Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:28:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2020  (Прочетена 64562 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: ноември 25, 2020, 12:24:50 »

Привет!

Аз съм изключително доволна, че ще има локдаун, момичета направо не знаете какво е в Самоков - има изключително много болни! Кумецът ни не го преха в болница въпреки, че е положителен и има развита двустранна бронхопневмония, не бил най-зле, нямало места, вкъщи да се лекува. Болницата се пука по шевовете, няма лекари, няма мед. сестри, направо е като филм на ужасите. Хората нехаят, ходеха си досега навсякъде, то не са дискотеки, заведение, кафенета - всичко пълно! Сега ще видим какво ще стане, но много ме напряга, че от много места чувам за болни, които не си правят тест и съответно не следват карантина (или си правят такава каквато им изнася).

Днес имам работа навън, да направим общи снимки на групата по Звездообразуване за Жените в науката, после да отида за малко коледен реквизит за фотосесиите и официално ще съм готова никъде повече да не излизам, освен за снимки, но те са навън и от разстояние!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: ноември 25, 2020, 12:25:06 »

Ами честито ни затваряне!
Добре, че и времето почва да се разваля, та поне парковете да не се пълнят и да може да се излиза там Wink, което мен идеално ме устройва.
Запопв да ми става коледни, само какао трябва да си купя, да направим едни бисквити и може да пускат "Сам вкъщи".
Моля ви стиснете по едни палци, че нещо съм се шашнала, а ми е важен следобяда. Благодаря!
П. П. Бубе, то май навсякъде вече е страшно ако ти потрябва медицинска помощ, да не говорим за приемане. Майка онзи ден с 300зора и звънне на какви ли не шефове са "уредиди" да приемат колежката ѝ в болница, че 9 дена домашно лечение и нишо, а взела да се влошава.
« Последна редакция: ноември 25, 2020, 12:27:40 от ratatui » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #407 -: ноември 25, 2020, 15:11:29 »

То там е работата, че изобщо не сме затворени, а само леко ограничени.
Син на наши приятели доктори, също доктор рентгенолог, само на 35, здрав и прав е починал преди ден. Направо съм смазана. За една седмица, в собствената си болница...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #408 -: ноември 25, 2020, 15:25:59 »

То там е работата, че изобщо не сме затворени, а само леко ограничени.
Син на наши приятели доктори, също доктор рентгенолог, само на 35, здрав и прав е починал преди ден. Направо съм смазана. За една седмица, в собствената си болница...


Стига sad егаси как е възможно това да му се невиди...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #409 -: ноември 26, 2020, 09:51:30 »

Светла му памет! Поредният паднал герой...

Вече наистина не знам кого да слушаш и на кого да вярваш за този вирус. Общо взето освен да стана малко по-религиозна нищо друго не ми остава. Прегръщам ви всички  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: ноември 26, 2020, 10:00:52 »

Добро утро!
Свекърва, голяма трагедия! Още един млад човек... Мир на параха му!
Киви, то на какво да вярваш, виж че от всякъде е само разнопосочна информацията. Наистина освен да се молиш да не го хванеш (поне не скоро) и да мине леко друго не остава.
Днеска бил празник - св. Стилян мисля. Та честит празник!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #411 -: ноември 26, 2020, 11:00:04 »

Иска ми се да чуя нещо хубаво, къде сте пазаруващите?
Купихте ли дървените играчки от Лидл?
Чудя се за бебе З. какво да правя crazy. Пълно е с играчки, дрехи и какво ли не в квартирата им crazy Ако всичко е наред, през април пак ще се местят в Бургас и не се струва да ги засипваме с вещи за Коледа.
Иначе госпожицата е добре, скоро става на 6 месеца. Не са я захранили още, няма зъби, не си е на д- то стабилно, но е много усмихната, занимава се самичка дълго време, вечер се буди все още по два пъти за да яде. Като на малко македонче, па макар и 1/4, отзад главата и е сплескана и леко плешива funnytooth. До пролет така или иначе ще е с шапка пред хората навън, после сигурно ще си върне черната гъста коса, та не е голяма бедата. За който не знае приказката, като се раждали по онзи край бебетата, майките им ги тупвали отзад по главата с думите: "Хайде, началник в България да станеш!" и им деформирали скалпа така  funnytooth. Не от политически цели за асимилация, ами защото са били много бедни и забравени от света. heart Wink.
Хубав и спокоен ден, болните да оздравяват, че идват почивни дни!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: ноември 26, 2020, 11:30:53 »

Аз чакам аймак-а днес, не знам кой от двама ни у дома се вълнува повече.. чакам и робота на майка да дойде, та и там е вълнение. На брат ми поръчах влакчето с релсите от Лидл.
Чакам и Пес патрула и интерактивния атлас на животните за астрологичния близнак на син ми. Като за любознателно дете, мисля че добре ми се получи идеята.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #413 -: ноември 26, 2020, 11:39:57 »

Привет!
 Щото съм пазаруваща да се обадя... tease Има едно меме точно за мен " Как бориш депресията?" - "Цъкам добави в количка".Аз се отказах от Лидл, няма кой да се бута рано-рано, а после я има, я не...пък нещо не ме и грабнаха. Дървените дето взех са от онлайн магазин, дето имаше намаление. Общо взето чакаме само един лекарски комплект, дето ще пропътува половин Европа от Франция през Англия. До нас, ако го докара ще е коледно чудо. Днес си взех и абонамент за Storytel, че е 2 месеца за 1. Ще пробвам дали детето ще го хареса и аз ако имам нерви да слушам, че иначе нямам време и желание и за четене и това е последният харчлък.... good

Свекс, щом са толкова мобилни, бих взела или ваучер, или нещо съгласувано към момента. Ако предстои захранване може пък и някакъв хубав комплект детски комплект за хранене. Това са ми идеите. smile
  Снощи в 3 се събудих и повече не можах да заспя. Гледах българската влогърка от Южна Корея дето снима. Ами, те много неща са им затворени, но тя обиколи остров Джеджу и още нещо и нямаше хора и по улиците, въпреки че има и отворени атракции. Хората са с маски, но пък в бар бяха доста натъпкани и с извадени бради. Давали си телефона на влизане, та не знам... Вчера един мой заек от гимназията, дето е гастроентеролог към момента се беше снимал, че е доброволец. Стана баща наскоро и се чудя, но и благодаря, че има и такива хора .... cray

 Аз за да не излизаме, но все пак да има физическа активност налепих с хартиено тиксо пода за дама. Имаше някакъв интерес, ама не беше дълго. Взех и една по-хубава книжка със стикери Грузулак, та сега лепим точки на гъби... Нещо ми е минорно, ама предполагам не съм сама...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: ноември 26, 2020, 13:08:35 »

Здравейте smile

Аз нищо не пазарувам в момента, най-много някоя пижама или термо анцуг lol

Сега писах домашно по немски. Трябше да изберем една графика то statistik austira и да опишем. Аз исках да е нещо весело и позитивно и мисля, че успях - топ 10 на най-популярните имена за бебета през 2019. Сама графика също е много сладурска smile даже ще ви я сложа, че съм на компютъра smile



п.п. не избирам бебешки имена в момента.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #415 -: ноември 26, 2020, 14:31:08 »

Панде, гледах ги и аз тези имена, още в началото на годината, че нали няколко бебета се чакаха през пролетта. И в немските, и в американските Александър и Виктория /слава богу/ отиват доста назад. Интересно как Валентина се е намъкнала в топ 10 за Австрия. За немските мисля Емил беше доста напред, при вас пък е Емилия.
Ти някакви разсъждения ли трябваше да направиш, или просто предаваш данни? Много хубав избор. good heart
Рони, ваучер не искам, че е вързан с 6 месеца време. Мислех нещо да шия, новогодишно, но те не си падат по такива неща. Сума работи бях правила за раждането, но така и не ги ползват, не съм ги виждала и по снимки. Виж, комплект за хранене ми харесва, не се бях сетила. Дайте някакви идеи за хубави, в смисъл удобни. Опитвала съм да съгласувам, не става, не искат. За пари да им правя превод, пак не върви, не зная колко да са, че хем да не се чувстват неудобно ако са много, хем и да не са малко, че аз да не се чувствам неудобно. И на двамата родителските семейства са доста финансово затруднени в момента, някак не върви да съм преди тях и затова е деликатно положението за по- далечните, като мен, роднини.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: ноември 26, 2020, 14:40:25 »

Здрасти!
Аз след около час чака е пред еконт при рах заветния подарък от дядо Коледа, ама пусто не е зелена, а жълта колонка, дано дребното да не ми го изкара през носа. Сега ще издирвам и блуза от тия с обръщащите се пайети, че ми е поръчал. Харесах една в ХМ, ама 98 ще му е малко и много ме е яд!
Вчера с майка си купих ново яке и още едни неща, днес за обувки/ботуши/боти ще минем сигурно.
От Лидл и големи магазини хич не ща да пазарувам. Днеска имах малко работа до личната и се домъкна някакъв с положителен тест. Е завря се точно до нас на 50см, от качих. Да подчертая, че чакахме на вън, а тя през прозореца само попълва аи подава документи. Баси несъобразителните хора! И не беше млад, над 60 беше, изглеждаше си да ви кажа много добре, ама сигурно вируса го кара да обикаля и да се завира в хора!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: ноември 26, 2020, 15:25:44 »

Панде, гледах ги и аз тези имена, още в началото на годината, че нали няколко бебета се чакаха през пролетта. И в немските, и в американските Александър и Виктория /слава богу/ отиват доста назад. Интересно как Валентина се е намъкнала в топ 10 за Австрия. За немските мисля Емил беше доста напред, при вас пък е Емилия.
Ти някакви разсъждения ли трябваше да направиш, или просто предаваш данни? Много хубав избор. good heart
Рони, ваучер не искам, че е вързан с 6 месеца време. Мислех нещо да шия, новогодишно, но те не си падат по такива неща. Сума работи бях правила за раждането, но така и не ги ползват, не съм ги виждала и по снимки. Виж, комплект за хранене ми харесва, не се бях сетила. Дайте някакви идеи за хубави, в смисъл удобни. Опитвала съм да съгласувам, не става, не искат. За пари да им правя превод, пак не върви, не зная колко да са, че хем да не се чувстват неудобно ако са много, хем и да не са малко, че аз да не се чувствам неудобно. И на двамата родителските семейства са доста финансово затруднени в момента, някак не върви да съм преди тях и затова е деликатно положението за по- далечните, като мен, роднини.

Ето това е иЗпробвано от нас и удобно:
https://chicco.bg/6/
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #418 -: ноември 26, 2020, 15:28:54 »

..... сигурно вируса го кара да обикаля и да се завира в хора!

Някои вируси го правят този номер, активизират приемника да обикаля. За този също така казват...

На мен ми падна камък днеска, ще ме бъде... всъщност нашия градински сопол се оказа сопол - 19 въпреки че стискахте палци. Слава Богу нямам сериозни поражения, ще отшуми... и по този повод си направих подарък... акварелни бои, на които се каня от 3 коледи поне, на всички купих подаръци днес... отдавна сме свободни да излизаме, за това обикалям Wink

От бебешките неща не си спомням нещо да са харесвали много, 31 си играеше най-много със сламки и шишета  Girl_hide

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #419 -: ноември 26, 2020, 23:20:48 »

Някои вируси го правят този номер, активизират приемника да обикаля. За този също така казват...
Да, от доста време се знае, аз нали по този повод пожелавах да не ни се прихожда в дискотеки, че да не излезе Сопол- 19.
Леле, Киви, значи го изкарахте вече good Чета аз, че сте били със законния Змей на контролен преглед, чудя се, ама не питам crazy Да му се е и Со градински, най- малкото змейче ли пострада първо? Поне вече всичко е зад гърба ви heart. Менианте и те да се отчитат скоро с отрицателен резултат и пълно възстановяване. Две от нас се губят и ми се свива сърцето от няколко дни, дано всичко е наред при тях.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines