Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 10:21:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2020  (Прочетена 68167 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #285 -: ноември 17, 2020, 15:26:18 »

Значи, тръгнах да гледам кандидатстудентски справочници за медицина и май е възможно да се направи и на по- зряла възраст, ако е платено. Всеки ВУЗ си има собствени правила, които пък се менят ежегодно вече. Имам приятелка, преподавателка по латински точно на медици и стоматолози, ще я питам, че да не подведа някой мераклия. Преди 10 години съм сигурна, че беше до 36 и без възможност за задочно, защото НИ2 имаше мераци Wink
Булка, да, помня, беше казвала за онези чужденци, че действително си търсят жилище. Имаше и епизоди за България, гледах ги по TLC. Имаше и за нудисти, много интересни бяха. Хаха, точно фурните трябваше да се съобразят с височината, че да не им изгорят деликатните голи части при отваряне с парата  blush
Моята информация беше за Калифорния.
« Последна редакция: ноември 17, 2020, 15:37:04 от svekarva » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: ноември 17, 2020, 17:16:37 »

Само да поясня, че не искам да уча медицина smile

А Бамбук ако иска да учи медицина, ще трябва да го е решил в 4 клас, защото тогава се кандидатства в гимназията (и след това да кандидатстваш в университет) или в нещо като СОУ, ама там завършваш на 16г и не може да кандидатстваш в университет. Много е шантава системата тук (моя гледна точка, де)
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: ноември 17, 2020, 21:29:51 »

svekarva, много интересно това за нудистите - хич и не съм се замисляла...  blush

А предаванията за търсене на дом са ми били интересни винаги - да оплакна око, да открадна някоя идейка... Ама напоследък хич нямах време за нищо. Днес излизах сигурно 10 пъти, още толкова телефонни обаждания проведох. А бях и на работа през това време.

Но пък му се вижда краят вече и днес - още всичко разхвърляно и разглобено из апартамента - тепърва го сглобяват, но му се кефя и му се радвам като малките деца.  pardon

Kiwi, аз винаги се нагърбвам сама със 100 неща.  funnytooth А иначе - да, сама съм вече и в друг смисъл. Този апартамент ще е първото наистина мое си жилище и заради това и вложих толкова време, пари, мисъл и какво ли не, за да стане както си го представям - или поне максимално близо до това.  girl_wink

Грил скара и аз ползвах доста дълго време. После я изхвърлихме и филии се пекат в тава във фурната на 250 градуса. Хем можеш да сложиш 6 филии и да стигнат за всички, хем се спестява необходимостта от място за още един уред...

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: ноември 18, 2020, 08:34:41 »

Добро утро, как сте?Тук е мрачно и ръси, идва зима!Аз искам сняг, много сняг, да видим дали ще ме огрее.

Манянте, важното е ти да се чувстваш добре и е много яко да си имаш собствено жилище!

Аз имам второ тамагочи с конюктивит.Първото вече е много добре, но ще капем капки 7 дни, но второто горкото едва гледа с едното око.Красота!

Свекърва моята майка наскоро заключи, че трябвала да ме насочи в медицината  blum Че ги лекувам всички в къщи или ги пращам при определени лекари.Викам ай нямаше нужда, стига ми инженерството.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: ноември 18, 2020, 09:16:40 »

И мен ме гласят вкъщи за фармацевт или личен лекар, че и без това съм им такъв lol
Ама късно чадо.
Въобще не искам сняг, за мен той е затруднение и винаги е бил. Дайте ми чадър и плаж:))
Навън с тази сивота особено предразполага за излизания, а имам един малък Бъмбълби за изморяване. pardon
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #290 -: ноември 18, 2020, 10:27:41 »

 Значи това не е сватбен форум, а форумът на МУ... Свекс, питай, че виж колко кадри сме се наредили, а сега си трябва. blum И аз исках, но зубренето на биология наизуст ме отказа. После покрай Ж. пак бях станала цяла енциклопедия с норми, размери и кое какво е плюс лекарства... Маги, милите дечица, дано минава бързо...

 Дебнех едно много яко палто и добре, че покрай Фешъндейс се заговорихме с ММ за Абаутю, та намазах...от 300 на 170 мисля, че е добра сделка... blum Търсих домашни долнища за Ж, че завещаните от братовчедка й дават фира, я на коленете, я на ластика, но 20 лв за домашен анцуг няма да дам, та трябва да ровя във втората употреба или Пепко. Днес е спретната в плътен чорапогащник по този повод. NO

 Днес сме без вода...наляхме кофи, кани и каквото смогнахме, ама не си е работа... даже мисля да не излизаме, защото после не ми се мисли как ще се почистваме. Аз днес нещо и не мога да се организирам и детето късно закуси, аз още не съм... как са живели без течаща вода...
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #291 -: ноември 18, 2020, 10:45:38 »

Ние от към медицина в нашето семейство май нямаме късмет. Още баба ми е записала да учи медицина, обаче след като 1вата седмица ги вкарали в моргата, набързо сменила специалността. След това тя много настояваше ние да ставаме доктори, обаче и аз и брат ми припадаме като видим кръв, та не беше много вариант. Братовчетка ми 2 години ходи на уроци и накрая не й се получи, така че всички се задоволяваме с домашно докторско ниво чичо гугъл.

Тук па пече слънце, след като се изсипа небето уикенда, още даже парното не пускам по цял ден. На мен не ми трябва сняг, не обичам, ама детето много че се радва, дано да падне другия месец.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #292 -: ноември 18, 2020, 10:47:11 »

Поздравления за апартамента и за това, че така добре се справяш със 100те неща, Мenyanthe! Това си е едно голямо постижение, нека да ви е много уютно и спокойно на новото място! А колкото до другия смисъл, никой не става член на форума с очакването, че няма да се получат нещата, но живот... много неща  се случват по пътя, с едни хорани е писано да сме само временно, докато си научим урока, а после те тръгват, защото трябва да направят място на други. Много се радвам, че започваш новия етап силна и независима и на ново, по-хубаво място.

Маги, да оздравяват тамагочитата. Ей това е най-гадният момент на майчинството, като се разболеят мен ме боли повече от тях... Добре дошла в инженерния медицински екип. С моя личен лекар вече се споразумяхме, че съм много добър диагностик ( в рамките на познанията си) и много добре си сътрудничим. Давам таблетки, лекувам рани, в тази криза за достъп до лечение вече почвам и да оперирам в кухнята... Д-р Куин ще има да ѝ диша праха на Д-р Киви smile


Нищо не бие онова реотанчето за загряване на вода по риск за живота  nea


Булка, бързовар се казва smile Продаваха всякакви размери, ние имахме мини колкото за една чаша да си стоплиш и да си направиш чай. Гледай какви ретро спомени извадих на моята скромна възраст  blum.

В нашия квартал режат дърветата, евала на новия кмет за проактивността, защото на стария му отне 3 години да прати някой след като бях подала първия сигнал...

Едит: Адиктед е писала... точно филиал на МУ сме си smile Хаха.... Аз взех да откривам страхотни попадения в секънда до нас, не бях фен на този вид шопинг, но си преосмислих стратегията за някои вещи, модната индустрия е такъв генератор на боклук. Мислех си точно вчера да те питам от кои сайтове поръчваш онлайн?

И още един нов, Виви , привет smile

« Последна редакция: ноември 18, 2020, 10:50:26 от Kiwi » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #293 -: ноември 18, 2020, 10:48:05 »

О, също ако ще се организирате за коледни подаръци, действайте, че няма много време. Аз съм пас откъм организация, че миналата година уж започнах темата, а после други хора поеха щафетата, та ще оставя на някой друг. smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: ноември 18, 2020, 11:03:48 »

Май няма желаещи за коледна размяна особена бройка, ще си разменяме персонално lol и избирателно.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #295 -: ноември 18, 2020, 11:10:59 »

И аз бих се включила за подаръци, май не казах...

 Бързовар имаме и сега, даже майка ми беше ми го дала в общежитието през магистратурата.tease
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #296 -: ноември 18, 2020, 11:17:35 »

Май няма желаещи за коледна размяна особена бройка, ще си разменяме персонално lol и избирателно.

аз съм пас от няколко години... просто нямам енергия да избирам персонализирано и не ми се отбива просто номер. Онзи ден обаче точно се замислих за един подарък от коледна размяна тук от Ивелка, колко ми е в употреба, много ме беше уцелила тогава  heart

Ай Маги, милите тамагочита, поне това с капки бързо се оправя!

Чакайте черния петък в Абаут Ю! Адиктед, има Уайкики аутлет на Ботевградско, страхотни попадения имат там.

Киви, това чудо на чудесата "бързовар" го видях за пръв път когато бях на 23г и бях в пълен шок, така че и името не съм успяла да запомня  crazy

За медицина ми говорете... понякога и снаха ми ме пита кое последно е работило при нас за сопола  laugh

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #297 -: ноември 18, 2020, 11:23:32 »

аз съм пас от няколко години... просто нямам енергия да избирам персонализирано и не ми се отбива просто номер...

Моята гледна точка по въпроса smile Аз пък много се кефех на една чаша с елхички от Бубето, обаче се премести във вечните ловни полета...

Кога е този черен петък? А аутлета в карето с Джъмбото ли е или на друго място?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #298 -: ноември 18, 2020, 11:31:02 »

Моята гледна точка по въпроса smile Аз пък много се кефех на една чаша с елхички от Бубето, обаче се премести във вечните ловни полета...

Кога е този черен петък? А аутлета в карето с Джъмбото ли е или на друго място?

Черния петък почва на 23ти и ще продължи до понеделник 30ти. Каквото видите с добра отстъпка взимате, на следващия ден ще са други намалени неща. Да, аутлета е на карето там, огромен е, има и пепко, ссс, боклучели, Jysk, лидл
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #299 -: ноември 18, 2020, 11:42:26 »

Аз пък съм пас за вторите употреби. Около нас е пълно с молове и търговски центрове. Има достатъчно и евтини дрехи за децата. Ползвам Пепко и аутлет на Уайкики точно. Има по принцип и огромен внос на турска стока. Другото е, че всичко окъсяло мога да го направя съвсем късо. Клиновете стават над коляно, дънките на Дребния летни и така допринасям уж за еко-био-то на света. Wink После предавам нататък.
Сняг не искам. Днешният дъжд ме устрои дотолкова, че да ми измие прозорците на колата. Много е прашно по индустриалните зони, през които минавам. Пък автомивката е изцяло мъжка работа по мое мнение. При зор най-много на някоя бензиностанция да измия витрините.
Днес ще ходя за роботче danceg Нямам търпение да тествам как ще се справи със следите от Бисквитеното чудовище.

Менианте, честит ти нов дом! Да го напълниш с красиви спомени give_rose
Маги, бързо оздравяване на децата!

После ще намина пак, че се боря с техниката тук smile
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines