Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 02:13:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:2021ва дойде, здраве да ни донесе!  (Прочетена 52918 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: януари 12, 2021, 08:16:32 »

Добро  утро, как сте?Аз станах, гледам ТВ и пия кафе.Най-накрая нещо различно по новините извън Ковид темата.Е пак не е хубаво, но е различно и някак сезонно. Вали дъжд и сме учудени, че се наводняваме.На много места вината е в кметовете, министерства и т.н.

Днес имам малко планове, ама няма да ги казвам, че последния път нищо не свърших, защото двете госпожици не ми дадоха.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #121 -: януари 12, 2021, 08:22:55 »

Здравейте!
Аз съм на въртележката tease Разпаря се да вали, особено сутрин. Докато заведа едното дете на училище, другото на градина и съм офтикясала. Към работа грам не се виждат дупките и се напрягам от карането. Ако имаше как, точно сега нямаше да ходя никъде извън входната врата.

След последния сезон на Досиетата мисля да намеря екранизация по разкази на Стивън Кинг. Бяха една поредица преди време, ама и името й даже не помня. Нови сериали засега не съм набелязала.

Днес имам малко обиколка след работа. Дано времето да е с мен. Искам и да се боядисам следобед, ама как ще стане - не е много ясно.

Успях и да стигна! Чистачките на най-силно, а пред мен стена. Късмет, че нямаше коли и можех да карам в средата, където има по-малко вода. С това застрояване как очакват всички шахти да поемат? А извън градовете отдавна няма канали и дерета.
« Последна редакция: януари 12, 2021, 09:00:30 от Alichka » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #122 -: януари 12, 2021, 09:13:52 »

Добро утро!

Абе не знам кой да се вини, ама дъжда си е много, не е спряло вече втора седмица да вали, както и да го гледаш, то не може нито почва нито язовири нищо да поеме. За това си трябва сняг, за да става постепенно топенето... Мухлясахме, като англичаните станахме, само за времето говорим.

Хахах Еми ама аз съм така с всеки сериал който ме е грабнал,ей сега уикенда изгледах един тийн сериал, който пък се оказа не толкова повърхностен и даже си поревах на края ( Never have I ever), и музиката беше супер та от вчера слушам тази песен https://www.youtube.com/watch?v=CcNo07Xp8aQ&list=RDCcNo07Xp8aQ&start_radio=1. Този уикенд мисля да започна Стюардесата, бил от създателите на YOU

ratatui Надявай се да четеш след лятото хахах

магито на пролет ли се връщаш на работа?

Панде не ми пращай игри хахах да не ви покажа какво има в шкафа... място няма, ама и това не стигаше че ММ направи една игра сега и тая се играе. А и ново лего пристигна днес... не мога с него да се разправям.

Вчера почнах "диета" , поръчах си L размер анцузи, единия прилича на пижама, ама пък много ме изкефи хаха, идеален ми се струва за Хоум офис аутфит. https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0926693004.html

И един размазващ Пуки





Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #123 -: януари 12, 2021, 11:16:43 »

Привет!

 Верно мухлясахме... Ние сега сме на Money heist вълна. Стюардесата я изгледахме по Коледа, бива, но не е нещо уау. Булка, HM нещо много са си уголемили размерите... на мен анцузите L са ми като големи торби, а иначе съм си баш L. Не ми се занимаваше да връщам и да се разправям и си го нося нали е вкъщи.

 На мен скоро ми свършва Storytel...няма да го подновявам. Само за заспиване го ползвах общо взето. Изслушах първата част на Хари Потър, една романтична книга и Падение и спасение и до там. Малко ми се струва за 2 месеца, та не е за мен. Сега съм започнала Коледна тайна, ама ми минава нещо покрай ушите, не усещам емоцията и героите и не мога да схвана кой кой е.
Рат, каква ви е шейната? Ние искаме да купим на Ж. Гледахме тези дето са класическите дървени. ММ е имал, аз имах пластмасова синя (вероятно наследство от братовчедите). Добре, че се зачудихме и видяхме, че снега няма да го бъде, та спестихме засега още нещо дето да му търся място...
 Днес ми пристига блузата, да видим как ще е blum
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #124 -: януари 12, 2021, 11:38:32 »

А ето какво забравих, шейна. Ние имаме Стила, чук и гек ли как там се казва, хубави са, единствено което ми се искаше да може автоматично да се прибира въжето, но нямаше намалена такава тогава. Хубаво е извън сезон да се купуват, тогава ги намаляват. Като са по-малки вие с тях се пускате, след 4г сами. Удобни са и се управляват лесно.

Ех Адиктед, сега да не се окаже уголемен? Аз държа да ми е удобно и никъде да не ми пристяга хахах
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: януари 12, 2021, 11:44:53 »

https://www.instagram.com/p/CJ67r3hFLbu/?igshid=1gey9u62evibj
Една разкошна корица на звездата от еуфория, да намалим мухъла smile
Булка, ако е уголемено, ще си модерна като Hailey Bieber lol
С шейните нямам досег, с баща си се возят уикендите, едната е със седалка и е от хоуммакс, има и колан, другата е за голям човек- нея я ползваха двамата заедно. Аз мразя и зима и зимни спортове, хич не мож се накарам.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #126 -: януари 12, 2021, 12:29:44 »

Булка, и аз останах изненадана, но след няколко дни и една влогърка беше поръчала анцуг и каза, че по принцип е L, но е разменила за S. Дано да е за определени модели, че много за фина ще помисля, ако купувам S.lol

 То в нормални условия веднъж сме се качили зимата на Витоша, ама сега от скука и шейна ще подкараме. blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: януари 12, 2021, 12:36:10 »

Ние имахме дървена шейна с облегалка от зад.По-неудобна шейна не сме имали.Не мгоа да се кача с нея, защото не съм толкова фина, самата шейна затъваше лесно и понеже е висока, каката като беше по-малка се преобърна с нея и после отказваше да я дърпам.Да бяхме взели от тези пластмасовите обикновенните, аз ходех до магазина с нея, зад блока.Купихме и чук и гек миналата година, но сняг няма и идната седмица мисля мъжА да вземе голямото ид а се качат на Беклемето да покара детето шейна.

Аз поръчвам от Манго от уголемената серия С-ка и съм много щастлива като видя номера, иначе съм си Л, дори леко отслабнала  nea

Булка, на пролет да, не остана дет се вика.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #128 -: януари 12, 2021, 12:43:04 »

Сторител ми е много любимо, но не плащам сега за него.  С Кокона го изкъртихме lol Пусках го и когато имах нещо за правене - я да гладя, я да готвя. Много ме разтоварва.

Нашата шейна е обикновена, като корито. Втора година стои в мазето на склад. Ако й надуя бебешкия пояс отдолу, ще е перфектна лодка за в това време. Особено за пред училището ще е идеална. Там сякаш са се старали шахтите да са нависоко и да газиш до коленете.

На мен серията от празници ми се отрази в обратна посока. Не ям много от традиционните гозби. А в комбинация с едни добавки за косата взех да свалям килограми. Много е странно за сезона. Имам остра нужда от подстригване и се надявам тази седмица да успея и да расте свежо и здраво. И боята смених, и шампоани нови имам да тествам.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: януари 12, 2021, 13:29:06 »



нашата шейна е такава (на вид и цвят, ама не знам дали е точно тази) с кормило и спирачка е. И мм се е возил на нея. Много е яка, но я ползваме 1-2 пъти в годината.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: януари 12, 2021, 13:44:46 »

Адиктед, от малък има такава пластмасова от Декатлон, най-обикновена, страшен боклук! Тя събира снега под нея и едва се движи, по склон никаква инирция. За дърпане е гадна. Иначе имаме и чук и гек (моята детска шейна), няма равна старата машина. На 30години е сируно, ама е много по-здрава и бърза от новите. Спокойно сяда възрастен с дете пред него, засилва се доаста добре. Е заема място и не е 1кг, ама си струва. С тая шейна с баща ми сме летяли по пистите на Пампорово (не знам някога как го разрелаваха това, ама беше супер яко).
Времето и мен много ме дразни, писна ми от дъжд! Искам вече да стане истинска зима и да има сняг. Кво е тва пролетно време не знам.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #131 -: януари 13, 2021, 10:00:26 »

Добро утро!

Къде сте? Размърдайте се  tease

Тук е егаси студа, но поне е по-светло и слънцето пробива, че не сме го виждали от седмици...

Лек ден!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: януари 13, 2021, 10:12:46 »

Добър ден!Направо голяма стагнация тук, никакви ви няма.Ние ходихме за боц на близанчките, успях и да се изкъпя, та съм напред с материала.Те спят блаженно аз пия кафе smile

Тук няма слънце, вчера преваля малко сняг, ама малко, въобще за сега сме зле със зимата.Няма сняг при нас.

Общо взето нищо интересно, сама съмс децата, не мгоа до един Еконт да ида, а имам поръчка.Ще го мисля днес как ще е.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: януари 13, 2021, 10:23:52 »

мен официално за първи път тази зима ми е толкова студено, че няма да изляза навън. crazy
дори на село не ми беше толкова студено зимата, явно съм се изнежила в града пак...
вчера бяхме на имен ден, измислих подарък хубав крем за лице от близката аптека, просто не е истина колко треперех, пък уж не е чак такава драма с градусите навън. напихме се едно хубаво, после му теглихме един лаф вкъщи и пак си легнахме късно късно. тази сутрин едвам отлепихме. много мразя да се занимавам с документи, а сега имам да попълвам две декларации за занималнята на малкия и само отлагам... angry
едната пратка от емаг ми дойде бързо, другата уж беше пратена и тя същия ден с куриер, но нещо я няма никаква. е за това не ги обичам, но пък само те имаха каквото ми бе нужно за подарък. beating beating
Вчера се заговорих с приятелка с две малки деца, еми не я кефи какво й предлагат като позиция, за да се върне на старата работа, понижават я, а е работила години за да стигне там където е. Не знам дали е до отношения към пола ни, или принципно е справедливо, като те е нямало 4 години да те понижат в йерархията, но ми направи впечатление че тя вече не държи толкова на това, въпреки че й е тъпо, а по скоро иска половин ден работно време за да си гледа децата. Човек се променя. pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #134 -: януари 13, 2021, 10:36:49 »

Еми, то второто дете навършило ли е 3 г? Свекс е по наясно, но до колкото знам, няма право работодателя да променя и назначава за постоянно на позиция на майка ( само заместване по време на майчинство) докато не навърши детето 3г, няма също право без изрично съгласие от служителя да променя позицията и заплащането. Та твоята приятелка не знам в какво настроение, но законово нямат право каквито и промени да правят. При нас обикновено за по водещи позиции заедно взимаме решението,наскоро една майка си избра на 6 часа да се върне докато свикне.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines