Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 11:20:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2020  (Прочетена 76065 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #60 -: ноември 04, 2020, 17:54:57 »

Бамбук скоро ще може да се къпе с език като котка lol
Гримирах се за да ида до Лидл! Падението е пълно lol

 laugh

Ох,ама свека примерно изобщо не се поколеба да я вземе втората, оставаха и тогава 5г до пенсия, не позволи също да и покриваме разликата, за нея, както тя се изрази беше удоволствие да го гледа. На работа назначи си шефа някаква рода по заместване, тя си почина една година, много беше доволна. За нея си беше почивка де, работата и е стресова, не се разкарваш по метро, водихме го сутрин, взимахме го в 6, кухнята и идваше до вратата поръчана, той и не беше трудно дете за гледане.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: ноември 04, 2020, 18:10:23 »

Фери, виж програмата родители в заетост щом имате човек.Хем ще и върви и стаж на жената и ще и се увеличи малко пенсията.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #62 -: ноември 04, 2020, 19:04:44 »

Маги, то по тая програма не ти ли пращат някой рандом? Иначе гледах критериите, и трябва да съм в майчинство за да кандидатствам  huhhuh.gif
Панде, ти познаваш хубавата страна на мама, иначе е горделив лъв, който не позволява да го използват за детегледачка :-))
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: ноември 04, 2020, 21:38:22 »


Рат, Рамус взимат проби за Ковид само в Дружба за това не виждаш опашки. Там хората са просто за други неща. Тия неща нали тия дни ги превъртяхме, та давам инфо. Дано на никого не се налага, но и ние до препатили се обърнахме да кажат къде са се тествали.


Тука не съм съгласна, Р до преди година работеше в Рамус и все още има добри познати там. Миналата седмица му се обажда ха да уреди някой си да се тества, ама така ако може без да чака. Прати го във филиала на сточна и не чака човека. Да в малко филиали се взимат проби за Ковид, но на Ангиста (коеот им е бившата централа) съм убедена, че взимат. Аз лятото там няколко пъти видях за други неща, масово бяха за ПСРи.
А и Рамус имат домашно посещение, ама като разбра Р кой взима пробите сега, каза че не препоръчва Wink
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #64 -: ноември 04, 2020, 22:49:03 »

В сайта им това имаше като информация на първо четене. Сега видях, че пише, че на всички адреси може да се вземе. Ние буквално на улицата имаме Рамус и освен преди началото на учебната година не съм видяла никой да чака, та е възможно и много хора да не знаят. Благодаря, че даде по-пълно и коректно инфо.good
« Последна редакция: ноември 04, 2020, 22:56:44 от addicted_to_u » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: ноември 04, 2020, 22:54:18 »

https://ramuslab.com/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8-%D0%B8-%D1%84%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%B8/
Виж надолу на страницата са изброени всички филиали където се прави ПСР, доста са. Аз даже мислех, че са по-малко. А в София са над 20 сигурно (не ги броих) Wink
Абе дано да не трябва на никой тази информация Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 05, 2020, 08:14:20 »

Добро утро!
Как сте в четвъртък?
Аз съм на работа и хем ми е добре, хем ми е криво. Не се наспах и едва гледам. Не бях слушала новини от доста време и днеска ми понастръхна косъма като чух над 4000 положителни  girl_impossible
Стиснете по едни палци, ако може, че днес ми е малко напрегнато и имам важни неща на главата.
Лек и спорен четвъртък ви желая!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #67 -: ноември 05, 2020, 09:01:02 »

Аз снощи предобрих от към новини, седях до 1 часа и гледах CNN... направо човек да ми се чуди на акъла хахах, е за сметка на това най-накрая разбрах как се гласува в САЩ, как се дават гласовете на различните щати, как се обръща щат... Та чакам сега с нетърпение да до преброят Невада и ще стане ясно. Не им завиждам на Хамериканците, определено избираха по-малкото зло, макар че онзи оранжев фъстък ми е по-плашещ от педофило-подобния дядка с деменция...

Днес съм в офиса, най-вероятно за последно тази година, ще видим как върви и дали ще мога поне един път в седмицата да идвам, че вчера щях вече паник атаки да получа вкъщи, най-вече от многото работа която ми се струпа, но снощи подписахме договор със страхотен клиент, даже и глобалните разбраха че не давам аз да се подпише преди трети  yahoo умират от смях вече на "ретрограден меркурий" blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: ноември 05, 2020, 09:39:59 »

Здравейте дами как сте?Как я карате?Свърши ретроградния най-накрая и се надявам на хубави неща да се случат.И щото се надявам сутринта и двете близначки цъфнаха със сопол.Заключих, че чувалите им са им тънки и сега ще търся подходящи чувалчета за спане за зимата.Да се намирам на работа, дет се вика.Днес има слънце и мисля да излаза на разходка с трите деца, дано оцелея.

Булка, добре ти се е получило, аз нямам нерви да я разбирам тая система тяхната, но е интересна, защот е така направена.Гледам Байдън води.Я ме светни сега, какъв е проблема с Тръмп и Байдън, кой е добрия вариант, за международната политика и за самите американци.Че си по-навътре.Свекърва беше казала, че децата я плашели с емиграция ако кой победи?Интересно ми е.Трябва да го мърдам тоя мозък.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: ноември 05, 2020, 09:42:43 »

Маги, с какви чували са в момента? Колко тога са?
На Angel baby са им по категории, аз винаги взимам най дебелия.
За любителите на тениса, да оплакнем око с бившата сватба на настоящето му гадже ( според слуховете)
https://www.sportlive.bg/timeout/female-fans/svatba-za-25-miliona-razvod-zaradi-65-mln-s-kakva-jena-se-zahvashta-grisho-1515500.html?fbclid=IwAR3cKKkndAvwyRIvbMraXvIuveygg_ejh0_DkHvzb_SMpkhIUq_mksH8ZjQ
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #70 -: ноември 05, 2020, 10:04:57 »

Привет! На Хамериканците все са им засукани нещата. Едвам схванах монетите, пък мерки и теглилки още съм си ги нагодила да са приблизителни, че да схвана.. На един онлайн курс започнаха с примери за NFL и там ме загубиха. Интересна беше темата, ама да ми обясняват нещо дето ми е ново с друго дето ми е тъмна Индия... Общо взето имам чувството, че всичко им е шоу за масите на тази нация. В този контекст Тръмп си им беше на място, а май и за бизнеса им е по-добрият вариант, доколкото чувам мнения на роднините там, иначе не съм запозната съвсем. smile

  Аз днес за разнообразие поръчах от друг онлайн магазин, че имат и месо, пък и доста голямо разнообразие. Тмаркет с непредупредените отпадания на продукти ме загубиха за момента. Ж. се е заела да изяде хладилника, няма 10, а вече е закусила, пила фреш, сега е наред киселото мляко, не знам къде ще му излезе края...Гледам, че днес май и книгите ще ни доставят, та ще съм разпределителна станция, ама като няма друго за правене и не излизаме.
 Angel baby съм сигурна, че са много добро качество, но ми идваха една идея скъпи. Не знам дали Minene още съществуват. Ж. от бебе е с тях и съм много доволна, като олекотена завивка са.Свекърва ми миналата година от черния петък на Хиполенд й купи Лорели, та беше добър бюджетен вариант. good


Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #71 -: ноември 05, 2020, 10:11:22 »



Булка, добре ти се е получило, аз нямам нерви да я разбирам тая система тяхната, но е интересна, защот е така направена.Гледам Байдън води.Я ме светни сега, какъв е проблема с Тръмп и Байдън, кой е добрия вариант, за международната политика и за самите американци.Че си по-навътре.Свекърва беше казала, че децата я плашели с емиграция ако кой победи?Интересно ми е.Трябва да го мърдам тоя мозък.

Всеки Щат има различен брой електорати (точки го разбирай) които дава зависим от броя гласове за определен кандидат, така наречения популярен вот ( както ние си гласуваме). Различните Щатите обаче имат различна тежест и не е на брой население, въведено е още когато са се делили на юг и север и не е променено изобщо, най-вече заради южните щати, защото те си дърпат и определят кои ще са следващите президенти. За кой е по-добрия вариант не знам, много е зле според мен и Байдън, слушах малко дебатите, не ме очарова, но демократите са доста прогресивни и социални, та поне това е плюс.

Ето колко точки дава всеки щат и кой къде за момента е спечелил, трябват 270 точки за да спечелиш, на Байдън му липсва само Невада и приключва:



Маги аз съм много доволна от на Икеа чувалчетата.
« Последна редакция: ноември 05, 2020, 10:13:46 от bulche91 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #72 -: ноември 05, 2020, 10:41:32 »

Маги, зависи кой как го разбира е работата в Америка. Моите са много социално ангажирани за правда, свобода и равенство, интересуват се от политика, особено снахата. Нейната магистратура е социология в един от най- престижните университети, та има и много познати и информация в тази област. Работата е напечена, Тръмп заяви, че няма да се даде без бой още преди изборите. Народът купува оръжие и се готви за протести и самозащита. Ще видим, Европа като цяло е за Байдън.
При Родния пак има инфектирани... Май съпруги учителки го разпространяват при тях. Той съответно отново се измъкна и отиде там да всее ред и спокойствие. Нямам сили вече...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #73 -: ноември 05, 2020, 11:24:21 »

Според мен Тръмп е по-малкото зло в случая, ама не претендирам да съм особено навътре в темата smile
Май ще го прибваме верно тва с родители в заетост, много ви благодаря!  give_rose
Стиснете едни палчета, че мама днес си чака пср теста, да е отрицателен  smile
Мойто бебе спи, аз съм с размазала на дивана и гледам сериали докато още съм свободна lol Къщата ми е за чистене (кухнта най-вече и прозорците), ма май пак ще си извикам жена  blush
Оф Свекърва, дано се кротне твоят, че хич не е сега моментът да се прави на смел  nea
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: ноември 05, 2020, 12:41:47 »

Ох, свекърва да го хванеш и да го набиеш.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines