Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 02:31:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2020  (Прочетена 68923 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: ноември 05, 2020, 13:33:37 »

Свекърва, аз да съм му събрала багажа докато се върне /или моя си/, зависи какви са опциите  Wink . Аз вчера пищях за футбола /всяка седмица се събират да ритат, после пият бира/. А онзи ден и ме изненада с покана за парти, ако отиде няма да ме види 2 седмици  beating beating beating
Фери, много ти се радвам! Евала, как успяваш и да си починеш малко.
Чували бях взимала от Ейндъл бейби и после идни други от фб някъде, ама тва моето не ги понася. Ще видим ако/когато някога си пробва новото легло как ще му е.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: ноември 05, 2020, 14:07:34 »

Рат, зарад вируса ли го пазиш или принципно много джитка по приятели и те дразни?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: ноември 05, 2020, 14:32:07 »

Заради вируса сега. Обикновено излизаме заедно, ама аз сега съм обявила бойкот на всичко и всички. Само в парка с няколко майки се виждам чат-пат и то вече няма, че нали се стъмва рано рано.
Иначе ритането не ме дразнеше, ама сега като гледам кка всеки ден някой се оплаква, че има познат или близък и какъв е шанса тия 11 човека да са били контакти...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: ноември 05, 2020, 14:40:46 »

Ами права си, сега без това всички са напрегнати по темата и трябва да сме внимателни
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: ноември 05, 2020, 14:58:17 »

Мерси, Еми! На моменти си мисля, че пак аз нещо съм параноясала и ме гони хипохондрията яко. Чак майка ми ми се разсърди, че искам да поизолирам братовчедка ми от семейния кръг. Еми съквартирантка й учи медецина и работи в болница, наща кокона си щъка къде ли не- до лятото не ща да се виждаме даже.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: ноември 05, 2020, 15:06:34 »

Мисля че мерките са ти напълно адекватни, все пак имаш родители, а те не са на 20 години...
Който си щъка- да си щъка в неговия кръг. Аз и с фамилията вече се виждам само на вратата- въобще не влизам вътре, при положение че ми се налага да ходя до еконт примерно.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #81 -: ноември 05, 2020, 16:57:36 »

Свекърва, аз да съм му събрала багажа докато се върне /или моя си/, зависи какви са опциите  Wink
Мога само да тегля една граница в апартамента кой къде да стъпва. Но в крайна сметка ако някой се разболее, другият трябва да помага...
Иначе всички там ходят с маски, по един в стая са, не се налага да се бутат един в друг, но все са млади, с деца ученици. Не върви и да се крие зад камера и да размахва пръст, да бяга от отговорност, при положение, че фирмата им се занимава с доставка на хранителни продукти в окръга, с две думи, на първа линия работи и по правилата на РЗИ не се затваря, а само се карантинират контактни. Трябваше да се пенсионира преди две години и да помага като пОчетен шеф.  nea То си е казано - капитанът последен напуска кораба, ама мен какво ме грее?
Стиснати палци на всички, да се пазим сами и Господ да ни пази! heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: ноември 05, 2020, 17:22:19 »

Пак за Булчето и Виви:
https://www.instagram.com/p/CHNfmBOhsYv/?igshid=146dm5v2rg1nv
Наздравеее
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #83 -: ноември 05, 2020, 18:17:20 »

Пак за Булчето и Виви:
https://www.instagram.com/p/CHNfmBOhsYv/?igshid=146dm5v2rg1nv
Наздравеее
lol

Мога само да тегля една граница в апартамента кой къде да стъпва. Но в крайна сметка ако някой се разболее, другият трябва да помага...
Иначе всички там ходят с маски, по един в стая са, не се налага да се бутат един в друг, но все са млади, с деца ученици. Не върви и да се крие зад камера и да размахва пръст, да бяга от отговорност, при положение, че фирмата им се занимава с доставка на хранителни продукти в окръга, с две думи, на първа линия работи и по правилата на РЗИ не се затваря, а само се карантинират контактни. Трябваше да се пенсионира преди две години и да помага като пОчетен шеф.  nea То си е казано - капитанът последен напуска кораба, ама мен какво ме грее?
Стиснати палци на всички, да се пазим сами и Господ да ни пази! heart

Ей това му пусто чувство за вина, изяждам се тази седмица че не ходих в офиса, много мъчно ми беше за хората,днес като отидох ми олекна, ама пратих Старшия Мениджър вкъщи от утре че е на ръба на силите, от март до сега 3 дни е работил вкъщи, не се предава ...

Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #84 -: ноември 05, 2020, 18:19:48 »

https://www.instagram.com/p/CHNtzAYJ139/?igshid=ts4cdxsxip55

Ето и още едно. Wink


Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: ноември 06, 2020, 08:30:12 »

Добро утро!
КАк я карате петъчно? То било много яко 2 дни да работиш, докато се настроя и дойдоха почивните дни  danceg
Имате ли планове за почивката?
Аз пак си легнах уж рано, ама докато заспя... не знам къде бъркам  nea май спането следобяд на дребното, после ми бърка моята програма, вчера беше спал до 18.00, как да обаквам в 21.30 да му се спи  crazy
Това дето Еми го е пратила  е много яко!
Желая ви приятен петък!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #86 -: ноември 06, 2020, 09:24:32 »


ти недей с ракията от сабахлем хахах, кога ще раждаш?

Ох мен ме цепи главата... Дано не съм ковидясала, струва ми се че е от стрес,няма ми нищо друго

Рат какви планове бе жена badgirl , eat,sleep, repeat!

Хванала съм се на бас с една колежка, тя е виден неКулинар, но съм я убедила че всеки може да направи моята питка, аз пък съм и обещала че ще прочета една от трите книги които ми е дала, чудя се само коя, ама май ще е за емоционалната интелигентност, хич нямам муза за четене, едно време нон стоп четях, сега имам един киндъл който ей така се подмотава из вкъщи...

Хайде лек ден!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: ноември 06, 2020, 09:32:38 »

Аз чета по бавно от преди, но упорито, че ме е страх да не затъпея lol
Булче, преуморена си, нямаш пет симптома -нищо ти няма lol ( да включим малко и шега)
Рат, аз го слагам в три следобяд и го будя в пет, което значи че по рано от 22.15 няма как да легне. Ако не е спал следобяд, тогава го слагам в 21.15 часа

Пс
За готвенето:
https://www.facebook.com/100003660222645/posts/2060143440784310/?d=n
Пс 2- тва за Булката пак
https://www.facebook.com/563486428/posts/10158239023586429/?d=n
« Последна редакция: ноември 06, 2020, 09:34:52 от emmmmmy » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: ноември 06, 2020, 09:34:18 »

Булче, че той Звяр ще те остави ли на тая програма?
Аз с Ники не си го представям. Вчера исках да си почина малко, че ми беше кофти, седя "кротко" /без да ме закача да правя нещо особено/ 20мин, докато му белех нар. Малко ме изненада честно казано, че толкова му хареса нара и даже ми е поръчал днес пак да му купя "такива семки"
Еми, то и аз бях направила режим подобен на детската /ставане към 8-8,30, обяд 12,30-13,00 и лягане, за да заспи до 14.00/, ама нещо му се разместиха чакрите, след 3 дни в Банкя.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #89 -: ноември 06, 2020, 10:02:05 »

Еми не се отварят?

Рат, ще ме остави и още как! Той е по-голям все пак, играе си сам, по обед няма хън мън, всеки си ляга уикенда, той ако не му се спи си играе в стаята му, понякога по-шумно, понякога тихи белички.


Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines