Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:44:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2020  (Прочетена 64556 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #390 -: ноември 24, 2020, 12:50:30 »

Здравейте!

https://youtu.be/Zpn1f3R0Vds

Днес пак е мрачен ден, но поне Ютюб ме разведрява с млади майчета. Всички са там вече.

Менианте, бързо да минава и да се възстановяваш бързо. Пускай всичко и се щади. Предполагам си наясно с вариантите за пазаруване онлайн. Има ли кой да ви носи от аптека нещата?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: ноември 24, 2020, 13:00:53 »

Нали същото писах и аз петък, в Лидл...

Мен ми е бясно, защото се старехме доста, последните седмици единствено беше работа вкъщи, дете на градина, пазар и това е... Но хорара живот си живеят и не се трогват. Ние без градина ще преживеем, поне изкара плътно с две отсъствия, яд ме е че учи доста там, рисуване, пишенр, английски, ама здраве да е, покрай сухото и мокрото гори...
Аз за Лидл не съм ги изловила още, ама те помня, да. Днес пак се присетих че беше казала... И още повече се вбесих. Живеят си да, ходи се на всяко възможно гости и мероприятие, после се обяснява че нямало проблем.
Мен също ме е яд за занималнята, тамън бях намерила такава каквато искам.. Но наистина нямам сили да толерирам в момента да ми влачи болести- една хрема като донесе, хоум офисът ни се превръща в болнична стая, а с това Хашимото всичко карам тежко и се влача с месеци. Стискаме зъби, уж щяли да почнат да ваксинират декември в Англия, и до нас ще стигне. sad
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #392 -: ноември 24, 2020, 13:25:09 »

Да, нашата ваксина е готова, но бавно ще стигне до много хора. Първо са здравните работници.

В класа на дъщеря ми имало случай ... била се изолирало детето преди 12 дни и чак сега излязал резултата от теста. Безумно. Пратиха ги вкъщи за 2 дни, щото изолацията е 14 дни. Аз не мога да си причиня тоя стрес и я минавам дистанционно от днес до края на годината. Поне е опция.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: ноември 24, 2020, 14:20:38 »

Виви ти как си, как  се чувстваш иначе?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #394 -: ноември 24, 2020, 16:10:21 »

Девер си е голям егоист, но по принцип не е някой шмекер и е съвестен. Явно този път егоизмът му е надделял.
Може и да е изплашен и депресиран. Представете си какво е да си абсолютно сам, да няма с кого дума да споделиш между четири стени, да не можеш да си позволиш да си слаб, да няма за какво да се захванеш, че си струва да живееш. Дано изкара леко, ако е болен.
Не са дообмислени тук нещата по мерките, спор няма. Родният се чуди как ще се справят с хората, като ще трябва да остават заради децата си вкъщи. И не е въпрос за заплатите им, а кой изобщо ще работи, като няма как да си продавач или шофьор  дистанционно.
Панди, дано паднат и тук бройките...
Киви, това Джулката с предните гърди, голяма е сладурана heart
« Последна редакция: ноември 24, 2020, 16:13:26 от svekarva » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: ноември 24, 2020, 16:34:30 »

Kiwi, има, да. И хранителни продукти, и лекарства - нямам проблеми в това отношение.
Дано да минем леко всички.



Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: ноември 24, 2020, 16:53:20 »

Менианте, леко и бързо да минава!
Свекърва, браво за успешната доставка.
Аз моята още си я чакам, даже станаха 2 пратките.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #397 -: ноември 24, 2020, 17:00:20 »

 Наскоро и мой млад роднина мина през същото сам, защото няма половинка.Беше припаднал в банята, та едва се добрал до телефона да се обади на близки, Бърза помощ казала не можем да дойдем. Общо взето се лекуваше по това, което му беше казала лаборантката, докато му вземала пробата. Първите дни знам, че е било тежко психически. Слава Богу, отмина, но за хора, които са сами е още по-тежко. След тоя случай и аз взех да се замислям, ако нещо изведнъж ми се случи, докато съм сама с детето какво ще стане.Дай Боже, повече преминаващи леко да има...
 
 Мисля, че няма начин да се измисли така че хем да се пресече вируса, хем всички да са доволни и осигурени всички нужди. Мен това, което ме дразни е, че на всяко нещо се вие на умряло и в същото време не се спазва. Като си взел решение да потъпкваш всичко защо ревеш изобщо като не си засегнат и нищо не се е променило реално...
 
 И аз чакам доставката от сутринта, дето щеше да дойде след малко... Палтото ми е, ама добре че не го платих предварително, че направо го отвлече този куриер...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: ноември 25, 2020, 09:36:17 »

Добро утро!
Айде да видим какво ще решат днес, ще ни затварят ли и колко. Аз като най-анти медия кога очакваме решение?
Толкова ми е петъчно, а е едва сряда... Та желая ви лека и спорна сряда!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #399 -: ноември 25, 2020, 10:03:04 »

Добро утро!
Айде да видим какво ще решат днес, ще ни затварят ли и колко. Аз като най-анти медия кога очакваме решение?
Толкова ми е петъчно, а е едва сряда... Та желая ви лека и спорна сряда!

решиха го... хлопнаха ни вратите smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: ноември 25, 2020, 10:10:50 »

решиха го... хлопнаха ни вратите smile
мен ми е кофти за гумената джунгла в рингмола, че го водех там да скача един път в месеца lol
Извън майтапа- като не разбира от мира народът, на му секира....
Мъглата допринася за разкошното настроение и новини, ама какво да се прави. Работата си е работа, аз отивам да действам по задачи и да купувам на майка лекарствата, че да не ходи по аптеки тя.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #401 -: ноември 25, 2020, 10:37:39 »

Слушам радио и следя, но поотпуснаха доста неща, които съобщиха в началото. Учебни заведения от ясли до университети затварят, ресторанти /ами тип кафе?/са само за храна за вкъщи, барове, казина и други нощни заведения също не работят. Събирания и тържества са до 15 души.
Малките магазини за нехранителни стоки не ги пипат, не чух нищо за фризьорските, фитнеси и тренировъчни зали /с някои изключения/ затварят.
Ще видим протестите дали няма да променят нещо.  crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: ноември 25, 2020, 10:39:12 »

Мисля че го гласят като миналия път да е. Ако се поддадат на протести, ще е тъпо спрямо всички починали лекари и възрастни хора...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #403 -: ноември 25, 2020, 11:08:07 »

Слушам радио и следя, но поотпуснаха доста неща, които съобщиха в началото. Учебни заведения от ясли до университети затварят, ресторанти /ами тип кафе?/са само за храна за вкъщи, барове, казина и други нощни заведения също не работят. Събирания и тържества са до 15 души.
Малките магазини за нехранителни стоки не ги пипат, не чух нищо за фризьорските, фитнеси и тренировъчни зали /с някои изключения/ затварят.
Ще видим протестите дали няма да променят нещо.  crazy

фитнеса затваря

Мен ми е тъпо, заради градината, не ми е за комфорта че работя от вкъщи и ми е спокойно, а за пропуснатите знания, организираме ги сега за дистанционно, малко но от сърце.

Дано е за добро, ясно ми е че ще се разболеем, но да им дадем малко шанс на лекарите да оздравеят и болниците да се организират, че да има кой да ни лекува
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #404 -: ноември 25, 2020, 12:20:13 »

Привет! Честито ни затваряне... да ви кажа до вчера смятах, че основният проблем е, че нямаме колективна съвест... днес бяхме на контролни прегледи със Змея по закон и вече по съвсем друг начин мисля като си опресних паметта какво се случва във клиниките. Големият проблем е, че ние тук колективно не вярваме на институциите, моделът е имам/ нямам човек... Отделно как да им вярваш на институциите като те се дънят безобразно и един с един няма да си синхронизират версиите... Последно, но не и по важност, няма систематизиран и редовен контрол. Законът както казва шопът е тЕсна врАта у широко поле, само улавите минават през нея.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines