу нас имат две майки. Даже не знам коя ги е родила. Имат и баща, и двете не него приличат. Той ги взема отвреме на време. Едната майка е пич, другата малко дразни. Децата са доста лигави lol Абе нищо особено lol





ми с трима родители как няма да са лигави lol  Сигурно всеки компенсира .
Панди, като цяло при вас по ли си лигавят децата? имаш ли наблюдение?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #318 -: януари 25, 2021, 13:44:17 »

Мен всякакво насаждане на мнение ме дразни, независимо дали е за гей двойки, антиваксърки, вегани и прочие. И аз си хрупам мюслитата, за които хората казват, че са храна за птици, зоб за животни, трици и прочие. Обаче не съм тръгнала да насаждам мнение, че всички трябва да ядат това  pardon Живей си живота и не се бъркай в копанката на другия!
А за обществото - масово жени (подчертавам) все още наричат копеле невинни деца, родени извън брак. Изобщо скоро не могат такива да надскочат себе си за по-сложни въпроси.

Мен това с боклука открай време ме вълнува. Първо трябва супер строг контрол какво се гори. И в градовете, и по селата това е проблем. Контрол върху фирмите също няма. Ние например имахме във всеки район гондоли за строителни отпадъци. И въпреки това, който правеше основен ремонт, викаше индивидуални гондоли. Обаче тези между блоковете ги махнаха. Защо?! Защото от Чистота не можеха да смогнат да ги извозват. Много фирми ги ползваха, а те са за домакинствата. И чиста работа - няма гондоли, няма проблем! Сега само на едно място има в града и то е с ограничени количества. След месец ще имаме 50 квадрата плочки да махаме. Ако се стигне до това да плащаме, ще гледаме да се комбижнираме с едни съседни, които правят основен ремонт.
И друго ме е яд. Отделяме от доста време пластмаса и хартия. Е, не сме единствени. Нашият казан редовно е пълен и файда за труда ни, след като пак рядко го извозват. Никой няма да обикаля квартала в опит да намери празен жълт контейнер, а ще фучне чувала при битовите отпадъци.

Имах дни с много обрати на емоциите и мозъкът ми работи на забавен кадър. Имам нужда от почивка!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: януари 25, 2021, 14:03:34 »

 на село беше голям проблемът с боклука. сещате се кофи имаше само долу в селото. всеки трупа в колата и сваля. второ, извозват ги уж редовно, ама всъщност не! трето, всички си изхвърлят ремонтните отпадъци там на общия боклук. въобще цари хаос. за разделно въобще не мисля че са чували. pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: януари 25, 2021, 16:11:12 »

Тук боклука е разделно - био, хартия, картон, пластмаса, стъкло, метал и общ. Ама не всички го разделят или пък има найлонова торба с обелки в биобоклука или играчки в пластмасата. Даже щях да пиша за коледните елхи, че Еми нещо ги беше споменала - събират ги отделно и ги карат на животните е природния парк. 

Еми, като навсякъде - има много лигави и дразнещи деца, има е готини. Понеже е по-чисто от бебета ги оставят да се търкалят навсякъде. Бебета си лазят навсякъде. И любимото ми - изсипват си солети на масата на площадката и си ядат. Бляк. На 6-7 започват да ги оставят сами пред блока.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: януари 25, 2021, 16:33:11 »

Панди питам щото специално за северните страни, ми разказват че много свободно си държат децата, но им дават и повече задължения и отговорности от малки. та се зачудих за немците и подобните тях. pardon
това със солетите тук дори циганите не го правят lol .
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #322 -: януари 25, 2021, 16:49:04 »

 Привет!
 Ние свършихме работа с ММ. Детето е щастливо с баба си и ще поергенуваме(ще гледаме Нетфликс) известно време. Изгледахме Queen's Gambit. Сега се чудим друго какво.girl_wink
 Като за всичко прекаленото натрапване на нечия ориентация, предпочитания и въобще мнение и обявяване,че това прави един по-добър от друг не отвращава. За да има понятие и разбиране към различното защо да няма книги?Аз бих купила например някоя с обяснение за расите и етносите, защото виждам, че има интерес. Сега е малка, за да е наясно, че има двойки от мъже или от жени, но ще се радвам да мога да й го обясня, когато му дойде времето по подходящ начин. Също не знам дали има (помня, че Милена от Myboxofbeauty) беше купувала книги на шведски/английски може би за това как децата да се пазят от сексуално насилие, кое не е редно да ги пита непознат възрастен и т.н.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: януари 25, 2021, 17:13:37 »

Ние не сме стигнали с Моника още до различните ориентации.Сега се опитвам да и обясня месечния цикъл на жената и виждам, че не ме разбира, а пък видя че има такова чудо и го осъзна де.Та друго ме тресе, както се казва.Но ще обяснявам.Аз се имам за сравнително толерантен човек, но покрай мен хората масово са ужасни.Дори на един "мъжкар" в съседния вход виждам дъщерята и ми е ясно, че няма да е обикновенно момиче, и не знам там какви драми предстоят.Аз просто искам да са подкрепени и обичани децата ми, да знаят, че каквото и да стане, каквито и да са, съм до тях!И да разбират различните и да уважават избора им.В нашето общество това е ужасно трудно.Ама всички мами цъкат с език и после гледат по ФЛН или ТЛС как декорират домове, хора с различна ориентация и им се кефят.Нон сенс сме малко.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #324 -: януари 25, 2021, 17:28:57 »

Маги точно... Тук се действа на принцип "да си поплюя в а пазвите" или "кон с капаци". Точно ми е пред очите детенцето с ФДТ,майка му са каза пфф стига говори глупости, а то ти е ясно че не всяко момче трети клас мечтае да се намаже с ФДТ.

Днес времето е едно шантаво, сутринта даже градушка/скреж ли какво се казва валя, сега слънце. Започна обаче леко да расте деня което ме радва.

Дойде ми и абаутюто, имам за връщане, нещо съм се надценила, поръчах пак Л и всичко ми е голямо хахах.

Адиктед, гледайте Sex Education, много е забавен а и съвпада с днешната тема а и какво ни чака де.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #325 -: януари 25, 2021, 17:49:02 »

Булка, и на мен ми дойде абаутю. Всичко ми е тамън, ама това не значи, че не трябва да се стегна, че да ми е голямо. blum Лошото е, че разбрахме за италианския супермаркет и напазарувахме като за световно.

 Сега като говорим ние имахме в класа си момиче, дето от 1ви клас си ходеше като момче, риташе футбол, не сме я деляли, но тя нямаше теми с момичетата.Никога не съм чула някое от децата да я коментира и обижда, просто си я приемахме каквато е. Беше много хубава атмосферата до 5 клас, евала на учителките ни сега го оценям. Това момиче и до днес е същото, не знам дали харесва момичета или момчета, а и не ме интересува.Странното беше, че брат й пък беше много нежен за момче. Бащата със сигурност се кефеше на нея, че рита, но как приемаше сина не помня честно казано.

 Маги, няма да забравя, че майка се беше стреснала, че на едно приятелче подрани много узряването и явно е решила да ме подготви. Доста странно ми го поднесе, че има женска болест дето я имат всички жени... Е в детския ум се взириви ся всички ли ще умират?! Някак съм смляла после де, показвала ми е кое- как и после аз показвах на всички съученички и ме търсеха мен, защото техните майки, пък хич нищо не бяха им разказвали. Бях голям спец, ама ако беше го казала научно сигурно нямаше да се стресирам толкова първоначално blum
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #326 -: януари 25, 2021, 18:24:46 »

Привет от мен! Интересни те и сте зачекнали... Мернах я тая книга в интернет, но даже и не разбрах за какво става дума. Според мен много се преекспонират нещата. Има си съвсем нормални еднополови двойки, има и такива дето опищявят света, ама то и с двуполовите е така - хора сме си. Аз обяснявам честно каквото ме попита, стига да е достатъчно голям да го разбере, опитвам да обясня като за възрастта му, но ако не разбере казвам, че ще му обясня като порастне още малко. Различните раси не ги впечатляват, защото живеем в многонационална среда, а в училише учат какви ли не неща и докато бяха на онлайн обучение слушах учителката как им обяснява съвсем нормално нещата от живота.

Нашите елхи също ги събират, ама после ги горят да гонят зимата и болестите  smile

Аз днеска чистих снега пред входа, страшна физзарядка направих lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: януари 25, 2021, 20:06:44 »

aдиктед, честита ви почивка!
аз от абаутю още чакам да намалят роклята и ботушите и съм се запънала като магаре на мост.
поръчах си отсам оттам сако от букле и чанта пак с подобна букле материя, много ми се е доносило шанелска класа и стил, ама на нивото на БГ  възможностите ми lol . поръчвам  xs, специално за блузи, за да не ми висят, щото нямам бИюст особено lol , за панталони ес, за бельо М.
мен също не ме дразни никой, расист съм само ако ми пречат на мен да живея нормално. а и прекалено много хора около мен са от смесени бракове и би било смешно да реагирам зле на различните смески на расите smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: януари 25, 2021, 22:41:28 »

Здрасти!
Дойде и последната седмица на януари, доста бързо се изниза тоя месец. А след уикенда има чувството, че е април и пролетта е в разгара си. Ние го прекарах е на припек, докато децата играят в двора на близкото училище.
Интересни теми сте отворили, ама май няма да се включвам активно, че да не ме изгодните. За еднополовите мразя да ми парадират с това "вижте ме колко съм различен/а". Не ми харесва да ми се навират в очите, ама и хететодвойките ме дразнят като го правят с цел показност.
Адиктед майка ти доста интересно ти е поднесла информацията за женският цикъл. Моята ми обясняваше доста неща, ама аз бях мъжкарана и бях на принципа, че това се случва на женствените момичета, дето обичат гримове.
Маги, не е ли малко рано за Моника? Доста далечно ми се струва на тяхната възраст да асимилират такава информация. Той и Ники (за мор нещастие) е виждал и ме е питал, ама даже не помня какво отговорих. Сега се усетих, че ао всичко е наред ще трябва да го обяснявам и аз дъщеря ми един ден, ще бъде забавно явно!
Булче, вчера и Р си измие колата, че и моята се беше засилил да мие. Заради такива като вас се развали времето  beating
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: януари 26, 2021, 09:37:56 »

Добро утро, как сте?Хвърлих ли ви в размисъл?

Рат, добре че беше Синьо лято на времето, че да знам какво е цикъл, та не искам тя да го научава от телевизията.Обичам майка си, ама хич не беше подготвена да ми обяснява тия неща.То и времето беше едно такова, че това беше нещо супер срамно.Иначе каката е на 7 почти, любопитна е и вече не минава номера с полвинчати обяснения.

Ние от днес сме в карантина.Учителката и лелката на каката са с положителен ПСР.Каката ще седи в къщи 10 дни, с мен и близначките, ще ритна камбаната честно!Днес трябва обаче да стигна до зъболекаря да ми сложат новия зъб и да занеса якето на моя мъж на шивач.Ще видим как ще свърша всичко.

Поръчах си и подаръка за отминалия РД, един киндъл си поръчах, от доста време искам и сега викам айде дойде и моя ред.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines