Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 27, 2024, 10:09:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември е тука, Коледа на вратата чука!  (Прочетена 48338 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: декември 02, 2020, 21:33:24 »

Панде, пробвай се пак пред тм за автовоза,ако са само тия 2 неща не са много. Ники ще получи 1 от нещата, които иска, останалото е по мое усмотрение. При майка ми му взехме китара, която знам че ще го изкефи и мисля малък баскетболен кош да допълня за у нас към колонката. Естествено всичко ще е гарнирао с дрехи, блузи с обръща щи се маниста.
Аз честно казано предпочитам да го няма това задължително подаряванр и размяна на подаръци, много ми е натоварва що мисленето, подготвянето, пък дли ще се хареса.... Чат-пат обичам да подарява, ама когато знам че човекът ще се изкефи точно на това.
Наистина тази година е много наситена с емоции и преживявания, въпреки "спирането" на света.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: декември 03, 2020, 07:21:23 »

Добро утро!
На спахте ли се?
Днес явно ще го карам на автопилот, 100 пъти се будих и явно вече окончателно няма да заспя  cray
Желая Ви хубав четвъртък!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: декември 03, 2020, 09:16:32 »

Аз се наспах, подаръците на детето вчера ги опаковах- интерактивен таблет на животните, енциклопедия на животните, Пес Патрул Зумба играчка и кола която може да се катери по стените с някъв насочващ лъч. crazy
Днес отивам да взема подаръците от СПиди, като за останалите роднини съм поръчала предимно дребна домакинска и средна недомакинска техника lol . На майка взех и на Джейми Оливър в разкошно зелено точилка от акациево дърво и форма за торта в същия цвят. Взеха ми сърцето.  heart
Във ансуеър хванах геокс летни маратонки по 56 лв, та поръчах за малкия за лятото по-голям номер.
Вчера официално открих сезона си на гледане на глупави Коледни филми- много ме успокояват. pardon
Детето независимо от жълтия сняг, го държа по минимум час навън, иначе няма да ми спи на обяд. beating
Инструктиран е и ми съобщава ако види кафяв или жълт сняг, на висок глас lol
 
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: декември 03, 2020, 09:18:46 »

Добро утро, и мен ме будиха бая пъти тази нощ.Сега пия кафе и чета какво става по света и у нас.Каката зад мен "чете" книжка на бебетата, а те не я отразяват въобще.Идилия!

Панде и аз бих му го подарила.И бих направила както свекърва казва, някой от другите подаръци, ще го оставя за друг път.Поводи ще се намерят, имен ден, първи юни, награда за нещо ако щеш.Но щом иска автовоз, нека има автовоз детето.

Моето от лятото иска Пениборд и дядо Коледа ще и го подари.В къщи вече ще имаме пълен набор превозни средства  shok Остава и аз да ги подкарам накрая.

Хубав ден!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: декември 03, 2020, 10:26:13 »

Може ли малко помощ от приятел, от софиянките, някъде да сте видяли да продават елхи? Трябва ми жива и исках на1. 12 да сме я укрсли, обаче се оказа, че в околността няма.  pardon
Еми, ще покажеш ли точилката и формата?
Благодаря!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #65 -: декември 03, 2020, 10:31:16 »

Нас Кокона ни изненада с къщата на Мечока. Легото отдавна е готово. Реално обаче тя сега започна (сега - разбирайте последната година) да играе ролеви игри. Баба ми извади моите Барбита. Намери част от дрехите, които съм шила. Има още един кашон, но поетапно ще ги пера, че е досадно.
Сега Кокона измисли за какво иска да събира пари - по-голяма тротинетка. Сегашната й беше подарък за Коледа преди две години и вече й идва ниска. Хубавото е, че мъж ми хвана цаката как да пребоядисва превозните средства и спокойно после да се ползват от Дребния. Пък и така имат нова визия, а не да викат "с очуканата тротинетка на кака".
А за играчките свекърва ми започна да казва: Купете, ние ще платим. Майка не иска така, от което зет й се дразни lol Изобщо угодия няма!
За предходния рожден ден на Кокона имаше ваучери от НМ. Тогава имаше страшно много дрехи. Не й взех нищо. Ваучерите започнах да ги ползвам лятото. Даже още има дребна сума и ми е много лесно така. И с плик с пари е лесно. Уж толкова за едното дете, толкова за другото, но реално ги ползвам, за който има нужда. Особено обувките се разминават като ценови диапазон.

От снощи съм в двете крайности като емоции. Ядосаха ме за дребни неща, притесних се за по-едри, успокоих се с други... Абе, да се чуди човек откъде ще му дойде!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #66 -: декември 03, 2020, 10:57:05 »

Може ли малко помощ от приятел, от софиянките, някъде да сте видяли да продават елхи? Трябва ми жива и исках на1. 12 да сме я укрсли, обаче се оказа, че в околността няма.  pardon
Еми, ще покажеш ли точилката и формата?
Благодаря!

В ринга, отпред на паркинга.

Панде, изобщо не е малък вече и си очаква автовоза. Последните три години много осъзнато Звяр си иска подаръците и си ги планира месеци преди това, просто имай предвид че ще е разочарован.Останалите влакче, тирче ги наречете от бабите.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: декември 03, 2020, 12:20:29 »

Може ли малко помощ от приятел, от софиянките, някъде да сте видяли да продават елхи? Трябва ми жива и исках на1. 12 да сме я укрсли, обаче се оказа, че в околността няма.  pardon
Еми, ще покажеш ли точилката и формата?
Благодаря!
https://www.vip-giftshop.com/tochilka-ot-akacievo-darvo-47sm.html
https://www.bgpodarak.com/p/jamie-oliver-%D0%BA%D1%80%D1%8A%D0%B3%D0%BB%D0%B0-%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0-o-23%D1%81%D0%BC/
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: декември 03, 2020, 13:15:08 »

Здравейте smile

Не те просто ще падат, ами ще летят. То го пише и във всички ревюта. Става само да ти стоят колите подредени така.
https://www.amazon.de/-/en/3934-Lorry-Transporter/dp/B004KAARMW/ref=psdc_5211999031_t1_B071NW4CX2?th=1

обаче, го е видял на някоя реклама - автовоз, мерцедес, червен. А Бамбук не може да го лъжеш за марки.

този също е мерцедец и е червен. изглежда по като да става за играчка. обаче не може да се разделя на влекач и ремарке.
 https://www.amazon.de/-/en/Bburago-B18-31456-Mercedes-Benz-multicarrier-zus%C3%A4tzlichen/dp/B071NW4CX2/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8

снощи пак ги обсъждахме. сега са много скъпи, бяха по-евтини миналия месец. ако ги намалят след коледа, може дядо Мраз да донесе за нова година.

ММ хич не понася да се дрънчи, а още по-малко да се чупи нещо. Той всичко много си пази и е по-внимателен от мен. Аз и да искам, не мога да се впечатлявам като него от такива неща. Ама всеки с номера си  pleasantry

Подаръците нали са от дядо Коледа, как така да ги наричаме от баби и дядовци? Те са от тях (тира и автобуса), ще му ги дадем на Коледа, ама мисля да му кажа, че и те са от дядо Коледа. Егати сложното стана тази година. Миналата година купихме гарата от Лидл още през октомври и въобще не сме го мислили.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: декември 03, 2020, 13:20:29 »

подобен автовоз но по малък имаме ние от Пепко. ако нямаш или нямаш кой да ти прати, кажи, ще взема и ще ти пратя ( ако все още еналичен ). Подходящ е за малки колички и не дрънчи. Ако успеете да го забаламосате да не е тази марка де.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #70 -: декември 03, 2020, 14:13:02 »

Панде, имаме подобен автовоз, много играе с него, единствено се разделя ремаркето често. Това с падането изобщо не съм му обърнала внимание. За баби и дядовци, ми той Дядо Коледа минава и при тях и там оставя,при нас и при вуйне и вуйче оставя по нещо. Сложно е да се обясни иначе хахах. Днес му викам ама аз не знам дали Дядо Коледа ще успее да намери ракетата, той вика ох бре мамооо, той не я търси, джуджетата я правят ракетата  lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: декември 03, 2020, 14:22:50 »

Детето е по осведомено от теб lol
Ох а аз вчера обяснявах за джуджетата ма май нямам напредък lol
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #72 -: декември 03, 2020, 14:29:13 »

Добре де! А Снежанка какво прави? Плюнчи молив и пише адресите ли? lol

Панде, детски килим нямате ли? Или Бамбук не може да го ограничите? Мен ме дразни само ако нещо издумка на ламинат. В детската имат килим и не ме стряска.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #73 -: декември 03, 2020, 14:30:30 »

Привет!

Ние днес сме работни, направихме зумбата, аз исках някакви снежинки да направим, но ми излязоха едни балерини, които много ми харесаха, та ги спретнахме набързо. Е, помагачката по едно време загуби интерес, но като ги закачихме на прозореца беше доволна. Днес се чувствам пълноценна майка,  и детето е спокойно. Откакто  темата е дядо Коледа направо имам чувството, че 2но повече не слуша. Вчера имахме разговор, дето все едно не в бебешки ами съвсем в реален пубертет.... Казах й че ще си прави каквото иска като стане на 18. Тя вика на 18 съм. Аз й отговарям ами тогава отивай да работиш.. ами ся е студено... biggrin

 На нас ни е първа Коледа с говор и направо ме побърква от въпроси и внимава за отговорите, та трябва и аз да внимавам, за да са еднакви версиите.... Дядо Коледа ги носи и при нас при баби и дядовци към момента... Джуджетата помагат като в една песничка, въобще с всичко е наясно... жална ми майка следващите години. Wink

 Рат, предни години имаше пред Била на паркинга, но сега не съм се завъртала да видя. Все мисля да купя само няколко клончета за декорация и да си замирише на елха, ама все с мисленето си оставам.

Али, масово сме на емоционална въртележка, ама ще се повозим пък ще слезем някога. blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #74 -: декември 03, 2020, 14:33:38 »

Панде, просто нека получи писмо от Дядо Коледа, ама преди празника. Има вариант да се включат и бабите, ако те държат на това, разбира се - все едно и те са писали писмо и са помолили на Бамбук да се занесе едикакво си, понеже е далече в момента. Тъкмо и да обясните, че пратката с автовоза ще закъснее и там каквото не е съвсем по неговия вкус.
Маги, все се каня да те питам за глинените фигурки и все забравям.  crazy. Преди време, за някаква глинена годишнина на НИ1 /нали те са на 23.12/ бях купила нещо такова специално и струваше доста пари, по спомен над 20лв. едната.
Новият телевизор е готов, нагласен и даже програмиран. Голям зор видях докато му настроя каналите. Дойде само с един кабел и дистанционно без упътване. Старият ни е бил толкова стар, че се наложи да се ходи до кабелния оператор за карта и да се връща другото устройство.  blush Пет часа висях на телефона да ми кажат как да си подредя каналите diablo По едно време момчето ме пита няма ли мъж около мен, щото явно не разбирам. Хаха, малиии, като се ядосах и веднага се сетих за боркинята за женски права в родата и отговорих, че целият кабинет на Байдън е от жени и хич да не ми ги пробутва такива, а да ми даде жена да ми обясни какво да направя. И той се разхили и чак тогава се сети, че там в една от стъпките за нашата марка телевизор трябва да търся Финландия. За секунди стана и съм много горда  smile. Преди малко видях, че не ловя 7/8 и пак позвъних, като се представих, че съм "жена". Тяхна грешка беше, нещо не били направили както трябва. Ако пък знаеха и на колко години съм, щяха сигурно да ме пратят да паса трева. От днес ставам и аз борец за женски права  yahoo.
Хаха, ама как ви работят децата funnytooth Казвам ви аз, три стъпки преди тях трябва да сте, да предвидите какво би могло да се случи и да ги изпреварите с отговори, без да са задали въпроси Wink
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines