Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:19:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2020  (Прочетена 64574 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #450 -: ноември 30, 2020, 15:26:00 »

Свекс, пускаш в олкс един от старите телевизори и да идват да си го взимат с лично предаване с маски на раЗстояние от стълбището на блока- друго не се сещам да ти предложа . Аз не мога да схвана защо не изкомуникират с вас реално от какво имате нужда?  huhhuh.gif
Как така еконт в неделя? Аз не знам да разнасят в неделя
Ами явно са го закъсали покрай черните петъци и работят извънредно и в неделя. Страх ги е от търсене на неустойки, така каза момчето.
Еми, от нищо материално нямам нужда. Знаят, че е точно така ще им отговоря ако питат и затова си правят каквото са решили. Да не ми тровят живота с ходене по митинги, планини и рискови места, да не ме реже по телефона НИ2, това ми трябва. За Родния не зная, той, като всеки мъж е готов да похарчи някаква сума и да си измие ръцете, че се е отчел.
Сигурно ще подарим стария телевизор на някого, ще го мисля като му дойде времето.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: ноември 30, 2020, 15:26:54 »

рат, на него му трябва твърда социална среда. Както на моя. Ама.. ще изчакат. После потривам ръце какво го чака- хем ще е и за добро.
Аз в еконт чакам да ми се насъберат пратките, и като дойдат и седемте ще ида. Не мога се редя всеки ден вече..
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: ноември 30, 2020, 17:17:05 »

Здравейте!

Аз се радвам на вашия сняг. Тук не е имало от януари 2019 и вече ми липсва. Много яко бихме си поиграли. Видях, че Звяр е направил много хубав снежен човек.

Ние в събота украсихме. Бамбук беше много ентусиазиран. Даваше идеи, питаш кое къде, като му кажа да ми донесе стъпало казва "Слушам" и тича. Чак и аз се ентусиазирах покрай него. И в тоалетната украсихме по негова инициатива.

Вчера си взехме коледните подаръци. От местния продавалник са, но са нови, де. За Бамбук писта, за нас - робот прахосмукачка (най-после). Много ѝ се радвахме вчера, ММ само ѝ говори lol lol.
За Бамбук обмисляме  и един камион автовоз. Той това казва - камион автовоз и писта. По принцип предпочитаме да е един подарък, ама нещо съм в щедро настроение smile

А за пистата ходихме до едно село. Беше  абсолютно квадратно посредата на полета и в центъра имаше гара. Там спира бърз влак за центъра на Виена. Беше ми малко странно, всичко беше под прав ъгъл. Но пък имаше много симпатични къщи. Хората се разхождаха по полето. Нашата гора си е по-яка.

Ние ще ядем пица днес.

Коледен календар само с шоколад признавам, ама ще пропуснем и тази година. Такива със задачи ми се виждат за по-големи деца. Или за ентусиазирани майки.

Утре нова тема smile
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines