Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 14:07:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември е тука, Коледа на вратата чука!  (Прочетена 43323 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: декември 26, 2020, 19:42:12 »

Весела Коледа!

Паричката при нас остана в неразчупената питка - ама буквално беше излязла от нея и се виждаше цялата!  pardon

ratatui, триъгълният шал, ако е достатъчно голям, би ставал за носене. Аз харесвам шалове и шапки, но не харесвам къси шалове, с които буквално трябва да се обесиш, за да си ги сложиш.

Днес имах желание да заведа децата с лифта на Витоша (по Коледа не работеше, но днес трябваше да работи). Но отидохме там, и се оказа, че преди около 20 минути са спрели да качват хора нагоре, защото вятърът се е засилил. Та отидохме в Южния парк.  pardon След празниците може да пробвам пак да ги кача горе - да подишат малко по-чист, планински въздух - стига да е хубаво времето.  pardon

Утре смятам да ходя до Икеа и Аико - с помощници  girl_wink, и да се пообзаведа с разни нещица. После сигурно и през Лидл ще мина да напазарувам.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: декември 26, 2020, 20:19:44 »

ИКЕА работи ли?
Менианте, той е супер шантав шал, нито е къс да го на метнеш само, нито е дълъг да се увие. На всичкото отгоре има и някви халки в 2та края. Абе казвам ви, 2 висши не стигат да му разгадая замисъла за носене и се чувствам доста тъпа.
Как ще празнувате НГ? Ще се съберете ли с някого? И с кого? Аз отклони едно предложение да се съберем с още една двойка, сега се чудя дали не ме е яд. То няма угодия моето--хем не искам да се събитщрам с никой, хем пък сами не ми се ще май (абе като съм сама ми е слупко, като съм с хора ме дразнят  crazy).
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: декември 26, 2020, 20:27:24 »

Рат, правилно си му казала lol, като те слушам май ти е подарил слинг lol
Аз имам за план да съм спокойна тия дни, защото минах доста тежка година с много промени. Най много да ида до село за да сипя мин вода и да понагледам къщата.
Днес бяхме на едно бързо противовпидемично гости до Пловдив без прегръдки и целувки, та сме и със социален живот.
Баща ми нещо много се е стреснал- получава твърде много инфо и то от недостоверни канали. Те точно такива възрастни хора ги мамят с разни добавки уж антикорона.  angry
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: декември 26, 2020, 20:41:55 »

Еми, то ако беше слинг (визирам тия за бебе носене) щях да се радвам,ама де тоя късмет.
Е са и майка ми даде подаръка, че вчера забрави. Е същата история, сребро. Като последните 15 години сребро не съм слагала и непрекъснато обяснявам, че не го харесвам изобщо среброто  crazy. Сложих е са за вечерта и ще идат в някое дълбоко чекмедже завинаги  pardon
Явно аз съм не нормалната, не може всички да са криви, нали?! Ще почна и аз да отбивам номера явно.
Само баба ми подари хубав подарък, ама то щото ме заведе и аз си го избрах. Исках весела пижама и много си я харесвам.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: декември 27, 2020, 17:03:15 »

Рат, и аз съм ти подарявала шал lol lol lol
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: декември 27, 2020, 17:20:33 »

Ааа твоя шал не ме караше да се чувствам тъпа, знаех как да си го сложа и вършеше работата, която един шал (според мен) трябва да върши- да ти топли на врата Wink

Честит Стефанов ден!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: декември 28, 2020, 08:56:23 »

Ааа твоя шал не ме караше да се чувствам тъпа, знаех как да си го сложа и вършеше работата, която един шал (според мен) трябва да върши- да ти топли на врата Wink

Честит Стефанов ден!

сега почнах да изпадам в стрес дали и аз не съм ти подарявала шал lol
ние вчера на именника водка подарихме и книга- хем да отмаря, хем да се задълбочава lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: декември 28, 2020, 10:52:08 »

Добро утро, как сте?

Последна седмица от 2020. Надявам се да е скучна smile

Тук има много студен вятър и си седим по цял ден вкъщи.

Коледа (25ти) ми беше много стресиращ ден. Пистата на Бамбук се оказа с неработещо зарядно. Точно зарядно дето изглежда неразрушимо. Добре, че решихме тази година да има много подаръци. Та ММ след като установи, че проблемът е в зарядно (успях с батерии да подкара колите) ряза кабели и успя да направи ново зарядно, та вечерта вече караха коли и имаше Хепи енд. Ама цял ден се обяснявахме, че дядо Коледа без да иска е донесъл неработеща играчка.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #353 -: декември 28, 2020, 12:10:45 »

Ами хич не се притеснявам, ако съм подарила някога на някоя съфорумка нещо, което не и е на сърце, защото винаги е имало тема, кой какво предпочита или какво не иска. Да е казала Wink.
На мен ми беше интересно, когато бяхме много хора и ми се налагаше да разуча и проуча кой какви интереси има, кой с кого е вързан, за да даде допълнително информация от първо лице и ей такива. smile
Сега, като сме останали 5-6 души, дето се вика, знаем си и кътните зъби и сме си почти роднини.  heart Мога да поискам от всяка една услуга и това ми е повече от достатъчно за подарък.  give_rose
Времето в Пловдив е отвратителнор от 25- ти все са мъгли. Дните ми се сливат, все едно и също. Днес Родният е на работа, НИ2 отиде до София, че забравил да си отчете водомера в квартирата и може да му спрат водата догодина, та имам тръпка да ги мисля и да се притеснявам какви ги вършат.
Много ми е странно всичко. НИ2 прави тестове, за да дойде при нас вкъщи, но все пак пазим дистанция, не говорим за това, което най- много ни вълнува, все едно сме англичани, спазващи етикет за благоприлично поведение. cray Не можеш да си прегърнеш детето, не можеш да се засмееш от сърце... не е работа това.
На Коледа пуснахме да гледаме и слушаме Володя Стоянов, поне да се хилим на физиономиите му, а след това по един от каналите за пътешествия показваха изгледи от градове в България и гадаехме за кое място става въпрос. Радваме се, че сме здрави, че все пак сме заедно и това е. С НИ1 сме на виртуални видеосрещи, но и там е измъчена работа и си мерим приказките, да не вземат нежелана посока. Като се замисля, даже ми се иска и догодина да е така, защото може и много по- лошо да е. Не мога да се позная, обикновено съм оптимистичен песимист, а сега станах песиместичен оптимимист Wink pardon
За Нова Година смятаме двамата да си поръчаме меню от любимия на Мери ми ресторант Мемори и да похарчим едни 80 лева, че да има с какво да я запомним тази вечер smile
« Последна редакция: декември 28, 2020, 12:14:19 от svekarva » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #354 -: декември 28, 2020, 15:07:26 »

Привет!
Свекс, наистина с тази мъгла Пловдив беше ужасно подтискащ. Ж. изобщо не си подаде носа навън. Ние 2 дни успявахме да разходим кълките до центъра само за движението. Единия ден заобиколихме главната по задните малки улици, че имаше големи ромски семейства. На другия се полутахме из тютюневия град. С никого освен с нашите не сме се виждали. Вчера минахме по реда си и при свекърите. Те така или иначе контактуват много на работа, но се пазят, та рискът е повече за нас. Пак ми бе много натоварващо и шумно, както винаги, та добре че за кратко беше. Тя Ж.е доволна от подаръците, ама пита за още, малкото меркантилче. tease За първи път гадното време беше от страната на Пловдив преди Траянови врата, та днес изведохме детето да подиша и да събере витамин Д и сега отмаряме. good

 Нашите дадоха месо от малко прасенце, та това ще изпека за НГ. Разни салата и разядки и ще сме си у нас тримата. Така беше и като бях бременна и чак ми е мило. Аз пък съм станала като с кон капаци, не го мисля какво ще стане радвам се, че в настоящия момент сме добре всички. Повече спазване от това не мога да осигуря, давам максимумът и детето все пак да не се чалне и така... чакаме по-добри дни, надяваме се да не са по-лоши. smile
« Последна редакция: декември 28, 2020, 15:14:37 от addicted_to_u » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: декември 28, 2020, 15:23:03 »

addicted_to_u, децата винаги искат още!  funnytooth Родителите ми подариха на дъщеря ми лаптоп (заради дистанционното обучение - и да може да си има собствен компютър за целта - тя е трети клас). И тя беше недоволна, че не са ѝ подарили играчка.  funnytooth funnytooth lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: декември 28, 2020, 16:28:26 »

Менианте, моят също взима и чуждите подаръци под елхата и вика - мой си е!
За лаптопа- уби ме! Мислех че вече не играе с играчки и са й мечта технологичните вещи lol
Ние също направихме рискове в името на социализацията, но са минимални. Точно както се изрази адиктед, колкото да не се чалне детето.
Като говорим за отбиване на номера- от лелята на половинката, днес получихме стара плюшена играчка в подаръчна торбичка- видимо ползвана! shok По добре нищо да не беше взимала....
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: декември 28, 2020, 16:34:39 »

emmmmmy, звучи ужасно за плюшената играчка!  crazy Как въобще им хрумват подобни неща на хората?  Oh my ...

А дъщерята - си е лигла отвсякъде и иска да е "малка". С дребния по- мога да проведа сериозен разговор, отколкото с нея.  crazy pardon

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: декември 28, 2020, 17:38:48 »

Еми, е ти изби рибата с "страхотен" коледен подарък. Явно е мушнала нещо в торбата в последния момент, колкото да не е без хич.
Днес времето беше много хубаво, като изключим вятъра на моменти, който си беше стабилен. Гледам и другите дни го дават хубаво време и се чудя дали да не спретнем някоя разходка на Витоша. Мислехме на Пампорово да качим Ники на ски, ама като отпадна пътуването... Може да видим тук дали ще му хареса.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #359 -: декември 28, 2020, 18:31:35 »

Честита Коледа на всички! Пожелавам здраве, любов и финансови постъпления след всички празници и делници в този месец Wink

Ние имахме социализация с роднини. Подаръците повечето бяха предвидени. Получихме и някои непредсказуеми, да се изразя така lol Важното е децата да се чуват, да има глъчка, пък другото ще го преживеем.
В края на годината и поради едночасово отсъствие на дребните от полата ми успях да спретна няколко торби. Разчистих стари, изпочупени и никому ненужни играчки. Новите днес ги обзаведох с прозрачни кутии от левчето и изобщо звучи много подредено. В същото време пак бюрото на компютъра е окупирано.

Утре съм решила, ако не валят жаби от небето, да изляза сама на разходка. Днес изпече слънчице и беше хубаво. Децата обаче не ме оставиха на спокойствие да се препичам по пейките, а не спряха да досаждат и да търсят игра с мен.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines