Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:26:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември е тука, Коледа на вратата чука!  (Прочетена 42513 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: декември 03, 2020, 22:23:15 »

Аз не съм вярвала в дядо Коледа. Той беше дядо Мраз в градината, ама го познах кой е. След това изведнъж стана дядо Коледа и реших, че има нещо гнило в Дания.

Ама Бамбук вярва, на това което знае от книжки и песни.

То ако обикаляхме баби, хубаво да има и под тяхната елха. Той днес каза на Мис на Фери, че си е поръчала писта за състезание, та може и ММ е да окаже прав (както винаги, тая гад!)

Иначе забравих да пиша,че имахме сняг днес. Изпреварихме снегоринчетата и ходихме с шейна до градината. След това вече беше почистено и се целихме със сняг по пътя. А на края ММ като чисти терасата направиха и снежен човек. Утре го дават 5 градуса и всичко ще се стопи. Но днес беше яко.

Лека нощ smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: декември 04, 2020, 09:17:45 »

Добро утро дами, как сте петъчно?Как я карате?Аз нямам търпение да дойде събота.Моя мъж цяла седмица след работа има задачии му виждах очите за изключително малко време вечер.И с каката се занимавам с нейните предучилищни неща и с дребните и вече едва гледам.

Тук е много гадно през прозореца, мъгливо и някакво сиво, не знам дали ще ми се излиза с дребните на вън.Айде хубав последен ден на седмицата!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #92 -: декември 04, 2020, 09:31:38 »

Добро утро!

Месечна доза хороскоп https://www.facebook.com/mira.kuneva/videos/224919709149816

Общо взето казва че нещата ще вървят към подобрение хахха, да видим

Панде, не бързайте да се радвате, миналата година списъка му беше дълъг от към превозни средства и още помни кое не е получил  lol

menyanthe ауу тази стена звучи супер яко, може ли да покажеш снимки после?

Маги тези пенибордове нещо тази година набраха популярност


Ох имах план да ходя до Джъмбо в "обедната ми почивка" ама май няма да смогна. Трябва и подаръка на мм да взема от Спийди и да го скрия някъде, май ще стои в колата. Егаси с този хоум офис нищо не можеш да скриеш. angry

От емаг и аз нямам фал, всичко си е било наред, даже телефона ми е от там, наложи се да влиза в сервиза един път. Винаги гледам да е директно от емаг, рядко от търговци, но ей сега се наложи подаръка на мм да е от търговец.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #93 -: декември 04, 2020, 09:46:05 »

Привет!

 И аз нямам търпение за уикенда... тая седмица сме излизали само в понеделник.Сама не ми се занимава, има лед на нашия паркинг и това е. Отдолу са възможно най-гланцовите плочки за разкош. Като съм сама се държа за стената, ама сега и детето трябва да държа, та не мерси...

 Утре не знам какво ще правим. В неделя ще идем до едно заведение за готова риба, хем и да се разходим. Днес трябвало питка да се меси, ама на мен квасът ми е за утре приготвен и тогава ще се разправям. good
 На емаг им бяхме големи фенове в началото... сега като вляза не е същото. Малко ми е като Оlx, всеки продава всичко и те са само посредник.
 Отивам да чета хороскопа...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: декември 04, 2020, 09:48:40 »

Значи с каката в къщи как се ходи до куриер и се крие после подарък?Много е трудно.Аз минавам през мазата и оставям там, после кога ще опаковам не знам.Ще карам свеки да я вземе един ден да я занимава нещо в тях, че да смогна.И към майка имам да изпращам подаръци, че и ние като вас.Един подарък я чака в къщи, един в баба, един от леля и те така!

Да, това лято се напълни с Пенибордове факт, голяма лудница е с тях.Аз май вчера без да искам избрах еднкви за племенництата и Моника, ама голяма работа, ще им ги надпишем, а и те не са всеки ден заедно!

Знаете ли какво е спокойствие?Две бебета заровени в прането, гледащи разни дрехи, а аз си пия кафето!

Хороскоп не ща да чета, само се надявам нещата да се подобряват, че ми писна, не че някой ме пита де. Днес уж щяло да се затопля, аз виждам да перхвърча сняг.Лошо няма, зима е, ама поне да валне хубаво, че да ги изведа.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: декември 04, 2020, 09:59:00 »

Добро утро!
Аз съм като пребит, главата ме цепи още от преди да стана (то още не съм и станала де). Днекса ще бъде тежък ден, дано поне чудовището да е малко по-кротко и нормално!
Уикенда да ще мине в подготовка за празника и празнуване. Силно се надявам 2 дни да живна при наще.
Желая ви лек и успешен петък!
Днеска май е св. Вареара, та честит празник!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #96 -: декември 04, 2020, 10:06:25 »

Днес съм .... оффф. Не спах, имам работа, куриерите ми замотаха една пратка, поглеждам си нервно телефона от време на време и изобщо красотЪ.... Днес съм като котките от меметата.

Спотифай тия дни пуснаха албум с песните, които най-много съм слушала... или както те го описаха the voices that made your year a little less, well, 2020. По-точно не може да се опише smile

Отивам и аз да гледам хороскоп.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: декември 04, 2020, 10:51:19 »

Здравейте!

Аз се мъча да проверявам протоколи, а студентите си личи колко искат да минат метър. Да, ама не са познали, щом ще ми губят времето, няма да бъда добра!

Днес ми остава да поръчам подарък за едно сираче, на което ще подаряваме - мисля книга (Хари Потър) и някакво дребно медалионче, има една жена, която прави невероятни стъклени неща! Даже май и на майка ми ще взема комплект с обеци.

Останалите подаръци са готови или вече поръчани. Тази година много бързо се организирахме.

За нашите сме взели картина, рисувана върху дърво, толкова ми харесва (един топъл зимен пейзаж от Боженци), че направо ми се иска да си я оставя за мен. Баща ми ще се обзаведе и с джобен нож на викторикокс (уцелихме голямо намаление) - мисля ще му бъде много от полза, защото все търси я ножица, я отверка, а този има и лупа даже. 
Братовчедите, кумовете и кумците ви бях казала, ще получат луксозни термобутилки, поръчахме ги със супер намаление и тях и съм много доволна (близо 200 лв. спестихме!), само да намеря и къде да ги гравират, че това си ни беше първоначалния план, за да бъдат и сантиментални.
За брат ми трябва да взема още нещичко, че си има главен подарък (комикси, сборно издание на Daredevil, стана голям фен последните години), но ние имаме традиция да отваряме и по един подарък на Бъдни вечер.
Милото е готов - не знам дали ви бях казала, графичен таблет му взех, който да превръща записките на ръка направо на документ, както и да можеш да си пишеш бешежки по документи и графики. Той много пише за работа и все събираме изписани тетрадки и тефтери, та мисля това ще му допадне. Има си и лего от сериала Приятели, което ще е подарък и за двама ни  blum

Аз нямам търпение да мине уикенда, защото имам много работа за тогава, после да мине и награждаването и малко да си отдъхна и да се почувствам празнично. Иска ми се днес-утре да си украсим, после ще се прибираме за по-дълго към село.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: декември 04, 2020, 11:14:12 »

bulche91, ще покажа снимки, да. Другата седмица ще я монтират. А и тогава ми изтича и карантината, та мисля вече да се пренеса - ще си почистя, ще почна да си подреждам нещата.  girl_wink Елха съм замислила да купя от Практис и ще я украся другия уикенд, по-рано няма как да стане.

Аз подаръци само за децата съм взела - за никой друг не съм купувала, а баща ми има и рожден ден този месец. Но хич не ми беше до подаръци напоследък. А това е и първата година от няколко насам, в която не съм участвала и в Плюшено мече - чак виновна се чувствам малко, ама хич не ми остана време и за това. Обмислях по едно време дали да не поръчам нещо онлайн и да го пратя директно на адреса за пращане на подаръците, ама те пък го искат опаковано и надписано, така че - не става този вариант.  pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #99 -: декември 04, 2020, 11:54:03 »

Ох и аз не се включих в Плюшено мече, стоя ми отворено супер много време но не стигнах до там. От работа имахме подобна инициатива и се включих там, но още стои недоправено и неизпратено, този уикенд това трябва да свърша и да изпратя, но там лесното е че вече е купено всичко, само раничката трябва да се украси.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: декември 04, 2020, 13:21:26 »

Аз си прибрах двата самоподаръка от еконт lol , чанта и ъгсове в сходен цвят. Още два детски подаръка остават да дойдат и мирясвам.
Постригахме се днес и двамата, малкият беше постриган мин седмица и въобще, остава да изчистя и да сготвя пак и съм преизпълнила петилетката lol
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: декември 04, 2020, 16:21:45 »

Тая година и аз пропуснах Плюшеното мече, криво ми е, но реших че като нямам енергия и желание е по-добре да не го правя. И без това с 300зора съм взела на Ники подаръци за имения ден и Коледа. За никой друг нишо не съм мислила или купила.
Еми, честити придобивки! Със здраве да си ги разхождаш!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: декември 06, 2020, 10:22:53 »

Честити да са всички Никита!Весел празник!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #103 -: декември 06, 2020, 14:46:39 »

Честит празник, наздраве за здраве на всички именници и роднините им!
Тази година толкова, догодина дано можем да празнуваме както трябва и както си знаем.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #104 -: декември 06, 2020, 14:49:13 »

Честит празник!

 fish fool  fish elf5

По заръка на учителката  на 31 въведохме нова традиция, строихме ботушите до вратата и Николаус вярно ни открил адреса днес Wink

Свекс, ти си по традиционните неща и знаеш кое и как. Амелито дали ти е разказвало за този празник.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines