Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 05:30:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември е тука, Коледа на вратата чука!  (Прочетена 42801 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: декември 02, 2020, 14:49:12 »

Хората се учат и с две и с двеста, просто се нагласяш според ситуацията.Аз като знам с моя мъж през какви периоди сме минали и манаваме.Ама на живи сме!

Всяка година е драма с тия подаръци факт.

Аз успях да постигна някакъв баланс, каката гледа филмче, дребните спят, аз пия кафе и ям чипс(днес ми е позволено).
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: декември 02, 2020, 14:50:10 »

Свекърва, значи си готова с подаръка Wink
Много рано будни вашите деца бе, аз моето към 9.00-99.30 едва го будя. Но ми е добре, та и аз да се понася.
Днес 2 часа игри в снега му дойдоха супер. Аз уж се навлякох, ама на краката ми стана много студено.
Еми, то верно ще търся чорапи. Той обича от тия вълнение, плетени, от едно време и си ходи с тях вкъщи.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #47 -: декември 02, 2020, 15:10:07 »

Привет!

 Аз за готвено убивах в първите месеци, ако и аз да съм доста придирчива към вида и вкуса на храната. good

 Миналата година не помня да сме имали драми за подаръците, но може и да съм забравила, то не че беше много събитийна тая година... Иначе нашият докторски комплект стигна до превозвача и отдъхнах. ММ поръча от френски сайт и те му пратиха благодарствен мейл, че ги е подкрепил в днешните условия, та и успяха да доставят.

 Аз тия дни след снега не мърдам. Чакам да се стопи. Паркинга и прохода не се чисти и става пързалка, не знам как ще крепя себе си и Жана. То и в парка аз онзи ден в пухкавия сняг нагазих "мина", сега не ми се мисли каква гадост ще е. За 2 дни всяка креативност ми се изпари и чакам да се стопи, та малко да се освежим и двете.good
Али, кажи каква зумба им пускаш, да пусна и на нашата малко да изразходи енергия?
 
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #48 -: декември 02, 2020, 15:47:47 »

https://www.youtube.com/watch?v=ymigWt5TOV8
Ей тази госпожата ни изпрати.

А, недей така! Баш тази година беше събитийна. То колкото и с лошо, толкова пък и с хубаво, за да оценим здравето и близките си хора.

Аз оценявам готвеното в кутии и буркани. Доволна съм, защото домочадието има какво да яде. Аз го карам на салати и изобщо не ме е чак толкова грижа как е приготвено. Мразя единствено да ми се гледа в чинията: Ти що сега това не го ядеш?!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: декември 02, 2020, 15:54:47 »

И аз не обичам да ми броят залците и в двете посоки. Имало е и такива наглеци...
Човек с времето се научава да не търпи подобни коментари на масата, ама съм била млада и глупава.
Тази година на мен ми е засега ултра събитийна.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: декември 02, 2020, 15:56:04 »

Ох, и бебетата вече танцуват на тая зумба https://www.youtube.com/watch?v=FP0wgVhUC9w и нашите учителки ни ги пускат.И наистина близначките се друсат в такт с кака си, която подскача като ненормална!

На нас тая година ни беше стихийна.Изгубихме много хора и една котка.Не искам да правя такава ретроспекция!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #51 -: декември 02, 2020, 16:02:52 »

Ще пробваме и ние зумбата. Просто на мен ми е все едно вчера бяхме в Лондон за НГ, а сега откривам, че не помня много неща. smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: декември 02, 2020, 16:25:22 »

Здравейте!

Тук е студено със студен вятър. Ама като се екипираме е ок. Сега имам чувството, че ходя само с разни термо дрехи и ми е супер. Направо се чудя как съм оцелявала по дънки. За боти и ботуши да не говорим.
Утре се очаква сняг. ММ се готви едва ли не за ходене до градината с шейна. Ама като гледам на всяка пресечка има снегоринче, та едва ли ще е възможно.

Днес получихме колет с книжки от България. От юни месец не е имало нова книжка на български. Няма търпение довечера да извадя една.

Ето малко мрънкане от мен. Бамбук много иска един автовоз, обаче ММ нещо не го харесва. Според него от този автовоз количките ще падат и много ще дрънчат. Той му е купил едно тирче, сега с колета дойде едно автобусче, и ММ иска да му дадем тях и нямало да се сети за автовоза. Ама Бамбук си играе, че пише писмо на дядо Коледа и всеки път пише писта и автовоз. Пистата ще дойде и според мен той ще очаква и автовоз. И ще ми е много тъпо ако пита, защо дядо Коледа не го е донесъл. Според ММ е малък и няма да го мисли чак толкова.  Та аз ли много искам да го глезя или ММ е голям темерут?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #53 -: декември 02, 2020, 16:53:34 »

Ох, Панде, аз като гледам как нашата изобщо не забравя и няма 3... аз успях при "писането" да я насоча, а и нейните интереси в момента са точно това, което ще получи, та... Сега като я пита някой какво си е поръчала декламира списъка, още малко с точки и запетаи...Вчера в сторител слушахме точно такава приказка за дете, дето всяка година искало едно и също-куче-но дядо Коледа не му носел никога и ми стана мъчно и може от това да съм повлияна. Аз не съм глезещ родител, но тази година всички сме толкова ограничени, че защо да не изпитаме повече радост от обикновено, а ако това е на цената на един автовоз, бих го преглътнала лесно, но това са си мои размишления...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: декември 02, 2020, 16:56:52 »

Панде аз имам голям опит с автовози и кои падат от тях колите, пусни ми го на лично да го погледна за твоя утеха
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #55 -: декември 02, 2020, 16:58:42 »



Всяка година е драма с тия подаръци факт.


Абсолютен факт... имам нужда от отпуск аз явно... онлайн обучението уж върви, обаче имаме много активни майки, които все нещо питат в чата.
Аз подкрепям мнението на Адиктед, ако ще е на цената на един автовоз, нека го има... а относно дрънченето, твоят мъж винаги ли е така чувствителен на шум или нещо го тормози в момента?
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: декември 02, 2020, 17:21:29 »

Ако шумът от автовозът го притеснява, давам под наем дъщеря ми - след една седмица, шумът от автовозът ще му се стори като гробна тишина.  funnytooth funnytooth
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: декември 02, 2020, 17:29:28 »

Ако шумът от автовозът го притеснява, давам под наем дъщеря ми - след една седмица, шумът от автовозът ще му се стори като гробна тишина.  funnytooth funnytooth
Добавям син ми към нея- изпробвано са много лоша комбинация в съчетание с дъщеря ти lol
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: декември 02, 2020, 18:29:06 »

Аз бих купила автовоз, щом и в писмото го е написал. Точно на Коледа да остане разочарован...А и желанията му явно не са много. Компромисен вариант за мъжа ти да търси такъв, от който няма да падат колите и да вдига толкова шум, спред него.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #59 -: декември 02, 2020, 19:01:40 »

Щом Бамбук пише писмо, значи и Дядо Коледа да напише едно, в което да обясни, че автовозът ще дойде за рождения му ден, когато е събрал достатъчно коли и т.н.т.  smile Тогава ще може да си тропа навън и няма да пречи. Предполагам, че таткото не го прави от инат или пестеливост, а защото наистина е убеден в по- ниското качество на играчката. Понякога децата искат ей така, колкото да искат  Wink
От друга страна, таткото също би могло да бъде убеден да запази купеното тирче за друг повод, няма смисъл да се струпват играчки само около Коледа.
Рони, ти миналата година се появи като розово облаче чак през декември, та може и да си пропуснала трепетите и вълненията. Форумът баш тогава се гътна и изтри 20-тина страници с размисли около смисъла на подаръците, все едно искаше да покаже колко безсмислено се тревожим за дребни неща. Гледам, доста болни е имало и тогава, ама тази част си стои като потвърждение на моите предположения за световна конспирация Wink
Еми, да, някъде там ще е сумата и за на брат ми детето, нормално е и според мен.  good good good good good good
« Последна редакция: декември 02, 2020, 19:33:27 от svekarva » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines