Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 03:01:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември е тука, Коледа на вратата чука!  (Прочетена 43941 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #180 -: декември 11, 2020, 14:51:06 »

Еми, яденето хич не е проблем, тя яде като разпрана...вчера следобед е изяла 1 жълтък, 1 киви, 1 пакет солети, 1 бисквита, 1 купа ориз, половин домат и половин купичка крем карамел, та поточна линия за сухари ми трябва. Всички тези неща тя сама си ги иска, аз нищо не предлагам, защото ще приеме...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: декември 11, 2020, 14:58:24 »

Еми, яденето хич не е проблем, тя яде като разпрана...вчера следобед е изяла 1 жълтък, 1 киви, 1 пакет солети, 1 бисквита, 1 купа ориз, половин домат и половин купичка крем карамел, та поточна линия за сухари ми трябва. Всички тези неща тя сама си ги иска, аз нищо не предлагам, защото ще приеме...
lol
Последната част за приемането ме разби!
Тук толкова изяжда за два дни!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #182 -: декември 11, 2020, 15:09:52 »

Хахаха и на Мис тва ѝ е яденето за 2 дни...виж бЛат ми, може да го свие тва за норматив.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: декември 11, 2020, 15:11:03 »

Хахаха и на Мис тва ѝ е яденето за 2 дни...виж бЛат ми, може да го свие тва за норматив.
Понякога си мисля че това ми е наказанието че аз бях злояда!
Още повече че той до годинка и половина изяждаше света, после закъснелите зъби явно му разказаха играта..
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #184 -: декември 11, 2020, 15:24:45 »

Булче, половин чаша бира или вода е при моя пот дозата. Накрая слагам унисос и подправки яко. С бирата става уникално!


мани мани аз поне литър сложих хахах
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #185 -: декември 11, 2020, 15:39:36 »

Понякога си мисля че това ми е наказанието че аз бях злояда!
Още повече че той до годинка и половина изяждаше света, после закъснелите зъби явно му разказаха играта..

Да, и ММ все ми вика е кво искаш, то и ти си била такава  pardon
Снощи от лиготия ми натопи тел в супата, който съм забранила да пипа, та ей с такива неща се занимаваме като седнем на масата, голяма мъка...
Аз редовно готвя с бира щото ММ не пие и като остане я плесвам в манджата.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #186 -: декември 11, 2020, 15:41:39 »

Дажбата за два дни е супер! lol Дребният не е сигурно дали даже ще опита кивито и ориза. lol

Адиктед, изненада ме с трудното чистене. Ей затова не ползвам и конвекторната - едно заема хипер много място. Второ има приставки, които размяташ. Трето - след готвене се пуска още толкова на самопочистваща програма. Пък за капак е най-добре и стъкленият "казан" да се измие с вода и веро.
Държа си стария фритюрник точно с идеята за пържени картофи, тиквички и патладжан от дъжд на вятър. Хубавото там е, че махам реотаните и всичко друго се пуска в съдомиялната good

Аз пак влязох в режим на чистене вкъщи. Снощи стояхме до късно, днес станахме навреме за "училище". Дремливо ми е, но гледам да не лягам, че довечера не знам иначе какво ще правя. И така се хванах да се въртя вкъщи  crazy
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #187 -: декември 11, 2020, 15:46:27 »

Али, не си ли на работа?
Днес съм на всяка манджа мерудия lol
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #188 -: декември 11, 2020, 15:58:58 »

Най-странното е, че и двамата с ММ сме били злояди. Аз съм била от крайно злоядите... още познати си спомнят, че съм изглеждала като живееща в Аушвиц, а не е да не са ми угаждали. Тя откакто се е родила компенсира липси от хранителни вещества в корема ми. Не е имало чудене на шишето, за 5 мин беше готова, при захранването има снимки с лъжица натикана от нея самата в устата и ръка протягаща се към буркана, помня, че го и докопа... Зъбоникненето почна със стомашно неразположение, 5 лекари я гледаха, 30 дни цапане на памперси и пак качи и те викат е кво искате... Хубавото е, че грам не й се лепи, но и си расте със собствен ритъм... не личи, че яде така по нищо, само хаби материал както казвам аз.

 Али, аз ли не му хванах цаката в началото, то ли не си е сполучливо за чистене, но е едно като цедка и е мн трудно дупките като се нацапат с мазнина..
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: декември 11, 2020, 16:22:49 »

Днес не мога да стигна до тук да пиша.Аз правя торта, с каката се заиграхме с фондана(най-вече тя де) и ще е интересна торта smile Днес и до офиса ходих, че имах малко работа, не успях да я свърша и в неделя ще побачкам пак.

Рат, дано всичко е наред.

Аз такива уреди в къщи не искам, съвсем ще се затрупам с вещи, а нямам нужда.Моя позната ми прави телешко в инстант пот, остави го за 12 часа, накрая беше прекрасно.И бульона го ползвах на няколко пъти.Нали знаете, че телешкия бульон е изключително полезен за чревната флора и за самите черва.

Ох, викат ме, отивам да правя тортата....
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #190 -: декември 11, 2020, 16:25:33 »

Али, не си ли на работа?
Днес съм на всяка манджа мерудия lol

На гимнастика съм днес lol С други думи сложни варианти за онлайн обучението. Но и по принцип по обяд се прибирам.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: декември 11, 2020, 17:47:29 »

Здравейте!

Рат, дано е малък дявол това дето те ядосва!

Менианте, мно хубава стая. Виждала съм у разни познати. Но за у нас не са добра идея.

Киви си отидете, ама ако чете - драматични изказвания просто пуснати в пространството не правят чест на никого. А такава липса на толерантност и разбиране след толкова години във форума ми е необяснима.

Уф, пред входа има две линейки.

Аз пък паднах с колелото днес. Дървото на моста явно е много хлъзгаво, а аз явно съм завила по рязко към моста. През блуза, суичър и яке ми е охлузена ръката. Лятото би било доста гадно.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #192 -: декември 11, 2020, 17:51:35 »

Киви, можеш свободно да подминеш поста ми или да се обадиш на социалните че видиш ли броя до 10 да спре да тормози котката примерно  nea и застава до стената за 5 мин за да се успокои, сигурна съм че и шведите ще се включат и ще изпратят влака.

Направо на министърката по социалните въпроси ще звъня като най-веща...

Всъщност не се подразних на теб, ние тука сме балкански родители, виждали сме ги тия наказания. Обаче западняците дето само проповядват любов и светлина и как с детето трябвало да се говори само... и бам после до стената...

Панде, постнали сме по едно и също време и тръгнах да поправям за да ти отговоря, но нека да е драма щом така го виждаш.
« Последна редакция: декември 11, 2020, 17:56:46 от Kiwi » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: декември 12, 2020, 00:47:56 »

addicted_to_u, да - всички килими ги взех от Вивре. От там си взех и два комплекта спално бельо, възглавници (тях още не съм ги пробвала), кърпи за баня и други неща. Някои неща още не съм ги получила - имат забавяне с някои пратки, но съм много доволна от всичко досега. Освен това - имат политика до 30 дни можеш да върнеш нещата - ако не ти харесват.

Аз имам AirFryer, ама той може да се мие в миялна, та го пъхам там - на ръка е доста трудно миенето наистина - пробвала съм.

Утре ще ми монтират кухненския плот, та кухнята ще почне да прилича на кухня  girl_wink Ама след това ще трябва да се направи гърба, след това контактите и полилея. Та още няма да може да се ползва пълноценно.

Днес сглобявах столове за бюрата за децата - вчера ползваха кухненските столове поради липса на друго.  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: декември 12, 2020, 09:02:35 »

Менианте, кой модел е еърфрайърът?
Аз живях две години със сгъваеми столове от кауфланд. lol поне лесно се прибираха в теснотията...
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines