Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 13:06:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:2021ва дойде, здраве да ни донесе!  (Прочетена 52687 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: януари 14, 2021, 19:19:26 »

На моята баба и подарих Киндъл направо преди 4-5 години. Онзи ден пратих на братовчедка ми да ѝ качи 65 книги Wink

Благодаря ви smile Булче, да, и друг път съм правила Йога за lower back pain, даже днес първо си поседях в child's pose.  
Child позата ме е спасявала в тежки драматични дни, тя и психически действа разкошно
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: януари 14, 2021, 21:29:23 »

rat, на моята баба (по идея на леля ми) ѝ подарих рокля - плетена, права рокля. Иначе обмислях вариант за зимно яке, но не намерих достатъчно дебело - а и имах доста малко време тогава.  blush
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: януари 14, 2021, 22:58:49 »

Този  автор си е направо турски lol
Че и много хубаво пише.
http://www.bookpoint.bg/книги/Възмездието-книга-1-Престъпник-69311.html

Нещо не се получава -
орхан кемал- възмездието

Благодаря! Поръчах ѝ поредицата. Дано да дойде до сряда и ще си има книжки за студените месеци.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: януари 15, 2021, 08:24:51 »

Добро утро как сте?Как я карате?Аз вече броя месец до РД на голямата.Започвам да мисля подаръци и други екстри.Детето иска детски кът, но няма как да се случи.ДОри да ги отворят няма да правим там РД.Ще видя как ще е в къщи с родата и така.Трябва да мисля меню.Като се има в предвид, че другата седмица ги събирам пак заради мен, после пак заради нея, направо ми омръзна това готвене!
Вие как сте в петък?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #184 -: януари 15, 2021, 09:49:57 »

Привет!
Аз вчера оцелях благодарение точно на един подарък тип бабешки. Майка беше взела едни плътни клинове от Тмаркет и добре че... Иначе на моята баба обикновено дезодорант, душ гел, но тя наближава 90, има добра пенсия и всичко си има, та други идеи нямам. smile

Маги, няма ли как поне част от почерпката да е доставка от някъде? Общо взето 2 от 3 РД-та тая година на нас са ни доставка. Верно ние не се и събираме-максимум 4 възрастни и едно дете да сме- ама на мен не ми е празнично, ако съм се потила преди това и съм се чудила къде в тая тясна кухня да натикам готовата продукция.

 Ние взехме билети за Музейко за утре първия слот. Дано да е както си го представям откъм мерки за безопасност... Аз днес имам онлайн шопинг да правя и хвърлям и поглед на абаутю да набележа какво да взема, че след провала предния път имам пари да оползотворявам. Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: януари 15, 2021, 09:58:44 »

Адиктет много си го мисля това.Последния път една колежка беше взела много вкусна солена торта от едно заведение за хранене, мисля и за едно друго дето правят по интересни неща, обаче него май за на дребната РД, че за моя ще си е класическото свинско с нещо си.Мислех за свинско ветрило да направя, поне да разнообразя от пържолите.И не баща ми не мога да го накарам да яде интересни храни  nea мъжът също  nea
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #186 -: януари 15, 2021, 10:07:34 »

Хаха, Маги, баща ми е същият. Последно като взимахме от Хепи пак не нацели нещо, та май си остана гладен и си домези с каквото намери, та те разбирам. Дори и едно ястие да е готово пак е помощ. good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: януари 15, 2021, 10:08:00 »

Благодаря! Поръчах ѝ поредицата. Дано да дойде до сряда и ще си има книжки за студените месеци.
Звънни им да ги ръчнеш, сега работа нямат и ще се постараят.
Маги, аз наистина на твое място бих поръчала всичко. С три деца си.
Адиктед, аз имам същите клинове само че от Алиекспрес и не са бабешки а тип уж кожени с подплата, пиши ако искаш линк
« Последна редакция: януари 15, 2021, 10:10:06 от emmmmmy » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #188 -: януари 15, 2021, 10:28:54 »

Добро утро!

Ами пуснах духалката и ми се стоплиха краката, друго си е. Нещо тая седмица ме е обхванала прокрастинацията ( колко префърцунен начин да нарече човек мързел  pleasantry) и не мога да влезна в работен режим, макар да отметнахме доста, пак не съм съсредоточена .

Маги, за Моника изобщо не се занимавай, няколко пици, там панирани кашкавалчета, пилешки пърчици ей такива и си готова. Инстант домакиня smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: януари 15, 2021, 11:38:43 »

Здравейте smile

Тук падат снежинки, ама не се задържат. Дано поне има малко по колите, че да се замеряме пак след градианта.

Днес кръстът ми е доста по-добре. Вчера нещо съм си изключила алармите и ни събуди алармата на мм, а тя е 45 мин след моята. Доста бързо скокнах от леглото, да чак в кухнямата се замислих как е кръстът ми.

Някакво прекалено затишие е при нас и ме е обзело някакво черногледство, че следва някаква буря.

Хубав петък от мен smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: януари 15, 2021, 12:04:06 »

и ние се успахме дружно днес, големият мислел че малкият ще ни дигне както обикновено в осем, осем и половина. Не навил аларма. pardon Ефектът беше че ни събуди в десет. shok
Не ща тука снежинки, искам слънце. Приемам и дъжд, че гази по локвите. pardon
Малко се притеснявам за понеделник, за новата градина. Лошо е човек като няма или загуби навик за нещо.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #191 -: януари 15, 2021, 12:07:59 »

Еми, всичко ще е наред!

Малее Адиктед се оказа права, тези долнища на ХМ са безумно уголемени, на мм сигурно ще са му огромни, на мен от гърдите ми почват. Адиктед М ще стане ли или С да поръчвам?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: януари 15, 2021, 12:52:12 »

Еми, ще свикне бързо дребния. То и на тях им е писнало от нас, та разнообразието ще му дойде добре. Още повече, ти спомена че ще ги извеждат, та няма да му липсват разходките ( на Ники си му липсваше играта на вън и седях по тъмно на площадките миналата зима, че да по навакса).
Тая нощ толкова изчанчени неща сънувах, че се чудя как още не са дошли хората с бели престилки да ме приберат.
Сняг и аз искам, вчера като видяхме че се опитва да вали и се разбрахме да идем да кара шейна, маа то няма достатъчно на Бонсови поляни и го отложихме.
Маги, поръчва смело поне част от нещата. И Бе това после ще има да минеш и чисто преди и след гостито, та поне нещо да си поспестиш. Ние това лято бяхме на един детски рд по домашно- много ми допадна менюто, да пици бяха, ама те ги правили и много хубаво се бяха получили, разлщни ролвта с тиквички, крем сирене и прошуто, мъфини, палачинки.
Панде, айде утре да си съвсем като нова!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #193 -: януари 15, 2021, 13:17:33 »

Маги, в Грабо няма ли оферти? Аз много ги наглеждам - къде за ежедневно, къде за празнично меню. И не говорим за хапки, а за готвени неща. Някой като каже домашно, та домашно. Ами има неща, които да се съдереш, не може на домашна печка да ги направиш!  smile
Ние Кокона я видихме в Пазарджик на другия ден и поне тичаха, скачаха и бяха доволни, дори и без детския център, където иначе сме празнували.

Явно вчера и при нас е прехвърчало сняг, но по-скоро е скреж върху зелената трева от студ и вятър. Имаше си и лед на 1-2 места по улиците.

Отлагам едно досадно нещо, ама вече няма накъде и отивам да го захвана.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #194 -: януари 15, 2021, 14:26:21 »

Булче, не знам дали следиш Dessytalks. Тя беше сменила с S и се оказало точно. Имам чувство, че е по-закръглена от нас, та бих заложила на S, ама говоря наизуст не съм пробвала.

Еми, за клин мисля, че един дебел ми е предостатъчен. Аз имам и на Зара един кожен дето ми е любим. Той отвътре имитира велур и също топли. Него го слагам в мокро време, че лапето и да ме изпръска да изсъхне бързо.blum 

 Днес Маги като писа за подсичане в тяхната тема се замислих, че Ж. откакто махна памперса се обрива не фрапантно, но много повече от когато беше с памперс. Купувам бельо основно от Пепко/ Джъмбо, че нали първо беше да се приучи и да има голяма бройка, обаче сега се чудя дали съставът нещо не я дразни... ще потърся нещо по-качествено да видим от това ли е...

 Ние пак направихме една врътка на парка. Много е впечатлена от леда и се кефи да се плъзга. В по-големия парк има и ледена пързалка, ама безплатно е от 8 до 9:30 сутрин, а не знам дали няма да я е страх и за безплатния слот е студено, за с пари пък не знам дали си заслужава, че каквато е бъзла вече няколко пъти подарявам возене на въртележка/ количка на чужди деца... страх я хвана напоследък от друсане/ резки движения.

Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines