Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 09:12:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:2021ва дойде, здраве да ни донесе!  (Прочетена 52932 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: януари 08, 2021, 20:26:10 »

Alleksia, ето това е:
https://pavaresine.bg/products/decorative-floors/decorativna-smolista-shpaklovka-pavafloor7/

Първоначално се бях насочила към микроцимент - но оттам ми отказаха да ми направят подовете - защото било много сложно - общо взето, не им се занимаваше.  pardon А големи плочки майсторът каза, че няма как да се сложат в моята баня - защото нямало как да се направят наклоните.

Ето това си бях харесала: https://brezzadicolori.com/produkt/mikriciment-komplekt-za-10-m2/ Щях да го правя светло синьо или светло синьо-зелено (примерно, 017, 014). И очевидно са правили цели бани - както се вижда от галерията им, но явно в случая не им се занимаваше.  pardon

Има и други подобни варианти за банята - таделакт, например, а от бреза ди колори предлагат и варови, глинени мазилки - но те май са подходящи само за стени, за под не ги препоръчват.

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #106 -: януари 08, 2021, 21:00:22 »

Булче, духовно израстване вика lol Този сериал и тук много е нашумял. И библиотекарката от нашия град решила да види книгите в библиотеката. Имало една, ама то се оказало, че са любовни романи, едва ли не от тези дето са подарък към някое женско списание lol Та беше питала в групата на жените от нашия район, дали са много зле. Ама и бяха отговорили, че въпреки покъртителните корици са ок. Та мисля и аз да ги издиря, ама предпочитам на английски (или немски хаха)
И аз съм от духовно израстналите, нали знаеш lol lol

Хаха ти пък, 50 shades of grey, 18th century style  Yes

menyanthe много интересно решение, ще кажеш как се държи във времето. Иначе за забележките по ремонт, какво да ти кажа, ни коридора ни банята са ни както трябва, намислила съм им ремонт тази година, за банята лесно е, ама коридора ни е голям и още се чудя какво да го правим, искам някакви панели на стените, че се цапат много, лампите също да сменим, та винаги има какво да се прави. Тази седмица му отворих работа на мм сглабя допълнителни шкафове на секцията в хола, с икейски поне това е хубаво, че ако искаш да разнообразиш сменяш вратичка и хоп нова секция
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #107 -: януари 09, 2021, 00:02:39 »

За първи път виждам такова покритие, много интересно изглежда. good

Икейслите мебели са готини точно за такива промени, не е като да купиш нещо вовеки веков, да не говорим, че качество за цял живот не се предлага вече.

Али, благодаря за пояснението, аз сериозно си мислех, че се издържат от сезонна търговия smile джъмбо ми е един от най-омразните магазини, предпочитам Хиполенд. Детски дрехи купувам от Х&м и Окаиди най-често, но предимно на намаления, защото много са си повярвали с цените, а пък при големия панталоните са консуматив, за нула време ги къса. Собствената марка на нашия хипермаркет също имат хубави детски дрехи, от тях също често купувам.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: януари 11, 2021, 08:21:38 »

Добро утро, как сте?Тук голям дъжд валя последния ден, голямо чудо.Нещо много нерви последните почивни дни, разни дребнави истории и хич не ми е кеф как минаха събота и неделя.

В събота ходихме и на фотосесия и беше веселба.Девойките се пръснаха в 3 посоки и беше малка лудница!Поне едно хубаво нещо на фона на всичко друго.

Айде дано тази седмица е по-хубава!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #109 -: януари 11, 2021, 09:16:03 »

Добро утро!

Хайде, пак сме на въртележката, градина+хоум офис!

Уикенда прекарахме в невиждан мързел, Звяр беше при свека, ние си пуснахме Нетфликс акаунт, прочетох и третата книга, почнах четвъртата, няколко сериала. Ей така като за последно се намързелувахме. Мейла ми е забил на 99+ даже го е страх да каже колко са...

Маги чакаме снимките!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: януари 11, 2021, 11:08:56 »

добро утро!
мен този месец цикълът ми разгонва фамилийката  bad , гади ми се, вчера следобед и вечерта бях като парцал, включително и едната нощ се събудих от гадене и топли вълни..
Като изключим тази екстра, изгледах сериала Нормални хора, по препоръка от моя ФБ съученичка от друг клас. Еми не е моето нещо, към 7 ма серия стана по завъртян, но може би го сравнявам с Еуфория. Аз която гледам ултра бавни филми, мисля че до 7ма серия беше безмислено бавен. Иначе актьорите са супер.
Бях и на гости на съфорумка, та обменихме истории и новини.
Аз днес както никой понеделник, нямам никва работа, ама да не се хваля много, че.... pardon
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #111 -: януари 11, 2021, 12:39:14 »

Здравейте!

Аз изпратих челядта на училище и сега хем работя на спокойствие, хем ги мисля - страшен клинч е навън, а и стоя скапак вирус sad
Еми, един Ибупрофен няма ли да помогне? Този сериал по книгата ли е? Една от малкото, която успях да прочета миналата година и много ме доядя, че си изгубих времето, страшно надценена ми се стори за невероятните ревюта, които имаше. Филмирана може би била по-добре но на книга ме измъчи.

Понеделнишки не се оплаквам - учениците се приготвиха без много мрънкане, аз посвърших малко работа, само да не беше толкова студено бррр gcrst

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: януари 11, 2021, 13:07:35 »

Да, по книгата. Като те слушам, няма да си взема книгата.
Ибупрофен взех, да. Наложи се. И нукс вомика за гаденето
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #113 -: януари 11, 2021, 13:15:12 »

По книгата е да, но сериала надминава книгата в този случай. След като прочетох няколко, тази първата книга е една от най-слабите, втората е много по-добра и по отзивите е така
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #114 -: януари 11, 2021, 13:26:13 »

Оо и втора книга ли има... не съм сигурна, че ще си я причиня. Сериалът къде го има?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: януари 11, 2021, 13:39:08 »

Алекс, май булчето говори за друг сериал, не за “Нормални хора”
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #116 -: януари 11, 2021, 13:45:59 »

изпи ми мозъка тоя сериал и тея книги  badgirl
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: януари 11, 2021, 15:37:15 »

Здравейте smile

Събота мина бързо. Имаше малко сняг и се разходихме. След обяд извадихме тази игра и се оказа голяма хит. Ще сложа линк. В неделя също играхме доста. Ама Бамбук се събуди с настроение за лигавене, което е много дразнещо, особено за баща, та ми се видя много дълъг ден.

Тук доста застудя вчера. Днес също, но с подходящи дрехи няма проблем, защото няма много вятър. Сега прибирам Бамбук пеша, та ми се събира около 50 Мин ходене на ден. От градината преди обед са си правили разходка, та се е уморил и сега гледа телевизия кротко от дивана. Само трябва да следя да не заспи.


Булче, много четеш, вкарала си се във филма. Аз две съм прочела тази година, ама бяха от по-дългите.

https://www.amazon.de/Ravensburger-24985-Spielen-Einkaufen-Lernspiel/dp/B077Y6R22C/ref=asc_df_B077Y6R22C/?tag=googshopde-21&linkCode=df0&hvadid=310653605683&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=6761788420397016170&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=m&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1000768&hvtargid=pla-563356825426&psc=1&th=1&psc=1&tag=&ref=&adgrpid=59250415422&hvpone=&hvptwo=&hvadid=310653605683&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=6761788420397016170&hvqmt=&hvdev=m&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1000768&hvtargid=pla-563356825426
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: януари 11, 2021, 17:09:38 »

Панди, и аз съм такава като Булката, затова гледам да не подхващам сериали, щото после виждаш какво става lol
А, анимацията Soul също така гледах. Много готино
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: януари 11, 2021, 23:42:28 »

Здрасти!
На мен уикенда много ми хареса, успяхме да си почнем. Нашите ги нямаше и петък се изнесохме в Банкя още към обяд, докато Р направи скара, аз си стоя, Ники по игра в градината. През нощта на едно от ставанията си помислих колко ли яко ше е да се събуди със сняг и така и стана, та отидохме да прокара шефа шейна, ама тая дето я има е отврат и не се на кефи много много. В неделя пък беше с баща си и няколко часа имахме да гледаме филми на спокойствие и да се излежаваме спокойно. Вечерта по срещнахме нашите и така.
На мен ми излезе новия сезон на сетила и нямам търпение да го изглеждам вече. Книги само съм почнала, една имам до средата, не можах да си я допета, а другата ме е в тела от Пандата. До края н годината има време  pardon
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines