Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:05:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2020  (Прочетена 64557 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: ноември 29, 2020, 15:29:38 »

Еми, ква е тая бре? Няква б/влогърка ли?
Днеска се разходи с братовчедка ми на вън, че за затворено не събирам смелост, минахме покрай народния, нали има немско село, то 1 км опашка да пуснат хамстерите в лабиринта.
Оф, много ми е трудно да измислям какво да готвя, дайте идеи моля!

А щях д а питам, някоя ще прави ли коледен календар? Ще има ли предизвикателства и какви, че желание имам, ама само проформа, купила съм един готов, обаче не знам с какво да го пълня, а не искам да са само бонбони.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #436 -: ноември 29, 2020, 16:40:37 »

Рат, и аз съм в търсене на коледни занимания. Ама не съм сръчна и креативна, а и нямам никакви материали у нас, няма и кога да ходя, та ще видим с подръчни средства какво ще скалъпим. Бях против сладките коледни календари, но накрая взех, че тоя въпрос кога ще дойде и какво ще ми донесе вече ми писна, а още не е декември.

 Аз задължително трябва да имам манджа, че нашето дете сухоежбини не признава. Вчера правих руло стефани и картофи на фурна, вечерта въртях пица, днес сме на боб с наденица и сега ще пълня чушки. Следващото след тях е гювеч и вероятно пилешка супа. Имам една тиква прясна и една замразена, та трябва да видя. ММ иска едни тиквени ньоки да правя. Предния път бяха голям провал, ама той пък ги харесал, та ще се заредя с търпение и ще пробвам пак. blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #437 -: ноември 29, 2020, 17:44:18 »

Ето тук една идейка от Мама Нинджа
https://www.facebook.com/dlsfoto/photos/a.209816505751845/3694704357263025
Разгледайте и тези нещица, лесни са и може с всякакви материали да са
https://www.facebook.com/papermagicreny
Имаше и още едно детско с картинки за оцветяване и много интересни занимания, обаче в момента изобщо не мога да се сетя за името beating Толкова съм изкукуригала покрай този Сопол - 19!
Затворих и се сетих funnytooth Крокотак беше:
http://krokotak.com/bg/
« Последна редакция: ноември 29, 2020, 17:53:59 от svekarva » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: ноември 30, 2020, 09:05:19 »

Добро утро от снежен Плевен, тук вали много красиво.Аз съм в къщи с всичката челяд, ще оцелея някак smile Добре съм, само се оглеждам как са хората покрай мен и се надявам всичко да е минало.

Идва декември, при нас е наситен с празници, изключително много са!Почти сме оправили всички подаръци за дечурлигата, за нас ще бъде символично, взех на всяко семейство по една ръчно правена, керамична, коледна играчка.Мисля, че като ги погледнем винаги ще се сещаме за тези години.Мисля ако по обед е спокойно времето, да облека Тамагочитата с космонавтите и да ги изведа да видят снега, ще е интересно преживяване.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: ноември 30, 2020, 10:00:04 »

Рат, това е известен модел в Щатите. Според мен и бивша компаньонка. Ама уж се води голяма радетелка за женските права.
Аз сняг грам не обичам- за мен това са допълнително проблеми за възрастни хора и за транспорт.
Маги, ти теста ли чакаш?
Аз си направих вчера самотна женска вечер lol, бутилка бяло вино и Сексът и града- колко различно гледам на отношенията в сериала, сега съм на страната на Тузаря и смятам че Кари го притискаше в сезон 1 lol
Променяме се хората с времето...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: ноември 30, 2020, 10:03:19 »

Добро утро!
При нас също е снежно и красиво. След малко ще впрегна детето да ми помогне да си изчистя колата.
Маги, днес ли щеше да излиза резултата?
Не мога да повярвам, че утре вече е декември, нещо от лятото насам, много бързо ми мина времето.
С подаръците аз съм почти готова само с тези на Ники, който толкова не слуша, че най-много дядо Коледа да не дойде у нас. Мисля утре да домъкна една елаха и да я украсим заедно, че да ни стане по-празнично вкъщи.
Желая ви спорен понеделник!

П. П. Еми, тя Кари винаги е била мега дразнеща за връзка!
Иии благодаря за разяснение то, никога нямаше да предположи, че тази е модел.
« Последна редакция: ноември 30, 2020, 10:05:07 от ratatui » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: ноември 30, 2020, 10:24:54 »

emmmmy, и аз като теб не обичам сняг - досега си мислех, че само аз съм сбъркана. Нито ми е красиво, нито ми носи някакво настроение. С кеф бих си живяла на някое топло място - без студове и снегове.
Снегът води до точно две неща - киша и кал  bad или поледица  nea И двете са супер неприятни. А пък за студа няма да говоря изобщо...  pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #442 -: ноември 30, 2020, 10:59:33 »

Добро ютро, то добър ден стана вече!

Честит първи сняга, колко удобно че точно днес на първия ден от дистанционното обучение падна сняг  Xixixi

При нас мина първи урок ДО, 45 мин спокойствие беше, сам си борави с нещата, ама то ние имаме джабра и то е много лесно да се слага на микрофон и да го изключва.

Този уикенд изхарчихме света, Дядо Коледа (амазон) получи заявките и най-накрая поръчахме Инстапот, от доста време му се чудим (сигурно 3 години), но с това работене вкъщи мисля че ще влезе в употреба.

След малко мислим да изкараме Звер в обедна почивка навън, да подиша малко и да поиграе в снега smile

За коледни календари ние с мм си поръчахме този, чакам го да пристигне  lol https://copsa.bg/produkt/advent-calendar/
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: ноември 30, 2020, 11:00:47 »

Менианте, то поне да бяхме Квебек да речем- бяло и красиво с къщички. А то навън жълт сняг и лайна на кучета, боклуци. Какво да ме радва на това?
виж на село беше яко. Но пък беше свързано с мъкнене на дърва, студ, чистене на кола и непроходими улици ( те в Сф не ги чистят малките улички, камо ли на село )
Булче и аз тотално се разорих вчера, не е истина какви извънредни разходи направих. Ама айде, за хубаво е.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #444 -: ноември 30, 2020, 11:23:56 »

Добро утро!
При нас роси дъжд, и е малко неприятно с всичките листа по улиците.
За сметка на това денят ми стартира с настроение. Включихме бабата в онлайн обучението. Първата работа на Дребния, когато се видя на камерата, беше да се оплези на госпожата. После симпатично се ухили и взе да маха.
Имам някакви досадни неща в работата да правя във връзка с края на месеца. Нямам търпение да дойде декември.
Гледам колко компютърно неграмотни хора има и съм изумена! Първо на тях трябва едно онлайн обучение. Иначе с ФБ проблеми нямат, ама за влизане в някаква платформа 100 въпроса без смисъл се зададоха.

Киви, честито оздравяване! Звучи страшно по едно и също време да се кара такова нещо.
Менианте, на теб бързо оправяне give_rose

Пиша от един час това  blush

После ще ни нагледам какви ги вършите.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #445 -: ноември 30, 2020, 11:48:18 »

Малиии, булка, детето също ли ще включите в изпиването на ежедневната бутилка вино от календара? Wink
Вчера, неделя, Еконт ми цъфнаха рано- рано в 8 часа с необявена доставка. Тоест, обявена, ама трябваше да е до миналия петък.
Сега пък НИ- тата ще ни изненадват за празниците с нов телевизор. Трябва да се правя на доволна. Изобщо не ни е нужен, имаме два. Трябва да го чакам и него от утре до петък, по неизвестно време nea, да го мъкна по стълбите, ако Родният е на работа, а после да се чудя къде да дяна стария в хола. Също като сушилнята стана работата. Мразя, много мразя да ме изненадват diablo Това от друга страна ни ангажира и ние да мислим за подаръци. Егати комерсиалния коледен дух blush
Маги, Менианте, почивайте си повече сега! heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: ноември 30, 2020, 12:08:21 »

Свекс, пускаш в олкс един от старите телевизори и да идват да си го взимат с лично предаване с маски на раЗстояние от стълбището на блока- друго не се сещам да ти предложа . Аз не мога да схвана защо не изкомуникират с вас реално от какво имате нужда?  huhhuh.gif
Как така еконт в неделя? Аз не знам да разнасят в неделя
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #447 -: ноември 30, 2020, 12:17:17 »

В събота бях до Еконт и бяха малко служители. То пък ги опънали цял ден, та явно едната част сутрин, другата част от служителите - следобед. И нов хайван имат в офиса, едва се ориентира. Гледам на опашката да си подготвя товарителниците, че да не го мъча излишно Wink
Маги, стискам палци за резултатите!

А Емили е малко критикуван откъм фигура модел. Общо взето е дискутирана личност smile
« Последна редакция: ноември 30, 2020, 12:49:07 от Alichka » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #448 -: ноември 30, 2020, 14:08:58 »

Айде добър дйен в новата седмица!

Бяхме навън да играят в снега и беше весело, гледам да намирам ползи във всяко нещо. Обаче е изморително с пълна къща - всеки циркулира нанякъде... единия учи онлайн, другия кара камиони из целия хол... а аз трябва да си събера всичката мисъл и фокус и да работя Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: ноември 30, 2020, 14:55:34 »

Явно наистина като отмина лунното затъмнение и малко по-малко ми е крив света. Чак се нахъсах и вече имам 2 готови манджаи, има и от вчера останала, а даже имам и идея за след някой ден.
Снега още беше хубав, чист и пухкава, та успяхме да му се по радваме, ама естествено без скандали не може. Вече не знам какво да го правя тва откачено диване! Дали има някоя казарма от 4годишни да взимат  huhhuh.gif
Еконт явно са супер натоварени и не смогват, та за това и в неделя работят.
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines