Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 15:59:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември е тука, Коледа на вратата чука!  (Прочетена 43342 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: декември 03, 2020, 14:36:57 »

Аз пък винаги съм била против лъгането на децата и никога не съм им казвала, че има Дядо Коледа/джуджета и подобни забаламосваници. Нито съм ги лъгала с разни глупости от рода на Торбалан, Баба Меца и всякакви простотии... Или пък разните самолетчета и пр., за да ядат. Че даже и за лекарства - казвам им, това е гадно, ама трябва да го изпиеш, защото е лекарство - и те го пият.  pardon

Естествено, обаче, останалите възрастни не са така - отне ми няколко години да ги убедя, че всъщност няма Дядо Коледа - първоначално не ми вярваха.  funnytooth

Но пък на мен навремето това ми е останало като много голямо разочарование - хич не понасям да ме лъжат и да разбереш, че са те лъгали родители, баби, дядовци - на които уж трябва да разчиташ - много тежко го понесох. Та заради това не искам да подлагам на подобни неща децата си. Обяснявам им, че е като приказка това и толкова.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: декември 03, 2020, 14:40:05 »

Свекс, те децата са по нагли от нас- трудно ще е.
Как така без упътване, няма ли гаранция тв?
7/8 е платена от месец насам, ти платила ли си си за нея абонамента?
Менианте, аз съм почти на твоето мнение, ама мисля чв на моя му е малко рано за истината. Нека поживее още малко в разкоша на лъжата.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: декември 03, 2020, 14:46:13 »

Аз никога не съм им казвала - дори и като по-малки, че има Дядо Коледа.  pardon Но пък аз явно съм по-странна в това отношение...  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #78 -: декември 03, 2020, 14:49:55 »

Добре де! А Снежанка какво прави? Плюнчи молив и пише адресите ли? lol
Снежанка помага на Дядо Мраз, шепне му в ухото кой подарък за кое дете е, защото той е стар, не вижда добре, не чува добре, пък и забравя funnytooth
Панди, по спомен, в Австрия подаръците и желанията не са ли работа на детето Иисус?  /Weihnachtskind/ crazy
« Последна редакция: декември 03, 2020, 15:12:37 от svekarva » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #79 -: декември 03, 2020, 14:54:11 »

Еми, никакво упътване, един лист гаранция и това беше. Зная, че е платено, нали го гледах до вчера канала. Просто не бяха отметнали нещо.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: декември 03, 2020, 15:00:55 »

Въобще не съм обърнала внимание че си го гледала, мислех че като нас в ютуб следиш само отделни интервюта.
Свекс , ако не е тайна, пиши ми коя е тази фирма. Това е и незаконно, да няма упътване на Бг. Да знам да не поръчам някой път.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: декември 03, 2020, 15:02:15 »

Аз никога не съм им казвала - дори и като по-малки, че има Дядо Коледа.  pardon Но пък аз явно съм по-странна в това отношение...  pardon
Да, просто не искам да бъде възрастен отсега- така или иначе суровата реалност ще го срещне в предучилищната lol , както е свикнал да е единствен и неповторим...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #82 -: декември 03, 2020, 15:17:30 »

От черния петък, от Емаг е. Сушилнята също беше без упътване, намерих едно в мрежата, дето беше на унгарски, румънски и полски, вдигнах голям шум, даже и тук се оплаках и чак след две седмици ми изпратиха линк към превод на български.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #83 -: декември 03, 2020, 15:21:39 »

Да, просто не искам да бъде възрастен отсега- така или иначе суровата реалност ще го срещне в предучилищната lol , както е свикнал да е единствен и неповторим...

Ооо никога не бих му развалила магията (сетих се за боркинята на женските права  pardon) Нека да си вярва, аз до късно вярвах и ми беше много хубаво. То и в градината и в книжките е така описано, той пък е слон и помни всичко и не можеш да го метнеш изобщо.

Свекс  laugh трябваше да ти напиша текст пак, как да говориш с чуждици за да не те подценяват. Честит ти телеФизор и дълги години да ви служи!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #84 -: декември 03, 2020, 15:37:44 »

Ооо никога не бих му развалила магията (сетих се за боркинята на женските права  pardon) Нека да си вярва, аз до късно вярвах и ми беше много хубаво. То и в градината и в книжките е така описано, той пък е слон и помни всичко и не можеш да го метнеш изобщо.
Свекс  laugh трябваше да ти напиша текст пак, как да говориш с чуждици за да не те подценяват. Честит ти телеФизор и дълги години да ви служи!
funnytooth Мерси, да ви се връща и на вас синове да ви подаряват Wink good Бе то и аз се сетих, че може терминологията да ми куца, ама той телевизорът си казва какво да правиш, само избираш език и следваш стъпките. Сам те връща, ако бъркаш нещо, има и опция помощ. Все едно инсталираш програма. Ама старият беше с две дистанционни, пък това новото няма никаква /позната на мен поне/ индикация. Малко като да се чудиш за какво и е клиторът на мишката, ако си работил със стара. Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: декември 03, 2020, 15:47:07 »

За пореден път и пак от теб бях чула оплакване, се уверих защо никога нищо не поръчвам и няма да поръчам от емаг. Те са За КЗП !
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: декември 03, 2020, 16:21:05 »

Привет, момичета! Май не съм се разписвала в новия месец - дано да ни е хубав и празничен smile

Нямам време тези дни, ама като ви попрочетох, гледам и вие сте така. Искам да си почивам, ама хубаво, да знам, че не ме чакат сто неща за вършене.

Панде и аз съм за автовоза, на картинката изглежда готин и щом му се е приискало, все пак е за Коледа, желанията се сбъдват тогава  Wink

Аз дълго вярвах в самия Дядо Коледа, а после и досега в коледния дух и добротата, която толкова много си личи около празника. Магията си остава за цял живот, хубаво е да учим поколенията да вярват в нея и да я търсят.

П.П.Стискайте едни палци, че много документация имам за приемане, да мине всичко гладко, че не ми останаха сили вече.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: декември 03, 2020, 17:15:47 »

Аз пък си ппоръчвам доста неща от емаг - миналата година телевизор - дойде си в оригинална опаковка, ама, убий ме - не знам дали ще му намеря упътването в момента. Но пък в емаг са много и различни търговци - всеки със собствената си политика, та си е малко и до късмет.  pardon

Бях поръчвала веднъж и хард диск, който не работеше и просто го върнах - възстановиха ми парите, нямаше проблеми.

Чопърът също ми е от емаг - и той си беше в оригинална кутия с всичко необходимо.

Сега си поръчах три протектора за матрак, но два размера ги бях сбъркала - та добре, че ми се обадиха за потвърждение, та ги смениха преди да ги изпратят.  girl_wink

А и котешката тоалетна си поръчвам през емаг - друг е търговецът, но единствено от там мога да поръчам точно такава - не съм я виждала на друго място.

За Коледната магия съм съгласна - но тя си съществува и без да има непременно Дядо Коледа.  girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: декември 03, 2020, 17:43:04 »

Ох и ние вярваме в дядо КОледа, преди беше дядо Мраз smile Хубаво беше на времето.

Свекс, по 10 лв са играчките за елха.Моя приятелка ги прави.Много ме изненада днес, аз поръчах играчки за нашите, свеки и сестра ми, а за мен обици, тя направила и медальончета за девойките smile Много ме трогна!
Аз имам в къщи вече три Пениборда, за каката и за племенниците по един.Мога да отворя спортен магазин  shok
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: декември 03, 2020, 19:06:17 »

Пенибордовете ме подсетиха - днес поръчах стена за катерене и шведска стена с монтаж - за стаята на дъщерята. За стената за катерене имаше опция да напечатат картинка, но така и не измислих нищо, което да се връзва цветово със стаята и реших, че ще мине и без печат. А се сетих, защото там също продават някакви дървени бордове за деца.  pardon
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines